Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Kiedyś czekam pod Pałacem na nocny autobus, widzę idących czterech typów w kapturach glanach i wpuszczonych w te glany bojówkach „urban camo” (pamiętam dokładnie), nagle spostrzegam , że zmierzają zdecydowani w moim kierunku, już przygotowuję się psychicznie na obskoczenie wpierdolu. Kiedy już stali obok mnie, jeden sięgnął do kieszeni w celu, jak mniemałem wyciągnięcia kosy/kastetu/batona , ale tymczasem.... wyciąga jakąś ulotkę ,czy prospekt i podaje mi ją z tekstem – „w najbliższych wyborach głosuj na Narodowe Odrodzenie Polski!!!”
8O A ja na to odruchowo wrzasnąłem jak kiedyś komisarz Ryba w „Kilerze” –„BĘDĘ!!!”
Obietnicę niestety złamałem...

Swoją drogą ciekawa pora i okoliczności i sposób kampanii wyborczej
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
siedze na osiedlu z kumplem ja wyjebany po treningu on pił wódke z bidonu idzie jakaś kobieta mój kumpel woła do niej :
ej Ty KURWA masz fajke
babka : Co kurwa?
kumpel:Ciocia ?
baka:Oskar?


ps. zmieniłem sie i juz nie zadaer sie z tym człowiekiem i nie zaczepiam kobiet(starych) :)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
W knajpie:

Wychodzę sobie z kibla, kulturalnie myję rączki. Do łazienki wchodzi kumpel (deczko wstawiony), włazi do kibla. Nagle wpada (też podpity) koleś, mija mnie koło umywaleczki i zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć otwiera drzwi gdzie właśnie leje kumpel. Kolega odwraca się, sprzedaje nieproszonemu gościowi prostego i z powrotem jakby nigdy nic kontynuuje załatwianie potrzeby. Klient chwycił się za nos i wyleciał tak samo szybko jak wbiegł.
My wracamy z powrotem na "halę" knajpy, siadamy sobie przy barze mija może minuta, przychodzi nie kto inny jak wspomniany wcześniej klient z... bramkarzem.
Bramkarz: -Ty go uderzyłeś?
Kumpel: - No k*** wbiega mi do kibla i się wp****a jak ja leje
Bramkarz lekka konsternacja. Chwilę tak stoi i do tamtego klienta:
- no k****!! Nie wchodzi się komuś do klopa jak leje!!!!!
i poszedł.
  • 0

budo_maalpek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Ja mam historyjke mojej dziewczyny:-) Wracała sobie kiedys do domku taka scieszka juz zmrok nadchodzil i mijala dwoch klijetow takich typkow z pod ciemnej gwiazdy;-) I gdy ich mijala jeden z nich Krzykna do niej i zastapil jej droge "Komórka i Kasa"! A moja ukochana usmiechnela sie do niego i powiedziała " NIE Dziekuje Mam Swoje":-) obeszla go i poszla do domku Kolesie nie wiedzieli co maja robic bo ich zatkalo:D hihi Dzielna mam kobiete prawda:D
  • 0

budo_widdermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

siedze na osiedlu z kumplem ja wyjebany po treningu on pił wódke z bidonu idzie jakaś kobieta mój kumpel woła do niej :
ej Ty KURWA masz fajke
babka : Co kurwa?
kumpel:Ciocia ?
baka:Oskar?

Hahaha... no nieźle, nieźle. :) Trochę jak w tym kawale o Agnieszce. ;)
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

skonczylo sie tak ze tamtych pobil a dziadek dal mu 200zl :D


:D

To ja rok temu leciałam za granicę i na parkingu koło lotniska idę z torbami, patrzę a tam taki dziadek sobie idzie, a za nim jakieś dwie gówniary pewnie po 13 lat, widać małe kombinatorki i do dziadka coś tam zaczęły gadać, za chwilę się szarpać, podleciałam, po strzale jednej i drugiej i też dziadzio mi zarzucił kasiorke, 50 zł, ale podziękował i "Bóg zapłać, dziecino" :)

