Skocz do zawartości


Zdjęcie

KRE-ALKALYN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

KRE-ALKALYN
zapraszam do poczytania
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
.... zainteresowanych suplementacja i wspomaganiem treningowym.
Sam testuje od 10 dni i jestem zadowolony, choc prawdziwe efekty powinny przyjsc po zakonczeniu cyklu. Wielki plus tego produktu to sprzedaz na blistry i atrakcyjna cena... tak uwazam :roll: ... i inne zalety.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tak czytam, i calkiem to ciekawe, tylko jedna rzecz mnie nie ten tego:
Próbuje się zatem pogodzić "ogień z wodą" - siłę z wytrzymałością, dwie cechy motoryczne wykazujące istotnie odmienną korelację. Pogodzenie ich uznaje się za prawie niemożliwe i większość dyscyplin sportowych nie podejmuje, lub też dawno zrezygnowała z takich eksperymentów. Jedynie w kulturystyce próbuje się godzic (i to z dobrym skutkiem) te diametralnie różne cechy motoryczne, przez stoso­wanie zupełnie różnych jakościowo treningów lub ich fragmentów.

tak mnie zastanawia, po pierwsze, gdzie w kulturystyce wytrzymalosc? ktory z tych gosci na pokazie przebiegnie 5km, albo cos w tym stylu? chyba, ze zupelnie inaczej ode mnie rozumieja wytrzymalosc :/
i uwazam, ze sztuki walki ciagle lacza sile i wytrzymalosc, i szybkosc. trzeba w koncu bic mocno, dlugo i szybko :twisted:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
W kulturystyce chodzi chyba o pojecie wytrzymalosci miesniowej, a nie, wytrzymalosci rozumianej przez ciebie jako wydolnosc organizmu (biegi długodystansowe, roznego rodzaju tempowki itd.), Dlatego, co wydaje mi sie bardzo logiczne poprzez rozwijanie sily, rozbudowywanie i wzmacnianie wlokien miesniowych, wzrasta znaczaco ich wytrzymalosc(podkreslam wytrzymalosc miesni, a nie to ze po wycisnieciu na klate 1000 kg bedziesz mogl przebiec 1000.000 kilometrow :) chyba ze zle cie zrozumialem.
Tak nawiasem temat jest o konkretnym suplu, ale co tam :wink:
chcialem jeszce dodac ze profesjonalni kulturysci, z czego mi wiadomo cwicza dlugodystansowe biegi bardzo czesto, szczegolnie przed pokazami, azeby poprawic widocznie swoja rzezbe i takie tam
:roll: [/quote]
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
Czekałem kiedy ten temat się pojawi. Na innych forach (typowo kulturystycznych) o których nie będę pisał wywołał prawdziwą burzę... Były tam różne opinie na jego temat. Z czego ostatecznie wyszło że to żaden cud ten kre-alkalyn i jest zdrowo przereklamowany.

Sam testuje od 10 dni i jestem zadowolony, choc prawdziwe efekty powinny przyjsc po zakonczeniu cyklu.

Jestem jednak ciekaw twojej opini - ale po cyklu.

atrakcyjna cena...

No chyba nie... cena to właśnie jego zmora. 100zł za 120caps to atrakcyjna cena? Za 240caps 200zł starczy?

... i inne zalety.

Jakie? :roll:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

Dlatego, co wydaje mi sie bardzo logiczne poprzez rozwijanie sily, rozbudowywanie i wzmacnianie wlokien miesniowych, wzrasta znaczaco ich wytrzymalosc(podkreslam wytrzymalosc miesni, a nie to ze po wycisnieciu na klate 1000 kg bedziesz mogl przebiec 1000.000 kilometrow :) chyba ze zle cie zrozumialem.

dobrze mnie zrozumiales

chcialem jeszce dodac ze profesjonalni kulturysci, z czego mi wiadomo cwicza dlugodystansowe biegi bardzo czesto, szczegolnie przed pokazami, azeby poprawic widocznie swoja rzezbe i takie tam
:roll:

ja slyszalem, ze po prostu biora srodki odwadniajace. a wystrczy popatrzec na ludzi biegajych dlugdystansowo i na kulturystow by zobaczyc, ze srednio mozliwe sie to wydaje.
Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

Sam testuje od 10 dni i jestem zadowolony, choc prawdziwe efekty powinny przyjsc po zakonczeniu cyklu.

Jestem jednak ciekaw twojej opini - ale po cyklu.

atrakcyjna cena...

