Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

Uważam, że wykładnią w sporcie są wyniki, a nie przynależność czy kolor naszywki...

Święta słowa Gizmo. poklon

... Nic się w Polsce nie działo w zakresie MuayThai. Dlatego powstało PZMT. Gdyby PZKB rozwijał MuayThai, robił zawody, zrzeszał się w światowej i europejskiej federaji, sprowadził instruktora z tajlandii na rok, wysyłał naszych na Mistrzostwa to by wszyscy PZKB pokłony bili i chwalili za rozwój MT. Ale nie robiliście tego. Więc PZMT powstało i rozwinęło MT w Polsce! Teraz MuayThai należy do najbardziej popularnych sportów walki w Polsce. I nagle PZKB stwierdziło weźmiemy się tym "zajmiemy" czytaj "przejmiemy"...

Podpisuję się obiema rękami. :-)

... dlaczego Janek z Wrocław jest w kadrze chociaz u Was wystartował. Waszym tokiem myslenia Zarzad go powinien wyrzucic z kahry a moze nawet zastrzlic...

Proszę nie :2gunfire: do Janka. To bardzo sympatyczny gość :peace: . My wszyscy w PZMT bardzo go lubimy :D .

Kończę jak najbardziej pozytywnie. :peace:

Niech żyje Kickboxing ... Niech żyje MuayThai


  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Mówisz kickfan zebym Ci coś odpowiedział, coś powiedział. A ja po prostu nie widzę sensu. Jak mnio stwierdził - omijasz niewygodne dla Ciebie pytania (zatem o dialogu mowy nie ma) a do tego taka miła taktyka - kick ma pismo od tajów = DOBRZE. Ktoś od nas pisze COKOLWIEK o JAKIMKOWIEK piśmie = żle, a do tego pismo nieważne, nie zostanie zatwierdzone i ogólnie to jakaś lipa. Można od razu zadzwonić do Prezesa WAKO i powiedzieć mu żeby się więcej nie wygłupiał bo go reszta zarządu zlinczuje - no nawet mnie pusty śmiech nie ogarnął. Pewnie że pismo jeszcze wymaga zatwierdzenia - a powiedz mi w ilu przypadkach prezez PZKb podpisał cokolwiek a potem reszta zarządu to ubiła ? Bo nie wydaje mi się że człowiek kierujący ogromną ogranizacją kicka (mówię tu o szefie WAKO) jedzie sobie tak o do Tajów i dla "jaj" podpisuje sobie jakieś pisemko bez błogosławieństwa od zarządu. Zresztą....
Niech żyje MT, niech żyje KB
I tym oto pozytywnym akcentem kończę
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Ozz - o jakim wymijaniu mowisz. Przedstawcie dowód ze tak bylo a nie oskarzajcie.
ODPOWIADAM. KłAMIECIE. Tez moge napisac ze wasz Prezes robi kokosowe interesy na PZMT a ty dostajesz od tego procenty. ITp. Ale zdaje sobie sprawe ze na wszytsko trzeba miec dowody a robienie kokosow na sportach walki byloby na razie trudne. A wy uzywacie zwrotu ktos cos powidział. Ja daje realne przyklady facet startuje u Was i jest ok jest w kadrze, wyjazdza za granice na imprezy. Binias nie wystartował dlatego ze nie stac go bylo podobno na skladke. Mam racje ze nie oplacil za ten rok. A taki warunek postawiliscie. 400 zł dla kazdego jest duzo dla nich tez. A oni w PZkB maja MT i inne formuly i wszystko razem kosztuje 400 zl. Mam nadzieje ze ci co tylko czytają rozumieja, iż jest to chamski atak a podobno to my atakujemy. Jeszcze raz przypomne u nas za start w samej formule MT składka człokoska wynosi 50 zł. Za 3 tygodnie nastepna liga MT w Warszawie.ZAPRASZAMY. NA OSTATNIEJ. BYLY NIEZLE WALKI. STARTOWALO KILKA NAZWISK KTORE NAPEWNO ZNACIE WASZYCH RINGOW

