Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nuwai X-1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Nuwai X-1
Witam, czy ktoś świecił już taką latareczką Nuwai X-1 ? Wg. opisu wychodzi na to że świeci mocniej i dłużej na takim samym zasilaniu niż Fenix L1P. A do tego jest prawie 15$ tańsza od niego. Czyżby ten Fenix już nie był liderem ???
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nuwai X-1
poczytaj testy na flashlights.reviews
po krotce
1 fenix ma powloke HA3 - nuwai typ 2
2 fenix swieci wedlug pomiarow mocniej
3 fenix ma lepsza regulacje - to znaczy ze charakterystyka przebiegu mocy w czasie jest lepsza
4 zobacz jak wyglada wyposazenie fenixa,a jak nuwai(pokrowiec,zapasowe uszczelki,pasek na reke)
5 musisz sam siebie zapytac czy ta przewaga warta jest doplaty.Wedlug mnie tak,ale rozni ludzie maja rozne priorytety.
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nuwai X-1
Ad. 1 powłoka nie ma dla mnie znaczenia na latarce za 30 papierów (co innego gdyby to był lakier na Mercedesie) Ad. 2 albo żle spojżałem bo wg. Flashlight Reviews wydaje mi sie że to jednak Nuwai lepiej świeci. Ad. 3 jak powyżej. Ad. 4 wyposażenie jest dla mnie mało istotne przy latarce ponieważ nie kupuję jej na długie lata. Ad.5 jeżeli to ma być jedyna moja latarka to cena nie jest taka ważna, natomiast jeśli to jest 12 lub 19 zabawka w szufladzie to już co innego I prosba na koniec jakbys jednak takową latareczką poświecił to napisz bo mimo wszystko bardzo mi się podoba.
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nuwai X-1
overall output:
nuwai 1930
fenix 2020
czas pracy
fenix - 1godz 56min do 50% nimh akumulatory
i tu roznica...kiedy czytalem ten test nie bylo jeszcze pomiarow z akusami a jedynie ten z bateriami alkalicznymi.A tam stoi:
1godz 35min do 50%
Ale w swietle nowych faktow - czytaj aktualizacja opisu o run time na akusach nimh sklaniam sie ku nuwai :)
Mysle ze niedlugo sciagne jakas sztuke dla siebie :) ot tak z ciekawosci
  • 0

budo_robekbis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nuwai X-1
Jak poświecisz i pochwalisz to napisz i też wtedy kupie :) Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024