Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
chhyba sie zapedziłem Gizmo to chyba nie PZMT. Sorry ale reszta się zgadza. Jesli dobrze pamiętam to akurat teakwondo z lublina jest dobrze traktowanei kojarzone :-) . Chyba KOjarze Cię z walnego. Wydawao się że nawet Szef wszystkich Szefów lubi Cie :) A co do rywalizacji sportowej. Pewnie ze kicker chce byc lepszy o teakwondo a w odwrotna strone to nie. Ale tak tworzy sie rywalizacja.

Wiesz mi ze wiele osób tak samo podchodzi do mnie chociaz jestem juz ladnych pare lat w PZKb. Przy tak dużej organizacji zawsze są tłumoki. Ale zazwyczaj maja mało do powiedzenia.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
wiele to moze przesadziłóem ale kilka:) Iwcale nie ukrywam, iż kilaka ruchów PZKb jakis czas temu było chamskich wobec PZMT, akle wtedy jedna i druga strona przeginała.
Teraz ze strony naszej raczej widze tylko delikatną dyskyusje na necie i dosyc dużą pracę nad rozwojem MT.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
A co pisma.Angieklski znam schwach więc trochę to potrwał.o Pismo nie mówi nic. O współpracy, o tym ze ifma dziala w MT a kickboxing w kickboxingu ( czyli też w MT). I że ważne będzie jak zatwierdzi zarząd WAKO.

Jedna sprawa ale w MT my jestesmy członkami WMF. I dlatego nazwa PZKB i MT. Więc nie ma nic do tego. Te pismo nie zabrania by jeden związek prowadził KB i MT. Tak samo prawo polskie. To jest swoistego rodzaju pakt o nieagresji. Dwie organizacje chcą stać sie dyscyplina olimpijska,. BY nie było gadania że jest konflikt zawarli nic nie znaczoncy pakt. Nie ma nic na temat iż nie może byc jedna organizacja narodowa.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Akurat na walnym nie byłem ja, ale jeden z naszych instruktorów. Ja też jestem jak najbardziej za zdrową rywalizacją - na macie, na normalnych i czytelnych zasadach. Normalka też, że pojawiają się - traktowane mniej lub bardziej poważnie - rywalizacje międzystylowe, tak jak międzyklubowe. Jako ciekawostkę dodam, że na zawodach taekwondo WTF jesteśmy postrzegani jako kickbokserzy, na zawodach kicka - jako taekwondocy ;-) Nie ukrywam też, że w PZKB poznalismy różnych ludzi. Niektórych - bardzo pomocnych i przyjacielskich, innych - piętrzących problemy albo po prostu niezbyt dobrze wykonujących swoja robotę. W sumie jesteśmy zadowoleni, startujemy, zdobywamy medale, ludziom moim się podoba i o to chodzi, nawet kolegów z innych klubów podpuszczam, żeby tez się dołączyli do PZKB. Daleki jestem jednak od bezkrytycznego przyjmowania wszystkiego, co się w PZKB dzieje, jako samych pozytywów. Po prostu jak człowiek się bawi w sporty walki 20 lat, to patrzy z dystansem na niektóre rzeczy ;-) Uważam, że wykładnią w sporcie są wyniki, a nie przynależność czy kolor naszywki - choć ciągle i wszędzie zdarzają się tacy, którzy sądzą inaczej.

Co do samej istoty konfliktu PZKB-PZMT - z przyczyn czysto ekonomicznych wolałbym, żeby był jeden wspólny związek. A nuż (widelec..) kiedyś zachce nam się bawić jeszcze i w MT, byłoby prościej, gdyby nie trzeba było płacic kolejnej składki do kolejnego związku. Z drugiej strony - dobrze rozumiem kolegów z PZMT, jako że również z taekwondo znam gierki federacyjne i próby podciągania wszystkiego pod jeden szablon. Znam od środka problemy ludzi, którzy robią taekwondo poza ITF i WTF - i niektórzy też nie chcą zrozumieć, dlaczego się oni nie podłączą pod jeden z tych dwóch związków.

