Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
a gdzie wczesniej urzedowaliscie ?
  • 0

budo_lil'bam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
dobra, juz wyluzujcie, temat rzeczywiscie zszedl nie na ten tor, na ktory powinien, ja w mojej ocenie sugerowalem sie osiagnieciami i iloscia sekcji, Sirocco ma swoja jakosc i klase, jak ktos ma ochote sie przekonac to zapraszam. Tylko tyle :roll: dziekuje :-) pozdrawiam :!:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!

... 5 sekcji Muay Thai...

...ja w mojej ocenie sugerowalem sie osiagnieciami i iloscia sekcji, Sirocco ma swoja jakosc i klase...

Przepraszam, jakie osiągnięcia w Muay Thai ma Sirocco :?: :roll:
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Jakies tam pewnie ma :wink: w tym sie nie orietuje widziałem ze mają sporo pucharów ale napewno nie za kicka.Biorąc np. zawody z ubiegłego roku w parku 3 maja w MOSIR .Ci co byli to wiedzą.To swiadczy czy Sirocco jest najlepsze czy nie.Żadnej walki nie wygrali.....
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Bo rzucili nie doswiadczonych (paru kolegow odemnie z osiedla :P ). W kicka napewno nie przoduja...Ja osobiscie nie darze sirocco sympatia jesli chodzi o poziom treningow (choc podobno w tym roku znaczaco sie on podniosl), mimo to doceniam i popieram starania sirocco w propagowaniu styli uderzanych :D
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Pozdrowenie dla mojego dobrego znajomego Grzegorza,życzę sukcesów przy prowadzeniu sekcji.Dopiero przymerzamy się do startów w kicku , ktore powinny nastąpić w przyszłym roku.A nasze sukcesy no cóż różnie bywa raz jest lepej ,raz jest gorzej.Ja osobiśce z nieukrywaną nadzieją patrzę na przyszłe nasze starty zwłaszcza w light i ewent semi contakt w kicku ponieważ bardzo zbliżone są do Taekwondo (sukces np .ostatni Dana ze Świdnika).Więc zobaczymy za jakiś czas.Natomiast Cypis na sukcesy w MT trzeba sobie zapracować pokazujemy się na zawodach raz wygrywamy raz nie.A nasze sale,rozumie mogą boleć.Ważne jest natomiast to ,że Wasz szef (Grzegorz) nigdy nie wypowiedział takich drwinek typu(chłopcy z osiedla,czy macie tylko sale itd) i to jest ważne !!Swiadczy to faktycznie o profesjonaliźme szkoły i zdrowym podejściu.Pozdrawiam Grześka i jego całą szkołe i życzę powodzena.P.Danowski [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Pana też pozdrawiamy i życzymy sukcesów:D
  • 0

