Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy mistrz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Prośba kolegi Tetsujina bym pewne tematy omijał... Owszem tematy techniczne od dłuszego juz czasu obchodzę dużym łukiem w tym szczególnie ocenianie egzaminów od strony technicznej. Natomiast jak już wspomniałem tematy nietechniczne, czemu nie, se lubię popisać nieco. No i jeśli mnie co wzruszy, rzuca mnie się na uszy, czy też bawi, to pozwól że będe korzystał z prawa wolności wypowiedzi, nawet jeśli nie jest ściśle merytoryczna, a tylko humorystycznie odnosi się do tematu. Forum daje taką możliwość a ja z niej skrzętnie korzystam. Jak wspomniałem każdy temat bedzie przez różnych forumowiczów traktowany inaczej: poważnie, niepoważnie, misyjnie, bzdurnie, na wesoło, a ten jak także wspomniałem jest wielce humorystyczny z mojego punktu widzenia.

Arogancję od humoru odróżniam kiedy chcę (jak każdy). Akurat w tym temacie starałem się być jedynie sarkastyczny, dowcipny i "wyluźnięty", bo takie podejście do tego tematu najbardziej mi pasowało. Ale przeczytam raz jeszcze wszystkie moje wpisy w tym tamacie i, choć wobec siebie samego trudno o obiektywizm, to sprawdzę, czy granicy arogancji nie przekroczyłem. Jeśli nie znajdę, to możesz zawsze wytknąć mi konkretny cytat.

Jeśli zaś chodzi o sam temat, to teraz zamieniam się w słuch (wzrok) i czekam na pierwsze poważnie traktujące temat, merytoryczne opisy współczesnych geniuszy aikido, najlepszych mistrzów, przerastających innych.

irimi, pozostający w dobrym humorze, mimo, że trufli ni widu ni słychu... :)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Ligeia :? pograzasz sie , podpucha ewentualna mialaby byc wycelowana przez Ciebie we mnie, ale nie istniala-dotyczyla kompletnego niezrozumienia przez Ciebie tego co sie pisze ja naprawde nie bede sie powtarzac naucz sie czytac i rozumiec please :) przyklady:

Jesli napisalem "kto wg Waszej wiedzy"to oznacza waszej a nie mojej nie sadzisz?? wiec nie pytaj mnie "kto wg mnie" :roll:

Dalej:"zrob (...) niech będzie to zasłyszane ew. wyczytane uzasadnienie, przecież nie napisałam, że Twoje" a a dlaczego mialbym to zrobic ?Tu problemem jest to ze nie rozumiesz ze nie chodzi o to czy poglad jest moj wlasny czy "zaslyszany" tylko o to ze moje zdanie sie tu nie liczy wiec po raz 100 prosze Cie nie pytaj mnie "kto moim zdaniem...".

Dalej slowa Prorocka ,odpowiedz j.w.

Dalej napisalas:

To w związku z powyższym ja nie wiem o co się Tobie rozchodzi

No to zauwazylem masz problem ze zrozumieniem ,keidy pytam o skald piernika wyjezdasz mi z wiatrakiem jakims( i nie chodzi tu o Twojego Kichota).

Pytałeś w pierwszym poście, bo wiesz i chcesz to zweryfikować z wiedzą innych forumowiczów, czy nie wiesz i chcesz się dowiedzieć? Zakładam, że wiesz, gdzieś wyczytałeś, zasłyszałeś, więc dlaczego masz nie podzielić się tą wiedzą z resztą forumowej społeczności? Chętnie poczytamy.


Ligeia widzisz tu bzdure??Jesli nie to pozwol ze Ci nakresle: tak pytalem,nie nigdzie nie zaznaczylem ze wiem ani ze nie wiem,Twoje zalozenie stalo sie podstawa Twojego bledu formulujac je i opierajac sie na nim w przyszlosci ugrzezlas w bagnie poniewaz wnioski oparte na blednym czy naciagnietym zalozeniu musza w ten sposob pokutowac.
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Dzieki Irimi za to pouczajace wynuzenie,niestety dla mnie nic ono nie wnioslo,utrzymales je w charakterystycznej dla siebie konwencji szerokim lukiem omijajac...ale moje odniesienia do tego co piszesz.

