Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_elafe
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
Przegladalem wszystkie tematy w dziale Jiu Jitsu i nie znalazlem dotyczacego "Jiu Jitsu w łodzi", o jakiejkolwiek sekcji. Macie jakies namiary na Łódzkie sekcje Jiu Jistu??
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
Łódzki Ośrodek JuJitsu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
Zakladalem juz topic na temat jj w lodzi wiec jakbys uzyl wyszukiwarki to byc znalazl. W moim watku polecana byla szkola podana przez mojego przedmowce oraz jeszcze jedna mieszczaca sie kolo univerku, nazwy jej nie pamietam, jednak wiekszosc osob poleca szkole na alejach politechniki czyli ta do ktorej linka dostales. O jakis innych sekcjach nie slyszalem co mnie troche dziwi bo wydawalo mi sie ze jj to dosyc popularna sztuka walki.
  • 0

budo_bara18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
sądząc po ilosci seminariuw to ta łódzka szkoła nie ma nic wspólnego ze sportowym JJ
zresztą nie napisałes czego szukasz czy sportu czy jj tradycyjnego bo to są dwa różne światy i możesz się bardzo rozczarować wybierając niewłaściwą szkołę.
  • 0

budo_sulsa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
bara, wyjaśnij wszystkim ktora szkoła jest tą właściwą!
  • 0

budo_bara18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jiu Jitsu, ŁÓDŹ?
[quote name="sulsa"]bara, wyjaśnij wszystkim ktora szkoła jest tą właściwą![/quote
właściwa szkoła to ta która spełnia oczekiwania trenujących,jeżeli ktoś niema ochoty ani aspiracji jezdzić po zawodach walczyć i stawać na podium lub z innych przyczyn np. zdrowotnych nie powinien wstępować do szkoły sportowego jj polecam natomiast sekcje lub kluby jj tradycyjnego oczywiście niemiałem na myśli konkretnej szkoły ani klubu.
]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024