Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić z Sambo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_machi17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zrobić z Sambo?
W moim mieście jest facet który prowadzi treningi sambo bojowego na hali sportowej.Chodze tam bo kumple sie zapisali ale dziwne te treningi troche bo jak czytałem o sambo to jest tam wiele parteru a na treningach prawie wcale. Gość robi taki trening że prawie cały czas jest rozciąganie i kopnięcia a tempo takie że on sam czasem nie wyrabia.Jedem chłopak ma naderwane ścięgno w udzie a drugi naderwanego achillesa.Dowiadywalem sie i ten facet nie ma zadnych uprawnien no chyba że z sambo system polska ale z tego co slyszalem to oni nie moga wydawac w Polsce zadnych uprawnien.Jeszcze chodze na treningi bo kumple chodzą ale co bedzie jak ktos bedzie mial powaznż kontuzje.Gdzie sie zgłasza takie zeczy?Bo facet krzywde komus zrobi.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Problem, ze nic nie mozesz mu zrobic.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
W jakim mieście mieszkasz? Nie ma innych sekcji?
  • 0

budo_machi17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?

Problem, ze nic nie mozesz mu zrobic.

No jak to, nic nie moge mu zrobi?Ja nie chce mu nic robic ale chyba są jakies urzedy ktore to załatwiają?
A mieszkam niedaleko Radomia no i jest jeszcze sekcja jiu jitsu nawet sie tu na forum oglasza z seminarium ale tam mniej osob chodzi i oni tam inne treningi mają.To znaczy bardziej techniczne są a ja nie jestem jeszcze za dobry no i tam nie ma tak duzo roznych rzeczy na jednym treningu.No nie wiem sam.A gdzie lepiej będzie waszym zdaniem bo na tym jiu jitsu to wiem ze gość który to prowadzi ma wszystkie papiery i tak dalej.
  • 0

budo_sm0ke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Jak Ci sie nie podobaja treningi to sie rozejrzyj za inna sekcja.Trenowanie ma Ci sprawiac przyjemnosc poza tym nigdy nie bedziesz dobry w czyms co robisz bez przekonania i niechetnie :-)
Chyba nie zamierzasz sie ciagac z jakims gosciem po sadach czy urzedach bo nie odpowiadaja Ci treningi ? :P
Pozdrawiam
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
A dokładnie gdzie mieszkasz ? W Radomiu masz TKD 4 razy i 2 razy parter za 30 zł wiec jak mieszkasz niedaleko to mógłbyś dojeżdżać i mieć profesjonalne treningi .Jak cię interesi ta opcja to podbij na gg 4263472 to ci powiem co gdzie kiedy.Pozdro
  • 0

budo_machi17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Nie w Radomiu, w Pionkach i juz chyba wole pojść na ju jitsu u siebie w mieście .Mi TKD nie bardzo się podoba a ju jitsu jest ok.Tylko u nas to same dziwne style bo jest sambo , tang soo doo czy jakos tak i ju jitsu tylko tez jakieś ruskie to ju jitsu :) .Ale podobno dobrze przygotowuje ten gosc co prowadzi.Taki spokojny facet i pozartuje i podobno bardzo uwage zwraca jak ktoś coś źle robi tylko na jednym treningu jak uczy czegos to mało technik na przykład dwie albo trzy a potem wałkuje z tego co już było. Jak tak prowadzi to dobrze czy zle?
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?

na jednym treningu jak uczy czegos to mało technik na przykład dwie albo trzy a potem wałkuje z tego co już było

Wydaje mi sie, ze to bardzo dobrze :wink: Przy takiej ilosci technik na kazdym treningu istnieje realna szansa na to, ze kazda z nich bedzie sie znalo na przyzwoitym poziomie(a o to wlasnie chodzi) :!:

