Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Połączenie muła z kurwą

Czyli mułokurw? :-) Nowe zjawisko obok trolla :)
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Jet - kurwomuł brzmi bardziej poprawnie stylistycznie. Dbajmy o czystość polszczyzny :lol:


:blus:
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Proponuje "spotkanie integracyjne" wtedy bedziecie mogli sobie wyjasnic kto jest trollem a kto kurwomolem.Ewentualnie dowiecie sie kto jest zwyklym internetowym napinaczem bijacym piane do monitora :P
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
I co? Sugerujesz siłowe rozwiązanie sporu? Cywilizowani ludzie dążą do dyplomatycznego rozwiązania a nie siłowego, ale widać niektórzy zatrzymali się na epoce kamienia łupanego :?
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
strach Cie oblecial na sama mysl :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Proponuje "spotkanie integracyjne" wtedy bedziecie mogli sobie wyjasnic kto jest trollem a kto kurwomolem.Ewentualnie dowiecie sie kto jest zwyklym internetowym napinaczem bijacym piane do monitora


Dobre naprawde dobre :) .
Doszło nowe wyrażenie : kurwomol 8O :-) :) .
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

bzyku, nie szufladkujesz ludzi ? a kto nazywa kibiców Pasów żydami ? Ty. kto pisze chwdp i wierzy w to, że policja to sami najgorsi ludzie, mimo, że pewnie nie zna ani jednego mundurowego ? Ty ......


JA pierodli ale wy jestecie ciemni czy nazywani ich zydami to szyfladkownie , jak oni sami sie do tego pucucja , i maja nawet ekipa ktora sie nazywa JUDE GANG?
zastanow sie co piszesz , nie mam zamiru ci tego tlumacz po raz enty. jakos inni potrafia to zrozumiec ( BatmanHQ)

każdy policjant to kutas ? nie, w ogóle to zawsze mi się wydawało, że Wisła to jest policyjny klub :lol: każdy kibic Cracovii to żyd (przypomnę Ci tylko, że niejaki Karol Wojtyła był ich wielkim fanem :lol: ) ? nie ......

Tak kazdy, kazdy zyd? i co znowu ci chodzi o wyznanie? dajcie juz spokoj
Po huj wtracasz tu do waktu S.P papieza?
no ale moze ci to oznajmi ze nie chodzi tu o wyznanie tylko o to ze na nich sie tak poprostu mowi tak samo jak na nas ( WISLE) psy.

więc spasuj i idź już sobie pod blok, albo rzucać kamieniami w radiowozy ...



nie nieznam ich i nie mam zamiaru znac i nie zabronisz mi ! a to ze mam takie zdanie to moja sprawa i to wy powinniscie spasowac ;)

Nom!
Połączenie muła z kurwą - mmuł uparty, a kurwa nie do zajebania :) :) :)

Nie ublizając nikomu oczywiscie :oops: 8)


Uparty? a co mam nagle pod nacikiem kilku osob zmienic swoje poglady zeby nie dostac bana, badz sobie spokojnie pisac na forum , ?





Połączenie muła z kurwą

Czyli mułokurw? :-) Nowe zjawisko obok trolla :)

mam nadzieje ze to nie do mnie?
wtedy zauwayzmy kto jest tym netowym napinaczem?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

strach Cie oblecial na sama mysl Smile

Rozgryzłeś mnie, sram pod siebie ze strachu :wink:

mam nadzieje ze to nie do mnie?
wtedy zauwayzmy kto jest tym netowym napinaczem?

To był komentarz do postu Yoshira, nie mniej nie więcej bzyku, nie spinaj tak się :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
panowie przesadzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak was energia rozpiera to idźcie do domu dziecka czy schroniska pomóc- tam wasza siła się przyda. A i cel szlachetny.

Po chuj wy szukacie zatargów między sobą :roll:
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

strach Cie oblecial na sama mysl Smile

Rozgryzłeś mnie, sram pod siebie ze strachu :wink:

mam nadzieje ze to nie do mnie?
wtedy zauwayzmy kto jest tym netowym napinaczem?

