Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kraków, kickboxing - masz czas?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_varak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kraków, kickboxing - masz czas?
Hej!!
Chętnie poćwiczyłbym z kimś kickboxing. Mieszkam na Dywizjonu 303. Pare lat ćwiczyłem taekwondo, kung-fu i kickboxing także jakby co to wiem o co biega. 3 miesiące temu naderwałem sobie wiązadła w stawie barkowym i od tego czasu się nie ruszałem. Kondycha cienka, a samemu mi się nie chce ćwiczyć. Z klubami w okolicy też cienko, godziny (i nie tylko) w Orionie mi nie odpowiadają, a podobno Kraksport też już tu nie ma treningów.
Bez żadnych cudów, jakieś rozciąganko, kopnięcia i proste układy. Dzięki za odpowiedzi i bez złośliwych komentarzy prosze. :2gunfire: [/b]
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
Jak ci chodzi o takie luźne treningi to chyba lepiej na Stalowym w Oyamie-50 zł wt,czwt,piąt.



Kick z low kickiem, duzo przyrzadów i ćwiczeń z partnerem-można się wyzyć 8)
  • 0

budo_varak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
Na początek mogłoby być. Jakoś nigdy nie miałem przekonania do karate bo zawsze mi się wydawało zbyt "sztywne", a kopnięcia nie takie jakie powinny być, choć nigdy nie widziałem treningu na samej Oyamie więc mogę się mylić. Z ciekawości mógłbym przejść zobaczyć. Dzięki za info, pozdrawiam :!: :wink:
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
A to nie Oyama-to sa treningi kicka prowadzone przez senseia Pierzchałe (5 DAN) .
  • 0

budo_dekadent
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_varak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
A w jakich godzinach i gdzie dokładnie są te treningi :?:
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?

FULL CONTACT KARATE W SYSTEMIE K-1, K-Max,
THAI-KICK-BOXING (od 14 lat)

Os. STALOWE 16 B, II p.,
Przy ul. Bulwarowej (DMR)
Grupa początkująca: Wtorek, Czwartek i Piątek
20.15-21.30
Grupa zaawansowana: Wtorek, Czwartek i Piątek
20.15-21.30


Nazwą się nie przejmuj-w Oyama Karate mają formułe walki typu K-1 w rękawicach i z low-kickami. Akurat na ta sekcje chyba za bardzo ludzie z Oyama nie chodzą.

Tu zdjęcie z MP jak widac bez kimon

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
Varak u nas na Dywizjonu w domu kultury sa treningi kicka ale nie wiem kto prowadzi.Treningi o ile dobrze pamietam sa we wtorki i czwartki od 18.Najlepiej idz tam i zapytaj kogos.


tak przy okazji.... Szukam jakiejs szkoly kicka w NH albo w okolicy gdzie duzy nacisk kladziony jest na low kicki , kolana i ewentualnie lokcie(nie chce muay thai bo na treningi mam daleko) .Wiem ze cos takiego jest na Oyama karate full contact .Wiem ze Senseiowi Pierzchale bardzo dobrze szlo w knockdownie ale nie wiem jak u niego z FC.Cwiczy tam ktos z forumowiczow?Moglby ktos napisac cosik na ten temat?

Szukam tez jakichs informacji o szkole Ring.Kiedys mieli treningi na Kosciuszkowskim w podstawowce ,ale odkad szkole przejely Salezjanki to chyba juz tam nie ma treningow.Moze ktos wie gdzie teraz prowadza treningi itd?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?

http://s12.bitefight.pl/c.php?uid=16790

co ty jakis popierdolony...kurwa
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
To "tylko" pieprzona moda spamerska:/ Nie przejmować się - banować/ignorować :wink:
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?

tak przy okazji.... Szukam jakiejs szkoly kicka w NH albo w okolicy gdzie duzy nacisk kladziony jest na low kicki , kolana i ewentualnie lokcie(nie chce muay thai bo na treningi mam daleko) .Wiem ze cos takiego jest na Oyama karate full contact .Wiem ze Senseiowi Pierzchale bardzo dobrze szlo w knockdownie ale nie wiem jak u niego z FC.Cwiczy tam ktos z forumowiczow?Moglby ktos napisac cosik na ten temat?


Ja trenuje (mam za fri z AZS) Treningi, przynajmniej pod koniec roku szkolnego(wcześniej nie chodziłem) nastawione na walki i napierdalanie worków. Z tym że owszem low-kic ale bez kolan i łokci.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?

.... Szukam jakiejs szkoly kicka w NH albo w okolicy gdzie duzy nacisk kladziony jest na low kicki , kolana i ewentualnie lokcie(nie chce muay thai bo na treningi mam daleko)

Podobno na Osiedlu Albertyńskim jest sekcja muay thai - Target. Prowadzi ją Arkadiusz Małek - tel. 0693 451 916. Nie wiem czy są treningi w wakacje.

Zadzwoń
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?
Dzieki za odpowiedzi.Bylem na stronie Target ale z tego co tam pisze maja treningi tylko w Bochni i Niepolomicach.No ale zadzwonie jeszcze do instruktora i dowiem sie dokladnie.

Lomu2 : Czy oprocz rekawic (10 oz ??) i szczeki trzeba zaopatrzyc sie w jakis inny sprzet potrzebny do treningow?Zajrze tam chetnie na trening po wakacjach jesli nie wypali nic z tym Targetem.
  • 0

budo_lomu2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, kickboxing - masz czas?

Lomu2 : Czy oprocz rekawic (10 oz ??) i szczeki trzeba zaopatrzyc sie w jakis inny sprzet potrzebny do treningow?Zajrze tam chetnie na trening po wakacjach jesli nie wypali nic z tym Targetem.


Jak nie jestes masochistą , jak ja, to polecam ochraniacze choćby tylko na sam goleń.


A i trener jednak wymaga pracy w piąstkówkach na workach-byłem letko zszokowany bo za moich czasów nikt o czyms takim nie słyszał :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024