Z punktu widzenia outsidera natomiast martwi mnie, że problem "dwoistości" polskiego MT rozwiązuje się przez wyścig - kto pierwszy zajmie namaszczony przez ministerstwo stołek i będzie mógł czekac, aż reszta się mu podporządkuje, najlepiej z samokrytyką w zębach. Może przejaskrawiam, ale tak to czasami wygląda dla mnie jako dla kompletnego laika w temacie. Cóż - ja zawsze jestem za tym, żeby do oporu rozmawiać, negocjować, może coś z tego wyjdzie, a nie ścigać się Bóg wie o co, bo wszyscy na tym stracą. Uważam, że obie strony (w idealnym świecie...) powinny się raczej jakoś wspierać, a nie próbować sobie na siłę wydzierać polskiego MT - i naprawdę nie wnikam tutaj w to, kto jest oryginalny, kto ma rację itp. Obie strony są, tu i teraz. Obie mają zawodników, obie mają jakieś tam doświadczenie i potencjał - nie mnie rozsądzać, jaki. PZMT+PZKB to byłaby siła...

Gizmo
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
ohh Kickfun...
Krak-Sport nie startował w MP MuayThai PZMT tylko z jednego powodu...ultimatum zarządu PZKB, który to stierdził iż jeżeli KRak wystawi zawodników na MP MT PZMT to nie dostaną dotacji na mistrzostwa, które Krak Sport będzie organizować .... czy to jest chęć współpracy ze strony PZKB ?! ... niesądzę :(
Widzę, że tłumaczenie też się przyda. Może wieczorem pojawi się pełne. A tak najogołniej mówiąc to to pismo wiele mówi, a zwłaszcza ostatni punkt. Wyraźnie stwierdza się, że zarówno IFMA jak i WAKO wystąpią do ministerstw sportu o całkowicie oddzielne, niezależne traktowanie sportu muaythai i kickboxingu w dwóch oddzielnych związkach. Tłumacząc dalej pismo jest wyraźnie napisane, że WAKO jak i IFMA zmienią swoje statuty. IFMA już to zrobiła ... i członkiem Światowej Federacji Muaythai może zostać tylko i wyłącznie narodowy związek, który zajmuje się tylko Muaythai całkowicie wykluczając Kickboxing.
Prezes PZMT w marcu w Tajlandii był na zebraniu komisji przygotowującej wstąpienie IFMA do GAISu. A to, że oglądał i kibicował Polakom... no chyba nie będziemy go za to linczować ?! Myślę, że warto zapytać trenera reprezentacji PZKB pana Skrzypka o opinię ..?!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
:) Muaythai - same rewelacje
Dofinansowania imprez młodizeżowych( a taką Krak-sport organizował) w PZKb jest ustalone o wiele wczesniej w związku z staraniami o sport dzieci i mlodziezy ( wszystkie mlodziezowe dostaja obligatoryjnie dofinansowanie) występuje się jedynie przy imprezach seniorskich. Z tego co wiem w tym roku przyznano wszystkim. Twoja "obiektywna" informacja" nie ma podstaw. Idąc twoim tokiem specyficznego myslenia (twoim swiatem są intrygi) to Węgrów nie powinien nigdy dostac dofinansowania. Był w jawnej opozycji do dzisiejszego zarządu i kontrkandydatem w wyborach. Jednak dofinansowano wszystkie jego imprezy a dlatego że są poprostu dobrze przygotowane.

a propo "kibicowaniu" polakom przez Prezesa. Musiał zbyt głośno krzyczec, i pewnie dlatego Tajowie wysłali pismo dotyczące jego osoby. Przypadkowo podał się za Szefa grupy( Tajowie [rzepraszają ze nie zaóważyli pomyłki) i zaostał usunięty przez Tajów. Sorry ale kłamstwo ma krótkie nogi a dowodem jest właśnie te pismo. Oczywiscie relacje uczestników przekazują to podobnie a szczególnie pana Skrzypka i Cieślinskiego.

I jeszcze raz powtarzam jestesmy członkami WMF i tego nikt nie zmieni. A zapomniałes przetłumaczyc iz te pismo nie ma jeszcze wartosci prawnej. Musi byc zatgwierdzone przez zarzad WAKO.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

:) Muaythai - same rewelacje
Dofinansowania imprez młodizeżowych( a taką Krak-sport organizował) w PZKb jest ustalone o wiele wczesniej w związku z staraniami o sport dzieci i mlodziezy ( wszystkie mlodziezowe dostaja obligatoryjnie dofinansowanie) występuje się jedynie przy imprezach seniorskich. Z tego co wiem w tym roku przyznano wszystkim.


Co nieznaczy, że te ustalenia mogłyby ulec zmianie w wypadku startu Krak-Sportu na MP PZMT. Czy takie ultimatum (groźba?) rzeczywiście zostało wystosowane trzeba by zapytać adresata. Chyba, że ktoś z zarządu PZKb mógłby to tu potwierdzić.
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfun:
To są słowa Pana Biniasia - trenera z Krak-Sportu ! To, że tak powiedział to jego sprawa. Ja poprostu myślę, że powiedział co powiedział, a zakaz z PZKB był i tyle.