Teraz spadam ale niedlugo come back i pewnie bedize co przeczytac :)

Wysocki podsylajacy Irimi trufle,
smacznego :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Się nie poznałeś, panie kolego. Bo to nie była podpucha, tylko odwrócenie Twojego pytania. Jak Ty masz prawo pytać innych, tak samo inni mają prawo pytać Ciebie, czyż nie? Jak nie chcesz wyjawiać tego, co wiesz, a poznać li i jedynie opinie innych to zrób ankietę, jest taka opcja przy zakładaniu tematu. I zaznacz, żeby Cię nie pytać i nie wpisywać się w temacie, bo sobie tego nie życzysz.

Wydawało mi się, że chcesz z innymi podyskutować, a Ty się chciałeś najzwyczajniej w świecie pokłócić. I to już od drugiego posta w tym temacie. Kulturę wypowiedzi powinny zachować wszystkie strony dyskusji, a przede wszystkim ten, który ją zapoczątkowuje.

A jeśli niewygodne jest Ci zdanie innych (wyrażane wprost, nie wprost, podszyte humorem, nie podszyte, naszpikowane złośliwościami albo i nie, sformułowane jako pytanie/twierdzenie/przeczenie/riposta), po prostu nie pytaj.

Bezsensowna dyskusja. Więc jak dla mnie EOT.
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz


Moim jedynym i uznanym źródłem jest forum budo. Z niego czerpię całą wiedzę.

Szczerze z całego serca współczuję...


Nie wierzę, gdybyś serio mi współczuł to po przeczytaniu powyższego powinno ci serce pęknąć. :wink:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Mnie się zdaje, że kolega Tetsujin ani nie chciał z nikim dyskutować, ani się kłócić a jedynie chciał poznać opinie forumowiczów, tudzież opienie zasłyszane przez nich na temat... który nadal traktuję humorystycznie ;-) Wot nie wyszło...

Do twórcy tematu: co do omijania w moim stylu szerokim łukiem: jeśli temat jako całość uważam za zabawny, to nie widzę też konieczności poważnego ustosunkowywania się do szczegółowej analizy tego czy owego aspektu. Szeroki łuk z mojego punktu widzenia w tym przypadku słuszny, podobnież jak humorystyczne traktowanie tematu. Ot słowne igraszki na forum. ;-) Zatem trzymam się mojej linii zenznań: linii lekko zagiętej na kształt uśmiechu. :D

irimi w kolejnym wynurzeniu na peryskopową, oraz wielce wdzięczny acz ostrożnie sprawdzający czy przesłane trufle nie są czasem doprawione odrobinką arszeniku :)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Irimi a moge jednego trufla podeslac Ligeia(wiesz chce skrocic jej meki :) truciznyi te sprawy) :?: bo niestety biedaczka sie tak pograzyla ze juz majaczy, niedosc ze nie rozumie to jeszcze brnie dalej w swoim bagnie ,a tak mi zalecala dystans :lol: i ten apodyktyczny EOT :lol: ,rzeczywiscie zabawnie sie zaczelo robic,wiem Ligeia ze ciezko Ci to przyznac ale zdobadz sie na odwage i promulguj swoj blad, powiedz pomylilas sie po prostu prawda??a teraz ku Twej rozpaczy i uciesze Irimi :) :

Jak Ty masz prawo pytać innych, tak samo inni mają prawo pytać Ciebie, czyż nie?


Nie jesli zaznaczylem od razu w temacie ze moj glos sie nie liczy 8)

Się nie poznałeś, panie kolego. Bo to nie była podpucha, tylko odwrócenie Twojego pytania

:lol: Ty sie nie poznalas ze ja sie poznalem 8) czego dowod znajdziesz kilka postow wczesniej

Wydawało mi się, że chcesz z innymi podyskutować, a Ty się chciałeś najzwyczajniej w świecie pokłócić. I to już od drugiego posta w tym temacie. Kulturę wypowiedzi powinny zachować wszystkie strony dyskusji, a przede wszystkim ten, który ją zapoczątkowuje.


To Tobie gulka skacze co zreszta przyznalas doradzajac mi jak mam sie zachowywac popierajac to swoim wczesniejszym przykladem(poczatki na forum itp)

Wiesz co to bylo :) to sie nazywa masacre fatalite :)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz

Mnie się zdaje, że kolega Tetsujin ani nie chciał z nikim dyskutować, ani się kłócić a jedynie chciał poznać (opinie forumowiczów-bez tego), tudzież opienie zasłyszane przez nich na temat


:!: :!: :!: :!: :!: Alleluja hehe :) Irimi Ty to masz leb rozgryzles mnie :) pozwol ze z tej okazji przesle Ci cala paczek trufli!!Z tej poprzedniej serii to odeslij Ligei :) te nowe maja lepsze nadzienie :)
smacznego M.W.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Żadna gulka mnie nie skacze, ale moje uznanie za "odgryzanie się". Z każdym postem idzie Ci coraz lepiej. To pewno przez te trufle.

