Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Gówniarze którzy chcą być gangsta to jedna sprawa, ale kobiety niech pozostaną KOBIECE.
  • 0

budo_sunnyxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
fakt, bo jak się mają brać za krojenie komórek to chu... steczkowo, ja się zastanawiam nad jakąs śmieszną sytuacją w moim życiu...
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Heh, ja nie miałem żadnych śmiesznych, ani dziwnych sytuacji na ulicych, groźnych też nie. Problemy mnie omijają :D
Z jednej strony fajnie, ale z drugiej jestem zupełnie bez zaprawy ;]
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Z jednej strony fajnie, ale z drugiej jestem zupełnie bez zaprawy ;]

Lepiej być bez zaprawy, niż z krzywym nosem i bez zębów. :wink:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Ja za to mam odwrotnego farta. Jak szliśmy z kumplem i 2 koleżankami, to się jakieś młode siksy przypierdoliły do koleżanek i zaczęły je zaczepiać. :roll:
  • 0

budo_sunnyxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
to sie nazywa chyba powodzenie :)
o przypomniało mi się 1 zdarzenie

byłem w łódzkim klubie już baaaardzo "zmęczony" :) i nagle kiedy powoli przewijam sie przez parkiet to zaczepiło mnie z 4 schabków, że ja będąc podpity jestem nastawiony na zabawę to uznałem to za jakiś żart. oni do mnie
za jakim klubem jestem
ja wypaliłem że za lechem poznań (bo w poznaniu bardzo fajne dziewczyny poznałem i były właśnie za lechem :D )
na to się oni troszkę zdziwili i zapytali mnie poetycko "co kur..?? a ilu was tu jest??!!"
odparłem że na razie sztuk 1 ale prężnie się rozwijamy :P
oni powiedzieli że jestem niezły agent i bronka mi postawili :D serio, bo przez tego bronka zasnąłem w tramie... ;/ o 1 bronek za dużo...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Patologia sie szerzy i dotyka coraz mlodszych. To wszystko wyniesione jest z domu. Za duzo czasu za malo zajecia i obowiazkow. Podleci taki 12 latek z kosa i nawet nie wiadomo co zrobic. Jesli go strzelisz i padnie to pojdziesz siedziec za pobicie dziecka bo sad uzna ze nie bylo zagrozenia. Przeciez to tylko 12 latek. A jak nie strzelisz to jeszcze zaladuje Ci kose w brzuch i do piachu.
Dziwnyyyyyyyy jeesstttt teeeeeeennnnnn swiaaaaaaaat :P
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Trzeba zmienić prawo, albo zrobić w całym kraju szeroki monitoring, żeby każda taka sytuacja była wychwycona i to przemawiało na krzyść poszkodowanego, nie wiem, innego wyjścia z sytuacji nie potrafię sobie wyobrazić 8O tak źle i tak źle...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Nic dla takiego dzieciaka nie zrobia. Rodzicow tez nie obciaza bo pewnie pija codziennie vodke i maja wszystko gdzies. Chyba ze uzbiera sie dla dzieciaka tych wykroczen, pozniej stanie sie starszy to do poprawczaka a nastepnie paka.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Trzeba zmienić prawo, albo zrobić w całym kraju szeroki monitoring, żeby każda taka sytuacja była wychwycona i to przemawiało na krzyść poszkodowanego, nie wiem, innego wyjścia z sytuacji nie potrafię sobie wyobrazić 8O tak źle i tak źle...


