Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taktyczny sprzęt laika :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_harii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Taktyczny sprzęt laika :-)
Wiec tak mi sie nudzi troszeczke i ztwierdziłem że pokrutce opisze moje skromne taktyczne gadzety :-P z pkt widzenia laika :)

Benchmade Pika

Mój pierwszy porządny nożyk, od niego zaczęła sie moja przygoda z tą strona i gadzeto-mania :-) Szukałem noża i pytałem chłopaków z tej strony ktory noz z militari.pl bodajze wybrac i odradzili mi lipne, i tak zakupilem moj pierwszy nozyk z prawdziwego zdarzenia

LEkki miesci sie w spodniach, pizze spokojnie nim przyrzadzimy :) ) czy utniemy spodnie z dlugich na krotkie bo i takie rzeczy robilem :) )

Inova X1

Najwpierw w moje rece trafila X5 swietna latarka lecz baterie CR123 i jej nie male rozmiary sparwily iz zakupilem X1 i to byl strzal w dziesiatke latareczka malutka, trwala, wodoszczelna. o bardzooo mocnym jak na jej rozmiary snopie swiatla sprawila iz sie z nia nie rozstaje i nie szukam innych :) Jak dla mnie rewelacja jest ta latarka.

GULWATCHES A-40


Zegarek w pol nurkowy, windsurfingowy o wzmacnianej kopercie :) jeszcze za bardzo sie nie przekonalem o jego wytrzymalosci bo mam go dopiero z miesiac, malo znana firma GUL. quatrz na mechanizmie miyoty.

Jesli by ktos mial jakies info, uzywal, na temat gula bardzo bym prosil, szczegolnie jak sprawuje sie jego wodoszczelnosc. 10 ATM

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
No i jak niewiele potrzeba, by być przygotowanym na jakieś niespodzianki w stylu (nagły brak światła, coś trzeba przeciąć, czy wejść do ciemnego miejsca). Moje zainteresownie takimi zabawkami bierze się właśnie z tego, że czasem można znaleźć się bez nich w sytuacji, którą można porównać z brakiem papieru w wiadomym przybytku. :wink:
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
te, no, zegarek spoko wyglada ale wlazlem na strone producenta a tam napisane ze tylko 28mm!!
mozna wiedziec czy w polsce go kupiles, a jesli tak to gdzie?
  • 0

budo_harii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
oficialna strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] rozmiary sa i 42mm nurkowego gula 20ATM. W polsce nie moglem nigdzie znalezc, tylko w carefourze na bemowie w wawie i tam go kupilem. Jesli by ktos wiedzial gdzie sa jescze to prosilbym o info. Nurkowy jest super ale kosztuje ok 550 zl wiec za te cene mozna miec seiko diversa :)

moj kosztowal 300 zl
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
o to blisko mnie :)
ale 500 to rzeczywiscie mozna miec cos innego
dzieki za info
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
Rzeczywiście zegareczek całkiem, całkiem... Tylko ta cena :roll: Na 300 już nie wygląda - max. 200. A za 500 od biedy można już coś z trytem sobie zapodać. Sprzęt, który zgromadziłeś na start idealny. Ja zamieniłbym nożyk na M21 (do którego już sam się przekonałem), a latarkę i zegarek można zostawić bez zmian :-) i starczy na wszelkie niespodzianki...
  • 0

budo_harii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
No niestety jak napisalem sa one sprowadzane, a nawet w googlach jest ich jak na lekarstwo pewnie z tad ta cena :) . Nozyk no kiedys mialem zamiar kupic m21 i pewnie go jeszcze kupie.

"..od biedy można już coś z trytem sobie zapodać.."

Co to jest tryt? bo jesli tytan to odpada zegarki tytanowe wogole mnie nie interesuja. gdyz tytan podobno dziadzeieje, i ta jego dziwna lekkosc :) jak by sie nosilo blache ze stadionu 10 lecia :-D
  • 0

budo_harii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczny sprzęt laika :-)
dobra juz doczytalem wskazzowki pdoswietlane trytanem no niby fajne ale bardziej bajer, w moim sa fluoro :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024