To był komentarz do postu Yoshira, nie mniej nie więcej bzyku, nie spinaj tak się :wink:


ja sie nie spinam poprostu pytam , bo dziwnie to zabrzmialo , jak bys zauwayzl narazie nikomu z was nie ublizylem , a wy sie czepiace o jakies glupstwa i poglady ,
PS: wy tez jestecie uparci i nie do przegadania,:)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Alwe OFF TOP się zrobił :roll:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

ja sie nie spinam poprostu pytam , bo dziwnie to zabrzmialo , jak bys zauwayzl narazie nikomu z was nie ublizylem , a wy sie czepiace o jakies glupstwa i poglady ,
PS: wy tez jestecie uparci i nie do przegadania,Smile

Bzyk, chociaż nie rozumiem twojego światopoglądu to osobiście nic do ciebie nie mam. Pozdro :wink:
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

ja sie nie spinam poprostu pytam , bo dziwnie to zabrzmialo , jak bys zauwayzl narazie nikomu z was nie ublizylem , a wy sie czepiace o jakies glupstwa i poglady ,
PS: wy tez jestecie uparci i nie do przegadania,Smile

Bzyk, chociaż nie rozumiem twojego światopoglądu to osobiście nic do ciebie nie mam. Pozdro :wink:


Chyba tylko ty:)
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
No cóż, również uważam że zwrot "CHWDP" jest oznaką lekko mówiąc niedojrzałości i braku zrozumienia dla pracy jaką odwalają policjanci. Wiadomo że są różni ludzie, mnie też spisano za różne głupie rzeczy ale tak to już jest, zawsze policjanci przy tej okazji byli uprzejmi dla mnie i jeśli się tylko spokojnie chciało załatwić sprawę to nie było żadnego problemu żeby sprawa zakończyła się na upomnieniu.

Nie ma w dzisiejszych czasach możliwości żeby nie żyć w jakimś systemie państwowym, a taki system potrzebuje dla dobrej wydolności takich właśnie służ.
Policjanci to też ludzie i rozumiem że czasem też ich ponosi. Jednak nie jest dla mnie zrozumiała taka ogólna nienawiść do rozwiązywania spraw przez policje. Czasem przeszkodzą w zabawie, czasem pomogą... co w tym złego ?? Poczucie chorego honoru ?? A czy honorowe jest to że załóżmy trzech bije jednego (co jest raczej częste wśród pseudokibiców)

Kiedyś byłem świadkiem przy takiej uzgodnionej walce jeden na jeden (znajomy był wyzwany). Mój kolega bez problemu sobie poradził, ale sprawa się nie skończyła, bo zaczęli cały czas się domagać jeszcze jednej okazji. I czy to jest honorowe ?? Kolega nie miał wielkich znajomości, więc w końcu jak go w 10 dorwali to skończyło się na tym że zgodził się dostać plombe w rekompensate.... bo wiedział że nie ma szans z wielkim kolesiem (kumplem tego pierwszego który dostał)... co w tym było honorowego ??

Jedni mają znajomości na osiedlu, inni ich nie mają więc żeby się ratować dzwonią po policje co dla mnie nie jest aktem tchórzostwa...

Zresztą takie CHWDP ma źródło według mnie jeszcze w tym że po prostu czujecie się słabi przeciwko policji, wiecie że nie macie szans przeciwko policji no i to jest taka frustracja w połączeniu z irytacją. Ktoś tam dostał od policji bo nie umiał nic policjantowi nic zrobić, więc typowym odruchem jest nienawiść do policji której nikt nie może nic zrobić.
A to jest akurat dla mnie bardzo płytkie. Myślicie że wszystko wam wolno aż w końcu trafia kosa na kamień, nic się nie da zrobić i wtedy dopada was frustracja...

Jeśli człowiek żyje spokojnie i z poszanowaniem innych to nie ma raczej możliwości żeby odczuł jakieś niedogności ze strony policji. Oni mają ciężką i niebezpieczną robotę nastawiania za nas karku, i za to powinno się ich nienawidzić ??

