Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo - Warszawa (gdzie? student?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
są niby 4 treningi w tygodniu, ale to można chodzić na które się chce i za bardzo nikt się nie czepia, a i trzeba dobrze doczytać że w poniedziałki i czwartki jest trener Niedomagała, a we wtorki i środy trener Michałowski, tylko że te grupy to i tak nie są takie od 0, bo na nie przychodzą ludzie, którzy już przynajmniej padów na wf się nauczyli
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
a i te treningi to się dopiero w październiku zaczną, bo przez wakacje to są tylko dwa w tygodniu (chyba poniedziałek i czwartek koło 19, ale nie jestem pewny :P ) i przychodzi kto chce, czyli i ci zaczynający i ci z pierwszej sekcji
  • 0

budo_lukasz88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Oczywiście doczytałem, że sekcję prowadzi dwóch trenerów, tylko byłem ciekawy, czy da radę chodzic do nich 4 razy w tygodniu ( w czasie roku akademickiego ). Pytam, bo możliwe że będę studiował w stolicy, a jak napisałem w poprzednim poście, zastanawiam się nad trenowaniem judo ( jako początkujący ). Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) .
  • 0

budo_lukasz88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Mam jeszcze jedno pytanie :-) . Czy będąc studentem UW i opłacając składkę AZS można uczęszczac na zajęcie do sekcji PW ?
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
na 100% nie jestem pewny, najlepiej to pogadać z którymś z trenerów, ale ogólnie to nie powinno być większych problemów
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
można. trenerów Niedomagałę ojca, Bochnaka ojca, Pacholaka i Borowiaka (Wielka Czwórka Warszawskiego Judo Akademickiego) łączy zażyłość, nawet przyjaźń. na podstawie doświadczeń moich kolegów mogę powiedzieć, że nie ma żadnego problemu z ćwiczeniem w wybranym klubie uczelnianym. a PW to doskonały wybór. już pomijając samego S.Niedomagałę, którego nie trzeba przedstawiać, jego dojo w Alcatraz przy (Narutowiczu) jest bardzo dobre dla początkujących ze względu na zdecydowanie miękkie tatami. Naprawdę zazdroszczę możliwości ćwiczenia u niego. kto wie, może we wrześniu sam się do Alcatraz wybiorę? ale jak znam życie, jesienne MP w bjj skutecznie mi to uniemożliwią :?
ponadto zdaje się, że zasadą AZSu jest możliwośc wybrania sobie dowolnego klubu uczelnianego, jeśli jest się członkiem Związku, , a Niedomagała i tak przyjmuje każdego.

Morya, w Copacabanie jest judo, prawda? więc jakieś podstawy chyba masz... choćby z opatrzenia się, jak chłopaki ćwiczą.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

Nastula Fitnes Club Żoliborz, polecam!

ktoś tu się chyba głową z d... zamienił :roll:



;-)

Nie ujmując w niczym P.Nastuli, jego klub wogóle się nie liczy na mapie warszawskiego judo. nie tylko akademickiego, ale i wogóle. klub działa na zasadach rynkowych, stąd tam jest rekreacja za ciężkie pieniądze.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Dokładnie :)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
wypowiedź kolegi z AZS mojej uczelni:

możesz należeć do AZS-u każdej uczelni - jeżeli Cię zechcą. możesz również przynależeć do kilku AZS-ów z różnych uczelni jednocześnie, ale z innych dyscyplin.


  • 0

budo_artoorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
Witam,

Mam pytanie odnosnie Karowej: czy Piotr Chełstowski nadal prowadzi tam treningi? Kiedys troche do niego chodzilem, ale czytajac posty nie mam pewnosci, ze nic sie nie zmienilo. Trenuje kilka lat aikido, i chcialem pochodzic troche na judo/jiu-jitsu, i szukam dla siebie miejsca w Warszawie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
W tej chwili ( tzn nie dosłownie :) ) zajęcia prowadzą na Karowej Pacholak, Stępniowski i Kwaterski. Nikt o nazwisku wymienionym wyżej nie obił mi się o uszy.
Ale oczywiście mogę o czymś nie wiedzieć... :-)
  • 0

budo_artoorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
P. Chełstowski prowadzil treningi na Karowej we wtorki i czwartki o 20:15, wiem ze prowadzil jeszcze zajecia przy Elektronowej (w WSUiB). To bylo ze 3 lata temu. Rozumiem, ze to juz historia. To kogo polecicie z obecnych instruktorow? Nie jestem studentem UW i interesuja mnie godziny wieczorne.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)

P. Chełstowski prowadzil treningi na Karowej we wtorki i czwartki o 20:15, wiem ze prowadzil jeszcze zajecia przy Elektronowej (w WSUiB). To bylo ze 3 lata temu. Rozumiem, ze to juz historia. To kogo polecicie z obecnych instruktorow? Nie jestem studentem UW i interesuja mnie godziny wieczorne.

We wtorki i czwartki o 20:15 prowadzi obecnie zajęcia trener Dłużniewski, przy czym nie ma żadnego problemu, jeśli się nic nie umie, trzeba tylko uprzednio zagadać. Chodziłem przez chwilę do tej grupy i chodziłbym dalej, gdyby nie specyficzne godziny pracy. W każdym razie polecam. Poza tym polecam oczywiście trenera Pacholaka (coś koło 17 zajęcia, ale za to cztery razy w tygodniu), tylko że to już wyższa szkoła jazdy jest. :twisted:
  • 0

budo_artoorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
A cos wiecej na temat Pana Dłużniewskiego? To jest czyste judo, czy z elementami jiu-jitsu?

Dzieki za odp!
Pzdr
A
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo - Warszawa (gdzie? student?)
W tej chwili czyste judo, choć trener prowadził kiedyś zajęcia jujutsu i ma pewne związane z tym nawyki (np. w niektórych momentach mówi żeby nie wtykać głowy za głęboko, bo będzie kolano w nos) (: . We wtorki jest zazwyczaj stójka (tu chodziłem) a w czwartki parter (tu nie chodziłem, więc nie mogę nic powiedzieć o parterze).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024