Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozlatujące sie buty "Kupczak"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozlatujące sie buty "Kupczak"

kupczak///i tylko kupczak ;) ...sam wybrałem i własni9e do mnie jada....co prawda prawie 700 ale warto raz na 5 lat to wydać....wychodzi kilka złotych miesięcznie;)..


Mhm szkoda tylko, ze sie tak szybko rozwalaja, moje pekly po roku chyba. Wiem, ze mi sie w rekach sypia wszystkie legendarne marki ale to nie tylko moje doswiadczenia. Lubia pekac w miejscu zgiecia palcow, ja moich wciaz uzywam, da sie chodzic oczywiscie ale niesmak pozostal. Pozatym man, costy za Kupczaki za 700 zl kupil skoro combaty do wyrwania juz za 450 sa?
  • 0

budo_sith
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
A jak dobrze się poszukać (Kraków) to po 400 pln ( tyle kosztowały moje ).
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"

costy za Kupczaki za 700 zl kupil skoro combaty do wyrwania juz za 450 sa?

mhm pojedyncze sztuki z allegro ch... wie po kim...;)..poza tym mnie nie interesuje czekania na buty do lata az bedzie mój numer PO JAKIMŚ WIEKSZYM CZŁOWIEKU..na ogół to numerki dla dziewczynek sprzedają;)..27,5...28.....dzisiaj .zamawiam w fabryce...i przysyłają.....CENA TEZ NIE GRA WIĘKSZEJ ROLI I 200 W TE CZY WEWTE MNIE NIE ZABOLA.;)..

do tego daj zdjęcie tych swoich peknietych kupczaków to ci uwierze że pękły (skóra 2,5 mm)...pewnie nie zrobiłeś ?? TO MASZ SZANSE BO JAK PISZESZ DALEJ W NICH CHODZISZ... TYLKO NIE MÓW ŻE NIE MASZ CYFRAKA..;)..ZROBIMY IM ANTYREKLAME BO JAK DOTĄD JESTES PIERWSZĄ I JEDYNA OSOBĄ KTÓRA MOZE COS TAKIEGO POTWIERDZIĆ !!...NIE MA CO SIE NAD KUPCZAKAMI LITOWAC ;) ..

jesli chodzi akurat o kupczaki to poluje na nie juz prawie dwa lata i nie wciskac mi prosze że sa po 350...400 wszedzie do kupienia..;)...BO NIE MA ICH WSZEDZIE ... a ja w sieci szukac umiem a do tego jestem dośc mobilna jednostką i stac mnie aby dla przymierzenia tych butów jechać 300 km..;)..(za małe były i do tego nówki z allegro ale jakby uzywane;) )..
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
Podszyte Kevlarem, z wstawkami tytanowymi i niewielkimi elementami z aluminium lotniczego oraz tu i tam troszkę GoreTexu. Poza tym mają wstawki rodem z filmów z Bondem, przenośne mp4, GPS, GSM+GPRS+Blue Connect, buto-alarm połączony z tracking device, auto-kolce na lód, ukryte miejsce w lewej podeszwie na Glocka, a w prawej na malutki ładunek C4 z w pełni regulowanym zapalnikiem. Do tego dochodzi jeszcze 16 mniejszych udogodnień, o których bez sensu tu pisać... ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"

IM ANTYREKLAME BO JAK DOTĄD JESTES PIERWSZĄ I JEDYNA OSOBĄ KTÓRA MOZE COS TAKIEGO POTWIERDZIĆ !!.


man, nie jestem pierwsza i ostatnia osoba, ktora ci cos takiego powie. Sam bylem zdziwiony jak mi sie rozpekl ten otok, popytalem tu i owdzie i dosiedzialem sie o minimum 3 parach z identyczna usterka. Moze w pozniejszych modealch to poprawili, nie wiem.

