Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Rafal Simonides dostał propozycję od wiceprezydenta WMC Stephana Foxa ćwiczenia na "campie WMC" na Koh Samui. Rafał będzie pierwszym Polakiem, który będzie walczył o tytuł zawodowego Mistrza Świata MuayThai. Walka będzie toczona o pas federacji WMC (bez żadnych ograniczeń !!!)
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
co to za tekst? skąd on jest?
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
czy można wiedzieć skąd się bierze ta informacja? na Koh Samui może ćwiczyć kto chce, bez żadnego zaproszenia...a wątpie żeby już była ustawiona walka dla Rafała o MŚ skoro jeszcze nie stoczył żadnej zawodowej walki w Tajlandii...
Ale życzę mu żeby do tego doszło, z tym że chłopak potrzebuje jeszcze trochę treningu zanim rzuci się na takie wyzwanie.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
strona PZMT - i zgodze się z Wami. Chociaż w zawodowym PT WMC też są klasy? Czy może ktoś to zdementować lub potwierdzic.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Ogólnie klasy zawsze istniały. Były to klasy A, B i C. Róznica polega na ilości rund. C klasa 3x2 min 1 min przerwy. B klasa 5x2min 1 min przerwy. A klasa 5x3min 1,5 min przerwy. Klasa amatorska czyli D została stworzona po to aby MT miało możliwość dostania się do rodziny olimpijskiej. Wszystkie te klasy nadal istnieją z tym że w klsach A,B i C walczy się bez ochraniaczy. Za zawodowców uważani są tylko zawodnicy klasy A.
Więc jeżeli ktoś walczy o tytuł MŚ to na bank w A klasie. Trzeba wziąć pod uwagę że niektóre federacje i ziązki nieco zmieniają przepisy. W niektórych państwach na przykład nie wolno walczyć na łokcie bez ochraniaczy nawet w walkach zawodowych.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Jeszce jedna sprawa...pierwszym Polakiem który wywalczył mistrzowski pas WMC był Paweł Słowiński...z resztą na stronie PZM też o tym piszą. Tak więc Rafał Simonides, nawet jeżeli o ten pas zawalczy, nie będzie niestety już pierwszy. Z tym że co to niby miałoby zmienić? Nich walczy i niech wygrywa!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Po drodzę jeszcze jest Cieśliński. Mam nadzieję że o tym nie zapomnicie:)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
A co do klas. NIe rozumiem. Olimpiada to rozgrywki amatorskie w systemie pucharowym. Z kadrami narodowymi. Zawodowstwo to pojedyńcze walki rankingowe. Poza tym Na MŚ są dwie klasy a i b. . W singen były 4
Od czego to zależy
Gdzie są spisane zasady.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
O Cieślińskim nie zapominam tylko była mowa o pasie WMC a Cieśliński ma pas WMF. Bez znaczenia jak dla mnie ale skoro mowa o szczegółach...Co do klas:
Na MŚ klasa zależy od ilości zdobytych medali przez dane państwo. Są państwa które początkują w MT i nie mają poziomu żeby się zmierzyć z takimi państwami gdzie MT uprawiane jest już od kilkunastu lat. Dla tego są 2 klasy A i B. Czyli B klasa:państwa początkujące na MŚ lub państwa bez medali. Klasa A:państwa które mają osiągi i medale z poprzednich lat. W przyszłym roku Polska startuje w A klasie. W dodatku w A klasie na MŚ
mogą startować zawodowcy o ile nie są w pierwszej dziesiątce w rankingu. Na przykład w tym roku w wadze ciężkiej startował Ustinov!!!
W Singen, gdzie każdy zawodnik mógł startować indywidualnie, klasy zależały od ilości stoczonych walk. Ale tak na prawdę każdy startował w sumie gdzie chciał bo nikt nie sprawdzał kto ile ma walk...jak dla mnie sytsem indiwidualny jest dużo lepszy ale jeszcze musi byc ktoś kto tego będzie pilnował...w systemie pucharowym niestety nie zawsze wygrywa lepszy. Dużo zależy juz od samego losowania. Poza tym tocząc kilka walk dziennie nie można być na 100% swoich możliwości, do tego dochodzą kontuzje, itd...a przeważnie przy tego typu imprezach często zawodzi organizacja. W Bangkoku, na przykład, musieliśmy kupować lód w KFC żeby obłóżyć obite golenie!!!...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
a teraz z innej beczki:

