Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfan jeszcze jedno...uważasz że Rafał Simonides jest jedynym zawodnikiem który stara się robić pstępy w MT? to ciekaw jestem co twoim zdaniem robią wszyscy inni którzy wylewają litry potu na treningach?
Moim zdaniem rafał ma duży potencjał ale niestety jest źle kierowany. Lubię Rafała, jest ambitny i całkowicie oddał się MT ( może aż za bardzo ) ale niestety chłopak nie ma trenera który by się nim opiekował 24 na 24 a tego mu trzeba. Chłopak trenuje jak może i gdzie może. Teraz spędzi kilka miesięcy w Tajlandii ale moim zdaniem powinien wyjechać na wschód nauczyć się boksować. Sam przyznał się po przegranej w Bangkoku, że ma braki bokserskie. Myślę że jak będzie bardziej doswiadczonym zawodnikiem i zacznie walczyć technicznie i taktycznie a nie tylko wolą walki, zajdzie daleko.
Ogólnie talentów mamy dużo w Polsce ale brakuje trenerów. Moim zdaniem ktoś kto trenował karate czy kickboxing kilkanaście lat a od 2-3 lat zajmuje się Muay Thai, niestety nie nadaje się na trenera. A ilu jest trenerów w Polsce którzy nie stoczyli ani jednej walki w MT...? jak można przekazać coś czego się samemu nie robiło? to tak jak gdyby instruktorem pływania był ktoś kto nigdy nie umiał pływać...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Nak Muay
-Sorry sam masz dowód ze biegają z jakims pismem po ministerstwie. Udawadnianie ze tylko MT . Kiedy wszyscy wiedza jak jest. Związki w Europie są mieszane Nie myl dyskusji na necie z wojna między związkami. Jesli tylko walka dla Ciebie sie liczy to czemu nie starrtujesz w PZKb. Mówisz o jajach. Czemu nie spróbujesz. Najłatwiej można stwierdzic te wasz głupie wojny. Ale poprostu sie boisz ( i jestem pewien iż nie walki w ringu)bo wiesz jak jest. Z naszej strony nie ma zadnych blokad. nawet Trener kadry KB startował w zawodach w PZMT nikt mu nic nie powiedziałw naszym związku. A w odwrotną stronę. Lubisz rywalizację to czemu tego nie zrobisz. Wkładają mwam do głowy o zwalczaniu itp.
Czem,u nie przyjedziecie i nie sprawdzicie czy to jest mt. NIedawno zorganizowana impreza prze Prokong była niezła a juz w pancerzach i z łokciami.
Nie zwalajcie na wojne tylko sprobujcie.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Jakieś 3 miesiące temu wysłałem do Prezesa PZKB pismo z prośbą o zaliczenie naszego klubu ( Nak Muay Szczecin ) do klubów PZKB. Wysłałem wszystkie dokumenty, może miałeś do nich nawet dostęp. Do dzis czekam na odpowiedź. Widzę że dobrze mnie znasz...bo nawet znasz moje lęki ( bynajmniej tak wynika z twojej wypowiedzi ) Nieważne.
Żeby Cię zaspokoić i uduwodnić że nie masz racji opowiem Ci o sobie...