Tak, mój nick się odmienia przez przypadki.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Tetsujin, myślę, że wystarczająco dobrze zaprezentowałeś się Forumowiczom i ktokolwiek miał zamiar coś jeszcze dodać do tematu… raczej już sobie odpuścił :lol:
Jestem przekonany, że kiedy tylko postanowisz jeszcze zaprosić czytelników Budo do wymiany rzeczowych opinii, na pewno znajdziesz całą masę chętnych :lol:

Irimi, szczerze podziwiam Twoją cierpliwość w przekonywaniu, że nie jesteś wielbłądem :wink:
Trzymaj się ! :D
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Ligeia po prostu mam racje a Ty sie mylisz to proste,przyznaj sie i po bolu.

Hara-kiri

Tetsujin, myślę, że wystarczająco dobrze zaprezentowałeś się Forumowiczom


Wiem i dziekuje :)

ktokolwiek miał zamiar coś jeszcze dodać do tematu… raczej już sobie odpuścił


Ty nie zdolales(sobie darowac) :lol: ...no chociaz na offtop sie pokusiles zawsze cos :)


Jestem przekonany, że kiedy tylko postanowisz jeszcze zaprosić czytelników Budo do wymiany rzeczowych opinii, na pewno znajdziesz całą masę chętnych


Nie ma masach mi zalezy, lecz na jednostkach.

Kazdy ma swoj rozum Hara-kiri i nawet jesli osoby takie jak Ligei'a czy byc moze i Ty probuja zdeformowac pewne sprawy to ludzie obdarzeni pewnym intelektem plus zdolnoscia czytania zrozumieja .Jesli Tobie sie nie udalo to szkoda mi Ciebie.Zeby nie byc goloslownym zachecam do przeczytania calej dyskusji, w ktorej od pocztku zaatakowano mnie o cos co nie mialo miejsca,nastepnie powolywano sie na slowa,ktorych nie napisalem itp itd jesli wg Ciebie sie myle i keidy mowie o piernikach mozna mi tlumaczyc ze wszyscy sie znudzeni wiatrakami to :? przekonaj mnie?Zabierz glos w rzeczowej dyskusji ,powolaj sie na argumenty ja nie jestem krowa jesli sie myle zmienie zdanie czy ,np. Ciebie albo Ligei'ę na to stac??

Pozdrawiam M.W.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz

Tetsujin, myślę, że wystarczająco dobrze zaprezentowałeś się Forumowiczom

Wiem i dziekuje :)

Nie dziękuj, Twoja postawa to klasyczny przykład trollerki

zachecam do przeczytania calej dyskusji, w ktorej od pocztku zaatakowano mnie o cos co nie mialo miejsca,nastepnie powolywano sie na slowa,ktorych nie napisalem itp itd

Pozwól więc, że przytoczę garść słów, które i owszem napisałeś. To jak rozumiem zachęta do rzeczowej dyskusji…? :lol:

Jesli nie umiesz czytac Irimi to prosze nie zasmiecaj mojego tematu.

Novic nie interesuje mnie Twoja zdanie co jest wyraznie zaznaczone w temacie,czy naprawde musze to tlumaczyc?Na pewno nie,wiec daruj sobie jesli znasz odpowiedz to odpowiedz jesli nie to nie pisz nic.

Nie jest poniewaz to Twoje osobiste zdanie, a nie o takie pytalem

dla Ciebie Tetsujin

Jesli uwaznie bys przeczytal temat wiedzialbys jakie bzdury Ty piszesz

Avbert znowu popelniasz blad poprzednikow mowisz mi o swoim zdaniu, ktorego nie potrzebuje.

Prorock daruj sobie doslowne mnie cytowanie i lapanie za słówka

moje pytanie moze w obecnym brzmieniu bedzie wywolywalo mniej stetryczalych emocji

Moze do korytka?Tam mozecie razem uskuteczniac swoje hrum hrum i jeszcze towarzysze sie idelani znajda

dziekuje za takie rady.Nie ten poziom dziecko

Poziom na ktorym jestem pozwala mi na to zeby sie "nie miotac".

