Skocz do zawartości


Zdjęcie

jj a ulica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

Bogumił, dawaj więcej postów.

Wiem Wiem musisz dużo czytać żeby mieć wiedze jakąkolwiek. Wtedy po latach spędzonych przed ekranem, będziesz się mógł wypowiedzieć i nikt cię nie zagnie :D
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

A jak odkryłoś że nie mam pojęcia o czym mówie.
Przecież brazylijskie Ju-Jitsu różni się od Poskiego tym że uderzają w parterze na twarz.

W BJJ nie ma uderzeń w ogóle.
Pewnie w taki sposób Popo odkrył że nie masz pojęcia o czym mówisz.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
Bogumil: w zawodach bjj zawodnicy nie biją się w żaden sposób :!: :!: :!:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

W BJJ nie ma uderzeń w ogóle.


W którym Brazyijskim nie ma udeżeń :roll: W polskim brazylijskim ? czy brazylijskim brazylisjkim ? czy w ogóle w ju-jitsu nie ma ? A może w jakiejś Formule brazyliskiego ?
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

W BJJ nie ma uderzeń w ogóle.

W którym Brazyijskim nie ma udeżeń :roll: W polskim brazylijskim ? czy brazylijskim brazylisjkim ? czy w ogóle w ju-jitsu nie ma ? A może w jakiejś Formule brazyliskiego ?

Chłopie ale się zakręciłeś jak słoik.
A ile tych brazylijskich jest w twoim wymyślonym świecie? :lol:
Bo w rzeczywistym jest tylko jedno Brazylijskie Ju Jitsu i w nim nie ma żadnych uderzeń.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
Różnica polega na tym że ja mówie o ju-jitsu jako o sztuce walki wręcz a wy mówiceie o zasadach w poszególnych formułach czy w zawodach.

Co robi w Pride zawodnik brazylijskiego JU-Jitsu siedząc w pozycji Mountain na drugim ?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

Różnica polega na tym że ja mówie o ju-jitsu jako o sztuce walki wręcz a wy mówiceie o zasadach w poszególnych formułach czy w zawodach.

Co robi w Pride zawodnik brazylijskiego JU-Jitsu siedząc w pozycji Mountain na drugim ?

To samo co CC w parterze zakładając trojkąta jak prawdziwy kickbokser :roll:

...wa mać, poza tym czyste bjj z dosiadu to byłaby balacha, trójkat rękami, nawet kimura, ale nie g&P.

Podejrzewam, że nawet szachista mając przeciwnika w dosiadzie waliłby go po ryju zamiast mówić "szach i mat"

Zaczynam przyblizać się do opinii, że jednak jestes debilem :evil:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
A na filmach instruktażowych Gracie Ju-Jitsu (którzy całe te brazylijskie Ju-Jitsu wypromował) Ewidentnie pokzują jak się bronić przed ciosami jak je zadawać, jak z ciosów w parterze przechodzić do dzwigni itp. To jakie oni uprawiaja Ju-Jitsu ?? Jak jest tylko jedno
Bo faktycznie się juz zakręciłem w tych rodzajch i formułach. Do teraz myslałem że w ogóle ju-jitsu jest tylko jedno. Wiecie jak to ktoś tam powiedział "... nie będziesz miał innych ju-jitsu przedemną.."
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

partyzant napisał:
Bogumił, dawaj więcej postów.

Wiem Wiem musisz dużo czytać żeby mieć wiedze jakąkolwiek. Wtedy po latach spędzonych przed ekranem, będziesz się mógł wypowiedzieć i nikt cię nie zagnie Very Happy


Rozpracowałeś mnie Sherlock'u :P
Pisz więcej, jesteś prawdziwym ekspertem! Z radością się czegoś od Ciebie mistrzu nauczę.