A co do kibiców to wybaczcie ale uważam że takie "hoolsowskie" teksty albo taki światopogląd jest poniżej stopnia mogącego jeszcze nosić miano cywilizowanego. Nie chodze na mecze choć bardzo bym chciał właśnie z powodu takich pseudo-kibiców. W kinie albo w teatrze nie ma obaw że coś się stanie, tam panuje inny poziom kulturalny...
Natomiast energie jaką się wykorzystuje do porachunków między klubami możnaby było o wiele lepiej zpożytkować...

Kiedyś mnie chwyciło kilku wyrostków (Kraków) i zaczęli pytać za jakim jestem klubem.... nic się wtedy wielkiego nie stało, ale niech ktoś mi wytłumaczy jaki to ma związek z kibicowaniem ?? Znam wielu ludzi którzy się nie interesują tak bardzo piłką i dostali w morde.... więc ustawki wszystkiego nei załatwiają... a to mnie wkurza...

Ogólnie pseudokibice są niebezpieczni... i gdyby przeprowadzali selekcje tylko między sobą to niczego bym do tego nie miał, tak jak do kierowcy który sam się rozbija na drzewie... ale dlaczego mają cierpieć za takie idiotyzmy (jak przywiązanie do klubu) niewinni...
Jakby nie było pseudokibiców to widzę w tym o wiele więcej plusów niż minusów... (jakiś minus wogóle się znajdzie ??) Myślę że sami sportowcy dają przykład że rywalizacja może być zdrowa i pokojowa... determinacja żeby wygrać albo okazać się lepszym nie musi polegać na wybijaniu zębów, rozbijaniu samochowdów, demolowaniu stadionów ewentualnie bluzganiu na innych...

Ludzi można traktować tak samo, do człowieka można mieć szacunek choćby z powodu że jest on człowiekiem, ale określonego światopoglądu można nie szanować a ja właśnie takiego ie szanuje, bo jest dla mnie wtórny i niebezpieczny dla postronnych. Tak samo nie szanuje rasizmu (ale to nie ma odniesienia do tekstu Jude hunters bo wiem na czym to polega w przypadku Cracovii).
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
powracając do tematu zotaw kozaka.chyba ze wolisz drugie nie przystające wojownikowi rozwiązanie jak zebra sie w paru lub wynajć kogoś zeby mu nap.......ił.osobiście nie popieram i nie stosuje tego drugiego także apeluje daj se teraz spokój i zalatw sprawa gdy będziesz miał wieksze obycie i doświadczenie w walce
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Yagyu - brawo, swietny tekst.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

daj se teraz spokój i zalatw sprawa gdy będziesz miał wieksze obycie i doświadczenie w walce

Tak, genialne! Wróć do niego po pięciu latach jak już nabierzesz doświadczenia i wtedy spal mu chatę :)
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

No cóż, również uważam że zwrot "CHWDP" jest oznaką lekko mówiąc niedojrzałości i braku zrozumienia dla pracy jaką odwalają policjanci. Wiadomo że są różni ludzie, mnie też spisano za różne głupie rzeczy ale tak to już jest, zawsze policjanci przy tej okazji byli uprzejmi dla mnie i jeśli się tylko spokojnie chciało załatwić sprawę to nie było żadnego problemu żeby sprawa zakończyła się na upomnieniu.

Nie ma w dzisiejszych czasach możliwości żeby nie żyć w jakimś systemie państwowym, a taki system potrzebuje dla dobrej wydolności takich właśnie służ.
Policjanci to też ludzie i rozumiem że czasem też ich ponosi. Jednak nie jest dla mnie zrozumiała taka ogólna nienawiść do rozwiązywania spraw przez policje. Czasem przeszkodzą w zabawie, czasem pomogą... co w tym złego ?? Poczucie chorego honoru ?? A czy honorowe jest to że załóżmy trzech bije jednego (co jest raczej częste wśród pseudokibiców)

Kiedyś byłem świadkiem przy takiej uzgodnionej walce jeden na jeden (znajomy był wyzwany). Mój kolega bez problemu sobie poradził, ale sprawa się nie skończyła, bo zaczęli cały czas się domagać jeszcze jednej okazji. I czy to jest honorowe ?? Kolega nie miał wielkich znajomości, więc w końcu jak go w 10 dorwali to skończyło się na tym że zgodził się dostać plombe w rekompensate.... bo wiedział że nie ma szans z wielkim kolesiem (kumplem tego pierwszego który dostał)... co w tym było honorowego ??