pozdro 8)
  • 0

budo_machi17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
No to chyba pójde na to ju jitsu bo na tym sambo to od razu całe mnustwo technik a ze 4-5 albo i więcej na jednym treningu.No i kopanie i rozciąganie a ten facet wogóle nie patrzy jak się coś robi.Chyba jest wielkim mistrzem :) .Dzięi za radę.
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Sluszna decyzja, tylko nadmienie, ze na treningach jiu-jitsu napewno tez bedzie kopanie i rozciaganie 8)
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Taa, no i można się kontuzji nabawić. Lepiej jednak nie przychodź na to Ju Jitsu bo raczej nie lubię ludzi którzy nie posiadając pojęcia o czym mówią oceniają innych. Tak się składa że i sprawę Sambo znam (prowadzi je mój kolega) i Ju Jitsu też (bo prowadzę te zajęcia). Kup se synu play'a dwójkę i pograj w tekena. Będziesz the best i majwyżej nabawisz się zakwasów w kciukach od pada.Żenada.
  • 0

budo_mimik
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Jeżeli nie podobaja ci sie treningi sambo to zapisz sie na balet. Bedziesz latal jak motylek :o Byles na jednym treningu a opinie wystawiasz jak znawca. Naoglądales sie za duzo filmów w stylu przyczajony tygrys ukryty smok i teraz sam masz taki przyczajony umysl ze nie odrózniasz gówna od miodu :D
  • 0

budo_emsi
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
nic dziwnego ze nie chcesz chodzic na sambo jak byłes na jednym treningu i to wtedy jak ćwiczylismy nogi i poprostu nie wytrzymałeś a w wakce chodzi o to zeby miec kondycje. Jest nas tam około 30 ja osobiście chodze od początku i nie mam zastrzezen nikt nie ma a koleś który nas trenuje wie co robi cały czas chodzi i sprawdz a jak ktoś robi co żle to poprawia i pokazuje jak to trzeba prawidłowo wykonać. Prawda jest taka ze to ty jesteś jakas panienka i nie dajesz rady zapisz sie lepiej na taniec to bedziesz sobie moze radził ale tam tez pewnie nie wytrzymasz tego tempa :P :twisted:
  • 0

budo_anonimous
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Oj machi... Niezbyt mądre jest to, co piszesz... Też trenuje w sambo w Pionkach i jakkolwiek nie zamierzam gloryfikować trenera to uważam że nie można mu nic zarzucić. Facet przykłda się jak może, widać że zależy mu na losach tej sekcji. Asekuracja jest ok, wciąż jesteś pod okiem trenera,wszystko ma ręce i nogi... Przyznaje że sport jest dosyć urazowy, ale z pewnośćią nie wynika to z błędów trenera. Więc machi... trenujemy razem? Ciekawy jestem ktoś Ty... :) Bo sekcja się rozwija, ludzie są zadowoleni,a Ty niesamowicie narzekasz. Mam dla Ciebie prostą recepte - nie przychodź więcej na naszą sekcje!!!
P.S. A co do tego baletu to nie polecam... Słabej baletnicy przeszkadza nawet "rąbek u spódnicy". Jeszcze byś sobie paznokcia złamał i dopiero byś się rozczarował.
Pozdrowionka dla całej sekcji sambo!
  • 0

budo_machi17
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Bo wszyscy jestescie jedna klika i to jujitsu i sambo.olewam was i nigdzie nie przyjde i wszystkim bede mówił że to kicha te wasze sztuki walki.Walcie sie pedaly.
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Pisałem synu, play 2 i grać a nie bzdury wypisywać. :twisted: Mówię poważnie i żebym nie dowiedział się kim jesteś. :twisted: A Pionki są małe.
Jeśli ktoś jest władny to proszę o zablokowanie tego tematu .
Pozdr. dla Mańka z Sambo Pionki. Wie od kogo.
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?

Bo wszyscy jestescie jedna klika i to jujitsu i sambo.olewam was i nigdzie nie przyjde i wszystkim bede mówił że to kicha te wasze sztuki walki.Walcie sie pedaly.


A co złego jest w przytuleniu się do fajnego faceta? :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

A koledze może zaproponować "Piczipolo do 1000" :?: :!:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Dołączona grafika
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?
Dołączona grafika

(poszlo dwa razy sorry)
  • 0

budo_anonimous
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z Sambo?

Bo wszyscy jestescie jedna klika i to jujitsu i sambo.olewam was i nigdzie nie przyjde i wszystkim bede mówił że to kicha te wasze sztuki walki.Walcie sie pedaly.

Nie chcesz to nie przychodź. Ale licz się ze słowami...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024