PROWOKACJA!!! Chyba, że... nie to niemożliwe, by On to pisał poważnie... :lol: :lol: przestraszony
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

[
Podejrzewam, że nawet szachista mając przeciwnika w dosiadzie waliłby go po ryju zamiast mówić "szach i mat"


Już cię lubie :D

No dobra wycofuje się z gadek na temat różnic miedzy polskim, brazyliskim, ekwadorskim, czy ruskim ju-jitsu. Zrobiłem na stronie BJJ taki temat różnice miedzy Bjj a inne to mi go moment zablokowali.

Tak jak powiedziełem oglądając masę filmów wydanych przez rodzine Gracie i doszukując się różnic . Spostrzegłem tylko że mają dodatkowo techniki na uderzanie w parterze w łeb.
I stąd wywnioskowałem że tym się różni brazylijskie od polskiego sportowego. Ale jak to jest pomyłka i Grcje nie uprawiają Brazylijskiego Ju-jitsu Tylko Jakieś inną formułe. To przyznaje się zę jestem debilem, Wysnówając wnioski o Bjj patrząc na filmy gości którzy choć całę BUM na Bjj spowodowali to Bjj nie uprawiają.

PRZEPRASZAM PRZYZNAJE SIĘ DO BŁEDU. WYBACZ KOCHANE PO PO JESTEM JEDNAK DEBILEM -mam nadzieje że nie wiekszym niż koledzy z linka który ci podałem :cry:
  • 0

budo_holm3s
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
Tak swoją drogą to temat o tym samym tytule jest w dziale ULICA.
jj a ulica
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

partyzant napisał:
Bogumił, dawaj więcej postów.

Wiem Wiem musisz dużo czytać żeby mieć wiedze jakąkolwiek. Wtedy po latach spędzonych przed ekranem, będziesz się mógł wypowiedzieć i nikt cię nie zagnie Very Happy


Rozpracowałeś mnie Sherlock'u :P
Pisz więcej, jesteś prawdziwym ekspertem! Z radością się czegoś od Ciebie mistrzu nauczę.






PROWOKACJA!!! Chyba, że... nie to niemożliwe, by On to pisał poważnie... :lol: :lol: przestraszony



To się kolego partyzancie wypowedz jak inni koledzy którzy poniekąd złapali mnie że odnośnie Bjj się myle.

Zamist tego z partyzanta walisz głupie teksty które nic do dyskusji nie wnoszą.

Trenujesz Aikido czy co ? Uraziłem cię w poprzednich tematach i teraz się zemścisz ?
Kurwa nie bądź śmieszny jak ci się podoba to się ciesze.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

Widziałes w JJ klincz z Muay-Thai?

Widziałem mamy jednego Muai Taia w grupie.

Klincz Zapasniczy?

Tak widziałem klincz zapaśniczy miałem okazje kilkukrotnie docenić jego walory. Naprawdę przejebany ! A przy okazji widziałeś wachlarz technik zapaśniczych - co zapśnik jest w stanie zrobić jak leżysz na plecach broniąc się, (po za tym że cię w tej pozycji utrzymuje)?

Widziałes w JJ taka prace garda i parter na takim poziomie jak w BJJ?


Tak widziałem wielokrotnie, gównie w Pride jak Nogueira walczył. A gdzie jeszcze taką pracę można zobaczyć ? W Posce ?

Widziałes prace nog jak w Boxie?


Muchamed Ali świetnie pracował na nogach. Fruwał na ringu jak motyl. A jego praca przy linach .... No i raz jeszcze taki jeden więzienny cwel chyba coś o tym wiedział, bo nie mogłem skurwysyna złapać, ganiał ze mną po całej bramie.

