Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żel pieprzowy Cannon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_arnold333
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Żel pieprzowy Cannon
No właśnie. Nosze ten żel i ostatnio kundlowi chciałem psikną ale oczywiście nie trafiłem bo za wąski strumień... nvm, chodzi o to że mi po palcu troche ściekło i zero bólu nie poczułem , wogóle nic nie piekło. Po kilko godz. jak do domu dotarłem polizałem dyszę i zapieklo minimalnie.... Czy to oznacza że ten gaz jest do bani , że zupełnie nie działa> Kupowany był w sklepei i jest świeży.
  • 0

budo_m1999
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
Wydaje mi się, że chmura jednak lepsza do obrony. Zwłaszcza wobec ruchomego celu. Żel lepiej sią nada do ataku - policja, ochrona. Co do Cannona - mam taki ale nie używałem. Słyszałem tylko, że nie są za mocne. Z gazami to w ogóle ciężka sprawa jest - zadziała, nie zadziała. Może lepiej zaopatrzyć się w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
TUTAJ masz dużo informacji o gazach :wink:
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
Jestes pierdolniety. Jakbym cie zobaczył w realu ze psikasz zwierzeta gazem to BUTY NA MORDE :evil:
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
Ja myslalem, ze ten pies go zaatakował :? jeśli nie to zgadzam się... :evil:
  • 0

budo_arnold333
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon

Jestes pierdolniety. Jakbym cie zobaczył w realu ze psikasz zwierzeta gazem to BUTY NA MORDE

Pierdolnięty jesteś ty! Może ty tak ale ja nie latam z gazem po ulicy i nie psikam dla jaj psów gazem. Ja roznosiłem ulotki i i ten kundel za mną z podwórka wyleciał i był bardzo rozwcieczony i zdeterminowany, niewiadomo czym. mysłałem że mnie ugryzie. jak psiknołem obok niego to sobie dał po chwili spokój bo może jakaś kropla na niego spadła. Tylko mnie dziwi że mnie palec ani troche nie zapiekł , na który mi też troche spadło. Jakbym miał z sobą siekiere to bym mu łem upierdolił!

Może lepiej zaopatrzyć się w to ?

Genialny pomysł! Poczytaj sobie co pisza w tematach o paralizatorach dotykowych... Do tego to jest zagraniczna strona, nawet niewiadomo jak to zamówic!
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
Pierdolisz tam wyleciał za toba z podowrka :roll: psiknij se gazem w pisiora i zobacz czy cie zapiecze :lol: tyle w tym temacie .
  • 0

budo_arnold333
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żel pieprzowy Cannon
Chętnie bym psiknął tobie głupi ćwoku! :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024