Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwe informacje o CHOW GAR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_szumczyk5
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prawdziwe informacje o CHOW GAR

Jeśli chcecie poznać prawdziwe informacje na temat Kung Fu Chow Gar zapraszam na naszą stronę
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Chętnie posłucham waszych krytycznych uwag oraz tego jakie macie zdanie o powyższych artykułach, jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem

Artykuły znajdują się w zakładce "KLUB" oraz "STYL CHOW GAR"
Ponieważ na internecie znajduje się wiele informacji na temat stylu Chow Gar, które nie zawsze są bliskie prawdzie dlatego postanowiłem założyć forum, na którym będziemy mogli wymieniać się wiadomościami na temat powyższego stylu. Jeśli zdobedziecie ciekawe linki zostawcie je tutaj.
Zapraszam do wspólnej dyskusji.

  • 0

budo_darek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prawdziwe informacje o CHOW GAR

Jeśli chcecie poznać prawdziwe informacje na temat Kung Fu Chow Gar zapraszam na naszą stronę
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Chętnie posłucham waszych krytycznych uwag oraz tego jakie macie zdanie o powyższych artykułach, jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem
Artykuły znajdują się w zakładce "KLUB" oraz "STYL CHOW GAR"
Ponieważ na internecie znajduje się wiele informacji na temat stylu Chow Gar, które nie zawsze są bliskie prawdzie dlatego postanowiłem założyć forum, na którym będziemy mogli wymieniać się wiadomościami na temat powyższego stylu. Jeśli zdobedziecie ciekawe linki zostawcie je tutaj.
Zapraszam do wspólnej dyskusji.


Przeczytałem oba artykuły i mam pytanie; na czym polega jakaś szczególna prawdziwość czy wyjątkowość tych informacji? Większość z nich pochodzi po trochu z dawnych publikacji w magazynie "Kung Fu" (później "Kung Fu Karate"), i chyba też po części z książki autorstwa J. Śniegowskiego i J. Szymankiewicza "Kung Fu Wu Shu" wydanej bardzo, bardzo dawno temu. Po takim tytule postu spodziewałem się jakichś rewelacji... :roll:
Pozdrawiam :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024