Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacje o mieczach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_longquan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Informacje o mieczach
Witam
Uruchamiam właśnie stronę, rano powinna być już w pełni widoczna.
Znajdziecie tam trochę informacji dot. różnych konstrukcji stali (w tym ciekawe zdjęcia przekrojów), jak dbać o miecz, jak się miecze wykuwa itp.
Dla lokalnych znawców pewnie podstawy ale dla osób mniej zaznajomionych ze stalą myślę, że ciekawa lektura.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , dział "Przewodnik po mieczach"

Pozdrawiam
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacje o mieczach
Fajnie tylko są pewne drobne nieścisłości, ale może wynika ze szkoły. Chodzi mi o to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Podczs czyszczenia ostrza olejkiem choji, nie trzyma się miecza poziomo tylko pionowo, pierwszy raz coś takiego widzę, poza tym stronka może być.
  • 0

budo_atom
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacje o mieczach
Mi się podoba... Może są troszkę problemy z wyszukaniem potrzebnych informacji. Np. w przypadku niektórych mieczy, żeby zobaczyć jak wygląda np. kashira trzeba przeszukać dział "wykończenia". Może link albo obrazek z wykończeniami mógłby się pojawić przy opisie danego miecza. Tyle konstruktywnej krytyki co do samej stronki, w tematach merytorycznych nie czuję się niestety ekspertem. Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacje o mieczach

Fajnie tylko są pewne drobne nieścisłości, ale może wynika ze szkoły. Chodzi mi o to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Podczs czyszczenia ostrza olejkiem choji, nie trzyma się miecza poziomo tylko pionowo, pierwszy raz coś takiego widzę, poza tym stronka może być.



Cóż może to po prostu wynika z tego, że chciano to lepiej uchwycić na zdjęciu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024