Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty GROM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Buty GROM
Co sądzicie o tych butach ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chodzi mi, żeby były dobre tak do lasu bardziej, żeby jak sie szło np. w mokrej trawie żeby nie przemakały oraz żeby były wygodne.
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
tak do lasu to ja bym raczej wzial jakies buty stricte turystyczne/trekkingowe + stutputy, ale to juz wieksza kasa. z doswiadczenia (jestem z kraka) polecam ten sklep : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam


piter pan
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM

Chodzi mi, żeby były dobre tak do lasu bardziej, żeby jak sie szło np. w mokrej trawie żeby nie przemakały oraz żeby były wygodne.


Zwykle buty WP spelniaja pierwsze 2 warunki, jezeli chodzi o wygode to trzeba sie przyzywyczaic.

btw. Moje stare buty WP juz od chodzenia w wodzie troche skrzypia przy kazdym kroku i jest to ze tak powiem lekko denerwujace ale ciagle nie przepuszczaja wody.

pzdr
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
byl juz chyba kiedys topik o tym - po 1 tych butow szukaj w sklepach z odzieza bhp (ok 100 pln/para), po 2 - sa lekkie i z cordury, wiec przemakaja, ale oprocz troche kondonowatego wygladu moge mowic o nich w samych superlatywach (majac na mysli stosunek cena/jakosc ofkoz 8) )
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
taka podrobka Magnum Classic na pierwszy rzut oka. Z tymze pewnie tansze, a jakoscia pewnie tez niezbyt ustepuja. Czasami mozna zobaczyc obutych w nie ochroniarzy. Sadze, ze nieglupim pomyslem jest ktoregos z nich zaczepic i po prostu wypytac jak mu sie je uzytkuje.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM

Czasami mozna zobaczyc obutych w nie ochroniarzy. Sadze, ze nieglupim pomyslem jest ktoregos z nich zaczepic i po prostu wypytac jak mu sie je uzytkuje.


policjanci chwala, dobra alternatywa na lato w miejsce fantastycznych "trzewikow desantowych" : )
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM

żeby były dobre tak do lasu bardziej, żeby jak sie szło np. w mokrej trawie żeby nie przemakały oraz żeby były wygodne.


- to nie sa buty do lasu
- latwo przemakaja
- sa bardzo wygodne (jak kapciuszki :D )

jesli szukasz czegos do lasu, na rozna pogode itd - to proponuje poszukac czegos innego (poszukaj w archiwum - temat butow przewijal sie tu mnostwo razy..)
  • 0

budo_greggor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
A ja polecam buty wojskowe Bundeswehry.
Mam takie od dwóch lat. Są niesamowicie wygodne, całość wykonana z jednego kawałka skóry ("zintegrowany" język), odpowiednio zapastowane są nieprzemakalne. Mają trójwarstwową amortyzowaną podeszwę oraz specjalnie wykonstruowaną tylną część chroniącą ścięgno achillesa. Dwa lata temu zapłaciłem za nie 250zł. Oczywiście były nowe.

Buty wojskowe WP w porównaniu do butów Bundeswehry to dziadostwo. Wiem bo widziałem i mierzyłem.
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM

Co sądzicie o tych butach ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chodzi mi, żeby były dobre tak do lasu bardziej, żeby jak sie szło np. w mokrej trawie żeby nie przemakały oraz żeby były wygodne.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro,
MP
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
Wlasnie chcialbym poznac wasza opinie na temat wyrobow Protektora. Potrzebuje czegos w cenie najlepiej ponizej 200 zl, nadajacego sie do zabawy w lesie , ruinach. Biore tu pod uwage ze buty powinny zabezpieczac przed woda typu deszcz, mokra trawa, mokre podloze ewentualnie snieg. Nie zamierzam w nich wchodzic do rzeczek , kaluzy ponad kostki.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
Protektor robi dobre buty - ale to zadna rewelacja jak porownasz z wyrobami zachodnimi a ceny sa juz coraz blizsze

ja biegam w Magnumach - dalem za nie ponizej 200zl - wygodne jak kapcie, leciutkie, czesciowo skorzane, czesciowo nylonowe, choc mozna wziasc cale ze skory.. jedynie ich trwalosc jest nizsza niz klasycznych ciezkich wojskowych trepow - czyli jak uzywasz nonstop to ci sie po roku rozleca.. ale jak uzywasz w weekendy na pare godzin to to jest swiat i ludzie i goraco polecam.. mozesz tez pomyslec o bardziej wyczesanych konstrukcjach - Bates itd.. natomiast nie polecam kupowania wojskowych trepow bo wojskowy but to ma byc tani bucior dla miesa armatniego wiec to wcale nie jest najlepszy sprzet jaki mozesz miec..
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM

Co sądzicie o tych butach ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chodzi mi, żeby były dobre tak do lasu bardziej, żeby jak sie szło np. w mokrej trawie żeby nie przemakały oraz żeby były wygodne.


W sumie zależy co od nich wymagasz i jaką gotówką dysponujesz.
Ja masz tak z 250-350 zł to już można kupić naprawdę dobre buty trekingowe (idź do sklepu ze sprzętem wspinaczkowym) zaprojektowane specjalnie w tym celu.

Co do samych "Gromów" to mam takie buty. Używam ich sporadycznie (średnio 1, czasami 2 razy w tyg. po 8-16h) od jakiś 2 lat.
Ogólnie buty nie są złe. Są bardzo wygodne, chronią przez rosą, deszczem i takimi tam pierdołami, jednak wejście do rzeki powoduje ich zatonięcie. Wiem bo sprawdzałem :) :) :)

Zbyt dużego doświadczenia w butach wojskowych nie mam, jednak można powiedzieć że jest to taka POLSKA wersja Magnumów. Jak potrzebowałem czegoś w tym stylu to wolałem zachować się patriota i wesprzeć polski przemysł.
Pamiętaj, kupując polskie produkty dajesz pracę.


Jak masz jakieś szczegółowe pytania to pytaj. W miarę możliwości odpowiem.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty GROM
Orientuje się ktoś gdzie można kupić wewnętrzne wkładki do tych butów??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024