Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

NIENAWIDZĘ KURWY SZMATY ZŁODZIEJA RYDZYKA ale nigdy nie powiem że każdy ksiądz jest taki

Wielu z was nie wie/zapomina że Rydzyk jest tylko OJCEM, a nie księdzem (dla mniej kumatych - jest z zakonu :wink: )

P.S. Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :-)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Bzyko wyjaśnię Ci kilka spraw:

Policja nie ma uprawnień do zamykania w więzieniu (max 48 godzin a zazwyczaj wychodzi się wcześniej)
Oni w porównaniu do prokuratorów i rządu mało tej władzy nadużywają.
Za niebieskie mundury- no tu pokazałeś w pełni niedojżałość, ale to twoje poglądy.

A całokształt ich pracy oceniam i tak dużo lepiej niż księży,pedagogów, polityków, lekarzy.

W KAŻDYM ZAWODZIE SĄ LUDZIE KOMPETENTNI I CZARNE OWCE, ALE NADINTERPRETACJĄ ZAWSZE BĘDZIE WSZYSTKICH OCENIAĆ TAK SAMO!!!!!!!!!



Tak nie zamyka ale łapie i czesto niewinnych ludzi, np: idziesz ulica i biora cie na okazanie bo pasujesz do opisu( lysy i ciemna bluza - to tylko przyklad) i wciskaja np: babci ze to napewno ty ze to ze tatmo i zamykaja pozniej to juz prokuratura robi swoje, nie musiz mi tego tlumaczyc,
to tylko przyklady wiec nie bede sie tu rozpisywal, bo to klotnia i romowa nie ma sesnu.

A co do nibieskich mundorow to byl zart jakbys nie zauwazyl


No moze go nie znam ale chyba nie gadam z lokalnym gangsterem ze Skawiny :P .
Zreszta widze takich ludzi OCZYMA WYOBRAŹNI :P .

Ja mam powód , żeby lubić Policjantów : mogli wi wje**ć mandat za 200 zeta a skończyło sie na ostrzeżeniu .

Zreszta Lord von Banan też wyglada na spoko kolesia ...

PS : a z Kontura sie nie smiejcie bo który z was stoi na bramce ??


Jaka masz ta wyobraznie- lysy blokers w dresie , bo nie lubi policji i jest kibicem??

tak to co bys zrobil jak by ci np: pomogli w krytyczniej sytuacji na ulicy? chyba bys ich calowal po butach , jak lubis zich za to ze ci nie wlpeili manadtu , za takie cos to mozna sie znich smiac ze zrobiles ich w huja i dali sie nabrac na hisoryjke o tym ze nie ma prayc i ni ma zczego zaplacic HEHEHEH



Wiesz Co Bzyk .. nie chce Cie tu obrazac wiec nie napisze swojej opinii o Twoich postach... ale ...ZAL MI CIE... ZENADA

z pewnosica nie tobi8e jednemu m nie akzdy musi lubic kazdego jak bym sie mila przjmowac tym co ktos sobie mysli to bym juz popadl zapewne w depresje;)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Stary ale ty masz krzywy mental ... o ja jebi*e :? .

A jakby siegnac pamiecia to rzeczywiscie raz mi pomogli w *krytycznej* sytuacji na ulicy .
Miałbym pewny oklep ...
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....



Bzyko wyjaśnię Ci kilka spraw:

Policja nie ma uprawnień do zamykania w więzieniu (max 48 godzin a zazwyczaj wychodzi się wcześniej)
Oni w porównaniu do prokuratorów i rządu mało tej władzy nadużywają.
Za niebieskie mundury- no tu pokazałeś w pełni niedojżałość, ale to twoje poglądy.

A całokształt ich pracy oceniam i tak dużo lepiej niż księży,pedagogów, polityków, lekarzy.

W KAŻDYM ZAWODZIE SĄ LUDZIE KOMPETENTNI I CZARNE OWCE, ALE NADINTERPRETACJĄ ZAWSZE BĘDZIE WSZYSTKICH OCENIAĆ TAK SAMO!!!!!!!!!



Tak nie zamyka ale łapie i czesto niewinnych ludzi, np: idziesz ulica i biora cie na okazanie bo pasujesz do opisu( lysy i ciemna bluza - to tylko przyklad) i wciskaja np: babci ze to napewno ty ze to ze tatmo i zamykaja pozniej to juz prokuratura robi swoje, nie musiz mi tego tlumaczyc,
to tylko przyklady wiec nie bede sie tu rozpisywal, bo to klotnia i romowa nie ma sesnu.


a ile takich histori znasz z życia ? nie z opowieści kumplów, a z tego co widziałeś na żywo . znasz chociaż jeden taki przykład ? ...

z całego serca życzę Ci, żeby objebali Ci chatę, a Twojej matce ktoś podpierdolił torebkę z wypłatą, ciekaw jestem gdzie się wtedy zgłosisz :roll: do kumpli z podwórka ? heh, tylko żeby się nie okazało, że któryś z tych kumpli krzyczących 'chwdp!' był tym kolesiem, który podjebał kasę Twojej matce i powiedział kumplom o tym co masz na chacie :roll: nie zdziwiłbym się ...
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Jak "chłopcy" z osiedla... :? Jeśli nie dostał mandatu, to chyba była życzliwość policjantów, ale mniejsza... Jak to jest, że ludzie używający haseł typu : ©HWDP, zawsze mają coś do policji, ale ona tak naprawdę im nic nie zrobiła. Przykłady, które podajesz są jak urywek tekstu "HH".