A ta cała sprawa z WMF to jest napompowana przez Was. Nikt nigdzie nie skłamał. Prezes Szlachta dostał zaproszenie na Mistrzostwa Świata WMF w grudniu 2005. Korzystając z okazji, że jest w Bangkoku (prace zarządu IFMA przygotowujące federacje do wstąpienia do GAISF) został także na zawody WMF. Ponieważ zapraszano go wcześniej, przedstawił się wizytówką jako prezes PZMT (no chyba nie skłamał ;) ) A w to, że trener kadry Skrzypek ma złą opinię o prezesie Szlachcie to nie uwierzę ! Proponuję aby sam trener Skrzypek się tu wypowiedział dla dobra (także Waszego) i sprawa załatwiona :)
A co do WMF to pisałem już wcześniej... to już jest teraz Federacja "widmo"... po wstąpieniu IFMA do GAISF żadna Narodowa Federacja MuayThai już nie jest tam członkiem. Więc...
A tak apropo. Piszesz ciągle, że WMF jest takie silne w Europie, że ma tyle imprez... ohhh... A wiesz chociaż jak się nazywa federacja WMF w europie... ??!! Podpowiem Ci. To European MuayThai Confederation. A wiesz kto jest członkiem EMC ?! Czekam na odpowiedź ? :) Bo ja wiem :) .... PZMT !
Co do mocy prawnej... to pismo ma moc prawną od momentu podpisania przez prezydenta, który wg statutu WAKO reprezentuje zarząd. Zarząd może odrzucić to pismo, ale to by było równoznaczne z "odrzuceniem" prezydenta WAKO. To tyle jeżeli chodzi o aspekt prawny.

A tak na koniec to powiedz Kickfun jak Ty to widzisz.... Nic się w Polsce nie działo w zakresie MuayThai. Dlatego powstało PZMT. Gdyby PZKB rozwijał MuayThai, robił zawody, zrzeszał się w światowej i europejskiej federaji, sprowadził instruktora z tajlandii na rok, wysyłał naszych na Mistrzostwa to by wszyscy PZKB pokłony bili i chwalili za rozwój MT. Ale nie robiliście tego. Więc PZMT powstało i rozwinęło MT w Polsce! Teraz MuayThai należy do najbardziej popularnych sportów walki w Polsce. I nagle PZKB stwierdziło weźmiemy się tym "zajmiemy" czytaj "przejmiemy". Nie tędy droga. Reasumując na koniec. Dla dobra obu dyscyplin lepiej będzie jak będą one dwoma osobnymi związkami. I proszę nie zaprzeczajcie bez sensu, że to nie PZMT rozwinęło MuayThai w Polsce... bo ludzie na forum nie są z innego świata....

Niech żyje Kickboxing ... Niech żyje MuayThai
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
A i jeszcze dno . Wytłumacz mi co maja zrobic narodowe organizacje ktore sa wspolne dla wszystkich sportow walki a tak jest np w szwecji i turcji. W jednej organizacji jest karate kickboxing kung fuu teakwondo. Panstwo dotuje tylko tych którzy są w tym jednym narodowym związku. jak mogą się wydzielic i jaki wpływ może IFMA cz WAKO miec na poltyke danego kraju. Tam Panstwo nie zgodzi sie na iles zwiazkow. U nas raczej tez mysla jak połączyc związki. NIe wymieniam krajow gdzie w nazwie jest kickbpxong/muaythai bo jest ich tez wiele.
Nie wiem jaki ma sens te pismo moze jest to związane z Wstapieniem do GIFS ale na pewno nie ma i nie bedzie mialo zadneh mocy prawnej. NAjsilniejsze organizacje w WAKO robia Muaythai myslisz ze zatwierdza ten pomysl. Nie mogą decydować za polityke swojego kraju. Co przyjada i powiedzą . Panie ministrze własnie podzililismy nasz związek. Prosimy kasy bo nam nie strczy. Wszystkie narodowe związkui usiałby to konsultować z wladzami a i tak raczej bylby zgrzyt. Wobraz sobie Andrzej Palacz idzie do ministerstwa i mowi. Wie Pan co chcielibys my zalozyc drugi zwiazek semi-contact.

Gizmo - Teakwondo ITF i WTF rozni sie poteznie ale przede wszystkim podstawową podziału jest fakt iz WTF jest olimpijski. MUAYTHAI jest uprawiany bardzo czesto w raamach KB a zawodnicy startuja w low i MT bo jest zblizony sposob przygotowania.