No chyba nie... cena to właśnie jego zmora. 100zł za 120caps to atrakcyjna cena? Za 240caps 200zł starczy?


a ta cene skad wzioles?? 180g kosztuje cos kolo 80-90 zika nie pamietam
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
objętość Cena det. [pln] Ilość
120 kapsułek 99.90
Blister'a 30 kapsułek 23.90
Display 29 blistrów + 1 gratis 693.11
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

a ta cene skad wzioles?? 180g kosztuje cos kolo 80-90 zika nie pamietam

Jest bardzo wiele podróbek kre-alkalyn'a - ale orginalny kre-alkalyn kosztuje tak jak pisałem i potwierdził to novocaine.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
90 gramów Kre-Alkalyn kosztować będzie 49 zł
180 gramów Kre-Alkalyn kosztować będzie 89 zł
od FA to nie jest raczej podrobka :)
kupujcie w proszku w takim razie nie w kapsach od olimpa
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
Kazdy sumplement jest przereklamowany przez swojego producenta - to fakt, jednak faktem jest tez to, ze kre-alkalyn jest produktem o wiele lepszej jakosci niz monohydrat kreatyny, ktory powoli przechodzi juz jednak do historii. Racja ze w porownaniu z cena monohydratu, cena kre-alkalyn wydaje sie wysoka, ale jakosc dorownuje cenie. takie moje zdanie, a plusy, jakie??
Jak dla mnie takie: mozesz kupic sobie 1 blisterek jak masz zbedne 20pare zlotych, zjesz blisterek za jakies 15 dni wpadaj ci kolejne 20pare zlotych wiec kupujedsz kolejne - nie musisz od razu wywalac stowki czy wiecej;
zamiast brac w jedej porcji 5 kapsulek monohydratu bierzesz 1 lub 2 zbuforowane o wiekszym stezeniu czystej kreatyny;
Co znaczy odpowiednie ph? - brak skurczow jelitowych, wzdec i sraczki( jak to bywa przy starym mk)
To zalety ktore ja w tym widze, nikogo nie namawiam do kupowania, nie robie kryptoreklamy itp. Widze poprostu w tym produkcie duzo plusikow, i jestem zadowolony, dobrze mi sie cwiczy,
czuje wyrazna pompe potreningowa, szczegolnie przy pompkach i drazku(czym jestem zdziwniony). tak wlasnie, tak wlasnie
:)
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

Kazdy sumplement jest przereklamowany przez swojego producenta - to fakt, jednak faktem jest tez to, ze kre-alkalyn jest produktem o wiele lepszej jakosci niz monohydrat kreatyny, ktory powoli przechodzi juz jednak do historii. Racja ze w porownaniu z cena monohydratu, cena kre-alkalyn wydaje sie wysoka, ale jakosc dorownuje cenie. takie moje zdanie, a plusy, jakie??
Jak dla mnie takie: mozesz kupic sobie 1 blisterek jak masz zbedne 20pare zlotych, zjesz blisterek za jakies 15 dni wpadaj ci kolejne 20pare zlotych wiec kupujedsz kolejne - nie musisz od razu wywalac stowki czy wiecej;
zamiast brac w jedej porcji 5 kapsulek monohydratu bierzesz 1 lub 2 zbuforowane o wiekszym stezeniu czystej kreatyny;
Co znaczy odpowiednie ph? - brak skurczow jelitowych, wzdec i sraczki( jak to bywa przy starym mk)
To zalety ktore ja w tym widze, nikogo nie namawiam do kupowania, nie robie kryptoreklamy itp. Widze poprostu w tym produkcie duzo plusikow, i jestem zadowolony, dobrze mi sie cwiczy,
czuje wyrazna pompe potreningowa, szczegolnie przy pompkach i drazku(czym jestem zdziwniony). tak wlasnie, tak wlasnie
:)

Nie no w porządku. Ja już wcześniej chciałem to kupic. Zapewne spróbuje. Już nawet nie chodzi o cene bo 100zł można na to wydac. Gorzej z ilością. MK masz 300caps za 70-80zł (średnio) a tu masz tylko 120 caps. No co prawda jeżeli jakośc jest znacznie lepsza to warto no ale to każdy musi sam doświadczyc. Ja w każdym razie spróbuje ;)
  • 0

budo_tmq
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
The higher the pH, the more creatine a human will ingest.
bloody fuckin' good!
Zajefuckinbiscie :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
Przeciez Kre-Alkalyn to soda + mono ... :lol: Teoretycznie mozna to zrobic samemu (nawet podane sa proporcje chyba w linku z patentem o ile pamietam) ... Problem w tym, ze nikt tego nie testowal, a szamanie sody nie jest zbyt zdrowe ...

No to co chlapniemy Manti posypiemy mono i lecimy na trening ? :lol:

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024