Tak nie zamyka ale łapie i czesto niewinnych ludzi, np: idziesz ulica i biora cie na okazanie bo pasujesz do opisu( lysy i ciemna bluza - to tylko przyklad) i wciskaja np: babci ze to napewno ty ze to ze tatmo i zamykaja pozniej to juz prokuratura robi swoje, nie musiz mi tego tlumaczyc,


Miałeś taką sytuację? Czy tata marcina/ kolega kolegi powiedział że jego kolega...
Biedny chłopaczyna okradł jakiegoś dzieciaka i za to "głupie psy" go złapały. Tragedia…
Z tobą i tak nie będzie dyskusji, bo to jest jak z Radiem Maryja… My argumenty, ty „słuszna prawda”... Nie mówię tego, żeby cię zjechać. Nie o to chodzi, ale to jest po prostu smutne (dziwne), że w tym wieku nadal tak myślisz. Chociaż faktycznie... moda.

Ps. Nie słyszałem, żeby uczciwi ludzie używali tego typu haseł. Oczywiście nie mówię, że każdy kto używa ma "coś na sumieniu". Nie jest to atak w twoją stronę.

Pozdrawiam
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
[quote name="budo_BatmanHQ"]Stary ale ty masz krzywy mental ... o ja jebi*e :? .

A jakby siegnac pamiecia to rzeczywiscie raz mi pomogli w *krytycznej* sytuacji na ulicy .
Miałbym pewny oklep ...[/quote]

ty wolisz ich pomoc a ja wolalbym oklep:)



[quote name="budo_Smoke"]
a ile takich histori znasz z życia ? nie z opowieści kumplów, a z tego co widziałeś na żywo . znasz chociaż jeden taki przykład ? ...[/quote]

kilka znam a jedna taka mial moj znajomy,
nie mowie ze robia tak caly czas ale takie przypadki sie tez zdarzaja,

z całego serca życzę Ci, żeby objebali Ci chatę, a Twojej matce ktoś podpierdolił torebkę z wypłatą, ciekaw jestem gdzie się wtedy zgłosisz :roll: do kumpli z podwórka ? heh, tylko żeby się nie okazało, że któryś z tych kumpli krzyczących 'chwdp!' był tym kolesiem, który podjebał kasę Twojej matce i powiedział kumplom o tym co masz na chacie :roll: nie zdziwiłbym się ...[/quote]

Nigdzie nie zglosze , a jakbym sie dowiedzial tko to to bym to sam zalatwil:)
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
[quote name="budo_bzyk"][quote name="budo_BatmanHQ"]Stary ale ty masz krzywy mental ... o ja jebi*e :? .

A jakby siegnac pamiecia to rzeczywiscie raz mi pomogli w *krytycznej* sytuacji na ulicy .
Miałbym pewny oklep ...[/quote]

ty wolisz ich pomoc a ja wolalbym oklep:)



[quote name="budo_Smoke"]
a ile takich histori znasz z życia ? nie z opowieści kumplów, a z tego co widziałeś na żywo . znasz chociaż jeden taki przykład ? ...[/quote]

kilka znam a jedna taka mial moj znajomy,
nie mowie ze robia tak caly czas ale takie przypadki sie tez zdarzaja,

z całego serca życzę Ci, żeby objebali Ci chatę, a Twojej matce ktoś podpierdolił torebkę z wypłatą, ciekaw jestem gdzie się wtedy zgłosisz :roll: do kumpli z podwórka ? heh, tylko żeby się nie okazało, że któryś z tych kumpli krzyczących 'chwdp!' był tym kolesiem, który podjebał kasę Twojej matce i powiedział kumplom o tym co masz na chacie :roll: nie zdziwiłbym się ...[/quote]

Nigdzie nie zglosze , a jakbym sie dowiedzial tko to to bym to sam zalatwil:)[/quote]

Po 1.

Z Twoich slów wynika że nigdy nie zaliczyłeś ciężkiego pobicia.

Po 2.

Gówno byś sam załatwił.

A teksty CH.W.D.P. zachowaj dla kolegów ze swojego gimnazjum.

Nie pozdrawiam.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Nigdzie nie zglosze , a jakbym sie dowiedzial tko to to bym to sam zalatwil:)


no i tutaj powstaje problem, bo wydaje mi się, że miałbyś trudno się dowiedzieć kto Ci chacjendę ogołocił :roll: no nic, miłego szukania winnych jakby co ...

ps. i uważaj na policję, psy już czychają na Ciebie za rogiem i chcą Cię posadzić na 48 :lol: ...
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Po 1.

Z Twoich slów wynika że nigdy nie zaliczyłeś ciężkiego pobicia.