forum PZMT

mnino:
Rafał Simonides walczył w kat. A i przegrał w drugiej walce z Rosjaninem, podobnie jak Joanna Jędrzejczyk (tyle, że z Rosjanką). No niestety, w Rosji MT króluje od dawien dawna...

mindless

ummm... w dzisiejszym 'dzienniku polskim' w dodatku sportowym jest krotki artykulik (1/6 strony;) ) na temat wystepu polskiej ekipy w bangkoku. co do wystepu rafala to mozna tam przeczytac, ze '... w I rundzie niespodziewanie odpadl dwukrotny brazowy medalista MS Rafal Simonides (Raczadam Krakow) w kategorii 57 kg, ktory przegral z Rosjaninem'. czyli szczegolow brak (oprocz tego, ze teraz to juz nie wiem - pierwsza runda=pierwsza walka? czy druga jak pisze mnino? )

X fighter
Informacja pewna na 200%. Rafał Simonides walczył w A klasie i przegrał na punkty z Rosjaninem. Wlaka była bardzo wyrównana i do ostatniej chwili nie było pewne kto walkę wygrał. Trzeba było zdać się na decyzję sędziów. Zaznaczam że przeciwnikiem Rafała był zwycięzca poprzednich MŚ.


Dodam że chyba chodzi o mistrza klasy B 2004 (bo w klasie A nie wygrał 2 lata temu Rosjanin) że jesli chodzi o Selivowets to w tym roku nie wszedł do strefy medalowej w klasie A. Pewnie przegrał następną.


Ja rozumiem że swojego zawodnika trzeba przedstawic w jak najlepszym swietle, ale w tych informacjach występują nie tylko niedomówienia ale kłamstwa.

Mam duży szacunek do Simonidesa bo jako jedyny w PZMT probuje w amatorstwie robic postępy. Dziwi mnie tylko fakt iż nie startował w MP. wcale zawodowiec nie musi być rewelacyjny w amatorskim. Przygotowania do jednej walki, roznia się do turniejowego.
A jeśli jedynym jego startem w zawodach amatorskich są MŚ 2 lata temy ( nie licząc raz w Singen) to nie dziwota że nie robi postępów.

I jeszcze jedno przypadkowo odkryłem, iż prawie połowa zawodników którzy startowali w IFMA startowała również w WMF.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
A i jeszcze jeden kwiatek z forum PZMT


pisze znany nam mar.

Witam

Na Waszej stronie znalazłem pewną wypaczoną historię

>TRZECI WYCHOWANEK K.S CORIO PAWEŁ MIERCZYŃSKI SENIOR KAT -67kg JUŻ PIERWSZĄ WALKE ZACZĄŁ BARDZO EFEKTOWNIE NISZCZĄC BIAŁORUSINA PRZEZ DWIE PIERWSZE RUNDY,

Zawodnik ten w pierwszej walce trafił na Polaka, chłopaka z Husarz Białystok, chłopaka bo co tam dużo mówić dwa dni przed turniejem skończył 18 lat(na marginesie była to jego pierwszy start na jakimkolwiek turnieju).

>W TRZECIEJ DOPROWADZIŁ DO NOKAUTU (TECHNIKAMI BOKSERSKIMI),

Z tego co wiem walka była przerwana po trzecim liczeniu w walce wiec nie był to nokaut. Technikami bokserskimi, echm...

