Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Wypierdalaj to mój lód i batonem i batonem . ( i patrzeć czy równo puchnie )
:twisted: :wink:


To nie lepiej od razu zajebać z Beretty? Juz się nie będzie o lody upominał.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wiadomo , ze lepiej .
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....


Wypierdalaj to mój lód i batonem i batonem . ( i patrzeć czy równo puchnie )
:twisted: :wink:


To nie lepiej od razu zajebać z Beretty? Juz się nie będzie o lody upominał.


Spawacz, czy Ty jesteś Jezus czy inny miłosierny :roll:

Nie odróżniasz pretekstu do zaczepki od np. małolata co grzecznie prosi w lato o kupienie mu lizaka, czy gałki loda.
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Nie odróżniasz pretekstu do zaczepki od np. małolata co grzecznie prosi w lato o kupienie mu lizaka, czy gałki loda.


A co mnie to obchodzi z jakimi intencjami do mnie podchodzi gościu? Jak szuka zaczepki to posmakuje ołowiu i tyle. Niech się kurwa liczy ze słowami.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Te Muay od 6 miech to chyba w wyobraźni trenujesz. Bo jakbyś naprawde trenował sport kontaktowy 6 miechów to byś wiedział że se swoimi parametrami nie masz najmniejszych szans z prawie 2 metrowym 100 kilowym kolesiem.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Te Muay od 6 miech to chyba w wyobraźni trenujesz. Bo jakbyś naprawde trenował sport kontaktowy 6 miechów to byś wiedział że se swoimi parametrami nie masz najmniejszych szans z prawie 2 metrowym 100 kilowym kolesiem.

Może jakby go wziął z zaskoczenia i odrazu nap*** jak oszalały bez żadnych zasad to miałby szanse :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Te Muay od 6 miech to chyba w wyobraźni trenujesz. Bo jakbyś naprawde trenował sport kontaktowy 6 miechów to byś wiedział że se swoimi parametrami nie masz najmniejszych szans z prawie 2 metrowym 100 kilowym kolesiem.

Może jakby go wziął z zaskoczenia i odrazu nap*** jak oszalały bez żadnych zasad to miałby szanse :roll:

NIe może, tylko napewno by wygrał.
Ja nie znam kozaka co dostnie w potylicę batonem, rurą czy płytą chodnikowo i ma szanse jeszcze wygrać. :D
Ale chłopak chce pokonać tego gościa w uczciwej, otwartej walce.
Jet- czytaj temat.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Te Muay od 6 miech to chyba w wyobraźni trenujesz. Bo jakbyś naprawde trenował sport kontaktowy 6 miechów to byś wiedział że se swoimi parametrami nie masz najmniejszych szans z prawie 2 metrowym 100 kilowym kolesiem.


Askad wiesz czy ten 100 kg "kozak" nie jest tylko moncy w gebie a to ze kazdy sie boj do niego przystartowac to tylko go jeszce bardziej podnosi na duchu i mysli ze jest nie wiadomo kto , wiec nie mozna od razu skreslac szans kolegi , i wmawiac mu ze napewno nie da rady,Inna kwestia jesli slyszal z dobrego zrodla lub widzial jak tamtem nie jedenmu wpierdolil to co innego :wink:
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
wlasnie czy widziles jak ten chlop sie leje ??
  • 0

budo_comrade
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....


Sprawa jest prosta: Koleś lubi napierdalankę i tyle. W dupie ma klub, bo klub jest pretekstem do nawalanki. Pięć minut się śmiałem jak bzyku napisał, że "nadstawia kark" za swój klub. Ja pierdolę - pewnie gdyby nie heroiczna postawa bzyka i jego kolegów to klub zapewne spadłby do okręgówki. Gdyby nie klub piłkarski to pretekstem byłby klub hokejowy, drużyna curlingowa, albo kurwa reprezentacja podwórka w puszczaniu papierowych łódek na rzece. Wszystko jest dobre, byleby znaleźli się przeciwnicy, którym mozna najebać w szmaty..


Moze i jest w tym troche prawdy, cos sie za tym kryje , w psychice , nie wiem :)
Aza co niby kibic obrywa ? za przynaleznosc do klubu ;)


No i brawo bzyku, trzeba bylo tak od początku - "jestem osobą o zdeformowanej psychice, aspołeczną, olewającą wartosci uznawane powszechnie, majaca kłopot z dostrzeganiem prostych zwiazków przyczynowo-skutkowych, napierdalam sie bo to fajne, musze gdzies przynalezec bo nie jestem indywidualistą i nie potrafie sie inaczej realizować"... Uniknąlbys tych jałowych dyskusji. Ilekroć ci jakiś "bananowiec" wyskoczy z pogadanką o policji, kibicach itp. to wal mu tą prawde prosto w oczy - automatycznie nastąpi koniec dyskusji (bo juz nie bedzie o czym dyskutować) i klawo.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....



