Skocz do zawartości


Zdjęcie

informacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_daniio
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

informacja
Czy ktoś wie więcej na temat Górnośląskiej szkoły sztuk walk w Rybniku czy nalezą do jakieś Federacji czy coś innego
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
A co to za szkoła ? czego tam uczą ?
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
Z tego, co wiem:

Stowarzyszenie " Polska Unia Kung Fu" zostało powołane w styczniu 1997. PUK jest organizacją społeczną, powołaną do rozwoju kultury fizycznej i profilaktyki zdrowotnej, upowszechniania Chan Shaolin Si, Dju Su Kung Fu Vo-Quyen i innych dalekowschodnich sportów i sztuk walki.

Powstało w wyniku połączenia się wielu klubów, sekcji działających od wielu lat na terenie kraju oraz organizacji zagranicznych, współpracujących z Polską Unią Kung Fu. Ośrodki, kluby, sekcje prowadzą swoją działalność statutową w wielu miastach. Wyróżniającymi się rejonami są okręg Katowicki, Wyszkowski i Bydgoski. Mistrzowie i instruktorzy klubowi od wielu lat prowadzą nieprzerwaną działalność sportowo-rekreacyjną dla członków stowarzyszenia, nauczając w sposób profesjonalny dalekowschodnich sztuk walki, organizując obozy letnie, sesje szkoleniowe, zawody i egzaminy.

PUK ma sekcję w Rybniku. Sekcja Rybnik-Boguszowice tel. 506454764
strona w necie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam -
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
Generalnie ludzie wywodzący się z pszczyńskiej szkoły
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
czyli mówiąc w skrócie nie mająca z kung-fu wiele wspólnego
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
Żeby była janość co do mnie - informacje zaczerpnąłem ze strony internetowej, chciałem Daniio pomóc, nikt mu nie odpisywał. Sam trenuję karate i niewiele orientuję się w sytuacji kung-fu w Polsce. Piszę to, żeby nikt nie utożsamiał mnie z Polską Unią Kung-Fu, o której nic nie wiem.
Natomiast prośba do Dachenga (pozdrowienia, szacunek) i Tsailifo - macie w temacie rozeznanie, napiszcie Daniio coś więcej, jasno i prosto - bo wydaje mi się, że szuka szkoły, a można ustrzec go od błędu lub wskazać, gdzie ma szukać i czego...
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: informacja
Znalazł tę szkołę, więc niech spróbuje. Kto mówi, że wszyscy muszą ćwiczyć "ściśle koszerne" chińskie kung-fu?
Nie napisał czego faktycznie szuka, więc nie ma co doradzać. To czy szkoła należy do jakiejś federacji, czy nie o niczym szczególnym nie świadczy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024