Kolejną sprawą jest wykorzystywanie cudzych zdjęć bez wiedzy właściciela(chodzi o zdjęcia z Białorusi) bo z tego co ja rozumiem to należy najpierw poprosić o zgodę i przynajmniej umieścić link do strony z której pochodzą.

Prawde mówiąc mam nadzieje że jest to jakieś nieporozumienie które szybko zostanie naprawione...


jak odpowiada Ozz:

Mar. - tu masz całkowitą rację. Zakładam że to nieporozumienie i zostanie wyjaśnione.

Spoko - ( to nastepny wypowiadający się negatywnie o Corio z grzechem "Świerzości" zapisał się na forum 16.06 zaraz po wrzuceniu teo tematu)- mnie też to zastanowiło. I to wielce. Tym bardziej że nie tylko na tym forum tego typu działania mają miejsce - korelacja źródeł da mi pewnie parę zagadek do rozwiązania (a ja lubię zagadki)

Zatem panowie (czy też panie) - jak chcecie sobie pojeździć po Corio i to akurat dziś i to akurat na czystym koncie to się poważnie zastanówcie jak to zostanie odebrane


OZZ - chyba nie jest zagada dla Ciebie że Mar. jest przedstawicielem jednego z najaktywniejszych WASZYCH klubów. Że wielokrotnie wypowiadał się w obronie PZMT. A ty uderzasz (domyslam się że w te) forum.

Wiadomo, że ktoś nie lubi Corio, ale nie zwalaj winy na innych. Informacje podoane przez tych 2 "Świeżych" waszych forumowiczów, świadczy iż albo są z łodzi albo z waszego związku. Skąd moga wiedziec o nieopłaconym obozie itp. :-) Zresztą skłaniam się do teorii iż jest to wasz wewnętrzny konflikt gdyż twierdzą iż Prezes Szlachta spotkał się z posłem Misztalem że ten nic nie wiedział o Corio.

Dla mnie troche przesadziłeś.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

... forum PZMT... mnino: [...] mindless [...] X fighter [...]
Ja rozumiem że swojego zawodnika trzeba przedstawic w jak najlepszym swietle, ale w tych informacjach występują nie tylko niedomówienia ale kłamstwa.

Cytujesz, kickfan, wypowiedzi anonimowych użytkowników innego forum. Wiele z tych osób nie jest dobrze poinformowana. Nie nazywał bym tego kłamstwem :nie: – to mocne słowo.

... Dziwi mnie tylko fakt iż [Simonides] nie startował w MP. [...] A jeśli jedynym jego startem w zawodach amatorskich są MŚ 2 lata temy ( nie licząc raz w Singen) to nie dziwota że nie robi postępów.

Simonides jest zawodowcem i nie startuje w Polsce w zawodach amatorskich, także w MP. Jest to chyba zrozumiałe. Zapytaj się co o tym sądzą trenerzy wystawiający zawodników do walk amatorskich – czy któryś chciał by, aby jego podopieczny walczył z zawodowcem.
Jest mi także niezmiernie przykro :( , że nie widzisz postępów u Rafała. Ja, podobnie jak inni w PZMT, jestem innego zdania.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Nie no ludzie :)
Kickfan - według Ciebie przesadziłem. Tia.
Nie lubię jak korzystając z okazji ktoś sobie załatwia sprawy na forum, startując z zerowym licznikiem na koncie - raczej jest to jednoznaczne nie ?
Kim jest Mar. to bardzo dobrze wiem - dlatego też zależy mi na tym żeby sytuacja została wyjaśniona. Że wypowiadał się z "obronie" (tak jakby trzeba było się bronić :) :) ) PZMT - może uważa że dobrze dzieje się z PZMT ?
SPOKO świeży... heheheheheheh. To Ci się udało :) wprost bosko. Gość DOŁĄCZYŁ 15 grudnia 2005 (a naprawdę wcześniej tylko bazy nam ... no... pies zjadł) i z tego co widzę 139 postów spłodził (nie za dużo nie za mało) - tak na marginesie wielce wdzięczny byłbym za cytat wypowiedzi negatywnej o Corio. Mnie się nie udało namierzyć - może słabo szukałem

I wodzu pokaż mi gdzie i w którym miejscu JA uderzam w forum (PZMT ? Budo ?) - bo za cholerę nie ogę znaleźć ?