Jedni mają znajomości na osiedlu, inni ich nie mają więc żeby się ratować dzwonią po policje co dla mnie nie jest aktem tchórzostwa...

Zresztą takie CHWDP ma źródło według mnie jeszcze w tym że po prostu czujecie się słabi przeciwko policji, wiecie że nie macie szans przeciwko policji no i to jest taka frustracja w połączeniu z irytacją. Ktoś tam dostał od policji bo nie umiał nic policjantowi nic zrobić, więc typowym odruchem jest nienawiść do policji której nikt nie może nic zrobić.
A to jest akurat dla mnie bardzo płytkie. Myślicie że wszystko wam wolno aż w końcu trafia kosa na kamień, nic się nie da zrobić i wtedy dopada was frustracja...

Jeśli człowiek żyje spokojnie i z poszanowaniem innych to nie ma raczej możliwości żeby odczuł jakieś niedogności ze strony policji. Oni mają ciężką i niebezpieczną robotę nastawiania za nas karku, i za to powinno się ich nienawidzić ??

A co do kibiców to wybaczcie ale uważam że takie "hoolsowskie" teksty albo taki światopogląd jest poniżej stopnia mogącego jeszcze nosić miano cywilizowanego. Nie chodze na mecze choć bardzo bym chciał właśnie z powodu takich pseudo-kibiców. W kinie albo w teatrze nie ma obaw że coś się stanie, tam panuje inny poziom kulturalny...
Natomiast energie jaką się wykorzystuje do porachunków między klubami możnaby było o wiele lepiej zpożytkować...

Kiedyś mnie chwyciło kilku wyrostków (Kraków) i zaczęli pytać za jakim jestem klubem.... nic się wtedy wielkiego nie stało, ale niech ktoś mi wytłumaczy jaki to ma związek z kibicowaniem ?? Znam wielu ludzi którzy się nie interesują tak bardzo piłką i dostali w morde.... więc ustawki wszystkiego nei załatwiają... a to mnie wkurza...

Ogólnie pseudokibice są niebezpieczni... i gdyby przeprowadzali selekcje tylko między sobą to niczego bym do tego nie miał, tak jak do kierowcy który sam się rozbija na drzewie... ale dlaczego mają cierpieć za takie idiotyzmy (jak przywiązanie do klubu) niewinni...
Jakby nie było pseudokibiców to widzę w tym o wiele więcej plusów niż minusów... (jakiś minus wogóle się znajdzie ??) Myślę że sami sportowcy dają przykład że rywalizacja może być zdrowa i pokojowa... determinacja żeby wygrać albo okazać się lepszym nie musi polegać na wybijaniu zębów, rozbijaniu samochowdów, demolowaniu stadionów ewentualnie bluzganiu na innych...

Ludzi można traktować tak samo, do człowieka można mieć szacunek choćby z powodu że jest on człowiekiem, ale określonego światopoglądu można nie szanować a ja właśnie takiego ie szanuje, bo jest dla mnie wtórny i niebezpieczny dla postronnych. Tak samo nie szanuje rasizmu (ale to nie ma odniesienia do tekstu Jude hunters bo wiem na czym to polega w przypadku Cracovii).

mam wrazenie ze jestes babananowcem...
na 100% nigdy nie miales do czynienia z policja poza tym jak sam na nia zadzwoniles :!:
1.policjanci sami wybrali taki zawod nie wiem jak brzmi tekst przysiegi ale napewno musza stac na strazy prawa,co w naszych realiach rzadko sie... wiekszosc jest nastawiona na szybka emeryturke i lapoweczki :!:
2.ponosic to ich moze w domu a nie w pracy poniewaz musza stac na strazy prawa a nie sami je lamac :!:
3 na 1000% jestes bananowcem i nie masz pojecia co sie dzieje...
4jezeli ktos ma ochote sie spotkac i bic to naprawde niewiele powinno Cie to interesowac
5mam bardzo duzo przykaladow ze ktos nic nie zrobil ale dzieki swietnym metoda wmawiania...
6grupa cracovi sama nazwala sie jude gang wiec jaki rasizm 8O
...na koniec ,nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