Cypis - Janek jest lubiany nie tylko u was. Nie ma obawy. Startował nie dawno w Pucharze Świata. Wiem ze jest brany pod uwagę na inne imprezy. Takiego fanatyka sportow walki wszystkim trzeba. Przy tym chlopak ma serce do tego co robi. Jutro walczy na MP w low. Życzę mu powodzenia. ME są w Portugali za 5 miesięcy.

a co waszych wyborow w związku - to zdaje sobie sprawe ze niewygodnie Ci odpowiadac.
Cały zarząd to Kraków a członkowie nie znaja statutu i regulaminow. Przykładem jest Mnino. Czesto wypowiadający się tu. Macie komisje rewizyjną i dyscyplinarną?
Instytucja ktora chce byc związkiem powinna byc świętsza od Papieza. A tu widac wyraznie grupę trzymająca władzę. Tylko byłoby nie wygodne by zarząd był szerszy.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Ozz - o jakim wymijaniu mowisz. Przedstawcie dowód ze tak bylo a nie oskarzajcie.
ODPOWIADAM. KłAMIECIE. Tez moge napisac ze wasz Prezes robi kokosowe interesy na PZMT a ty dostajesz od tego procenty. ITp. Ale zdaje sobie sprawe ze na wszytsko trzeba miec dowody a robienie kokosow na sportach walki byloby na razie trudne. A wy uzywacie zwrotu ktos cos powidział. Ja daje realne przyklady facet startuje u Was i jest ok jest w kadrze, wyjazdza za granice na imprezy. Binias nie wystartował dlatego ze nie stac go bylo podobno na skladke. Mam racje ze nie oplacil za ten rok. A taki warunek postawiliscie. 400 zł dla kazdego jest duzo dla nich tez. A oni w PZkB maja MT i inne formuly i wszystko razem kosztuje 400 zl. Mam nadzieje ze ci co tylko czytają rozumieja, iż jest to chamski atak a podobno to my atakujemy. Jeszcze raz przypomne u nas za start w samej formule MT składka człokoska wynosi 50 zł. NIedługo nastepna liga MT w Warszawie.ZAPRASZAMY. NA OSTATNIEJ. BYLY NIEZLE WALKI. STARTOWALO KILKA NAZWISK KTORE NAPEWNO ZNACIE z WASZYCH RINGOW

Cypis - Janek jest lubiany nie tylko u was. Nie ma obawy. Startował nie dawno w Pucharze Świata. Wiem ze jest brany pod uwagę na inne imprezy. Takiego fanatyka sportow walki wszystkim trzeba. Przy tym chlopak ma serce do tego co robi. Jutro walczy na MP w low. Życzę mu powodzenia. ME są w Portugali za 5 miesięcy.

a co waszych wyborow w związku - to zdaje sobie sprawe ze niewygodnie Ci odpowiadac.
Cały zarząd to Kraków a członkowie nie znaja statutu i regulaminow. Przykładem jest Mnino. Czesto wypowiadający się tu. Macie komisje rewizyjną i dyscyplinarną?
Instytucja ktora chce byc związkiem powinna byc świętsza od Papieza. A tu widac wyraznie grupę trzymająca władzę. Tylko byłoby nie wygodne by zarząd był szerszy.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

Cały zarząd to Kraków a członkowie nie znaja statutu i regulaminow. Przykładem jest Mnino. Czesto wypowiadający się tu.


Kilka kwestii odnośnie mojej osoby trzeba chyba wyprostować:
1. Nie jestem członkiem PZMT - zajmuję się jedynie stroną, więc nie wiem czego jestem przykładem.
2. Nie znam treści regulaminów i statutów, bo nigdy mnie one nie interesowały - proste.
3. Wypowiadam się tu często dlatego, że mi sie tak podoba :twisted: .
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

... Tez moge napisac ze wasz Prezes robi kokosowe interesy na PZMT a ty [Ozzz] dostajesz od tego procenty...