Lubisz cytować wypowiedzi z innego forum - innych tematów brakuje czy co ? a zresztą :) pisz pisz :)
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfun napisał:
"I jeszcze jedno przypadkowo odkryłem, iż prawie połowa zawodników którzy startowali w IFMA startowała również w WMF. "[/quote]

Pewnie, że tak... z połową to przesadziłeś... a dlaczego ?
Statystyki:
1. Ilość reprezentacji biorących udział w mistrzostwach świata WMF to nie była nawet połowa państw, które startowały w Mistrzostwach Świata IFMA :)
2. W WMF większość z około 40 członków to kluby (najczęściej kicboxingu) z danego Państwa, a nie Federacje.
3. Wszystkie Narodowe Związki-Federacje (około 12), które były członkami WMF przeszło teraz do IFMA. To naturalne...po wstąpieniu IFMA do GAISF ministerstwa sportu w każdym kraju uznają tylko światową federację będącą członkiem GAISF, więc aby być dalej narodowym związkiem muaythai i dostawać dotacje musiały przejść do GAISF:)

Tak naprawdę to WMF powstało w 2004roku !!! IFMA w 1990roku (około 110 państw członkowiskich) !!! Dlaczego i po co ktoś próbuje utworzyć nową federację... sami sobie odpowiedzmy... Na szczęście IFMA została przyjęta do GAISF, więc WMF już nie istnieje... Znowu w MuayThai mamy jedną federację... to bardzo dobrze dla dyscypliny !

I jeszcze jedno:
Kickfun...jesteś członkiem PZKB...ciekawe czy wiesz o "umowie - porozumieniu", które podpisali prezydenci Światowej Federacji Kickboxingu WAKO oraz Światowej Federacji MuayThai IFMA. W chwili obecnej potwierdza się całkowita bezzasadność próby przejęcia dorobku Polskiego Zrzeszenia MuayThai dotyczącego sportu MuayThai przez Polski Związek Kicboxingu. To jasno wynika z tego porozumienia. Także statut Światowej Federacji MuayThai zostały zmieniony. Zgodnie z nowym statutem członkiem Światowej Federacji Muaythai może być jedynie narodowy związek reprezentujący tylko sport MuayThai samodzielnie bez żadnych innych sportów !!! Pismo trafiło do ministerstw sportu, komitetów olimpijskich, etc. Jakbyś jeszcze nie widział tego pisma (jestem pewien, że go Wam nie pokazano ;) ... to podeślę. Pozdrawiam
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Witam

Do znanego nam kickfuna;

>Wiadomo, że ktoś nie lubi Corio, ale nie zwalaj winy na innych. Informacje podoane przez tych 2 "Świeżych" waszych forumowiczów, świadczy iż albo są z łodzi albo z waszego związku. Skąd moga wiedziec o nieopłaconym obozie itp. Smile Zresztą skłaniam się do teorii iż jest to wasz wewnętrzny konflikt gdyż twierdzą iż Prezes Szlachta spotkał się z posłem Misztalem że ten nic nie wiedział o Corio.

Kickfun idąc tym tropem wnioskuje że złotyTopór(choc nic do niego nie mam) jest działaczem w PZKb bo skąd może tyle o Was wiedziec??:-)

>"(...)a teraz z innej beczki:
>forum PZMT(..)(cały post)"

Jest takie powiedzenie "ile uszu tyle wypowiedzi "(czy coś w tym stylu :) ), to chyba przypadłośc ludzka...?? A jak Ci się wydaje??

