Skocz do zawartości


Zdjęcie

szkodliwosc boksu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mikos20
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

szkodliwosc boksu
Witam.
Wiem ze o tym juz bylo ale poruszony zostalem jak zobaczylem filmik beckyknockout.mpg
Historie tej babki mozna poczytac na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Podobnie bylo na turnieju gwiazdkowym (Taekwondo). Zginol czlowiek a moglby zyc.

W zwiazku z tym mam pytanie: czy tych wypadkow daloby sie uniknac? Czy gdyby przebadac tych ludzi odpowiednio, czy to uratowalo by im zycie? Czy to po prostu wypadek nie do przewidzenia/unikniecia?

Mikos
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: szkodliwosc boksu
Czytałem w jakiejś gazecie o tym przypadku w taekwondo, że ten chłopak co zginął nie trenował na stałe w klubie (czasem sporadyczne treningi), ale został zgłoszony do zawodów, ponieważ brakowało osoby w tej kategorii wagowej (on znajdował się akurat na tym turnieju, dali mu potrzebny sprzęt) w której on się mieścił i chciał, zgodził się sprawdzić na takiej imprezie... :(
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: szkodliwosc boksu
Mowicie o turnieju gwiazdkowym w Łodzi ? jesli tak to owa gazeta pisala zupelne bzdury byl to mlody chlopak z 1 dan w teakwon-do moj znajomy znal go i rozmawial z nim tuz przed walka (opowiadal potem na treningu), chlopak nie byl z lapanki i przygotowywal sie do walki dluzszy czas.
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: szkodliwosc boksu
Ja tam polecam sparingi na 35-50% i częściej - możemy walczyć technicznie i sie uczyć, a głowa nie cierpi tak mocno + kaski i dobre rękawice :wink: Co do walk np. zawodowych to tam wiele $$$ zarabiają i mają inne podejście 8)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: szkodliwosc boksu

Mowicie o turnieju gwiazdkowym w Łodzi ? jesli tak to owa gazeta pisala zupelne bzdury byl to mlody chlopak z 1 dan w teakwon-do moj znajomy znal go i rozmawial z nim tuz przed walka (opowiadal potem na treningu), chlopak nie byl z lapanki i przygotowywal sie do walki dluzszy czas.

Bardzo możliwe, ja napisałem że przeczytałem to w gazecie, więc możliwe, że to nie była prawda, chodziło im tylko o oczernienie organizatorów :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024