"Ach jak miło mieć mikrofon, przyczepiony za sedesem, żebyś zawsze mocz oddawał zgodnie z partii interesem!" :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Osz kurde, tak patrze co piszecie o tych smarkaczach i szczena opada 8O chyba mieszkam w niezlej dzielnicy, u mnie na osiedlu taki gowniarz raz dwa by w kiblu wyladowal, fakt, ze gownazeria szlaja sie wieczorami, ale to sa buntownicy na pokaz, zaden nie osmieli sie spojrzec krzywo jak przechodzisz, a wszyscy rowno z drogi sie usuwaja. moze dlatego ze mieszkam tu od urodzenia, ale ogolnie wydaje mi sie i mysle ze tu bezpiecznie. btw dla poznaniakow -> Orla Bialego to jest :wink:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Te przytoczone sytuacje z gówniarzami przypominają mi Gołdapię (chyba poprawnie napisałem nazwę tej zapomnianej przez Boga "mieściny" na północy kraju), w której kilku gówniarzy i parę starszych osób upodobało sobie napadanie na żołnierzy (w sumie tylko nie pamiętam czy byli to wyłącznie żzsw czy zawodowi tez), spuszczanie im łomotu i okradanie. W tym kraju nie jest dobrze, skoro nawet żołnierze boją się spuścić łomot tym, którzy ośmielają się napadać na wojaków. Chujowa polska rzeczywistość...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Nie tylko tam sie tak dzieje. W niektorych przypadkach to sie wogole nie dziwie i popieram spuszczenia lomotu zolnierzom. Przyjada z odleglych okolic, nikt ich nie zna i mysla ze moga sobie bezkarnie porozrabiac. Wychodza na przepustki i zachowuja sie jak dzikie zwierzaki. Pozniej miasto wyglada jak ruina. Smietniki poprzewalane, szyby wybite a jak odrazu zobacza jakie zasaday panuja to beda sie hamowali.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Lepiej być bez zaprawy, niż z krzywym nosem i bez zębów. :wink:


Przekonałeś mnie :)

Ja w sumie mieszkam w spokojnej dzielnicy, od dziecka w zasadzie, więc jako swojego nikt mnie nie rusza. W mieście też mi się nic nie przytrafiło, ale np kumplowi na totalnej bombie się zdarzyło zarobić kosę od gówniarza- dzieciak poharatał mu łapę tak, że znajomy wylądował w szpitalu. A ma ze dwa metry i mógłby gnoja małego zabić.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
no ja sie wczoraj zaprawilem...

klubo-pubo-remiza, najblizszy lokal z browarem w okolicy.
godzina 1-2 w nocy. wypilem 3 browary i ok cwiartki, liczac powiedzmy od 21.
costam costam i wychodzimy z typem przed lokal. nie pamietam o co poszlo, pewnie o nic, jak to zazwyczaj.
no i akcja. wymiana w stojce, radzilem sobie niezle. potem jakos znalazlem sie pod typem. przyjalem ze 3 mocniejsze plomby. chwycilem, przetoczylem i oddalem z nawiazka. w pewnym momencie zaczalem juz nawet z gosciem negocjowac, ze moze lepiej isc i sie napic. negocjacje zostaly przerwane cudzym kolanem w moja glowe. podobno - jakos mi umknal ten fragment...
na miejscu bylem z kolezanka i kolega. 1 czy 2 osoby znalem stamtad. wiedzialem jak sie podobno zazwyczaj koncza solowki, ale nie przypuszczalem ze i mnie to spotka. dzis poza prawidlowymi opuchliznami i otarciami tu i tam szczenka mnie konkretnie napierdala, podejrzewam ze od tego kolana...
tak wiec jeszcze raz apel. nie idzcie na solowki jesli macie mniejsza ekipe za plecami :?
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

tak wiec jeszcze raz apel. nie idzcie na solowki jesli macie mniejsza ekipe za plecami :?


Chyba nie idzcie do parteru :)
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Nechrist kolego powtórzę tylko za swoim kolega "Czy ty w szafie chowany?" Oczywistym jest ze nie ma czegoś takiego jak solówka na ulicy, w 99 % kończy się to zbiorówką :evil:

Jak zobaczyłem ze 2 tego typu akcje na swoim własnym osiedlu ze niby 1vs 1 a później młocka zbiorowa zrozumiałem raz na zawsze. Czas na ciebie :wink: Nie zgrywam sie tylko przedstawiam sprawę jak jest
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
spoko. wiedzialem, to, ale wiesz... emocje itd ;)
dobrze ze nos nie zlamany, ale glodny jestem bo gryzc nie moge. dalej mnie szczena napizdza :?
jak sie przespie to moze jutro bedzie mniej bolalo ;)
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Kurde co raz bardziej przekonuję się że takie coś jak 1vs.1 odbywa się tylko w filmach akcji...a szkoda 8)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
nechrist, mogleś zaaplikować delikwentowi palec w oko, ale tylko w jedno
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024