>Dodam że chyba chodzi o mistrza klasy B 2004 (bo w klasie A nie wygrał 2 lata temu Rosjanin) że jesli chodzi o Selivowets to w tym roku nie wszedł do strefy medalowej w klasie A. Pewnie przegrał następną.

I czego to dowodzi?? Rosja w tym roku wystawiła silną ekipę i z pewnych źródeł wiem że w tym roku grupowo zjeli 1 miejsce(przed Tajlandią która zajeła 2 miejsce i Białorusią 4 ale o tym już pisałem)... "Nie przegrywa tylko ten kto nie walczy"

>I jeszcze jedno przypadkowo odkryłem, iż prawie połowa zawodników którzy startowali w IFMA startowała również w WMF.

Kickfun o co walczysz sam przyznałeś że WMF to malutka organizacja??

Po raz n'ty;
Chcesz czy nie chcesz sam budujesz "internetowy wizerunek" Waszego związku(powiedz ile tematów podobnej treśc jak ten - na tym czy innym forum było skierowanych w PZKb??). Szukasz brudów?? Poszukaj na swoim podwórku no chyba że jest tak brudno że nie jesteś w stanie tego ogarnąc, ale to...

Do Ozzza

>Nie lubię jak korzystając z okazji ktoś sobie załatwia sprawy na forum, startując z zerowym licznikiem na koncie - raczej jest to jednoznaczne nie ?

Trudno się nie zgodzic, sprawa była prosta i łatwa do wyjaśnienia jednak przy okazji ktoś zechciał sobie załatwic swoje własne porachunki...

>To jasno wynika z tego porozumienia. Także statut Światowej Federacji MuayThai zostały zmieniony. Zgodnie z nowym statutem członkiem Światowej Federacji Muaythai może być jedynie narodowy związek reprezentujący tylko sport MuayThai samodzielnie bez żadnych innych sportów !!! Pismo trafiło do ministerstw sportu, komitetów olimpijskich, etc. Jakbyś jeszcze nie widział tego pisma (jestem pewien, że go Wam nie pokazano Wink ... to podeślę. Pozdrawiam.

Hehe ciekawe co na to Kickfun

Pozdrawiam Mar.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfan, chciałbym wiedzieć co nazywasz kłamstwem. Informacje z gazety czy mój post ???Informuję że byłem w Bangkoku i to co napisałem jest prawdą. Wiem że lubicie bawić się w tą głupią wojnę PZKB kontra PZMT ale ja mam to gdzieś. Jestem neutralny i dbam o to żeby ludzie otrzymali dokładne i PRAWDZIWE informacje bo ogólnie na każdym forum jest za dużo głupot i niepotrzebnych sporów...w sumie o nic ! Już kiedyś o tym pisałem ale się powtórze...czy to jest wina zawodnika że jego klub jest zrzeszony tu albo tam? Szanuję każdego kto ma jaja żeby wyjść na ring, gratuluję każdemu kto wygrywa i wspieram każdego kto przegrał. Ponadto Simonides nie jest "moim" zawodnikiem tylko jednym z Polaków który starał się w ringu ale niestety przegrał. Zakończcie te wasze spory bo wydaje mi się że macie straszne kompleksy...ciągłe pytanie kto jest lepszy a kto gorszy...jest na to rozwiązanie! Można zorganizować galę PZKB kontra PZMT skoro tak Was to męczy ( mam na myśli i jednych i drugich ). Wymówką są przepisy: z łokciami czy bez? Można zorganizować 2 gale, jedna według przepisów PZKB a drugą PZMT. Chętnych do współpracy zapraszam....
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
ojojoj cos musi w tym byc bo tyle "pełnych odpowedzi:) :-)

Panowie i jak Wam mam odpowiedziec

czasu mi nie starczy,

Trochę w skrócie:
- Ozz to - wy uznaliście iż są z 0 stanem
- a o co chodziło ci z tym podobieństwe do forum tego. Tu raczej każdy jest zdeklarowany. Mamy inne zdania ale raczej wiadomo, że ja jestem z PZKb a ty z PZMT.

