Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damian Karwacki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Damian Karwacki
Czy ktos go zna?
Na WSHE w Łodzi otworzyli sekcję BJJ i on jest podobno instruktorem. Może i bym się nie pytł gdyby nie to, ze to zawodnik Akademickiego Klubu Karate czyli od Kwiatka.
Wiecie jakie ma kwalifikacje do nauczania Bjj?
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
spoko koleszka. co do jego umiejętności to nie ma obaw. nie jest to gośc który zna bjj tylko z filmów szkoleniowych. szkoli sie u Radka Olczyka w Aleksandrowie.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Od roku prowadze zajęcia z bjj w KK "44" w Łodzi na Kusocińskiego 100 (Retkinia) i chętnych ciągle przybywa...
najprościej przyjść, poćwiczyć i sprawdzić tam lub do WSHE

AKK reprezentuje jako zawodnik, ćwiczyłem z różnymi instruktorami, w sumie to raczej trudno powiedzieć że jestem "od kwiatka"
pozdrawiam
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Kto pyta nie bładzi :-)
Dziękuję za informacje. Być może się zjawię. A w jakie dni, jak często i za ile są treningi? Jeśli mozna wiedziec.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Na kusocińskiego 100 treningi 2 x w tygodniu po około 1h : środa 17.45-18.45 i w piątek 18.00 - 19.00 cena 70zł/miesiąc, raz w tygodniu 40zł/mc, warunki bardzo dobre,nowy klub, mata, prysznice...wszystko co trzeba

na WSHE w Centrum Sportu przy ul. Pomorskiej 83/85 też 2 x w tygpdniu po 1,5h (!!!):
poniedziałki 17.00 - 18.30 i w piątki 15.45 - 17.15 cena chyba 60zł/mc albo 70/mc (ale raczej 60zł - nie pamiętam dokładnie ponieważ w obu miejscach cenę ustala organizator),warunki super, duża nowa sala, maty, zaplecze, możliwośc łączenia treningów z siłownią
pozdrawiam
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Na WSHE ruszymy jeśli będą chętni, nie ma konkretnego terminu, zapisy trwają, ja czekam na zebranie sie grupy,
należy zgłaszać chęć udziału na Pomorską
  • 0

budo_fish
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Damian jest bardzo dobrym zawodnikiem zarówno w karate jak i w bjj. ma wieloletnie doswiadczenie w prowadzeniu treningów ( posiada wlasne grupy karate) oraz prowadzi zajecia z bjj w sp44 i byc moze na WSHE. Tak jak juz pisal bjjacek Bjj trenuje w Aleksandrowie Lodzkim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam :D
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Sie dziwie, ze wyzej przytaczany pan Kwiecinski jeszcze nie wyczul pisma (tu: chajsu) nosem i nie zalozyl podkomisji BJJ w swoim zwiazku :wink:
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Toro nie wątpie w twoje umiejętności. Zdziwiłem się po prostu, że osoba z tradycyjnego karate zajmuje się również bjj. Jakoś te dwa sporty wydają mi się tak rózne, a ich podejście do walki tak inne, że wywołało to moje zainteresowanie.
Cześć złooo.
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki

Zdziwiłem się po prostu, że osoba z tradycyjnego karate zajmuje się również bjj. Jakoś te dwa sporty wydają mi się tak rózne, a ich podejście do walki tak inne, że wywołało to moje zainteresowanie.
Cześć złooo.


Nie szukajac daleko, Maciek Ł., na budo macz1980 jest zawodnikiem UnitedGym, walczyl juz nieraz w klatce - a ma za soba bodajze 12 lat treningu karate tradycyjnego. Tyle ze on chyba rzucil jedno by zajac sie drugim. Sam musial by wypowiedziec sie jak to z nim jest. :wink:
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Coraz więcej osób z karate zajmuje sie bjj.
nie uważam sie z wielkiego instruktora.
Po prostu zacząłem ćwiczyć, potem ktoś zaproponował mi prowadzenie treningów, grupa się trzyma chętni są a to jest najlepszym dowodem na to że zjęcia prowadzone są ok.

Wcześniej nie było słychać o tym na forum bo chciałem nabrać doświadczenia, traktowałem to bardziej jak zabwę i dodatkowy trening dla mnie.

Z Maćkiem znamy sie jeszcze z czasów gdy ćwiczył karate, a okazło sie że świetnie sobie radzi w innej formule walki.

pozdrawiam
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
do złooo: z tego co się orientuje to Maciek Łuczak aż tyle lat karate nie ćwiczył.
do El Presidente: Jeśli chodzi o karteków którzy prowadzą zajęcia bjj to ja ci wymienie dwóch którzy prezentują zajebisty poziom i nadal aktywnie prowadzą swoje sekcje karate. Są nimi Radzio Olczyk(niebieski pas od Roya Harrisa) oraz Krystian Grzejszczak z Bereserkers Team Łódź. Prezentują jak dla mnie bardzo dobry poziom.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
potwierdzam słowa jacka w 100%
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki

Coraz więcej osób z karate zajmuje sie bjj.
nie uważam sie z wielkiego instruktora.
Po prostu zacząłem ćwiczyć, potem ktoś zaproponował mi prowadzenie treningów, grupa się trzyma chętni są a to jest najlepszym dowodem na to że zjęcia prowadzone są ok.

Wcześniej nie było słychać o tym na forum bo chciałem nabrać doświadczenia, traktowałem to bardziej jak zabwę i dodatkowy trening dla mnie.

Z Maćkiem znamy sie jeszcze z czasów gdy ćwiczył karate, a okazło sie że świetnie sobie radzi w innej formule walki.

pozdrawiam


Daian jak zwykle zbyt skromny:).pozdrawiam
  • 0

budo_wierzbol
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Damian to bardzo dobry instruktor :D bardzo polecam. A jeżeli chodzi o to, że ludzie cwiczący karate cwiczą też BJJ to, znam wielu takich ludzi i nie mówie tu tylko o młody karatekach ale takze o starych wygach takich jak: J.Wierzbicki(Łódź), T.Michałowski(Pabianice), M.Lewandowski(Ozorków) czy w końcu R.Olczyk(Aleksandrów Łódzki). I jeszcze raz bardzo polecam Damiana a dla wiadomosci El Presidente: wielu ludzi zna Damiana :D :) :)
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Cześć dzieciaki :-)

Damian to dobry zawodnik. Sam karate trenowałem 8 lat. Zrezygnowałem, ale kto wie, może kiedyś jeszcze do tego wróce jak już się wypale w innych sportach :-)

Pozdrowionka
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Do tematu karateków ćwiczących bjj:
Avi Rokah 5 DAN w karate , purpura od Ricksona Gracie, były mistrz świata w kumite drużynowym
Rouven (nie pamiętam nazwiska), niebieski pas bjj, mistrz USA w kumite indywidualnym
Eddiego wszyscy znają

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
to zdjecie mnie zaskoczylo 8O .po MP zaczynma trenowac bjj.pozdro :D
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
naprawde warto sie pokulać, świetne uzupełnienie sportów uderzanych
pozdrawiam wojtka
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Damian Karwacki
Zgłoszenia do sekcji na WSHE: nr tel. 631-59-64 lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ruszymy jeśli będzie grupa.
rozpiska zajęć: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024