Ozzz :X . Dlaczego ja nie :nie: dostaję procentów :bad-words:. Porozmawiamy :box: w Zgorzelcu. :balisong:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Cypis porozmawiamy. Dam kokosa i 4 banany. Jak będziesz grzeczny to dorzuce kiwi.
Kickfan - następnym razem jak będę rozmawiał z Jurkiem to magnetofon w kieszeniu uruchomię - żeby Tobie mógł dowód pokazać (uczepiłeś się akurat jednego... i jeszcze sprawa urosła do rangi uwaga.. .ATAKU !!! o mamo... cały świat zadrżał w posadach - mój po prostu legł w gruzach)
A tak bardziej poważnie - dyscyplinarkę i rewizyjkę mamy... regulaminy są tylko nie wymagamy podpisu pod tym że członkowie przeczytali - i zadaniczo kto chce to może przeczytać. Sami z siebie jakoś nie postulują o zasypywanie dokumentami ale jak ktoś chce to się dowie. W sensie jawne to jest :)
Wybory w związku... wiesz - jestem wdzięczny.

a co waszych wyborow w związku - to zdaje sobie sprawe ze niewygodnie Ci odpowiadac.

Właśnie UZNAŁEŚ Polski Związek MT -czytaj PZMT. Mam nadzieję że reszta pójdzie za Twoim światłym przykładem
One World - One MT, One KB :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
swoja droga nie wiem czemu nie jestescie zwiazkiem. Bez nazwy polski. ale to wasz wybor.
Mnino tylko strony :-) nie wiem czy wiesz ale twoje meile ktore wysylasz do związku naszego czytano na walnym:):)ALe strona całkiem niezle powadzona.

Ozz. Moim zdaniem wszystko co robi rywalizacje sportową powinno opierac sie na związkach w 2 formach. Polski związek oraz związki. Tu podział na sport kwalifikowany i niekwalifikowany. Uwazam tez ze obowiązkowo kazdy związek powinien robic kursy instruktorskie a dopiero potem powinna byc zgodza na rywalizacje. Panstwo niezlaeznie czy cos jest kwalifikowane czy nie powinno zatwierdzic regulaminy walk a dopiero mozna byloby wydac zgodze na rywalizacje.
Nie dochodziło by do takich scysji jak byly w Łodzi, gdzie moimzdaniem zostało poważnie naruszone prawo. Paranoją jest że bycos stalo się dyscyplina musi stac sie cud. Dla mnie powinno to byc proste. Grupa min klubow. regulamin uznawany przez swiadowa orgaizacje, program szkoleniowy instruktorow i calej obsługi. I obligatoryjnie staje sie dyscypliną. Pożniej najwyżej związe wykazac musi iż jest tak silny a organizacja swiatowa tak wazna, iż nalezy nadac sportu kfwalifikacje. Zobaczcie dochodzi do absurdu, gdzi ePanstwo zgadza sie na waszą rywalizacj(chociaz bez mistrzostw polski) a nie pozwala na organizacje kursow. A przepisy wymagaja wykfalifikowanych instruktorow w konkretnej dyscyplinie. To bzdura i powinna byc zmieniona. Bo zaczyna sie kwadratura koła. Musisz miec instrukora zeby prowadzic rywliacje, a instruktora nie dostaniesz gdy nie jest dyscypliną, a dyscyplina nie bedziesz jesli nie rozwiniesz dzialalnosci sportowej. wiec musisz zaczac nielegalnie i sie modlic by cos sie niestalo.