Reszta :
- co do startów klubowych i kickboxingu - przeciez na IFMA byli te same organizacje
kickboxingu.
- ilosc Panstw startujących i członkowskich. Skąd wzieliście te 40 WMF. Wogóle interesuje mnie co za państwa mieszczą się w ponad 100 wymienianych przez Was.
- Rosjanie wygrali rywalizacje, ale akurat w kategorii Polaka było ich więcej niż jeden.
- jak ma się rozwijać jesli nie start6uje. Ile Walk stoczył w ciągu swóch lat. W kcikboxingu kadra ma ich około 20 paru do 40 w zależności od formuły walk w ciągu roku. Plus jeszcze walki zawodowe. A ile Simonides? Nie jest klasyfikowany w amatorach od 2 lat. a zawodowych? Więc trudno żeby pojechał przygotowany na MŚ. Po jednym starcie w Singen? Ma zrobic niesamowity postęp. W klasie A IFMA startują dobrzy zawodnicy. Zwycięzca jego kategorii w Tajlandi zawodowych walk ma ponad 30. Ale jeszcze miał czas by międzyczasie zdobywać medale krajowe amatorskie. T o samo II miejsce Rosjanin. Zresztą MŚ WMF kupe walki zawodowych i walczy w mistrzostwach kraju amatorskich. A Simonides jakie ma statystki. NIe chce oceniac jego jako zawodnika, ale mogę ocenic jego wyniki startowe. Dwa razy brąz B. Przegrana walka w klasie a. Zdaje sobie sprawę że to jest dobra kategoria i nie można porównywać np do kategorii 54. do 57 Ale jednak postępu nie ma. A może porównamy do ilości toczonych walk przez Cieśłińskiego to ta sama kategorii.

NIe startuje w MP bo jest za dobry:) U nas jest np ciężka gdzie nikt nie powinien startować w low bo jest Jarosz. Jego walka finałowa na MP trwała 54 sekundy. Jest sporo lepszy, jednak startuje. To inni mają go dogonić. A mistrz co roku udawadnia że jest lepszy. Jest kilkanaściwe kategori u nas gdzie mistrzowie są sporo lepsi. Ale startują
A co do organizacji narodowych MT i pismie. Sorry ale co robiły na MŚ IFMA np włoska z nazwą tylko KB ( z Falsonim na czele) czy inne. Sorki ale chetnie bym te pisemko zobaczyl.
poza tym to Państwo Polskie uznaje która organizacja jest ważniejsza w naszym kraju. A WMF też jest oficjalną organizacja Tajlandzką. A która jest mniejsza czy większa. To juz dysksja. IFMA w Europie nie ma żadnych struktur. Jedyne imprezy to MŚ. NIe jest to przekonujące by tworzyć noiwy związek. W ostatnim czasie oprocz waklkz awodowych gdzie byliscie. Tylko SIngen i długodługo ni (MŚ 2 lata temu). Brak ciągłości organizacyjnej ta sie tu zaóważyć.

Ale może się myle.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
mam inną PRAWDZIWĄ informacje która może pogodzi wszystkich ale na pewno da do myślenia...skoro MT i IFMA zostały przyjęte do GAISF, na 100% PZKB nie zostanie przyjęte jako związek MT ( bez urazu, nie mam nic przeciwko PZKB ). Dlaczego? Dlatego że GAISF wymaga aby Muay Thai i Kickboxingiem zajmowały się 2 oddzielne związki! w GAISF są to dwie różne dyscypliny i mają być dwa różne związki. Informacje posiadam od Pana JEAN JACQUES MAIRESSE, Prezydenta Europejskiego Związku IFMA. Francja miała ten sam problem co my aktualnie ale 10 lat temu. Były dwie organizacje MT. W końcu się dogadali i powstało FFMTDA. Czyli Francuski Związek Muay Thai i Dyscyplin Powiązanych. U nas oczywiście nikt się nigdy nie dogada bo ludzie u nas nie potrafią się dzielić...a już na bank nie pieniędzmi o które tutaj chodzi. No bo przecież nikomu nie chodzi o dobro zawodników...no chyba że sie mylę ( chciałbym ).
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Witam