mam taka prosbe zebys pewne tematy omijal= te sformulowane przeze mnie hehe

z tego co piszesz wynika ze nei przeczytalas ,a przynajmneij ze zrozumieniem-

Ligeia pograzasz sie , podpucha ewentualna mialaby byc wycelowana przez Ciebie we mnie, ale nie istniala-dotyczyla kompletnego niezrozumienia przez Ciebie tego co sie pisze ja naprawde nie bede sie powtarzac naucz sie czytac i rozumiec please

Dzieki Irimi za to pouczajace wynuzenie,niestety dla mnie nic ono nie wnioslo,utrzymales je w charakterystycznej dla siebie konwencj

Kazdy ma swoj rozum Hara-kiri i nawet jesli osoby takie jak Ligei'a czy byc moze i Ty probuja zdeformowac pewne sprawy to ludzie obdarzeni pewnym intelektem plus zdolnoscia czytania zrozumieja .Jesli Tobie sie nie udalo to szkoda mi Ciebie.

Tak trzymaj :lol:
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
8O Hara-kiri dla Ciebie to juz chyba czas przyszedl zeby uskutecznik swojego nicka.Gdzie w wyrwanych z kontekstu zdaniach( nota bene strasznie kulturalnych :) ), ktore traca calkowity sens bez calosci rzeczowa dyskusja :? Wlasnie uskuteczniasz trollizm , na ktory sam sie powolujesz.Kompletny brak argumentow z Twojej strony najlepiej opisuje Twoj poziom i to ze nie masz nic do napisania.Sam sobie wystawiles ocene.Dzieki za nic :)
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Hara-kiri napisal:

Pozwól więc, że przytoczę garść słów, które i owszem napisałeś. To jak rozumiem zachęta do rzeczowej dyskusji…?


To teraz powol ze ja przytocze garsc liter,ktore Ty napisales.To jak nie rozumiesz nie jest to zacheta do rzeczowej dyskuji.

Hara-kiri napisal:

Pozwól więc, że przytoczę garść słów, które i owszem napisałeś. To jak rozumiem zachęta do rzeczowej dyskusji…?


A teraz tryb rozumowania Hara-kiri i jego zabawa slowami(tu literami):

Hara-kiri napisal:

Pozwól więc, że przytoczę g---- --ów, ----- - ------ n-------. -o jak rozumiem zachęta do rzeczowej dyskusji…?



Hara-kiri dlaczego piszesz gowno? Nie rozumiem jak gowno moze zachecac do rzeczowej dyskusji 8O :? ale Ty jestes wulgarny teraz to wystawiles sobie swiadectwo i nikt z forumowiczow w ogole nie bedzie chcial z Toba pisac.Wstydz sie 8) .Trollerka

:lol: nie to nei jest dobra buzka ta chyba bylaby lepsza :cry:
Slowem wyjasnienia dla innych forumowiczow.Hara-kiri wybral z moich wypowiedzi zdania ktore calkowicie traca sens w oderwaniu od kontekstu.Zebrane w ten sposob wydaja sie nei byc zbyt mile co jest mylnym wrazeniem poniewaz nie oznaczaja ze nie szanuje czyjegos zdania tylko wskazuja na to ze w poscie prosilem o NIE powolywanie sie na wlasne poglady.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
To i ja dorzucę swoje trzy grosze do tej, jakże urzekającej w swojej prostocie, dyskusji:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_tetsujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Visionary underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
:) Tak w skrocie to chodzi o to ze :
Ja jestem za powazny i nie umiem trzymac dystansu ,Irimi szuka trufli,Ligeia strzelila focha z przytupem, a Hara-kiri przekreca slowa :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Każdy ma swoje pięć minut. Teraz jest pięć minut kolegi Tetsujina. Dajcie chłopakowi trochę pobłyszczeć.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Do Tetsujin:

A z Hara-kiri to ty powinieneś brać przykład, jak dyskusję należy prowadzić. Gdybyś rzeczywiście przeczytał wszystkie :rofl: tematy, to byś to wiedział.

Gratuluję zaśmiecenia swojego własnego tematu gównem. Swoim własnym. Normalnie jestem pod wrażeniem. poklon :blus:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
Do Szczepana:

Do naszego drogiego Moda zwracam się z prośbą o zamknięcie tego tematu. Dla dobra nas wszystkich.

  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy mistrz
[quote name="tetsujin"]Do Irimi:

[quote]Z pewnością poczucie humoru (...)z natury rzeczy należy potraktować humorystycznie.
[/quote][/quote]
Mam nadzieje ze dostrzegasz roznice pomiedzy zartami a ignorancja.

[quote]
A mozesz zdefiniowac ignorancje (najlepiej bez obrazenia mnie)...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024