Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damian Karwacki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
powiem Ci że chyba jestes w duzym błędzie... co do kontuzji- widziałem podobna ilosc na BJJ co i na capo (podpowiem ze capo tez cwiczyłem ). co do zaawansowanych i wkupiania to szukanie dziury w całym ;) no ale oczywiscie ostateczny wybór zalezy od Ciebie i faktycznie BJJ to może być cos co Ci nie podpasuje. mysle jednak ze warto spróbować zanim sie z czegos zrezygnuje :)

pozdrawiam :)
  • 0

budo_tuska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
a no pewno,ze na Capo jest wiele kontuzji, ale czy wiecej? hmm...tego bym nie powiedziala:p Nie powiedzialam jeszcze ostatecznie nie, ale najpierw musze znalesc jakas kumpele,ktora ze mna pojdzie pocwiczyc, bo to chyba bedzie bezpieczniejsze :D
a co do szukania dziury...zawsze sa jakies niedogodnosci :]
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
odpowiadam:
Co do rozgrzewki to właściwie można powiedzieć że trwała ona około pół treningu (więc nie krótko), do pierwszych ćwiczeń czystej techniki, podejrzewam że w twoich oczach skończyła sie ona po kilku minutach różnych podskoków, pajacyków itp. , następnych ćwiczeń po prostu nie znałaś, a na kżdym treningu BJJ są na pewno wykonywane (ucieczka bioder, przewroty,inne sposoby poruszania sie po macie nie koniecznie na nogach...itd.)

Co do frekwencji, była niska jak to bywa w ferie, regularnie ćwiczy u mnie około 15 osób

Zaawansowani...raczej nie.. ćwiczą wszyscy nie dłużej niż 1,5 roku a ty widziałaś akurat jeden z ostatnich treningów cyklu który kończył sie wykonaniem okrślonej kombinacji technik, mogło sie to wydawać skomplikowane, aaa no i akurat Maciek Łuczak wpadł pokulać sie :) (pozdro), może podniósł poziom :)

Jeśli chodzi o kontuzje to zdarzają sie jak wszedzie, najczęściej jednak przez własną głupotę lub współćwiczącego.

Po obejrzeniu jednego treningu i tak nadal niewiele wiesz,tak więc zachęcam do treningu
pozdro
  • 0

budo_tuska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
ooo ,widze,ze tu chyba troche urazilam,albo nie wiem co, ale taki ton przybral pan, panie toro,ze az nie wiem czy odpisywac... Nie powiedzialam,ze cos wiem o bjj, wyrazilam swoje zdanie czy mi sie podobalo czy nie. A badz co badz o rozgrzewkach troche wiem, bez wzgledu na to czy przygotowuja do walki czy do baletu. Wiem,ze trwalo pol treningu, nawet ponad o ile trening trwal godzine. I nie rozumiem tego negatywnego nastawienia.
Pozdr.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
tak to jest jak się pisze a nie rozmawia w cztery oczy...naprawdę źle odebrałaś "mój ton" :) , pisząc że nadal niewiele wiesz o bjj, chciałem Cie tylko zachęcić do treningu!!!!
Wielu przerobiłem na sali gości którzy przyszli na trening w wyjściowych dresikach i chyba za bardzo się spocili bo już więcej nie przyszli.
Co można powiedzieć po jednym treningu???

Mam chłopaków którzy zaczęli ćwiczyć 2 misiące temu i radzą sobie bardzo dobrze tylko dlatego że nie zniechęcili się ćwicząc (i odklepując) z dłużej ćwiczącymi. Tylko przed tym przestrzegam wszystkich próbujących swoich sił w nowym sporcie.

I proszę nie traktować tej dyskusji personalnie, Tuska ty swoje argumenty dlaczego na razie nie poćwiczysz przedstawiłaś i ja je rozumię, ale to forum czyta wielu którzy podobnie jak ty biorą pod uwagę rozpoczęcie treningów BJJ.

ps.
Jakim sposobem oceniłaś "że taka rozgrzewka nie wystarczy" stojąc i przyglądając się jej????
pozdro
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Toro, jesli twojemu prowadzeniu treningu , przygladaja sie uwaznie obserwatorzy, nie polemizuj z nimi, oni generalnie nie maja pojecia na czym rzecz polega... :wink:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki

Tak, byli sami faceci, ale to akurat mi nie przeszkadzalo bo statystyki byly dobre:p Na Capo na 47 kolesi 2 bylo fajnych, tu na 8-czterech,a toro mowil, ze kilku osob nie ma jeszcze...,no ale nie o tym chcialam mowic:p
Co mi sie nie podobalo? Po pierwsze, z tego co widzialam to tam juz jacys zaawansowani zawodnicy byli (tak mi sie wydawalo) i ciezko bedzie sie "wkupic", poza tym podejrzewam,ze szkody moga byc spore, chodzi mi o skrecenia, zlamania, itp. Ja wiem,ze jest rozgrzewka, ale wybacz, toro, wydaje mi sie (nie ujmujac Twoim taktykom),ze taka rozgrzewka nie wystarczy. Nie wiem, jak dokladnie to wyglada,tzn czy takie cwiczenia sa bardzo bolesne fakt faktem,ze trzeba bylo pocwiczyc,moze jeszcze kiedys sie skusze:] Tak jak sie przygladalam jednak to wydalo mi sie to "zbyt ciezkie", a ja mimo wszystko jestem "delikatna" dziewczyna :D
Ogolnie bardzo mi sie podobalo i nie mialabym nic przeciwko,zeby moj chlopak trenowal, ale brak dziewczyn mnie nie dziwi, bo co jak co, ale to "meska" sztuka walki :P
Mam nadzieje,ze troche Wam wyjasnilam :]