a ja dostane banana
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
ehhh... miałem już nie pisać....
kickfun:
W PZMT są instruktorzy z państwowymi uprawnieniami instruktora sportu ze specialnością MuayThai !!! i nie pisz bzdur, które zostały Ci "przedstawione" wiadomo przez kogo.
Pierwsza edycja kursu instruktora sportu z państwowymi uprawnieniami skończyła sie rok temu w czerwcu ! We wrześniu odbędzie się drugi kurs !!! I tyle chciałem napisać :)

niech żyje MuayThai ! niech żyje Kickboxing !
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
kickfan jesteś niereformowalny.państwo nie pozwala na MP.a to troszke dziwne, bo z tego co mi wiadomo to juz sie kilka razy odbyły i to LEGALNIE.chyba juz była ta kwestia wyjaśniana.ile razy trzeba owijać i powtarzac jedno, żeby wreszcie dotarło. Osobiście rzadko udzielam się na forum, bo nie ma to sensu większego moim zdaniem(bo żadne argumenty nie docierają), w którym to zresztą często i nagminnie mnie utwierdzasz.Tak tylko sobie teraz wtrąciłem.No jak grochem o scianę.p.s. kurs instruktorsi który odbył sie w tamtym roku tez był legalny i zatwierdzony przez odpowiednie władze!!
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

Mnino tylko strony :-) nie wiem czy wiesz ale twoje meile ktore wysylasz do związku naszego czytano na walnym:):)

Cóż za wyróżnienie :lol: . Zanim zacząłem pisać o nurtujących mnie problemach na forum korespondowałem mailowo :-)

ALe strona całkiem niezle powadzona.

Dzięki

a ja dostane banana

Oby od moda :) .
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Muaythai - dobrze wiesz jak jest i ze go nie bedzie. Akurat w tej kwesti nie jestem przeciwko Wam. Jak napisałem kursy państwowe powinny byc ogólnodostępne a nie tylko dyscypliny kwalifikowane. Dobrze wiesz że wtedy byl balagan i dlatego wydano zgode. A ostatni odmiawiaja, bo tak dziwnie przepisy są sformułowane. To nie wasza winna. To jak z naszą nazwą nie ma dyscypliny i nie moożna nazwać się muaythai pomimo oficjalnie mamy kadre muaythai. Takich perełek jest wiecej. A z dycypliną muaythai tez nie wiadomo jak bedzie. Mamy lepsza sytuacje bo jestesmy Polskim Związkiem ale ona nam tez nie lezy i tak samo chcielibysmy by była dyscyplina muaythai. Szczególnie teraz kiedy struktury juz się rozwineły i imprez jest sporo. Przypominam w tym roku 4 ogolnokrajowe oraz 2 zagraniczne. POzatym walki muaythai na galach. Najblizsze zapraszam w lipcu i potem we wrzesniu. W obu bedzie można min. zobaczyc Cieślinskiego i kilku innych. Szczegóły później.
A co do MP wg ustawy o sporcie kwalifikowanym nie mozecie, chociaz to jest dla mnie kolejna bzdura. Bo jak stac sie kwalifikowanym jak nie stworzysz odpowiednich struktur. A to ze jest balagan i raz zezwalano na organizacje a potem odmawiano (muaythai - moze nie mam racji?) . Akurat u Was jeszcze to jakos wygląda, ale bywalem na imprezach MP ktore prokurator powinien odrazu zamknąć. Ale mamy takie niespojne prawo.

A co do kursu, ktory sie odbyl. Wy spełniliscie wszystkie wymogi i jestescie czysci. NAjwyzej ktos z COS może za to beknąć. Ale sami są winni.

A co do reformowalności- waszym zdaniem kazdy kto ma inne zdanie nie jest reformowalny. Zapominacie o tym że patrzymy troche z innej płaszczyzny. Akurat ja uwazam inaczej i wczesniej czy później i tak przynajmniej cześć osób będzie z nami współpracowało. Zresztą juz tak się dzieje. A PZMT może istnieć. We Francji takich organizacji jest kilkanaście. W Polsce naszczęśćie dwie specjalizują się w MT. Pewnie gdyby nie wy to byśmy mieli problem z kilkoma rozbitymi organizacjami a tak rozmawia się tylko z jedną. Wszystko ma plusy i minusy. Zależy jak na to się spojrzy. Dlateo reformy zostawmy polityką
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024