Skocz do zawartości


Zdjęcie

Butem w genitalia!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_white500v
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Butem w genitalia!!!
Trenuje boks i ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz, graliśmy z kumplami na lekcji w-f w halówkę i dostałem piłką (naprawdę fest) w ja... to znaczy w genitalia... Skończyło się to tym że 10 minut przesiedziałem na ławce zmieniając kolory od białego do zielonego :) . A jak na ringu jeżeli dostane od przeciwnika tak samo z buta ( wiem że to nie sportowo ale podczas walki bywa różnie )? Widziałem kiedyś coś takiego (na ringu), 8O faceta po prostu zmiotło... Jak sobie z takim bólem poradzić?
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
z tego co wiem to najlepiej skakac na pietach i oddychac. pomaga niewiele ale mimo wszystko pomaga. podobnie jak ochraniacz strefy kroku.

no i skoro trenujesz boks to raczej nie powinien cie nikt kopac w ogole. no chyba ze to boks tajski lub francuski ale mimo wszystko to sie zdarzyc nie powinno.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
wiesz jak jzu dostaniesz mocnego celnego kopa w jaja to raczej malo co ci pomoze mozesz je poporstu stracic moj koles ma jzu tylko poltora jaja przez to...
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Półtora? Znajomy doznał skręcenia jądra to jest dopiero kicha, bo ja się nie wyląduje na stole operaycjnym to zostaje się z jedną kulką, ale o tym ,żeby połowe stracić to nie słyszałem.

W jajka kopie się chyba tlyko w boxie tajskim tradycyjnym i birmańskim, w Savate i Muay Thai jest to raczej zabronione.
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Jak czytam te wasze komentzrze o tych wypadkach z kulkami to az mnie moje bolą !!!
  • 0

budo_brzenczu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Tylko gupiec i kanalia kopie butem w genitalia...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
sam jak sie dowiedzialem to mnei zaczely bolec dostal z obrotu w jajeczka pogotowie go zabralo noi pol musieli mu wyciac...brrrr
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Brzeszczu na ulicy mogę być głupcem i kanalią i przede wszystkim kopię z buta w genitalia :D W ringowym Muay Thai nie wolno kopać w krocze bo takie są przepisy. Inna sprawa to to, że czasami się o nich zapomina lub też niechcąco :wink: noga się obsuwa np. po wewnętrznym lowkicku.

pozdrawiam
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Każdy kto dostał to wie, że co to znaczy. Z tym bólem nie bardzo jest walczyć, tak samo jak ze strzałem na wątrobę. Jak jest konkretny to po prostu padasz.

Mialem kilka "zabaw" z bokserami i jedyne co "weszło" to strzał ręką na jajka :) . Dzięki temu "twarz pasuje mi teraz do krawata" :) bo to nie byli do końca sportowcy :) .

Tak więc nawet lekki strzał (ale z bata, czyli końcówkami palców) może położyć na glebę i to w trybie natychmiastowym. Nie to że sie z wolna osuwa, jak stał tak leży :D . Tylko potem problem jest w ponownym nawiązaniu koleżeńskich kontaktów po sparingu :D
  • 0

budo_ptaq nakrecaczu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Boks nie zawiera zadnego rozwiazania ktore by cie chronilo przed atakiem na jaja, kolana i uda. Pozycja walki boksera jest skoncentrowana na tym, co jest celem ataku w boksie a cala reszte pomija. Jesli cwiczysz tylko boks, to po prostu nadrabiasz ten brak dobrymi rekami i tyle.
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Mimo, że nie zawiera żadnego rozwiązania to jednak taka walka to zadne bele co!

Od tamtych sparingów też ćwiczę boks :D .
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
rada na strzaly w krocze - mieć dobrą pozycje :roll:

wiem że w szale walki są zawodnicy którzy nie zwracają na takie drobnostki jak to że dostali strzala w krocze, takze ja bym na tym nie bazował :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
utnij jaja
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Robot próbował, Robot wie :wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Ja raz dostałem tak że mi jaja spuchły i bolały przez 2 tygodnie. Bolesna technika jednak moim zdaniem jeżeli nie posiadasz Mertensów z metalowym okuciem to sam kop w jaja nie wystarczy...
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Dobrze, że faceci mają takie te swoje jaja. Inaczej by była całkowita masakra i zero szans. Pozdrawiam
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Spid
moge Ci tylko pogratulować "kohones" skoro potrzeba na Ciebie
martensów z okuciem.
pzdr gnz
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Nie mówię ze mi nie zaszkodziło bo jaja mi spuchły, bolały jak diabli, musiałem iść do lekarza. Założyłem nawet topic w "sport, zdrowie i odżywianie". Ale mimo takich obrażeń nie był to jakiś nokautujący cios. Może za słabo dostałem, a jaja są tak wrażliwe że po małym puknięciu puchną? Ja mam takie doświadczenia z dostaniem w torby, ty opisz swoje :wink:
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
ja to sie przyzwyczaiłem (maksymalnie jak sie da ;) ) wprawdzie na treningach mam ochraniacz ale jak dostane mocnego to i tak nie pomaga tylko sie jaja jeszcze od niego odbija i bedzie podwojony efekt

pzdr
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Butem w genitalia!!!
Kopac w genitalia? Nie nigdy. Nawet na ulicy... jakos w tym wypadku trzymam sie zasady "nie rób drugiemu co tobie nie miłe". Zreszta po takim kopnieciu i widoku jak koles sie zwija chyba sam bym z nim upadł i płakał. :)

lub też niechcąco :wink: noga się obsuwa np. po wewnętrznym lowkicku.


Znam ten ból:? dostałem od kolesia o dwie głowy mniejszego ode mnie na treningu, a zwijałem sie na podłodze jak to ja byłbym malutki ... ale ze sprzetem na szczescie wszystko wporzadku :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024