wybierasz sztuke walki pod wzgledem znalezienia potencjalnego partnera? jesli tak to źle trafiłas.
A najbardziej mnie razi twoje niekonsekwencja w rozumieniu rozgrzewki, raz nie wystarczy, raz za ostro jak na "delikatna" dziewczyne, moze zamiast siać zamęt, przyjdziesz do Toro, potrenujesz i cos ci mądrego do glowy przyjdzie?
A i namów chłopaka, moze nauczy sie w koncu czegos pozytecznego 8)


P.S przepraszam za swoje wtracenie, ale jestem poirytowany :)
  • 0

budo_tuska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Przepraszam, ze pana poirytowalam. Jakby czytal pan uwaznie, widzialby,ze nie chodzi o rozgrzewke. Ale nie bede juz tego ciagnac, bo kazdy ma swoje zdanie :]
Nie szukam partnera, napomknelam jedynie, ze ciekawi faceci, no ale niestety, jak widze, moje poczucia humoru rzadko da sie zrozumiec. I zapewniam pana, ze pozytek z niego mam :]
p.s. Jezeli kogos rowniez urazilam swoimi wypowiedziami to bardzo przepraszam, czasem niestety juz tak mam.
Pozdr
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Polemizować rzeczywiście nie ma o czym, w pianie rzeźbić nie będziemy.

Ale chętnie podyskutuję z Tobą Tuska poza forum, szkoda zapychać temat, jestem otwarty na uwagi, a skoro piszesz że " badz co badz o rozgrzewkach troche wiem, bez wzgledu na to czy przygotowuja do walki czy do baletu" to może się czegoś nauczę

Polecam sie na przyszłość

ps
to może wpadnij z chłopakiem.
  • 0

budo_tuska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
odpowiadajac...moj chlopak niestety wszelkie sztuki walki uwaza za idiotyzm, wiec nie bede go nawet probowac namawiac. Dobrze, juz nie bede dalej ciagnac watku, bo tutejszy temat na forum dotyczy innych rzeczy, tj. osoby. Prosze jednak sie nie nastawiac negatywnie w stosunku do mojej osoby, bo moje wnioski z pewnoscia nie mialy na celu urazenia pana czy tez kogo innego. Na forum faktycznie czasem wychodza jakies niedomowienia, wiec jesli bedzie mial pan jakies pytania to w szkole sluze pomoca.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
:)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Ulala. Coz za dyskusja sie rozpetala, a tak niewinnie sie zaczelo.

Sztuki walki idiotyzm.....hmmm po czesci ma racje ;) W ogole cala przemoc na swiecie jest idiotyzmem. A jednak wystepuje i ludzie nagminie ja stosuja. Tak wiec warto jednak trenowac sw bo byc moze kiedys staniemy w sytuacji ze przyjdzie nam kogos obronic(np swoich bliskich/przyjaciol) Nie wspomne o innych zaletach sw bo tego jednak nie dotyczy dyskusja...

Co do rozgrzewki to fakt ze po 1 treningu ciezko ja ocenic....ogolnie ciezko jest ocenic prowadzenie treningu itd. Do tego trza troche doswiadczenia w sw i ogolnie troche dluzej potrenwoac u tego kogos. Mozemy np trafic na okres, w ktorym przygotowuja sie ludzie np do zawodow i taki trening moze ostro przerazic....bo np zacznie sie od lekkiej kulanki(rozgrzewka) , pozniej szereg cwiczen wytrzymalsciowych a na koncu walka. I jak ktos 1 raz przyjdzie na trening to stwierdzi ze brak technik, trener ich nie zna i pewnie dlatego nie uczy.....oczywiscie to byl tylko przyklad.
A tak btw to notka tuski byla utrzymana w zartobliwym tonie i jakos nie zauwazylem zeby sie czepiala czegos/kogos ot podala swoje spostrzezenia. Z niektorymi trafila nawet ;) np. z tym ze dla kruchej kobitki trening taki moze byc ciezki.....szzcegolnie jak sie uwali jakis kolos na nia :) Z 2 strony to ten kolos bedzie uwazal i raczej swiadomie krzywdy nie zrobi delikatnej kobitce.

Pozdro i do nikogo nie pilem ;)
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Tuska, wklej swoje foty :)
  • 0

budo_tuska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Obecnie jestem na Slasku. Nie wiem jednak po co Ci moje foty ...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024