Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie to zglosic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdzie to zglosic?
witam.
mam dosc nietypowe pytanie. szukam forum na temat bezpieczenstwa gdzie mozna zglosic wystepowanie dosc osobliwych przypadkow.
moja ciocia spacerujac po swojej dzielnic spotkala sie juz 2x z jakimis zboczencami (nie doszlo do zadnej tragedii). komenda co prawda jest niedaleko, ale zwykly wstyd nie pozwala cioci sie z tym zglosic (wiem ze powinna go przelamac - ja na to nie wplyne). chcialbym (wlasciwie to moja ciocia chcialaby) jednak umiescic gdzies w internecie ostrzezenie tak zeby inni ludzie wiedzieli ze w tej okolicy cos takiego sie dzieje. najlepiej zeby takie forum czytala policja.

pozdrawiam;
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?
Możesz zadzwonić na policjie anonimowo, co za problem... :roll:
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?

witam.
mam dosc nietypowe pytanie. szukam forum na temat bezpieczenstwa gdzie mozna zglosic wystepowanie dosc osobliwych przypadkow.


przypomniało mi się, gdy znajoma zeznawała w sprawie "ataku" ekshibicjonisty na nią o policjant skomentował: "jest pani pierwszą kobietą, która patrzyła na jego twarz. Żadna inna pani nie potrafiła go opisać" :lol:
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?

Możesz zadzwonić na policjie anonimowo, co za problem...

owszem, ale chodzi o to zeby inni tez wiedzieli, ze w tej okolicy ktos taki grasuje. poza tym mial tam rowniez miejsce inny atak (juz bardziej "kontaktowy" - choc malo szkodliwy) rowniez na moja ciocie. chodzi wiec o to zeby ostrzec innych oraz zwrocic uwage policji na ten rewir. ona nie chce tam isc oficjalnie, a anonimowy telefon niczego nie zmieni albo przynajmniej malo.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?
Zmieni więcej niż zagubiona w odmętach sieci informacja. Jeżeli już, to proponuję jakieś forum lokalne (nie wiemy z jakiego jesteś miasta), bo informacja na forum ogólnopolskim mija się z celem.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?
jestem z gdanska i nie bardzo wiem gdzie to wcisnac.
takie forum dosc duzo ludzi czyta i w ten sposob dowie sie o tym wiecej ludzi niz z anonimowego telefonu do policji.

ps.
osobiscie jestem zdania, ze trzeba to zglosic oficjalnie i bez ogrodek - to da najwiecej.
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?
a jesli mozna wiedziec w jakiej dzielnicy mialo miejsce owo zdarzenie ? nurtuje mnie to gdyz sam jestem z gdanska ...
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to zglosic?
Chełm. dokladnie to byly 2 zdarzenia:
1) kolo poligonow
2) niedaleko kosciola i firm Patron
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024