Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

No już dajcie spokój.
Bzyk nie lubi policji- wszystkie argumenty mu już przedstawiliśmy.
A jak chce się bić za swój klub z innym kibicami którzy również chcą się bić to ich prywatna sprawa- nam krzywdy nie robią.
No chyba że rozwalają nasze samochody czy witryny albo zaczepiają na ulicy bez powodu.
Jeśli tak to chuj im w dupe i niech lepiej nie trafią na mnie bo nie odpuszczę.
Ale jeśli krzywdzą tylko siebie na wzajem bo tego chcą to niby czemu mam mieć coś do nich- ich sprawa.

A to że policja nie potrafi sobie z nimi poradzić to ich problem, a właściwie słabość- jakoś w Angli dali sobie radę, a u nas jak ze wszystkim niestety nie są zbyt skuteczni.


Kontur
No jak pokazuje sytuacja po derbach w Krakowie - zaczepiaja takze obcych. PIerwsza ofiara byla kibolem - co i tak nie usprawiedliwia zabojstwa i bardzo wspolczuje jego rodzicom... ale ten drugi 17-latek. Podobno byl zupelnie "nie-kibicowaty" a i tak manto zebral


No, wiadomo że wielu kiboli to dziesioniarze i degeneraci, ale nie możemy tak oceniać Bzyka nie znając go. Z tego co on mówi- ma swoje zasady tylko tej policji się uczepił- z wiekiem z pewnością trochę zmieni zdanie, jednak przyznasz że przez różne afery policja w Polsce niestety nie cieszy się wielkim zaufaniem obywateli. To bardzo przykre. :(
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Kontur
Ja juz Ci pisalem, ze nie gloryfikuje oddawania bez zastanowienia kasy czy czegokolwiek, JESLI OCENA SYTUACJI DAJE MI JAKIEKOLWIEK SZANSE. Co bys zrobil, jesli w parku, o polnocy idziesz z dziewczyna, ktora nie jest sprawna fizycznie i biega tak szybko, ze przedszkolak na marysce przegoni ja biegnac do tylu. Do tego kobitka ma na nogach sandalki, ktore do biegania nie nadaja sie ZUPELNIE. Wychodzi do Ciebie 3 gosc .. 1 sredni zawodnik , jeden taki szuply ale widac ze nie da sobie w kasze dmuchac ... i jeden wiadac dobrze zaprawiony w bandytce. Jestem od kazdego z nosz wyzszy, ciezszy .. choc mniej obyty w walce ulicznej. I co .. zaryzykujesz ...??? Bo ja nie !!! Sam bym sie z nimi mogl ponapierdalac... wygram ja.. lub oni ... bo pierwszych dwoch zloze na 1-2 strzaly.. Ale w czasie gdy ja sie zajmuje jednym .. dwoch pozostalych oklepie mi kobiete ... i DUPA .. wic wolaleb odac kase i nie zaryzykowac zgwalcenia kobiety i oklepanego ryja... bo ze sliwa pod okiem nie bardzo moge sie w pracy pokazac...

Inna sytuacja .. ide sobie i wcinam lody .. srodek dnia , Nowy Swiat... i podchodzi gostek z dziewuszka .. i mowi do mnie daj kolezance troche loda ... dostal lowkicka i poprawilem prostym w kolano ... i nieco tylko przyspieszajac oddalilem sie ...
O akcjach w czasie wykonywania czynnosci sluzbowych .. wybacz nie bede pisal bo to nie jest miejsce na takie zwierzenia :) (ps. gliniarzem nie jestem :) )


ja nie mówiłem absolutnie o tobie.
W sytuacji z lodem co opisałeś znajdą się tacy co w imię bezpieczeństwa i spokoju na wszelki wypadek jeszcze dodatkowo temu kolesiowi kupią. :roll:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Kontur - niektorzy maja przykre doswiadczenia z obrony koniecznej. I od razu: za to ze przypierdoli sie degeneratowi w obronie wlasnej i nie daj boze zlamie mu szczeke to zanim sprawa zostanie wyjasniona (czasami kilka miesiecy) masz status "współudzial w bojce" - jak sie prawo zmieni wtedy ponownie niektorzy wkrocza na sciezke swiatla - jezeli nie 10 PLN to maly koszt za nerwow jakie sie udzielaja w trakcie trwania postepowania. Jezeli rzecz dzieje sie bez swiadkow i wszechobenych kamer - wtedy sprawa wyglada zupelnie inaczej ;) .
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mrnikt jak dostajesz pożądny wpierdol to policja sama przychodzi do szpitala bo lekarz ma obowiązek wezwać.
Mnie jeszcze nie zdążyli zszyć w szpitalu na Banacha, a już panowie z Opaczewskiej się mnie wypytywali co jak gdzie i wogóle.