Muay Thai zaczynałem w wieku 14 lat we Francji (gdzie mieszkałem) w klubie Energy Center u Delfima Antonio. Mam stoczone 3 walki w C klasie i 9 w B klasie gdzie zdobyłem Mistrza Francji w 1997 roku. Potem trenowałem u Andre Panza ( 9x Mistrz Świta w Kickboxingu ) może o nim słyszałeś.
Miałem 5 lat przerwy w treningach ( wojsko, studia, itd...) od dwóch lat znowu trenuję i prowadzę własną sekcje. Startowałem na MP w zeszłym roku i w tym roku. Bez powodzenia ale się tym nie przejmuje. Swoje na ringu już zrobiłem. Mam prawie 30 lat i koncentruję się bardziej nad karierą trenera niż zawodnika. A uwierz że chciałbym żeby moi chłopcy startowali w PZMT i w PZKB, nawet w low-kicku nie tylko w MT.
Widzisz, zaczynałem Muay Thai w 1991 roku ( mogę Ci nawet zdjęcia wysłać ). Wtedy w Polsce nie wiele było ludzi którzy wiedzieli co to jest MT. Ubolewam tylko nad tym co się z tym sportem u nas wyprawia...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
trener nie musi byc zawodnikiem ale z reszta sie zgodze.Symionidesowi potrzebne do ko mmpletnego zawodnika ręce i nie potrzebnie siedzi w Tajlandi. brak trenerów z prawdziwego zdarzenia. ALe to tyczy się tez PZMT. Mysle ze dobrym trenerem bedzie cieslinski który robi teraz papiery i bedzie trenerem. Ja też uważam sciągajmy lub jedzmy na ukraine, bialorus. I tak jest u nas w związku. Byli niedawno na ukrainie. Są inni zawodnicy i dlatego nie rozumiem dlaczego promuje się jednego. Dlaczego o tytuł nie walczy Rządek czy Skupiński, lub inni. Rządek zdobył teraz interkontynentalnego. Jest to dziwny tytuł ale organizatotrzy w europie może przekonac . Dla nich wazne jest iż bedzie co wpisac na plakatach a tytuł zdobył. NIe rozumiem dlaczego nie idzie sie z tym na zewnątrz. Bo organizacja ISKA. Wiesz ze to jest jedna z największych pro. Zawodnicy w pasach ISKA są na stronach WMC, a w Polsce nawet nie napisano nic na stronie PZMT o walce Waszego zawodnika. Szkoda mi go bo jest maniakiem MT Czy nie szkoda zawodnika dla własnej ambicji.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Z tego co wiem to nowy klub ze Szczecina jest członkiem naszego związku. NIe znam nazwy ale pewnie chodzi o wasz. A nie uważam ze sie boisz walczyc tylko spróbować w innej organizacji. NIe można cały czas stać z boku i czekac na wynik jakiegos podsycanego konfliktu. Kiedys Szczecin był dobry w KB. Podobnie jest z innymi klubami. Mówią to samo co ty. mam nadzieje ze przykłady tych którzy już startują ośmieliinnych. Startował np Lepich w Warszawie. MP z zeszłego roku. Wasz cięzki MP z przed 2 lat startuje juz 2 rok z rzędu(nie pamietam nazwiska). Startują inni. Dobrze znam Jasia z Wrocławia. Rządek i Skupiński startowali na gali ISKA w Warszawie.