budo_lil'bam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
No i wszystko fajnie, kazdy troszke jadu wyplul i niech tak bedzie a teraz zyczmy sobie powodzenia i do zobaczenia przy kolejnym newralgicznym temacie 8) hihihi pozdro :!: :!: :!:
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Witam, też Cię pozdrawiam Przemku. Czasem mam wrażenie, że na forum wypowiadają się w 85% dzieciaki 14-15 lat, ale cóż, forum jest dla wszystkich. Co do naszego klubu, to jesteśmy zrzeszeni przede wszystkim w Polskiej Federacji Shidokan Karate, czego konsekwencjąjest to, że możemy swobodnie startować w zawodach różnych związków i federacji. Np. w niedzielę nasi zawonicy biorą udział w Lidze Muay-Thai w Warszawie, kilkakrotnie walczyliśmy w zawodach organizowanych przez PZKB, sam miałem niewątpliwy honor walczyć na gali we Wrocławiu z R.Petertilem w 2005r. Mój szef M.R. przewodniczy komisji Muay-Thai w PZKB, więc co do profesjonalizmu naszego klubu wątpliwości rozwiałem. Oczywiście moim największym osiągnięciem trenerskim był występ pierwszej Polki nagali Bushido MMA, Madzi Jareckiej, na Łotwie w 2005r. Oczywiście, w Łodzi jest jeszcze parę dobrych klubów thaja, ale w tym poście Matysshido chciał zareklamować nasz klub a nie wejść w przepychanki słowne z Sirocco. Osobiście się znamy z szefem tego klubu i dażymy dużym szacunkiem, zawodnicy nasi parokrotnie mieli okazję skrzyżować rękawice i też mają do siebie wielki szacunek. Czasem wygrywali moi, czasem nie, to po prostu taki sport i tylko cieszyć się można że Przemek i ja potrafimy się dogadywać. Nieczęsto tak się sprawy mają w polskim światku sztuk walki. Pozdrawiam, OSU!
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Dizekuje za odp :!: :D ale nurtuje mnie pytanie czemu wlasciwie bedac w zwiazku karate shidokan mozecie startowac w zawodach PZKB ?
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Moze dlatego ,ze nieodlaczna czescia Shidokan'u jest MT ?? i w zwiazku z tym nie ma przeciwskazan zeby taki proceder istnial :-)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
ok :wink: ale mowisz jak rozumiem o zwiazku technicznym(choc nie znam sie na karate shidokan), a mnie interesuje sam fakt zezwalani przez pzkb na udzial, gdyz wedlug statutu, zawodnik musi nalezec do klubu (i oplacac skladki) czlonkowskiego PZKB, jak i posiadac stopnie w kickboxingu(dotyczy to bodaje ze chyba rowniez MT chociaz na stronie o Lidze MT wspominaja tylko o licencji zawodniczej) , dlatego mnie ciekawi czemu jest taka mozliwosc :wink:

Zeby nie byc goło slownym:
§ 2
W zawodach sportowych PZK-b /mogą startować/ startują zawodnicy i zawodniczki spełniający poniższe warunki:
[...]
3.posiadają ważną licencję PZK-b;
4./potwierdzoną przynależność klubową/ należą do klubu członkowskiego PZK-b.

§ 35
1.zawodach mogą startować zawodnicy posiadający poniższe kategorie:
a/ kategoria D - otrzymuje ją zawodnik, który ukończył 18 rok życia i posiada 5 stopień szkoleniowy kick-boxing;
b/ kategoria C - otrzymuje ją zawodnik, który ukończył 18 rok życia, posiada minimum 4 stopień szkoleniowy kick-boxingu oraz wygrał 2 walki minimum 3-rundowe wg regulaminu full-contact lub low-kick;
c/ kategoria B - otrzymuje ją zawodnik, który wcześniej posiadał kategorię C posiada minimum 3 stopień szkoleniowy kick-boxing i wygrał minimum 6 walk 3-rundowych (łącznie 8 walk) wg regulaminu full-contact lub low-kick;
d/ kategoria A - otrzymuje ją zawodnik, który wcześniej posiadał kategorię B, posiada minimum 1 stopień szkoleniowy kick-boxing i wygrał minimum 8 walk 3-rundowych (łącznie 16 walk) wg regulaminu full-contact lub low-kick.
[...]

(pobrane z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )

Moge sie mylic, jesli tak to tym bardziej prosze o wytlumaczenie :wink:
\
EDYTA: Wkradlo sie pare literowek :oops: :)
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
PZKB naśladując turnieje 1 walk PZMT wprowadził celem przejęcia zawodników i części klubów celowe zamieszenie dotyczące walk MT,kolejnym wielkim zameszaniem PZKB będą Mistrzostwa Świata Muay Thai ISKA na które PZKB otworzy otwarte eliminacje dla wszystkich klubow MT w Polsce,nnymi działaniam PZKB są zaproszenie naszego Mstrza plk.Amnata na otwarte seminarum i urządzanie rożnego rodzaju gal i wszelkiego rodzaju promocji związanych z MT na terene Polski w celu przejęcia lub "odzyskania" rynku jak im się wydaje.Dlatego wejscie w WMF by dalej mieszać,walczyć,zarabiać czy realizować "cele statutowe bądź własne".......oczywiście wolno im wszystko taki jest rynek.Po za tym jeżeli chodzi o ligę MT to każdy klub w Polsce może to zorganizować,nawet twój ważne natomiast do ktorego obozu będziesz należal.Walka jest tylko jedna i jej zwycięzca.Normalni ludzie jak my z Grześkiem tu w Łodzi widzimy to i mimo,że korzystamy z innych organizacji ponieważ przeświecają jakby nam inne cele naszych systemów my w Sirocco dentyfikujemy sie z całą tradycją Tajlandii i MT,natomiast dla Grzegorza MT pewno jest elementem Shidokanu dlatego będzie mu bliższy PZKB jako organizacja skupiająca się głownie na walce.Akurat nam to nie przeszkadza przynależność do 2 światów MT, natomiast w innych miastach czy klimatach faktycznie może być to problem. :X :evil: :evil: :evil: Kto jest prawdziwym Muay Thai....Mój klub miał kilkakrotnie zaproszenia do walk MT w PZKB, natomiast ja pozostałem lojalny w stosunku do PZMT.Dopóki nie zarejestrują dyscypliny, a potem Związku MT ,będzie chaosik, no ale znając Polakow zawsze w tych 2 slowach Muay Thai będzie zamieszanie organizacyjne.Pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
skorpion polecam Ci lekturę ustawy o sporcie kwlifikowanym. Dopuszcza ona od 3 lat wodników zrzeszonych jak i nie zrzeszonych. Zasady kwalifikacji określa związkek. Przepisy, które cytujesz tyczą sie rozgrywek w ramach WAKO a przecież LIGA MUAYTHAI jest wg zasad WMF. Sam wiesz,iż w w Muaythai wg WMF jak i IFMA nie ma stopni, dlatego trudno wymagać takowych od zawodników. W PZKB jest podział na klasy w A, B, C. W zależności od ilości walk stoczonych.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
pEDAGOG ciekawi mnie do jaiego stopnia ty wierzysz w to co piszesz.
Nasz mistrz, :) ciekawe co na to MISTRZ i na temat opini o PZKb
Podział my sztuka wy sport - to nawet mi się podoba tylko w takim razie musicie sie zarejestrować w ministerstwie Kultury a nie sportu. Poza tym Shidokan to akurat japonska sztuka walki więc możesz trochę przesadzać.
Odzyskanie rynku - to mi sie podoba. Bo faktycznie próbjesz go zagarnąc.

wielokrotne zaproszenie na MT:) strach ma wielkie oczy :twisted:

Wiesz mi iż w PZKb nie udawadnia kto jets prawdziwym Muaythai. Organizacji Muaythai jest kilkanaście. PZKb jedynie uwaza iż jej profesjonalne struktury są lepszym by prowadić sport kwalifikowanym. PZMT prowadzi Muaythai z tym nikt nie dyskutuje. Argument o kulturze o tradycji nie jest żadnym wobec MS. A tego uczepiłeś się ja..... Szanuje Tajlandczyków ale sport to sport
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
kickfan, a podaiał na klasy dotyczy walk stoczonych wyłącznie w MT, czy kick też wchodzi w rachube.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
na razie chyba tylko MT ale podobno może tak też być w low i full
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Kickfan dzieki za odp teraz rozumiem, malo pomyslalem wczesniej :wink: :D

Pedagog:
MT jest dla wszystkich takze, chyba okreslenia typu naszego mistrza Amnata, jak i pisanie ze PZKB organizuje gale by odzyskac rynek jest nie na miejscu :roll: Moim zdaniem bardzo dobrze ze walki sa otwarte bo moga sie mierzyc zawodnicy juz nei tylko roznych klubow PZKB ale i innych organizacji. Uwazam rowniez fakt Twojej "lojalnosci" wobec organizacji(mimo ze szlachetny) za niestety postepek bedacy wbrew "interesowi" zawodnikow :roll: Podobnie jak kickfan uwazam ze MT jest sportem w ktorym sie walczy oczywiscie mozna sie identyfikowac z kultura Tajow aczkolwiek uwazam ze nie jest to konieczne by walczyc w MT. Mimo roznicy naszych zdan szanuje Twoje zdanie :D
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Skorpiob w takim razie napisz mi jakie według Ciebie jest najlepszy klub kicka w Łodzi(o kicku u nas w Sirocco nie mam pojęcia,pytam z ciekawości żeby nie było)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Moim zdaniem Fighter i Łódźka Sekcja Kickboxingu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024