No skoro widziałes, to powiedz mi jeszcze, czy masz te(i wieli inyych, pozornie nic nie wartych "szczegółów")w JJ??W "Polskim" to nie wiem - ja jakos o polskim JJ nie słyszałem...a wy?
W Japonskim natomiast NIE MA!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
dawaj Bogumil z nimi..wreszcie ktos glosno mowi o trenerach polskiego brazylikskiego jiu-jitsu, ktorzy biora 1000zl za jeden trening walenia po ryju w parterze, a glupi ludzie omamieni chwytami marketingowymi ciagna tam jak muchy zamiast isc na smiercionosne i supurskuteczne jj



Bogumil gdzie trenujesz konkretnie?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
[/quote="Bogumił"]Trenujesz Aikido czy co ? Uraziłem cię w poprzednich tematach i teraz się zemścisz ?
Kurwa nie bądź śmieszny jak ci się podoba to się ciesze.[quote]

-trenuję styl znikającej pięści.
-nie, nie uraziłeś mnie.
-ja lubię być śmieszny, i cieszę się, ze ty się cieszysz :P :P
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica
dublet
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

Co robi w Pride zawodnik brazylijskiego JU-Jitsu siedząc w pozycji Mountain na drugim ?


pozycja mountain jest najlepsza robie ja zawsze pod koniec yogi taka faja ze mnie ze nawet nie wiedzialem ze mozna ja w mma stosowac. Teraz tylko trzeba poczekac az w Pride beda walczyc w pozycji drzewa i kota
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

A na filmach instruktażowych Gracie Ju-Jitsu (którzy całe te brazylijskie Ju-Jitsu wypromował) Ewidentnie pokzują jak się bronić przed ciosami jak je zadawać, jak z ciosów w parterze przechodzić do dzwigni itp. To jakie oni uprawiaja Ju-Jitsu ?? Jak jest tylko jedno

Jeśli są uderzenia to uprawiają MMA bazujące na BJJ, boksie, zapasach itd.

Bo faktycznie się juz zakręciłem w tych rodzajch i formułach. Do teraz myslałem że w ogóle ju-jitsu jest tylko jedno. Wiecie jak to ktoś tam powiedział "... nie będziesz miał innych ju-jitsu przedemną.."

No widać że się zakręciłeś.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica

W BJJ nie ma uderzeń w ogóle.


W którym Brazyijskim nie ma udeżeń :roll: W polskim brazylijskim ? czy brazylijskim brazylisjkim ? czy w ogóle w ju-jitsu nie ma ? A może w jakiejś Formule brazyliskiego ?


o w morde :)

dobra czy kiedys wpisales w jakim google czy innym takim: BJJ ?
bjj to nie ufc czy pride albo vale tudo

bjj to bjj
i nie ma polskiego bjj czy amerykanskiego bjj czy korwa chinskiego bjj
a to ze nie masz pojeci o bjj poza kilkoma walkami prida ktore widziales to ok
ale niech ci sie nie wydaje ze co kolwiek wiesz o bjj,troche skromnosci stary.

to ze gracie w instruktazowkach na dvd pokazuja jakie masz opcje z maunta to jest tylko zeby pokazac czlowiekowi ze to jest walka a nie sport
i mosisz sobie zdawac sprawe z reali w jakich sie znajdujesz

to co by ci dalo do myslenia to nie nasze gadanie na forach internetowych
radzilbym poswiecic kilka godzin z zycia i w pewnym tygodniu przejsc sie po kilku sekcjach(Nawet zadzwon i zobacz moze 1 trening jest darmowy czy cos)
i zobaczyc
sekcje bjj
sekcje kravki czy combatu(zobaczymy czy kolesie sa tak slabo fizycznie rozwinieci :) )
i to powinno najlepiej wyrobic twoja opinie(mysle ze zmieni ja tak o 180 stopni)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: jj a ulica



Co robi w Pride zawodnik brazylijskiego JU-Jitsu siedząc w pozycji Mountain na drugim ?


pozycja mountain jest najlepsza robie ja zawsze pod koniec yogi taka faja ze mnie ze nawet nie wiedzialem ze mozna ja w mma stosowac. Teraz tylko trzeba poczekac az w Pride beda walczyc w pozycji drzewa i kota


widac ze z ciebie nowicjusz :D
a downward facing dog to nie widziales?
jak kolesa masz na plecach?


jaga i bjj w polaczeniu daja ci cos niesamowitego
czasem jak nie zrobie jakiegos san sluta przed kulaniem sie to czuje tak ogromna rozniece w oddychaniu ze szok
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024