Parcheta wygrał walkę w Singen (oglądałem).:)
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Dobrze znam organizację ISKA bo sam zaczynałem od Kickboxingu ( Full Contact ) i mam do tego sentyment. ISKA dobrze prosperuje właśnie we Francji. Pamiętam świtne gale na których były walki typu Rick Roufus vs Rob Kaman...stare, piękne czasy.
Co do startu naszych zawodników, mam na myśli wszystkich, czyli Rządek, Skupiński...to moim zdaniem problem leży w tym że nie ma organizacji która by się tym konkretnie zajęła. Ja mam duże możliwości i znajomości za granicą ale niestety w Polsce nie można się z nikim dogadać. Jak już pisałem, nikt nie chce się tortem dzielić. Tak więc działamy sobie sami. Mam już nawet propzycję dla Marcina Parchety aby walczył o zawodowego Mistrza Europy pod koniec roku. Walczy za granicą i tam został zauważony ( m.in. Singen )
I jestem zdania że tam będzie się lepiej rozwijał. W Polsce wywalczył co można było. 2 lata pod rząd udowodnił że jest najlepszy. Teraz czas na zawodostwo ale niestety u nas jak na razie żadnej propozycji jeszcze nie było...Każdy chce wystawiać swoich zawodników nawet jeżeli nie mają poziomu...Dla mnie jest bez znaczenia kto z jakiego miasta pochodzi. Jeżeli zawodnik jest dobry i ma szanse na tytuł, trzeba mu ją dać. Tylko w ten sposób będzie się ten sport rozwijał. Szkoda, że my Polacy, nie potrafimy się dogadać...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Mysle ze to nawet nie chodzi o organizacje ale osoby. Już kiedys pisałem. Obserwuje ruchy waszego Prezesa i uważam że robi duży błąd. Z jednej strony chciałby rozwijać MT czyli jak każdy przyzna w dużej mierze zawodostwo. Z drugiej zamyka drogę do najlepszych w europie organizacji. Udawadnianie że MT tylko w organizacji "czystych" jest smieszne. Każdy dobry zawodnik by być zawodowcem, musi walczyc w WAKO,ISKA, WKA, K1 . wtedy będą i propozycje i ppieniądze, a nie trzy walki na krzyż. MA pewne zdolności zna przyzwoicie angielski, mógłby zająć się profesjonalnie promowaniem zawodników. Tylko To mi przypomina na razie "polska dla Polaków" czy jak założy związek to nadal nie będzie współpracował z organizacjami KB. To gdzie ci ludzie beda walczyc. Nie wiem czy wiesz ale przy wbc-boks jest grupa MT z generałem tajlandckim na czele. Poprostu chodzi o pieniądze. Przy boksie jest ich więcej dlatego podczepili się pod jedną z głównych bokserskich organizacji. Zawodostwo musi szukać pieniędzy. A jesli organizacje KB robią dobre zawodostwo, to czemu ma być inaczej z amatorstwem. I jesli Tajlandczycy uznaja zawodowe organizacje KB to czemu mieliby nie dopuszczac KB do rywlizacji amatorskiej, lub nie uznawać rywalizacji wewnatrz tych organizacji. To również jest promocja MT.
Wystarczy odrobine dobrej woli, i naprawde kazdy znajdzie we wspolnej organizacji plusy.
Cieśliński oprócz amatorskich toczy od 5-9 walk zawodowych rocznie MT,low,sawate. dlatego radzi sobie. Stworzenie organizacji MT tylko ograniczy wasze możliwości. wiadomo iż organizacje które znami współpracują nie będą w takim stopniu zainteresowane współpracą jak we wspolnej organizacji. podają tu przykład organizacji Angielskiej. Tylko jakos zawodnicy nie jezdżą do nich na zawody. I tak jak przejżysz fora europejskie to dominują w/w organizacje. dlatego to jest z większą szkodą dla was niz nas. Jesli zsumujecie ostatnie 4 lata to wszystkcih zawodowych walk czołowych zawodników w waszej organizacji (wyjazdowych) mieliscie tyle ile jeden Różalski przez ostatnie dwa. Czy to nie daje do myslenia. Czy nie szkoda wam. Czas ucieka a związek nie zmieni tego ze trzeba z organizacjami w/w wspołpracowac.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