Sytuacja z moim kolegą. Idziemy, wieczór, park, na ławce siedzą kolesie jacyś, dresy, zaczepiają nas "Ej, on mówi że rok przestępny to ma 366 dni", drugi "Gówno prawda, nie o to mi chodziło, chodziło mi o to że ma dzień dłużej niż normalny" (my stoimy jak głupki i słuchamy :) ), "Jak to niż normalny? Mówiłeś że ma 366 dni, ja mówiłem że ma 365 to ma normalny", trzeci "No to chyba właśnie o tym mówimy, co", pierwszy "Dobra, kur** z wami to taka gadka jak z debilami a wy i tak nie wiecie o co chodzi", my się popatrzyliśmy i odeszliśmy a oni się dalej sprzeczali :peace: Supertemat do rozmów dresów wieczorem na ławce.
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Kumple kiedys szli póznym wieczorem przez miasto. Zauwazyli nagle dwóch sporych kolesi niosacych szafe. Nie zwrócili na nich uwagi i gadali ze soba, sie smiejąc. Tamci dwaj odebrali to jako atak, ale nie dlai to po sobie pokazac. Wołają jednego z kumpli, a on na to do reszty ekipy po cichu" pewnie chcą zeby im pomóc w zamian za fajki" i idzie szczsliwy z napinką do nich. Podszedł do nich i dostał takiego strzała w gępe ze sie rozłozył na ulicy na wpół przytomny. Potem jakos dogadali sie z tymi kolesiami i orzeszli sie :)
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
"Dwóch Ludzi z Szafą" i się biją... co za czasy... :wink:
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
kawał o agnieszce NIE ZNAM ? :) :) :) :?:
  • 0

budo_zwykly_chlopak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
hmm
kiedyś wracam od kuzyna jade tramwajem na dworzec, na jednym przystanku wsiadlo 4 kolesi, ogolonych na lyso troche przypakowanych, choc jeden z nich byl troche przymaly gdy wysiadalem wysiedli za mna, zauwazylem ze podążaja za mna w koncu najmniejszy z nich dogania mnie, reszta trzyma dystans ... koles rzuca mi teksta zeby poczkeal na jego kolegow jak nei chce klopotow i zeby lepiej od razu pozegnal sie z telefonem , ja odpowiadam ze nie ma mowy bo sie spiesze na stacje, on do mnie po co ide na stacje--nie wiem czemu ale odpowiedzialem ze z kumplami jedziemy na mecz-- on oczy szeroko otiwera i sie pyta ilu nas jedzie no ja mowie ze z 20--koels odszedl i poszedl do swoich ja tymczasem przyspieszylem kroku.... do smiechu mi nie bylo ale smieszne jest to jak lyknal to scieme :lol:

druga akcje widzialem kiedys spacerujac ulica, dwoch kolesi kolo 30 podlatuje to faceta, kolo 50 zaczynaja bluznic, szarpac go ze obrazil ich kolege, w koncu jeden sprzedaje mu lute, koles upada juz myslalem ze go skopia a tu niespodzianka, koles bardzo szybko wstal
na druga lute zareagowal unikiem i pociagnal kolesia na drzwi do sklepu, z drugim tez sobie poradzil... bylem w szoku 8) a najsmiesniejsze to ze po drugiej stronie szedl patrol mieaszny strazy miejskeij i policji, chlopcy mundurowi oczywiscie nic nei widzieli :lol:
  • 0

budo_pajelek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Ja miałem fajne akcje :)
Patrze sobie z balkonu jak na klatce obok siedzi jakiś młody koleś i podchodzą do niego jakieś 2 dresy mówiąc żeby spier**** ,a on ,że to wolny kraj ,jak go zaczeli napier**** i nagle widze siostry chłopaka (niezły bysio + MMA) i podbiega do jednego ,bomba ,kolo leży ,drugi zaczoł uciekać .Jak za nim wyprół ten siorki man to tamten zaczął się drzeć "O Boże ,policja ,ratunku ,bandyta !!!!" Jak to tylko usłyszałem to w śmiech i tak przez cały dzień nie mogłem z tego wyrobić :D