>Kickfan, chciałbym wiedzieć co nazywasz kłamstwem. Informacje z gazety czy mój post ???Informuję że byłem w Bangkoku i to co napisałem jest prawdą. Wiem że lubicie bawić się w tą głupią wojnę PZKB kontra PZMT ale ja mam to gdzieś.

Nom, ja jestem na tym forum prawie 4 lata i to co się dziś dzieje bardzo mi przypomina BJJ pare lat temu. Od ponad pół roku źle się dzieje w tym dziale ale dopiero pare tygodni temu zabrałem swoj głos, Ktoś kiedyś powiedział "jesli Wy mowic przestaniecie kamienie wołac będą" i taka jest prawda. Przez 8 miesięcy odkąd to sie wszystko zaczeło nie było tu żadnego postu na PZKb, a za sprawą ... co chwile jakieś kwiatki wyskakują. Wierz mi wcześniej czy pózniej sam stracisz cierpliwośc.

>Jestem neutralny i dbam o to żeby ludzie otrzymali dokładne i PRAWDZIWE informacje bo ogólnie na każdym forum jest za dużo głupot i niepotrzebnych sporów...w sumie o nic !

Otóż to!! Tylko że i tak znajdą się tacy ktorzy to wszystko podważa bo w "google" znaleźli inaczej.

>Już kiedyś o tym pisałem ale się powtórze...czy to jest wina zawodnika że jego klub jest zrzeszony tu albo tam? Szanuję każdego kto ma jaja żeby wyjść na ring, gratuluję każdemu kto wygrywa i wspieram każdego kto przegrał.

Swięte słowa!! Poczytaj posty fairtexa, kickfuna i przemyslawa.

>Ponadto Simonides nie jest "moim" zawodnikiem tylko jednym z Polaków który starał się w ringu ale niestety przegrał. Zakończcie te wasze spory bo wydaje mi się że macie straszne kompleksy...ciągłe pytanie kto jest lepszy a kto gorszy...jest na to rozwiązanie! Można zorganizować galę PZKB kontra PZMT skoro tak Was to męczy ( mam na myśli i jednych i drugich ). Wymówką są przepisy: z łokciami czy bez? Można zorganizować 2 gale, jedna według przepisów PZKB a drugą PZMT.

Można tylko ciekawe czy nie bedzie to woda na mlyn...

>U nas oczywiście nikt się nigdy nie dogada bo ludzie u nas nie potrafią się dzielić...a już na bank nie pieniędzmi o które tutaj chodzi. No bo przecież nikomu nie chodzi o dobro zawodników...no chyba że sie mylę ( chciałbym ).

Zapewne się nie mylisz. Bardzo bym chciał(zapewne nie tylko ja) żeby to się wszystko skończyło ale jak sam sie przekonasz...

Pozdrawiam szczerze!!

Pozdrawiam.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

... NIe startuje w MP bo jest za dobry:) U nas jest np ciężka gdzie nikt nie powinien startować w low bo jest Jarosz. Jego walka finałowa na MP trwała 54 sekundy. Jest sporo lepszy, jednak startuje. To inni mają go dogonić. A mistrz co roku udawadnia że jest lepszy...

Nadal uważam, że zawodowcy nie powinni startować w amatorskich pucharach i mistrzostwach.
Ciekawe dlaczego taki Michalczewski czy Adamek nie brali udziału w Amatorskich Mistrzostwach Polski w Boksie. Czyż "inni nie mają ich gonić" :D a oni "udowadniać że są lepsi" :lol: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024