... Z naszej strony nie ma zadnych blokad. nawet Trener kadry KB startował w zawodach w PZMT nikt mu nic nie powiedziałw naszym związku...

Ostatnie MP Muay Thai odbyły się w Krakowie. Jakoś nikt nie brał w nich udziału z Krak-Sportu. Ludzie zjeżdżają się z całej Polski (Szczecin jest najdalej :D ), płacą za podróż, noclegi, wyżywienie... a klub kickboxignu, który brał udział w MP w 2005 nie wystawia swoich zawodników. Bardzo dziwne :roll: .

... Symionidesowi potrzebne do ko mmpletnego zawodnika ręce i nie potrzebnie siedzi w Tajlandi. brak trenerów z prawdziwego zdarzenia...

Rozwaliłeś mnie tym kickfan. Gość chce rozwijać się w muay thai i niepotrzebnie siedzi w Tajlandii :roll: . A Ty mu w zamian proponujesz...

... Mysle ze dobrym trenerem bedzie cieslinski który robi teraz papiery i bedzie trenerem...

:rofl: No coments.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfan, ja się całkiem z Tobą zgadzam. Też uważam że cały ten spór ( dla mnie śmieszny ) jest niepotrzebny. Uważam że organizacje powinny współpracować. Nie będę krytykował pracy prezesa PZMT, uważam tylko że nie potrafi poprosić o pomoc czy współpracę. Chce wszystko ogarnąć sam. Długo tak nie pociągnie. Widzisz, ze swojej strony mógłbym wiele do tego przyłożyć. Mówisz o znajomości angielskiego. Osobiście znam niemiecki, francuski i angielski. Prezes PZMT sam się przekonał że to się przydaje bo w Singen i Bangkoku nam to pomogło...z drugiej strony zam MT już od 15 lat i mam dobre znajomości poza granicami kraju gdzie nasi zawodnicy mają najlepsze możliwości rozwoju.
Ale widzisz, nie pcham się nigdzie na siłę...jak mogę to pomogę, bezinteresownie. Ale jak już pisałem, nikt w Polsce do współpracy się nie pcha. A jak potem widzę co się wyprawia wokół MT...odechciewa mi się.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Cypis : nie wiem czemu krak sport nie startował jednak z tego co słyszałem to inne kluby nie chcielikscie dopuscuc .

SYMONIDES - pisalem ma niezle nogi niezle pracuje kolanem, za to fatalnie bosksuje a kto wygral druzynowo |IFMA. ROSJANIE Wszyscy uyczą się na wschodzi.e \TWÓJ SPOSÓB MYSLENIA. judo - jazda do japoni, > Spytaj się trenujących Judo czy taK jest.

cieslinski -widze ze nie wiesz co to szacunek dla autorytetów. Na szczęscie uznali go nawet bokserzy. JEST ZNANY W EUROPIE. A ty ehh.

nak MUAY - absolutnie uznaje to, iż jesty w PZMT wiecej pasjonatów ze sporą wiedzą. tyLKO CO Z TGEGO JAK UWAZAJA NAS ZA WROGÓW,
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
kickfan - gdzieś Ty chłopie znalazł sobie że ktokolwiek z PZMT uważa ludzi z PZKb za wrogów ? Nie wiesz czemu Kraksport nie wystartował - zastanawiające. Ale nic to - natomiast oświecisz czytelników jakich to klubów (zrzeszonych of kors) nie chciano dopuścić (nie chciano czy nie dopuszczono ?) do MP w Krakowie ? Bo widzisz ja jakoś nie kojarzę (a wydaje mi się że informacje powinienem mieć pierwszorzędne :) )
A i jeszcze jedno - SIMONIDES. To tak dla uściślenia - nie wiem czemu z uporem piszesz SY... :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)

SYMONIDES - pisalem ma niezle nogi niezle pracuje kolanem, za to fatalnie bosksuje a kto wygral druzynowo |IFMA. ROSJANIE Wszyscy uyczą się na wschodzi.e \TWÓJ SPOSÓB MYSLENIA. judo - jazda do japoni, > Spytaj się trenujących Judo czy taK jest.

Zgadzam się z Tobą co do boksowania Rafała. Widocznie to nie jest priorytetem. A gdyby było, to w Polsce jest wielu dobrych trenerów boksu.
MÓJ SPOSÓB MYŚLENIA:
Muay Thai – jazda do Tajlandii.
BJJ – jazda do Brazylii.
Judo – jazda do Japonii. (I tak było w latach sześćdziesiątych/siedemdziesiątych – gdy były początki judo w Polsce, czyli sytuacja w jakiej jest teraz muay thai).

cieslinski -widze ze nie wiesz co to szacunek dla autorytetów. Na szczęscie uznali go nawet bokserzy. JEST ZNANY W EUROPIE. A ty ehh.