Jak juz pisalem wszytko wiecie lepiej wiec nie ma co odp.
Sugerujesz ze po ciezkim poszedl bym na policje? a co to ma do rzeczy czy ciezki czy zwykle?
Alob jestes kims kto korzysta z ich pomocy , albo nie i koniec

Po 2.

Gówno byś sam załatwił.


Tak samo co wyzej


A teksty CH.W.D.P. zachowaj dla kolegów ze swojego gimnazjum.
bo ty tak piszesz? to co mam cie posluchac? czy poskazrsz sie adminowi i bana dostane za to ze sobie napisalem chwdp?


Nie pozdrawiam.

nie musisz
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

ty wolisz ich pomoc a ja wolalbym oklep:)


A nie wiesz co mówisz to ci wybacze .
Nie czekała mnie wtedy solówka ani nawet walka 3 na 1 .
Na oko było tam 50 osób .
Policja zjawiła się sama ( chyba , ze ja wezwali mieszkancy osiedla widząc bitwe pod grunwaldem ze swoich okien :P ) .

Tak więc nie wiem czy wolałbyś oklep ...
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Po 1.

Z Twoich slów wynika że nigdy nie zaliczyłeś ciężkiego pobicia.

Jak juz pisalem wszytko wiecie lepiej wiec nie ma co odp.
Sugerujesz ze po ciezkim poszedl bym na policje? a co to ma do rzeczy czy ciezki czy zwykle?
Alob jestes kims kto korzysta z ich pomocy , albo nie i koniec

Po 2.

Gówno byś sam załatwił.


Tak samo co wyzej


A teksty CH.W.D.P. zachowaj dla kolegów ze swojego gimnazjum.
bo ty tak piszesz? to co mam cie posluchac? czy poskazrsz sie adminowi i bana dostane za to ze sobie napisalem chwdp?


Nie pozdrawiam.

nie musisz

A tak po za tym to najlpeiej chyba zakonczyc ta dyskusje , i nie zasmiecac tego tematu , kazdy wypowiedzial i ma swoje zdanie, na ten temat wiec chyba najlepiej zakonczyc?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
w ogóle widzę, że masz w sigu 'jude hunters', żydów też nie lubisz ? modne ? czy kumple kibice też nie lubią ? :roll: ...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
I do tego napisane : TaK MłoDzieżOwO ;)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

ps. i uważaj na policję, psy już czychają na Ciebie za rogiem i chcą Cię posadzić na 48 :lol: ...


a gdzie tak napisalem? ze na mnie ja tylko wyraizlem opinie ze tak jest a nie ze ja chodze zestrserowny ze moze mnie to spotkac tylko ze takie przyapdki sie zdarzjaa wiec jak juz wczesniej moiwlem nie lap za slowka.



ty wolisz ich pomoc a ja wolalbym oklep:)


A nie wiesz co mówisz to ci wybacze .
Nie czekała mnie wtedy solówka ani nawet walka 3 na 1 .
Na oko było tam 50 osób .
Policja zjawiła się sama ( chyba , ze ja wezwali mieszkancy osiedla widząc bitwe pod grunwaldem ze swoich okien :P ) .

Tak więc nie wiem czy wolałbyś oklep ...


To juz wiesz napenwo nie darl bym sie policja bez przesady probowalm bym jakos uciec proste i logiczne;)


w ogóle widzę, że masz w sigu 'jude hunters', żydów też nie lubisz ? modne ? czy kumple kibice też nie lubią ? :roll: ...


o tym juz byla mowa wiec poczytaj
PS: jak juz ktos wspominla nie chodiz tu o nacje zydowska tylko o kibocw cracovi!
a to ze ejstem za wisla to chyba zrozumiale ze ich nie nawidze , i tak samo jest czy to ktos jest za legia to nie lubi poloni za widzewm to nie lubi lks , chyba proste!
kazdy kibic nie lubi kibicow druzynyprzeciwnej , tylko jueden mniej drugi bardziej;)
..................... KONIec
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nienawiść do drugiego czlowieka za to ze kibicuje innej druzynie pilkarskiej ? ciekawy swiatopogląd
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Bielak91 przecież "każdy" tak robi... :lol:
Jestem za Legią i nie mam zamiaru obrzucać polonistów kamieniami.
Ale Cracovia to faktycznie żydy (i pewnie masoneria) :lol: . Wyzywanie ludzi "od żydów". Coraz więcej podobieństw z RM :lol:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
zajebisty temat, a ma ktos uniwersalna metode jak zarobic milion dolcow w 15 minut? prosze na miala!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

zajebisty temat, a ma ktos uniwersalna metode jak zarobic milion dolcow w 15 minut? prosze na miala!


Okradnij Rydzyka :twisted:
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
E tam odrazu calego rydzyka :P On chcial tylko 1 m ... wystarczy mu auto gwizdąć
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Nienawiść do drugiego czlowieka za to ze kibicuje innej druzynie pilkarskiej ? ciekawy swiatopogląd


nienaiwsc do czlowieka za to ze ma inny kolor skory? da mnie to jest np: dziwny swiatopoglad,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024