Kontur Masz racje :) Ale niech Bzyk lezac w bandarzach powie tym gliniarzom, ktorzy przyjda do niego do szpitala CHWDP :) ... to jak trafi na nerwowych .. to mu sie pobyt przedluzy o pare tygodni..
NO Panie Komendancie .. on sam tak 15 razy z tego lozka HOP na glowe ... My go nawet nie dotknelismy


Nawet nie żartuj w ten sposób, bo ja rozumiem o co chodzi, ale wielu młodych tu ludzi na forum od kolegów słyszy takie historyjki i przez to nie szanują policji.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
A wiec teraz sprawa wyglada tak mam z nim rozmawiac ale nie wiem czy jest sens bo ten czlowiek nie mowi prawdy jak z nim rozmawiam to mowi ze jest spoko i ze nic do mnie nie ma a u innych opierdala mi dupe NAPRAWDE NIE WIEM :!: :!::!: ehh...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Dlaczego kpisz z ludzi co waza tyle, ja akurat waze 64 Smile
ja znam takich co waza po 100kg i by oddawali hehee
Przewaznie sa tu ludzie ze slaba psychika, tylko dobrze zbudowani ,

Święta racja.


przewaga niepozornych osób 60-70 kg polega na tym, że nawet całkowite leszcze mogą się skusić na dziesionę, a kozaki nie spodziewaja się agresji. I to dodatkowe kilka sekund przewagi. Oczywiście nie z gołymi rekami, ale baton czy kastet- jeden strzał=jeden napastnik mniej.

A osoby takie jak ja 115 kg nie mogą raczej liczyć że trafili na leszczy, a i kozaki mają zwiększoną czujność.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Mrnikt jak dostajesz pożądny wpierdol to policja sama przychodzi do szpitala bo lekarz ma obowiązek wezwać.
Mnie jeszcze nie zdążyli zszyć w szpitalu na Banacha, a już panowie z Opaczewskiej się mnie wypytywali co jak gdzie i wogóle.


Kontur Masz racje :) Ale niech Bzyk lezac w bandarzach powie tym gliniarzom, ktorzy przyjda do niego do szpitala CHWDP :) ... to jak trafi na nerwowych .. to mu sie pobyt przedluzy o pare tygodni..
NO Panie Komendancie .. on sam tak 15 razy z tego lozka HOP na glowe ... My go nawet nie dotknelismy


No moglo by sie tak zdarazyc , nie kazdy glina potrafi opanowac nerwy :) Jakby naciskali wystarczy powiedzec nic nie widizlem nic nie slyszalem nic nie pamietam i nie skladam zadnego zglosznenia zegnam :evil: heheh

Kontur
Inna sytuacja .. ide sobie i wcinam lody .. srodek dnia , Nowy Swiat... i podchodzi gostek z dziewuszka .. i mowi do mnie daj kolezance troche loda ... dostal lowkicka i poprawilem prostym w kolano ... i nieco tylko przyspieszajac oddalilem sie ...

HaHaHaHa szybka rekacja zaskocznie i gosc nawet penwie nie pisknal?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Inna sytuacja .. ide sobie i wcinam lody .. srodek dnia , Nowy Swiat... i podchodzi gostek z dziewuszka .. i mowi do mnie daj kolezance troche loda ... dostal lowkicka i poprawilem prostym w kolano ... i nieco tylko przyspieszajac oddalilem sie ...

Za takie coś od razu go zaatakowałeś? Nie przesadziłeś? Może wystarczyło wpierw powiedzeć "nie"? :roll:
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Jak się prosi kogoś o loda trzeba być świadomym konsekwencji :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Jak się prosi kogoś o loda trzeba być świadomym konsekwencji Laughing

mrnikt - jak prosisz żonę o loda to też ci sprzedaje lowa? :lol:
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
mrnik, druga ofiara była z tej samej grupy, z której był ten zabity chłopak. Media jak zwykle podały informacje przed faktami.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Inna sytuacja .. ide sobie i wcinam lody .. srodek dnia , Nowy Swiat... i podchodzi gostek z dziewuszka .. i mowi do mnie daj kolezance troche loda ... dostal lowkicka i poprawilem prostym w kolano ... i nieco tylko przyspieszajac oddalilem sie ...