Inna akcja ,jest moja ,kiedy wychodząc rano do szkoły ,otworzyłem drzwi i widze pod drzwiami jakiegoś menela i w tym momencie zaczoł na mnie wyzywać ,to ja nic ,zamknołem drzwi i wołam rodzinke ,żeby po policję dzwonić .Kiedy policjanci przyjechali otworzyłem drzwi ,a oni grzecznie mówiąc "lepiej zamknij drzwi" zaczeli tak kolesia pałować ,że tylko słyszałem od niego "nieeee ,nieeee aaaaaaa ,policja " kolo niezdawał do końca sobie sprawy z tego co robił :-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Dobrych parę lat temu, jeszcze w liceum, byłem z kumplem u niego na działce pod Warszawą. Młodzież, problemy egzystencjalne, hormony, te sprawy - innymi słowy, nawaliliśmy się dość ostro, rozprawiając o życiu i kobietach nad pobliskim jeziorem.

Wracaliśmy do domu, szosą oczywiście, a co, a tu zza zakrętu wyjechał czarny Golfik z ciemymi szybami i głośnym umcy-bumcy w środku. Nie wiedząc czemu, kiedy nas mijał, obróciłem się na pięcie i wydarłem w jego kierunku. Nic konkretnego, po prostu wrzasnąłem sobie, coś w stylu "Eee!" czy "Eeej!". A ten po hamulcach i wsteczny. Gula zaczęła mi i kumplowi rosnąć, a Golfik zatrzymał się obok nas, wyłączył muzę i opuscił szybę. Za kierownicą jeden łysy kark, pasażer drugi kark, z tyłu nie bardzo widać kto, ale trzy osoby były, w tym co najmniej jeszcze jeden kark. "No, ładnie," pomyślałem sobie i zacząłęm się szykować do sprintu, kumpel już dwa kroki dalej się odsunął. Kierowca się popatrzył na mnie i w ten deseń do mnie:

- Znamy się?
- Nie - odpowiedziałem.
- No to po co mnie wołasz?

Podniósł szybę i odjechał. Bez pisku opon, bez przekleństw, bez wpierdolu, nic. :)
  • 0

budo_izy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
jest wakacyjna noc. wracam z baru z trzema kumlami. ni z tąd ni z owąd zaczepia nas 2 dresów którzy chcieli siano na picie. jeden z kumpli chciał im dać na browarka. oczywiscie szybko poinformowalem go ze jesli pokaze ze mamy sieno to nie dadzą nam spokoju!!! Więc siana im nie oddaliśmy. po około pięciu minutach kumpel zauważył że biegnie za nami już trzech dresów, oddałem jednemu z kumpli portwel i telefon i kazałem mu uciekać(kumpel ma z 50 kg. wagi, i moze z22 we wicie) Dodam że my mielismy po 18 lat, a napastnicy byli o jakies 10 lat starsi, o wadze juz nie wspominam, byli od nas wyzszi i ciężsi o parenascie kilo. na poczatek opowiem z perspektywy moich kumpli. Wiec napastnicy biegna na nas rozpedzeni z kapturami na gEbie i krzycza ze nas zajebią, jeden z kumpli spękał i uciek. drugi kiumel dzielnie wjebał swojemu przydziałowi. dres od kumpla ktury uciekl dorwal tego malego.wazac kilkadziesiat kilo wiecej bez problemu go przewrocil i zaczal kopac go na glebie, gdy uciekinier zobaczyl jak ten dres obklada naszego kumpla cofnął się, zajebał turlajacemu sie juz na ziemi napastnikowi(nie majacego niezbyt pojecia o parterze) w ryj, po czym nasladujac mnie prubowal go udusic, mata leo nie weszło ale glowa byla unieruchomiona. widzacy to kumpel ktory opisany byl na początku, wykorzystal sytacje i go spral po mordzie. ja na dzien dobry potraktowakem agresora frontkickiem, on po tym pad na glebe. dosiadlem go, zaczalem go bic, nawet nie wie jak ale znalazL sie on w zolwiu, na to ja mu założyłem mata leo. wstaje a tu jego kumpel prosi mnie zebysmy ich zostawili, ze jest im przykro ze na nas napadli... itd.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

wstaje a tu jego kumpel prosi mnie zebysmy ich zostawili, ze jest im przykro ze na nas napadli... itd.