Sprawa jest prosta: Koleś lubi napierdalankę i tyle. W dupie ma klub, bo klub jest pretekstem do nawalanki. Pięć minut się śmiałem jak bzyku napisał, że "nadstawia kark" za swój klub. Ja pierdolę - pewnie gdyby nie heroiczna postawa bzyka i jego kolegów to klub zapewne spadłby do okręgówki. Gdyby nie klub piłkarski to pretekstem byłby klub hokejowy, drużyna curlingowa, albo kurwa reprezentacja podwórka w puszczaniu papierowych łódek na rzece. Wszystko jest dobre, byleby znaleźli się przeciwnicy, którym mozna najebać w szmaty..


Moze i jest w tym troche prawdy, cos sie za tym kryje , w psychice , nie wiem :)
Aza co niby kibic obrywa ? za przynaleznosc do klubu ;)


No i brawo bzyku, trzeba bylo tak od początku - "jestem osobą o zdeformowanej psychice, aspołeczną, olewającą wartosci uznawane powszechnie, majaca kłopot z dostrzeganiem prostych zwiazków przyczynowo-skutkowych, napierdalam sie bo to fajne, musze gdzies przynalezec bo nie jestem indywidualistą i nie potrafie sie inaczej realizować"... Uniknąlbys tych jałowych dyskusji. Ilekroć ci jakiś "bananowiec" wyskoczy z pogadanką o policji, kibicach itp. to wal mu tą prawde prosto w oczy - automatycznie nastąpi koniec dyskusji (bo juz nie bedzie o czym dyskutować) i klawo.


Nigdzie tak nie napisalem , tylko ze jest to mozliwe ze gdzies podswiadomie to siedzi w psychice ( tak ladniej brzmi hehe) a co do konca dyskusji - to nie wiem ale raczej nie bardzo wtedy byla by jeszce bardziej zacieta :wink:
  • 0

budo_detson4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Co do pierwszego posta w tym temacie to: najlepiej powiedz jakiemus schabowi zeby go postraszyl i zeby lepiej cie tam przy tym nie bylo(tak anonimowo) :-) Bo jak tam bedziesz to niewiadomo jaka bedzie pozniejsza jego reakcja. Moze okazac sie zwykla cipka i go zmlucisz, ale moze tez umiejetnie wykorzystac swoje warunki i bedziesz mial lipe. Wiec sam zdecyduj co zrobisz. Pozdro :-)
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Postanowiles co z tym koozakiem ??
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Postanowiles co z tym koozakiem ??

no wlasie, czekamy
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Postanowiles co z tym koozakiem ??


oddał do szewca
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
hmmm... Rozmawialem z nim i powiedzial ze nic do mnie nie ma a chodzi i opier**** mi dupe u innych jest DWULICOWY A JA TAKICH LUDZI NIE LUBIE I NIE SZANUJE :!: Wiec teraz moge spokojnie wysadzic mu ze 3 rurki na leb bo takim czlowiekiem to niema co sobie rak brudzic :!:
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

wysadzic mu ze 3 rurki na leb


Jeśli mieszkasz na osiedlu z blokami to ja proponuje jeszcze rzucić z dwie cegłówki z okna jak będzie przechodził w dole :D nawet jeśli mieszkasz na parterze :] :lol:

iema co sobie rak brudzic


ja bym stwierdził że wogóle nie ma co sobie takim śmieciem głowy zawracać ale jeśli już koniecznie chcesz to może załóż białe rękawiczki ;) :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

hmmm... Rozmawialem z nim i powiedzial ze nic do mnie nie ma a chodzi i opier**** mi dupe u innych jest DWULICOWY A JA TAKICH LUDZI NIE LUBIE I NIE SZANUJE Exclamation

Stara się być cool i kozak przewódca, ale mu nie wychodzi :roll: Świat nie będzie po nim płakać :lol:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

wysadzic mu ze 3 rurki na leb


Jeśli mieszkasz na osiedlu z blokami to ja proponuje jeszcze rzucić z dwie cegłówki z okna jak będzie przechodził w dole :D nawet jeśli mieszkasz na parterze :] :lol:

iema co sobie rak brudzic


ja bym stwierdził że wogóle nie ma co sobie takim śmieciem głowy zawracać ale jeśli już koniecznie chcesz to może załóż białe rękawiczki ;) :lol:

Ta dobry pomysl kilka cegiel nie zaszkodzi :lol: :wink: no zaloze biale rekawiczki,gwizdek i moge uderzac na MANCE :!: :) :) :) dzieki za rady :!: PS. w sumie szkoda ubrudzic takie fajne rekawiczki :lol:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

hmmm... Rozmawialem z nim i powiedzial ze nic do mnie nie ma a chodzi i opier**** mi dupe u innych jest DWULICOWY A JA TAKICH LUDZI NIE LUBIE I NIE SZANUJE Exclamation

Stara się być cool i kozak przewódca, ale mu nie wychodzi :roll: Świat nie będzie po nim płakać :lol:

POPIERAM W 100% :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024