A co do krytyki zwiazki. Rok temu całkowicie zmieniono zarząd i musiała byc tego jakas przyczyna. Absolutnie nie uwazam iz jest idealnie. Ale prawda jest ze wsrod sportow walki wiedziemy prym pod wzgledem sportowym. A organizacyjnie [rzez ministerstwo nie bylo nigdy wiekszych zarzutow ( np obecnie są takie wobec PZkarate) I u nas są rozni ludzie ale w porownaniu do innych organizacji a mam kontakt z nimi ( np teakwondo wtf na pewno wiesz ze nie dawno u nich byla lekka rewolucja) to u nas nie potrzeba wielkich zmian wystarczy praca. Dlatego jestem przekonany ze ministerstwo nie zrzuci sobie na glowe nowej organizacji, ktora gdy ma organizacje sprawdzona. Oczywiscie jesli MT bedzie na olimpiadzie, wydzielenie bedzie konieczne. Ale WTF czekało na to 20 lat. Uwazam z po tej wpadce z teakwondo na razie sporty walki moga tylko marzyc o olimpiadzie tak jak GO która jest tez w GEIFS.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Mam nadzieje ze inni czytelnicy maja uczucie iz osoby dyskutujące mają tendencje do szukania spiskow i wrogów ludu itp. I nie trudno okreslic kto probuje sklocic. JA wymieniam tylko dokument - pismo Tajow do PZKB na temat zdarzenia z Panem Szlachta. A moi rozmowcy jakies stworzone prze zsiebie plotki podpierając sie nazwiskami ktore pewnie nawet o tym nie wiedza. Proponuje. Poproscie te osobby by oficjanie wypowiedzialy sie w tej sprawie i umiescie na stronie. Jesli nie to jestescie tylko osobami probujacymi mieszac. O odgornej decyzji dofinansowania imprez mlodziezowcyh wiadomo od dawna. Myslicie ze wy bylibyscie powodem by robic wewnetrzne wojny w związku. Sorry ale macie przy tym wysokie mniemanie. Sport dzieci i mlodziezy jest obecnie wzniejszy dla naszej organizacji. MT rozwija sie plynnie. A by otrzymac dotacje na rozwoj mlodiezowki musimy mocno sie starac. Jesli wejdzemy w system rywalizacji sportow dzieci i mlodziezowych to kluby beda dotowane przez Panstwo osobno. A to akurat idzie w dobra strone. Na imprezie w Węgrowie był przedstawiciel ministerstwa i wypowiadal sie pozytywnie.
Dlatego jestem przekoanny iz jesli krakow wystartowalby to nie bylooby wiekszych zgrzytow, a napewno nie zabrano by dotacji. z prostej logiki. Bylaby to wieksza strata dla związku niz zysk. Szczegol nie ze dotacje nie sa potezne.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
a muaythai- jeszcze twoj wyklad prawny apropo waznosci dokumentu po podpisaniu przez prezesa. Powtarzam trzeci raz. ,asz wyraznie zaznaczone w tym pismie ze moc nabiera po zatwierdzeniu przez zarzad. I jeszcze jedno. Nie wiem jak dziala PZMT moze jest tam monowladza. Ale zobacz do statutu PZKb jakie ma uprawnienia prezes. KAzda decyzja nawet Prezydium musi byc zatwierdzona przez zarzad. Finansowe rozliczenia minimum dwie osoby. Nawet bank nie zrealizuje przelewu jesli prezes jesli nie podpisze druga osoba. Ale to akurat wynika z przepisow o osbie prawnej. Waszego statutu nie mozna niestety zobaczyc bo nie umiesciliscie nigdzie. A co decyzji waszego zarzadu. Te oosoby ktore wymieniliscie są z najbliższego otoczenia waszego Prezesa. wiec zarzuty o straszeniu itp moglby, kierowac do was. Obecny zarząd u nas to ludzie z całej polski. U was jesli dobrze kojarze z jednego miasta. zawsze mnie zastanawiało jak u was wyglądają wybory do władz. Wogóle przeprowadzacie jakies demokratyczne wybory. czy ktos z poza grupy krakowskiej moze takowe opisac. Nikt z poza nich nie kandydował lub nie chciał. jakos mi sie nie chce wierzyc zwazywszy iz organizacyjnie wiele klubow niezle sie sprawdza.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

Krak-Sport nie startował w MP MuayThai PZMT tylko z jednego powodu...ultimatum zarządu PZKB, który to stierdził iż jeżeli KRak wystawi zawodników na MP MT PZMT to nie dostaną dotacji na mistrzostwa, które Krak Sport będzie organizować .... czy to jest chęć współpracy ze strony PZKB ?! ... niesądzę :(


Dlatego jestem przekoanny iz jesli krakow wystartowalby to nie bylooby wiekszych zgrzytow, a napewno nie zabrano by dotacji. z prostej logiki. Bylaby to wieksza strata dla związku niz zysk. Szczegol nie ze dotacje nie sa potezne.


