Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
Witam

Widze ze jest podobny temat ale czemu zostal zablokowany tego nie wiem, odwazylem sie zalozyc nowy. Prosze o informacje i dobre rady o sekcjach tajskiego boksu w Poznaniu. Chcialbym zaczac cwiczyc ale trzeba przyznac ze jestem laikiem w temacie SW wiec szczerze przyjme kazda rade. Nie orientuje sie w cenach ani ilosci treningow/tydzien wiec latwo mozna mnie w konia zrobic. Znalazlem na innym forum info o klubie "Tygrys" na ul Naramowickiej 237 bodajze. Znany Wam jest ten klub? W necie znalazlem stronke "Samolewski Team". Z zalozenia jestem nieufny, a ta stronka bardzo na mnie dziala jak reklama. Co tej sekcji sadzicie? Czy przy dwoch treningach tygodniowo i 100 zl miesiecznie to nie jest zdzieranie kasy? Czekam na wszystkie rady. Pozdrawiam
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
dwa treningi tygodniowo i 100 zł na miecha myśle luz :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
Możesz spróbować poszukać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Chciałem cię przestrzec przed trenowaniem w MMA Poznań - osobiście ani jednego treningu tam nie widziałem na oczy, ale słyszałem już kilka razy opinię, że poziom niski... :roll:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE

W necie znalazlem stronke "Samolewski Team". Z zalozenia jestem nieufny, a ta stronka bardzo na mnie dziala jak reklama. Co tej sekcji sadzicie?

Samolewskiego znam osobiście. Dobrze trenuje chłopaków, którzy startują w zawodach. Polecam.

Czy przy dwoch treningach tygodniowo i 100 zl miesiecznie to nie jest zdzieranie kasy?

Ceny kształtuje rynek. Nie wiem jakie są stawki w Poznaniu. Jednak dwa treningi to mało, żeby się czegoś nauczyć. W Kraku ceny są podobne, jednak za trzy razy w tygodniu.
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
ile razy mozna pisac ze najlepiej pojsc na pierwszy darmowy trening do roznych sekcji i sememu sie przekonac ktora ci najbardziej odpowiada? ceny zawsze sa podobne czyli okolo 100 za miech.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE

ile razy mozna pisac ze najlepiej pojsc na pierwszy darmowy trening do roznych sekcji i sememu sie przekonac ktora ci najbardziej odpowiada?


ciekawe......
po 1
to pierwsze slysze ze mozna przyjsc na pierwszy darmowy trening, a widzialem juz na jakiejs innej stronce ze w pojedynczy kosztuje 10 zl w tamtej sekcji. (ze laikiem jestem juz napisalem)
po 2
jak juz pisalem jestem w temacie SW zielony i nie wiem w jakiej sekcji treningi by mi pasowaly bo nie mam zadnego punktu odniesienia, dlatego staram sie pytac o rade tych ktorzy sie znaja, z tego co slyszalem to im ciezej tym lepiej.
po 3
to chyba nie doczytales mojego postu, bo ja SZUKAM W OGOLE JAKIEJS SEKCJI W POZNANIU a nie wybieram sobie z listy. wiec trudno mi isc sobie wybierac ktora bardziej mi odpowiada, a znalazlem na razie tylko jedna sekcje MT potwierdzona w moim miescie
po 4
to nie wiem "ile razy mozna pisac ze najlepiej pojsc na pierwszy darmowy trening do roznych sekcji i sememu sie przekonac ktora ci najbardziej odpowiada" , bo jestem na tym forum od wczoraj.

pozdrawiam
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
P.S.
skoro jestes z Poznania, to na pewno uciesze sie jak podasz mi pare sekcji MT w naszym miescie, zebym mogl zalecic sie do Twoich wczesniejszych wskazowek :wink: Pozdro
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
ostatnio pytania o MT w poznaniu powtarzaly sie dosc czesto chyba... wiec sie tak unioslem :P ale tez kiedys zalozylem taki temat z tego co pamietam :roll:
ja wiem o samolewskim, o MMA p-n, i czerwonym smoku (treningi tez gdzies w modenie sa)
jeszcze jest ten tygrys o ktorym juz wspomniales. kiedys w strefie walki tez bylo MT czy jest jeszcze nie wiem. z tego co wiem w MMA jest pierwszy trening za dyche, ale w koncu czy to jest znowu takie obciazenie dla pelnego checi treningow nowego adepta? warto chyba sprawdzic wszystko i pozniej sobie wybrac - wiem ze nie masz punktu odniesienia, ale bedziesz go mial po wizytach w roznych sekcjach.
jako nowy uzytkownik powinienes sobie poczytac forum - moze rozwiazaloby to pare nurtujacych cie kwestii,..
poza tym w googlu tez mozna duzo znalezc.
take it easy
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
hehehe nie chodzi mi oczywiscie o kwestie 10 zl za trening tylko o ten fakt ze takie pojedyncze spotkania (platne za te 10 zl lub za friko) odbywaja sie. a skoro wpadlem na ta stronke to chyba oczywiste ze sprawdzalem po necie, nieprawdaz? :wink: :twisted: na tym forum widzialem juz podobne tematy ale jak zauwazylem nikt do odpowiedzi konkretnej specjalnie sie nie przylozyl, stad moj nowy temat. w strefie walki z tego co widzialem i czytalem to MT juz chyba nie ma. znalazlem stronke Tygrysa i w pierwszej kolejnosci chyba tam sie zwroce. oczywiscie wchodzac tutaj chcialem poznac Wasza opinie i dowiedziec sie o paru sekcjach w Poznaniu, bo nikt z mojego otoczenia sie tym nie interesuje. ruido ty trenujesz MT badz trenowales? BTW dzieki za pomoc ;) sprawdze stronke czerwonego smoka. Pozdrawiam
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJE MUAY THAI POZNAN !!!!! NAJLEPSZE I NAJCIEZSZE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Bartosz Jezierski 693-113-392 treningi na "modenie" ul.jackowskiego (słyszałem że dobry poziom)

607-086-466 Janusz Miedziocha treningi w zsb na ul.Grunwaldzkiej (poziom niski ale dla początkujących i zaczynających z tym sportem moim zdaniem dobra sekcja,wyrobisz sobie dobrze kondycje)

poznań ul.jawornicka 1 Zasadnicza Szkoła zawodowa (byłem raz na treningu ale nie mam tel do trenera więcej info u woźnego w szkole :P ) Bardzo dobra sekcja trener poprawia nawet najdrobniejsze błędy więc technika będzie git
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024