Skocz do zawartości


Zdjęcie

plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_bruno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię
Na wstępie jako nowicjusz na tym forum witam wszystkich. To mój pierwszy post i mam nadzieję , że skoro dyskusje na temat plecaków firmy Arizzon na tym forum są dość obszerne to znajdzie się kilka osób, które pomogą mi w podjeciu decyzji.
Otóż obserwuję już od pewnego czasu dyskusje, o tej marce i o nowych ich produktach. Wszystko fajnie ale brakuje mi tu opinii tych, którzy są już właścicielami tych plecaków.

Moja prośba do posiadaczy Arizzon Wolverine o przedstawienie Waszej opinii o tym produkcie.
Kosztują więcej niż inne plecaki , to jestem w stanie zaakceptować pod warunkiem , że są rzeczywiście lepsze , a jeżeli tak to w czym przejawia sie ich wyższość ?

Dziekuję za pomoc bo nie chce wtopić kasy.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię
przejżyj pare topiców wstecz, są dosyć rozwinięte watki dot. tych plecaków.
  • 0

budo_bruno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię

przejżyj pare topiców wstecz, są dosyć rozwinięte watki dot. tych plecaków.


Przeglądałem i dlatego się nad nim zastanawiam, ale nie znalazłem opinii faktycznych posiadaczy tych plecaków. Co z tego, że Arizzon inicjuje dyskusę o nowych modelach i jest otwarta na sugestie użytkowników. Mnie interesuje jakość tych plecaków dziś, a nie z lat....
  • 0

budo_kazyr
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię
Miałem wczesniej kilka , jak mi sie wydawało dobrych i wygodnych plecaków. Nie tylko naszych krajowych producentów.

Kupiłem Wolverina chyba w październiku zeszłego roku. Od tego czasu dostał juz kilka razy dobry wycisk i w najmniejszym stopniu mnie nie zawiódł.

Dwie rzeczy które mogę o nim powiedzieć to :
1. bardzo wygodny system nośny, w pełni regulowany (ale to juz chyba standard w plecakach za takie pieniądze).
2. tak wykonanego plecaka to jeszcze nie miałem, specjalne wzmocnione szwy wszędzie tam gdzie być powinny i również tam gdzie ja się ich nie spodziewałem.
3. miały być dwie cechy - jest jeszce jedna - jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach jeśli chodzi o jego funkcjonalność.
O materiałach nie wspomnę. W tym plecaku nie mam żadnych kompromisów typu: trochę niższa jakość jakiegoś elementu aby zbić cenę. Na moje wart jest każdej wydanej na niego złotówki.
  • 0

budo_kazyr
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię
A dopiero teraz zauważyłem , ze też jestes z Poznania , puść mi priv z kontaktem to jakośsię dogadamy i sobie go lookniesz.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię
Katuje go w tym roku az iskry leca. Polecam. Na poczatek sierpnia szykuje wieksza recenzje.
  • 0

budo_bruno
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: plecak Arizzon Wolverine - prośba o opinię

Katuje go w tym roku az iskry leca. Polecam. Na poczatek sierpnia szykuje wieksza recenzje.

Do sierpnia to czekać nie mogę, potrzebny mi dobry plecak na koniec czerwca.
Może chociaż w skrócie określisz czy jesteś z niego zadowolony czy to lipa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024