Strasznie wymijająca odpowiedź Kickfanie (zresztą jak na wszystkie niewygodne pytania) - tu się nikt nie pytał co by było gdyby jednak Krak-Sport zdecydował się wystartować, tylko pojawiło się jasne stwierdzenie dlaczego nie wystartował - dlatego, że zarząd PZKB wystosował takie ultimatum, którego Krak-Sport się wystarszył. Proste.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
a co np z komisja rewizyjna nic o niej nie informujecie, a to podstawowy organ w kazdej organziacji bedacy nad zarzadem? Komisja dyscyplinarna? szary czlonek nawet nie wie ze takie powinny istniec.
Z czystej ciekawosci mozecie pokazac statut i regulaminy i reszte skladu wladz. Co Wam szkodzi. Zarzucajac naszym wladza zastraszanie, teroryzowanie. OZZ jestes we wladzach. czyz nie mam racji ze najwazniejsze regulaminy powinny byc powszechnie dostepne najlepiej na stronie. Tak jest demokratycznie.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
* Strasznie wymijająca odpowiedź Kickfanie (zresztą jak na wszystkie niewygodne dla Ciebie posty)...

Przy twoich wypowiedziach można się strasznie zakręcić.[/b]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
mnino ale to sa wasze slowa nie podparte niczym. Klamliwym oszczerstwem. Mamy obecnie dwoch braci ktorzy kiedys cos ukradli a teraz stosują te samą metodę. Obrzuc blotem to nawet jak odpadnie bedzie slad. Czy to tak trudno zrozumiec. Jeszcze raz powtarzam. Niech Binias lub Skrzypek potwierdza wasze slowa to was przeprosze. A tak uwazam to za chamskie zagrywki nie podparte niczym. dlaczego Janek z Wrocław
jest w kadrze chociaz u Was wystartował. Waszym tokiem myslenia Zarzad go powinien wyrzucic z kahry a moze nawet zastrzlic. Odebranie dotacji moglo by spowodowac brak imprezy a wyzucenie jednej osoby nawet nikt by nie zaowazyl.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
a moze ty przyblizysz mi jak to jest u was zwladzą. jak regulaminami?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Ba co tam zawody.
Dlaczego Binias nadal jest w zarządzie chociaz jest czlonkiem PZMT od dluzszego czasu.
odpowiedz
nikomu to nie przeszkadza.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

Obrzuc blotem to nawet jak odpadnie bedzie slad. Czy to tak trudno zrozumiec.

Waszym tokiem myslenia Zarzad go powinien wyrzucic z kahry a moze nawet zastrzlic.

W moim przekonaniu to ty po prostu odwracasz kota ogonem - wszystko o 180˚.

a moze ty przyblizysz mi jak to jest u was zwladzą. jak regulaminami?

Nie jestem we władzach, w tym względzie Ci nie pomogę.

btw. To miejsce powoli zamienia się w czat. Do prowadzenia dalszej dyskusji proponuję GG lub jakiś czat. Na forum możemy wrzucić log z rozmowy :) .
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
regulaminy nie są dla wladzy

jakie odwracanie kota ogonem. Nie moge udowodnic ze nie mowil bo tam mnie nie bylo. Dlatego podaje argumenty ktory swiadcza iz nie jest to dla naszego zwiazku problemem ze ktos startuje w PZMT. Jutro zadzwonie do Krakowa i zapytam jaki był powód. Nie znamy sie rewelacyjnie ale mysle ze edpowie.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Muaythai - z ta popularnoscią nie przesadzaj. Kyokushin ma okolo 200 klubow my ponad 100 a wy ? Shotokan i teakwondo ma tez grubo ponad setke. Przejdz na inne temat na forum to nikt nie bedzie wiedzial o tych zmianach. Naprawde problem MT jest marginalny dla wladz i ludzi. Wiekszym napewno jest ten w PZKarate ale ogolnie nie jestesmy sportami
w czolowce zainteresowan
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024