Za takie coś od razu go zaatakowałeś? Nie przesadziłeś? Może wystarczyło wpierw powiedzeć "nie"? :roll:


Może i wystarczyło, ale miał zły chumor i przywalił prostakowi. Według mnie prawidłowo.
Owszem przekroczył granice obrony koniecznej, ale co z tego.
Chciał spokojnie zjeść loda, a tu taka męda nie tylko mu w tym przeszkodziła, ale jeszcze prowokowała. Obskoczył turystycznie i wychowawczo, nie była to żadna masakra.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wiecie to nie tak ze on mnie poprosil o loda a ja mu kopa ... widac bylo ze prosba o loda byla pretekstem. Gostek taki ... no kurde podejrzany... Czasem jak widzisz goscia, odrazu wiesz ze on nie chce loda/fajka/ zapalek .. on szuka dymu .. i tak wlasnie bylo w tym przypadku. Zastapili mi dorge tak ze za plecami mialem sciane tylko ... nie zeby mnie popchneli .. ale tak manewrowali ze mnie do sciany przyparli oboje :)
No to sie uwolnilem :)
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
A poza tym ja wtedy mialem 12 lat mniej niz dzis.. glany nosilem ... i irokeza :) i inne takie atrybuty zbuntowanego :)
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Trochę lat żyje, bywam na miescie w nocy, i jakoś stanowcze nei zazwyczaj mi wystarcza. tylko trzeba powiedzieć tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, ze nie znaczy nie, a nie jest to tylko wstęp do dalszych gadek. Gdybym miał podejście, zę jak ktoś mnei zaczepia to walę go z partyzanta i full napierdalanka, to bym miał sporo bójek na koncie, a tak tgo wpiere dostałem kilka razy, nie przeczę, ale... zawsze to były sytuacje "bez gadki", tylko od razu przejście do bójki, i to 2 na 1 ;/ A jak do mnei podchodzili goście, czy byłem sam czy z kobietą, to prosta informacja że nie mam drobnychi komórki im zazwyczaj wystarczała. Bo wiadomo, że jak gośc chce papierosa/drobne/ognia/godzinę w nocy przy parku, a obok lukają jego kumple, to nie można dac nawet 10 groszy.... Bo albo oddajesz wszystko, albo się z nimi bijesz...
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Może i wystarczyło, ale miał zły chumor i przywalił prostakowi. Według mnie prawidłowo.
Owszem przekroczył granice obrony koniecznej, ale co z tego.
Chciał spokojnie zjeść loda, a tu taka męda nie tylko mu w tym przeszkodziła, ale jeszcze prowokowała. Obskoczył turystycznie i wychowawczo, nie była to żadna masakra.


kontur ty tak zawsze z armatami na komary?
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
A propos, kontur - ważysz 115 kilo, i chyba jestes zaprawionym gościem, z tego co mówisz - a to zawsze widać. jak często jesteś zaczepiany na ulicy?? Bo ja w naszej pięknej stolicy prawie nigdy, choć mam 75 kg i mało groźny wygląd. Nie nosze batona ani gazu. Cholera, i prawie nei miewałem złych przygód, no chyba że sam sie prosiłem...
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Z czarnymi opaskami na ramieniu wystąpią piłkarze Wisły Kraków w najbliższym spotkaniu Orange Ekstraklasy. Ma to być protest przeciwko bandytyzmowi na stadionach i wokół nich.

"Mam nadzieję, że inne zespoły przyłączą się do tego protestu. Liczymy, że policja wyda zdecydowaną wojnę bandytom mieniącym się kibicami. Wisła nie będzie tolerować bandytyzmu. Chciałbym przypomnieć, że w ostatnich kilku latach w Krakowie zginęło aż 5 kibiców Wisły!" - powiedział rzecznik prasowy Wisły Kraków Jerzy Jurczyński.


To tak tylko jako głos do wczesniejszej dyskusji...
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Boże Spawacz napisz wypracowanie na temat skrzywdzonego człowieka który tylko grzecznie prosił , zeby mu dac hapsa .
Chodzisz po ludziach i sie pytasz czy dadza loda polizać ? Pewnie nie . Ja tez nie wiec koles zasluzyl na nauczke .

Wypierdalaj to mój lód i batonem i batonem . ( i patrzeć czy równo puchnie )
:twisted: :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....


Może i wystarczyło, ale miał zły chumor i przywalił prostakowi. Według mnie prawidłowo.
Owszem przekroczył granice obrony koniecznej, ale co z tego.
Chciał spokojnie zjeść loda, a tu taka męda nie tylko mu w tym przeszkodziła, ale jeszcze prowokowała. Obskoczył turystycznie i wychowawczo, nie była to żadna masakra.


kontur ty tak zawsze z armatami na komary?

Wcześniej nie i niestety zobacz co mi się przytrafiło. :(
Jak na ulicy walisz to tak, aby mieć pewnośc że napastnik jest unieszkodliwiony i nie stanowi zagrożenia. Nie ma co ryzykować popchnięciami, ostrzeżeniami itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024