Ja kupiem nieuzywane nowki, 29 bodajze, fakt, trafilem na jedna pare idealnie na mnie i myslalem, ze wygralem w totaka tu zaraz po tym znajomi w Krk zaczeli jeden po drugim sie zaopatrywac w te buty :)

Fota:

kurwa, podczas robienia foty zauwazylem jeszcze jedno pekniecie, jezu i trzecie w drodze, ten otok zbyt mocny nie jest...

Dołączona grafika

A to nowe:

Dołączona grafika

To jest ogolnie po klejeniu, bez kleju guma odlazila na wszystkie strony.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
no to pięknie...teraz pozostaje liczyc na gwarancje i dobijac te buty na maxa dzień i noc;)...jak pękną i moje to okaze się że wyprzedają ten model(bo tylko ten jest w sprzedazy cywilnej) z uwagi na defekt...a wtedy trzeba to będzie szerzej opisać aby buciki straciły swój urok NIESAMOWITYCH...

ps. wysle link do tego tematu do kupczków..MOŻE W TROSCE O PRZYSZŁYCH KLIENTÓW I OPINIĘ W POLSCE USTOSUNKUJA SIE DO PĘKAJĄCEJ GUMY ??
  • 0

budo_sith
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
Cynik, powinieneś dodać że masz model Combat 1 czyli pierwszą serie tych butów. Teraz na rynku głównie jest model MON czyli Combat 2.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
Tru tru, zapomnialem. Sithowe kupczaki wygladaja na duzo pancerniejsze i ogolnie jak mi sie te rozleca to pewnie zainwestuje w combat 2, bo co by o tych butahc nie mowic to sa nieprawdopodobnie wygodne.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
te trzewiki maja podeszwę od Vibrama, tak?
ale czy jest w niej amortyzacja z pianki poliuretanowej, czy to tylko gumowa kratka (elegancko mówią na to struktura plastra miodu) z przyklejonym sztywnym kartonem (tak, tak grubym, sztywnym kartonem) jak to bywa w wielu bucikach trekkingowych ?

BTW-
cóż za ujmująca zbieżność z tematem :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
no co jest kurde...dałem link do firmy kupczak zeby sie sutosunkowali a tutaj zmiany zmiany zmiany...i dgzie oni teraz maja odpisac ??? ciekawe czy w ogóle odpiszą...;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
Moze mi je wymienia, ale by byly jaja ;)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"

Moze mi je wymienia, ale by byly jaja ;)

NO NA BUTY NIE DAJA WIECZYSTEJ GWARANCJI ;) ...ale cóż znaczy kilka wymieninych par wobec opinii niezniszczalnych i superserwisu ??..żadne HRT czy maindle lub 5.11 by tego nie miały...zreszta wystarczya by gwarancja na 3 lata...wiecej od butów az głupio wymagac chociaz moje magnumy wytrzymuja 4 rok..
  • 0

budo_sith
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"

chociaz moje magnumy wytrzymuja 4 rok..

to tak samo jak moje magnum classik... 4 lata i nic się nie psuje. Pewnie masz jeszcze z produkji kiedy na zewnętrznej stronie obcasa dawali znaczek HI - Tec.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
moje kupczoki dziś przyszły..porównałem z cynikiem i wychodzi na to że to inny model ;) ..MON...nie wiem czy to dobrze czy żle..teraz zabieram się za noszenie..chrzest w sobote bo dziś za goraca żeby w nich wyleżć ...

ogólnie rozmiar zgadza sie idealnie...sa rzeczywiście troche sztywne ale chodzi sie baardzo wygodnie..mieciutkie ale sztywne..normalnie widać że ktos sie napracował nad tym modelem...gratuluję projektantom..zobaczymy jak z wytrzymałościa.
  • 0

budo_m4ris
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z brzucha mamy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozlatujące sie buty "Kupczak"
tak się składa, że w moich butach też pękł gumowy otok. buty mam od nowości. buty te to połączenie modelu mon i combat. mianowicie są to mon-y lecz na cholewce nie mam "przelotek" lecz "haki" takie jak w combat-ach. dodam tylko, że model ten jest używany przez pewne służby mundurowe...;-)
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024