Co do Cieślińskiego, to uważam go za najlepszego zawodnika w Polsce jeżeli chodzi o muay thai. Co więcej, rozmawiałem na jego temat z Simonidesem, który także bardzo go szanuje za jego osiągnięcia. Nadal jednak twierdzę, że pobyt w Tajlandii da Rafałowi duuuużo więcej niż ewentualne trenowanie z Mariuszem.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
ale sam przyznasz Cypis iż obecnie bryluje wschód - ViVA Rosja :)

Ale Syminides sporo musiałby zapłacic za lekcje od cieslika:)

Naprawde ja uważam duży bład. Teraz dla nas Polaków ważne jest otworzenie sie na wschód i część europy. Do nas przyjeżdzają białorusini. NAprawde poziom rewelacyjny. Szczegolnie wagi ciezkie Różal i Jarosz byli zadowoleni z kontaktów z nimi. Trenowanie w Europie przynosi jeszcze inny pozytywne skutek.Gale a dla zawodowca jest to rzecz nie bagatelna. To że ktos wpisze sonie wyjazd do Tajlandi już nigogo nie podnieca, ale jesli zobaczą zapał i poznają Cie. To będą zaproszenia. Mamy praktykę w Full, obecnie w low jest podobnie. Zaczyna ten sposób myślenia odnosić skutek również w MT.

W europie organizuje najwięcej imprez trzy organizacji KB i K1 naprawde dużo tracicie i Wasi zawodnicy. Współpraca spowodowałaby regularne starty. NIe wspominając kwestii kadry narodowej itp. Zaóważcie przeciwnicy Symonidesa. Oprócz walk zawodowych mają regularne styrty w mistrzostwach kraju. Bo mają stypendia.

W polsce nie zaakceptują powstania nowego związku z wielu wzgl ęódw to czemu nie próbować sie dogadać a nie udawadniać jaka jest różnica między KB a MT.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
nak MUAY - absolutnie uznaje to, iż jesty w PZMT wiecej pasjonatów ze sporą wiedzą. tyLKO CO Z TGEGO JAK UWAZAJA NAS ZA WROGÓW,[/quote]


Chyba nie czytasz wszystkiego dokładnie...juz pisałem że sam zwracałem się do Przezsa PZKB telefonicznie i pisemnie o przyjęcie naszego klubu. Nie chodzi tylko o MT. Od wrzesnia ruszamy z sekcją low-kicka i full contactu bo jest u nas wielu chętnych a jedyny klub jaki istnieje w Szczecinie zajmuję się semi i light. Nie chodzi mi o zrzeszenia itd tylko żebyśmy mogli w waszych imprezach startować! Nikogo nie uważamy u nas za wroga. Wręcz ta cała sytuacja nas śmieszy. Mówię w imieniu całego klubu Nak Muay Szczecin.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Tak myślałem, że to pismo nie zostało Tobie pokazane... :(
Ale spójrz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pierwszy news... (jak ktoś wie jak to może wrzuci tu to pismo)
Mam nadzieję, że teraz wszystko się wyjaśniło. Pozdrawiam
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Mi chodzi o to żeby nasi zawodnicy mogli startować w MT i w KICKU, bo takie mają chęci. Żeby to było możliwe, klub nasz musi być uznany i przez PZMT ( co juz jest aktualne ) i przez PZKB ( do czego jeszcze nie doszło ) Oczywiście możemy założyć drugi klub, pod inną nazwą który zajmowałby się tylko Kickiem i zrzeszyć ten drugi klub w PZKB, ale czy to ma sens?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Nak Muay: o ile się nie mylę, nie ma żadnych ograniczeń co do tego, żeby będąc członkiem PZKB zajmować się także innymi sportami walki. Sami startujemy gdzie się da. Dlatego też nie powinniście mieć żadnych kłopotów z przyjęciem... chociaż niektórzy w PZKB patrzą na "innostylowców" jak na rodzaj ciekawostki przyrodniczej, ale w razie czego - wyniki Was obronią, czego Wam serdecznie życzę.