:lol: :lol: :lol:

Troche to chaotycznie opisane, ale puenta taka że wygraliście, tak? Tylko nie rozumiem tego kumpla co spierdolił, jak was było więcej :roll: :) .
Swoją drogą żadko się słyszy o dresach atakujących ludzi będących w przewadze liczebnej :roll: .
  • 0

budo_marine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Moj kolega opowiadal mi jak kiedys wracal pociagiem ze szkoly, stal w przedziale i zobaczył jak 2 sterydziazow zaczepialo jakiegos chlopaka, to on wyjechal z tekstem "Ej!!! Wyjmijcie te jablka z pod pach i spier.... ", kolesi wbil ten tekst w ziemie, bo gdy ich odmurowalo to odeszli bez slowa. Drazu zaznaczam ze mieli doczynienie z bylym wicemistrzem polski w boksie wiec prawdopodobnie dlatego nie wdawali sie w drake.
  • 0

budo_scattergun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Żul się pyta nas prawdziwy? my prawdziwy on a macie na to pozwolenie>? my mamy. Kumpel wziął replikę uzi i celuje do żula i mówi wypierdalaj albo cię rozwalę, gość uciekał aż się kurzyło. :lol:


Kodeks Karny jak malowanie. Mieliście szczęście że żul się tylko przestraszył i nie poleciał na policję. Tłumaczenie że była to tylko atrapa jest nie na miejscu - dla prokuratora istotne byłoby to, że ów zastraszony był pewien że broń jest prawdziwa (a przecież to zostało jasno "potwierdzone").
Opowiastka nawet śmieszna, ale po co ryzykować wyrokiem w życiorysie???
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Opowiem wam historyjke o pewnym żulu :P
Siedzimy sobie z kumplami przy boisku i gadamy. W trakcie gdy opowiadałem kawał o żulu jakis koles sie ciagle na mnie patrzyl. Spojzalem na niego i spytalem sie, na co sie PAN patrzy? (kolo mial z 40 lat), a on podszedl do mnie i probuje mnie uderzyc tzw. cepem, ja robie unik a ten spada na ziemie i nie wstaje xD. Czulem od niego sam spiritus, na nastepny dzien go widzialem i nic chyba nei pamieta :)
  • 0

budo_trebor1
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Spawacz nie unoś sie tak .
Wypadek przy pracy .
Ciemna noc w parku , biegnie na mnie koles wygladu menela ... WALKA !!


odrazu go zabij, jak tego nie zrobisz to moze jescze bedzie probowal sie zemscic ;p
  • 0

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
wyszedlem kiedy wieczorem na spacer, zeby znalezc takich dwoch... wiedzialem mniej wiecej gdzie szukac. pare minut po wysciu zaczelo fest padac, wogole burza sie rozhulala. mysle, ze z zasadzki nici ale twardo ide na miejsce dalej. dotarlem i szukam. klucze miedzy blokami po ciemku, caly mokry, b. zly i sie rozgladam po pramach. wiedze w jednej spora ekipe! lookam uwaznie, malo tego ja sie poprostu na nich gapie z podelba(szukam "tych" dwoch). ci jacys za mlodzi byli, wszyscy ponizej 20 ale za to z dwunastu. no i jeden zapyskowal:D nie jestem wstanie juz nic zacytowac bo nie pamietam ale pyskowalem tak jak bym mial nad nimi przewage! i]w dodatku udalo mi sie powiedziec ostatnie slowo! wracajac do domu zastanawialem sie czy gdyby nie deszcz(ktorego sie "bali" i tylko dlatego nie wyszli z bramy) to udalo by mi sie przed nimi uciec czy spedzil bym ta i kilka nastepnych nocy w szpitalu!:D
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Miales fuksa bo gdyby Cie dopadli do wyladowalbys na intensywnej terapii Wilku :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024