Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_winshido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Przyjdź na na trening potrenuj i oceń czy ci odpowiada. Nasz trener nie jest materialistą i spewnością nie "skasuje" cie za jeden trening.
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Byłem na treningu i uważam że trener jest bardzo dobry.Dużo uwagi poświęca trenującym cały czas chodzi i poprawia dowiedziałem sie paru przydatnych rzeczy 8) dla porównania w sirocco trener wychodzi czasem na 10 min albo i dłużej czasami chodzi i poprawia głównie stoi przed nami i sie patrzy - o wiele mniej sie angażuje a jest tam 3 RAZY DROŻEJ!!!!!
Niestety nie będe mógł tam chodzić na dojechanie tam z drugiego końca miasta potrzebuje 1,5 godziny czyli po powrocie ze szkoły cały dzień mam z głowy :roll:
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Bez przesady, Łódź to duże miasto, ale nie aż tak bardzo, półtorej godziny to chyba musiałbys jechać ze Skierniewic(-: Z pl.Dąbrowskiego jedzie się tam 12-15 minut. Miło mi jednak,że się podobało, zapraszam wszystkich chętnych
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
trzeba jeszcze na ten plac Dąbrowskiego dojechać ja tam mam dość daleko, ja dojechałem na plac wolności zajęło mi to ok 30min później wsiadłem w 43 wysiadłem na 8 przystanku i reszte drogi z buta zna pan jakąś lepszą trase? bo w tamtych rejonach jestem bardzo rzadko i nie za bardzo sie orientuje co tam jeżdzi i gdzie.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!
Pozostaje ewentualnie taxi rower, hulajnoga(-: Tak poważnie to młodzież obecnie ma straszliwie roszczeniowe postawy. Dawno temu, za moich czasów też 3 razy w tygodniu przemierzałem 3/4 miasta i nie było zmiłowania, każdy trening to było święto i trzeba było na nim być. Ale cóż, czasy się zmieniły, postawy chyba też...
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjonalna sekcja Thai Kick Boxing Łódź, Zapraszamy!!!

Tak poważnie to młodzież obecnie ma straszliwie roszczeniowe postawy. Dawno temu, za moich czasów też 3 razy w tygodniu przemierzałem 3/4 miasta i nie było zmiłowania, każdy trening to było święto i trzeba było na nim być. Ale cóż, czasy się zmieniły, postawy chyba też...

Cos w tym chyba jest, może nawet na pewno, ale...
[Nie ma dobrze, nie można sobie tak bezkarnie na 'dzisiejszą młodzież' wrzucac.. ;) ]
Dzisiaj ta aktywna część młodzieży tak zwanej ma sporo zajęć, róznych, i musi sie starać jak najsensowniej gospodarować czasem. Ja w liceum też chodziłam le wlazło i nie opuszczałam żadnego treningu (mimo, że ich godziny tez praktycznie rozkałdały mi cały dzień). Teraz zaczęłam się uczyć :) Zaangażowałm się trochę w inne aktywności. I już nie jest tak różowo...
Tak więc rozumiem rozterki kolegi valq'a.. (co nie znaczy, że się w autobusie uczyć nie da - trzeba tylko wywalczyc miejsce pod swietlówką :wink: )

(Z pozdrowieniami dla Internetowych Gburów (: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024