A co do pisma IFMA-WAKO:

Dołączona grafika

Pozdrawiam

Gizmo, kickbokserski taekwondoka ;-)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
i TU ODPOWIADAM tOBIE I OZZ

PZKB zdaje sobie sprawę, ze w początkowym okresie ktoś może nie byc zainteresowany innymi formułami niż MT i przeciez dla klubow startujących tylko w MT jest składka 50 ( ti jest odpowiedz dla OZZ dlazcego Krak nie stratował, kazaliście zapłacić pełną składkę. Defacto składka KB na wszystkie formuły wynosi tyle ile bierzecie wy.) Chcemy by coraz więcej klubów startowało. POza tym przeczytaj sobie dokument zgłoszeniowy u WAS. Ja tego nigdy bym nie podpisał. Pzatym w PZKB jest coraw więcej imprez MT w POlsce w tym roku były 4 krajowe i 2 wyjazdowe zagraniczne. Terraz co miesiąc odbywać się bedzie liga. Przed nami jeszcze 2 ogolnopolskie i 1 zagraniczna . Plus od wrzesnia zapowiadane są pierwszego kroku, bo faktycznie to jest dobry pomysł. Mysle ze to wygląda jak fakt powaznego traktowania MT. Rewelacja byłoby to robic z Wami wszystkim, ale naprawde i tak idzie to w dobrą stronę.
Dlatego nawet jesli jestes członkiem PZMT mysle ze koszt 50 zł jest symboliczny i warto się zastanowić a nóż spodoba się i skorzystacie i low i full i inne. Nikt nie rząda rezygnacji z tamtej. Tylko żebyscie obiektywnie ocenili.

Dzwoniłem do biura PZKb i Nak Muay jest członkiem PZKB podobno teraz Was przyjęto. Mysle ze biuro bedzie się z Wami kontaktować.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Gizmo - masz ciekawe słownictwo. innostylowcy. Przeciez KB to karatecy, kung-fu, teakwondo boks i inne ( np ostatnio startuje shidokan). Połowa klubów KB startuje w innych stylach czy boksie i my mamy gorzej traktować przychodzących . To jest złośliwość i na to wskazuje Tobie OZZ. Że macie jakies spaczone spojrzenie. To że otwarcie nie jest lubiany Prezes to tylko zasługa min. wyjazdu do Tajlandii za naszą ekipą nw MŚ WMF ju z to omawialismy i podobnych zachowań. Może uważamy że macie niższym poziom, ale tak jest tez wewnatrz naszego związku. Sa lepsze kluby i gorsze. Działacie o wile krócej. Nie macie takiego zaplecza.. Stara zasada organizacji. Na jkażdy jeden dobry klub musi byuc kilka slabych. Jak zostaną tylko dobre to organizacja będzie kołem wzajemnej adoracji. Zresztą często słabi szybko doganiają dobrych. Przynajmniej kilku zawodników w PZMT po lekkim oszlifowaniu byłaby wartościowymi zawodnikami w KB nie tylko w formule MT. Mysle że tak się stanie. Pierwsz yrok wypadniecie troche gorzej a następne będziecie juz obok. A za 2 wole nie myslec :) Wnioskuje to z waszego zaangażowania. Zreszta ja tam do Waszego Prezesa mam tylko zastrzezenia, ale zaóważam wkład i pracę. Tylko uważam iż na obecnym etapie jest niewłaściwie ukierunkowana.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS - ILE NIEDOPOWIEDZEN JEST W TEJ INFORMACJI :):):)
Kickfan - zwróc uwagę na dwa elementy w mojej wypowiedzi - słówko "niektórzy" i cudzysłów przy określeniu "innostylowcy". W pierwszym przypadku chodzi mi o ludzi, którzy oprócz kicka świata nie widzą, a przedstawicieli innych stylów startujących w tym sporcie traktują, powiedzmy, z góry. Są tacy, bo sam się na nich natknąłem, sam z nimi rozmawiałem, i to nawet w samym czubie PZKB. Normalka. W drugim - chodzi mi o ludzi, którzy nie ćwiczą "czystego" kicka, a traktują go jako uzupełnienie swojego bazowego stylu.

Gizmo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024