mam wrazenie ze jestes babananowcem...
na 100% nigdy nie miales do czynienia z policja poza tym jak sam na nia zadzwoniles
1.policjanci sami wybrali taki zawod nie wiem jak brzmi tekst przysiegi ale napewno musza stac na strazy prawa,co w naszych realiach rzadko sie... wiekszosc jest nastawiona na szybka emeryturke i lapoweczki
2.ponosic to ich moze w domu a nie w pracy poniewaz musza stac na strazy prawa a nie sami je lamac
3 na 1000% jestes bananowcem i nie masz pojecia co sie dzieje...
4jezeli ktos ma ochote sie spotkac i bic to naprawde niewiele powinno Cie to interesowac
5mam bardzo duzo przykaladow ze ktos nic nie zrobil ale dzieki swietnym metoda wmawiania...
6grupa cracovi sama nazwala sie jude gang wiec jaki rasizm
...na koniec ,nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia


Hmmm
Miałem często kontakty z policją czy to z racji spisywania czy to kontaktów przyjacielskich czy też rodzinnych.

1. Faktycznie wybierają tą robotę i to jest usprawiedliwienie żeby ich nienawidzić i mówić CHWDP ?? Składają przysięgę tak jak żołnierze i robią to w interesie państwa czyli ogółu obywateli.
Mi się wydaje że Ty chyba nie znasz realiów skoro nie rozumiesz na czym polega taka praca. Wiem że są łapówki, wiem że jest sztuczne wyrabianie średniej, czasem zawyżanie statystyk żeby dostać jakieś wewnętrzne dofinansowania. Wiem że jest brak przyjmowania wezwań bo się nie chce ruszać z ciepłego komisariatu, ewentualnie psuć statystyki niską wykrywalnością. Wiem że częstym tekstem jest "mamy ważniejsze sprawy na głowie"

Ale co z tego ?? Spróbuj sobie tak popracować.. wszyscy tylko wymagają... a nigdy nie jest tak że wszystko jest idealnie. Łapówki są w rządzie, służbie zdrowia, sądach, budownictwie, na poczcie, w ZUSie.... i co ?? Jakiś jest tego powód nie ??

2. Pewnie że powinni się powstrzymywać, od tego jest prawo żeby ich dyscyplinarnie karać za różne wybryki... ale to jest sytuacja idealna. Ja takich wyskoków też nie chce usprawiedliwiać ale nie można uogólniać.

3. A Ty jesteś jakimś chorym idealistą... i do reszty nawet nie wiem jak się odnieść bo to nie jest żaden argument.

4. Jak ktoś się spotyka to nic mnie to nie interesuje... no chyba że to dotyczy mojego kolegi (jak w przykładzie) ewentualnie jak przy okazji czegoś takiego dostają ludzie niewinni... (patrz przykład z pytaniem się o klub, no powiedz mi że nie ma takich akcji ?)

5. Wiem że tak czasem jest, np. mój kolega trafił na 24 bo po meczu podszedł policjant na przystanek (to był mecz motoru w Lublinie) i został wyciągnięty z przystanku bo policjant skojarzył go że walczył, co było totalną bzdurą. Znajomy do dziś chodzi na komisariat bo ma dozór a nic nie zrobił....
Ale problem polega na tym że do tego doszło ponieważ wcześniej przez pseudokibiców trzeba było przerwać mecz...

6. Czytałeś uważnie... chodzi mi o nawias....

Odnoszę wrażenie że przeczytałeś mój post dosyć pobieżnie. Większość zarzutów jest bezzasadna i do obalenia z samego postu. Wydaje mi się że tak Ci się krew zagotowała w czasie czytania że już nie mogłeś spokojnie i trzeźwo myśleć więc większość zarzutów sobie zmyśliłeś na podstawie urojonego tekstu.

Proszę o dokładne czytanie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_lostboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miami

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
wydaje Ci sie ze krew sie we mnie zagotowal :) niby czemu mialoby takbyc :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024