Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Ja tu walczę o wasze prawa do autonomii i taka mnie wdzięczność spotyka...

Ch*j z autonomią.Jeszcze jakąś czystke goroli urządzą, a ja ni słowa gwary nie znam... :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
I tak szczasz pyłem ;)

EDIT:

Ch*j z autonomią.Jeszcze jakąś czystke goroli urządzą, a ja ni słowa gwary nie znam...


:)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
panowie - dajcie na luz z tym offtopem
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Dobra. To historyjka ni to śmieszna, może trochę dziwna. Z serii: Jak(przy odrobinie szczęścia) zmusić dresa do rezygnacji z krojenia.

Wracam sobie wczoraj koło 21 ze spotkania z kolegami. Przedmieście, takie ciche i spokojne przylegające do lasu, sęk w tym że kiepsko oświetlone. Idę sobie spokojnie i troche późno zauważam że z naprzeciwka w moją stronę kieruje się(oczywiście całą szerokością ścieżki a jak...) 5 istot, 3 płci męskiej w dresach i 2 żeńskiej (o dziwo) nie w dresach. Uznałem że tak trochę dziwnie zawracać do lasu, który niezbyt znam w dodatku jak dresiki zaczęły by mnie gonić i tak bym nie zwiał(ojj kondycja...). Podeszli na jakieś 10m i już pytanie:
D: Masz fajki?
Ja: Nie.
D: Ejj kurwa, a masz pożyczyć troche kasy bo nam brakuje?
Ja: Nie
Drugi dres rzucił cicho kurwą, a ten co ze mną gadał chyba też chciał coś powiedzieć ale się rozmyślił i powiedział tylko "aha to nara". Dziwnie szybko ustąpili mi z drogi i mogłem się oddalić.
Dobra a teraz powód ich rezygnacji(???). Otóż wracałem dzierżąc dwuręczny miecz, dresiki chyba zauważyły odbłysk trochę odległej jeszcze latarni na rządnej krwi klindze.

Jedno pytanie: Miecz kuty, nie żadne gówno cięte z blachy. Ostrze stępione na 3mm, czy ot tak łażenie z takim sprzętem jest jako tako legalne czy niezbyt?
Od czasu do czasu się spotykamy w nieco średniowiecznym gronie i każdy tam se sobą coś przytarga, zastanawiam się czy można mieć z tego tytułu kłopoty(a obstawiam ze można...)

Pozdro, tfu, slava!
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
trzeba im bylo obciac glowy np 3 za jednym razem to by cie w trylogii opisali.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
noszenie jest legalne - ale warto zebys nie nosil tego tak otwarcie - opakuj to w jakis pokrowiec czy cos..
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
To i ja mam małą historyjkę :wink: . Qmpel pewnego razu wracał ze spotkania jakiegoś "bractwa rycerskiego" czy jakoś się tak nazywało. I była noc podchodzi do Niego 3 dresów z tekstem "dawaj kasę". Ten się nawet nie przejął powiedział "poczekajcie" i wyjął z plecaka... TOPÓR xD. Do tego jeszcze z pełni powagą powiedział "szatanie prowadź mnie" dresiki chyba pobiły rekord w biegu na 100 metrów. Wogóle była gdzieś opisana historia też gościu z bractwa rycerskiego wracał i ktoś podszedł do Niego i prosto kosa w brzuch... a gosciu miał pod bluzką kolczugę... ciekawa jaka była mina nożownika gdy mu się nóż wygiął :P .

Pzdr
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Mój kolega ma kuzyna co jest w bractwie rycerskim. Raz wraca z takiego spotkania i podchodzą do niego żule w jakiejś ważnej sprawie. To ten się odsuwa i wyjmuje miecz z za pleców. A wiadomo klimat jest: ciemno, ten ubrany jak ubrany i bonusowo długie włosy. Żule dostały takie miny. 8O Po czym poczeły spierdalać we wszystkich kierunkach z okrzykiem "Aaaaa Nieśmiertelny!!!". :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
ciekawe csy ci wszyscy twardziele z bractw wszelakich sami sobie takie legendy wymyslaja, czy rzeczywiscie czasem takie rzeczy sie zdarzaja ;)
"Szatanie prowadz mnie" :lol: dobre

pzdr
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

ciekawe csy ci wszyscy twardziele z bractw wszelakich sami sobie takie legendy wymyslaja, czy rzeczywiscie czasem takie rzeczy sie zdarzaja ;)


Zdarzają, zdarzają... tylko nie zawsze się kończą tak filmowo i wesoło ;)
Też kiedyś wracałem z treningu, z mieczem pod płaszczem ;) i kolegą (nie pod płaszczem, kolega szedł obok :lol: ) a tu nagle ktoś w nas jajkiem rzuca z bloku obok. No więc się zatrzymujemy i czekamy, przygotowani do efektownego wyciągnięcia mieczy, aż śmiałek wyjdzie. No i wyzsedł. Razem z siedmioma innymi kolegami :D Uznaliśmy zatem szybko i zgodnie, że zamiast unicestwiania tych nieświadomych śmiertelnego zagrożenia głupców, lepiej będzie sobie trochę pobiegać. Ot, tak dla kondycji :D
  • 0

budo_tajpan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wiecznej Otchłani

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Ojj zdarzają się:) Tylko w biały dzień zwykle sprzęcik widać, chyba że schowany.

No z moim mieczykiem taki problem że niezbyt wiem jaki pokrowiec by się dla niego nadawał. Muszę poszukać od wędek w warsztacie :lol:

A co będzie jak mi się halabarda spodoba? :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Hehe to inna akcja, kumpel szedl po ulicy podbija 2 dresów i z tekstem "zrób słonia" a ten, że nie wiedział co to znaczy i z dużym poczuciem humoru zaczął wydawać z siebie głos słonia i rękami symulował trąbę :D . Dresiki padły ze śmiechu i Go zostawiły :P .
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
a jak sie inaczej "robi slonia"? :wink:
  • 0

budo_wiktors
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

a jak sie inaczej "robi slonia"? :wink:

Chyba tak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Hehe to inna akcja, kumpel szedl po ulicy podbija 2 dresów i z tekstem "zrób słonia" a ten, że nie wiedział co to znaczy i z dużym poczuciem humoru zaczął wydawać z siebie głos słonia i rękami symulował trąbę :D . Dresiki padły ze śmiechu i Go zostawiły :P .


A gdzie honor ??
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
@up
Jaki honor?

"Zrobić słonia" w slangu dresiarskim znaczy poprostu wywalić kieszenie na zewnątrz :wink: . Historia ta dawno się zdarzyło więc teraz może być już nieaktualne :roll: .
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Może chcieli "trąby" porównac :) :)
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
witam!

Jakiś tydzień temu. Burda w barze. Godzina ~3 w nocy. Była już wymiana strzałów i jedna ze stron dochodzi do siebie... przychodzi koleś który sie zwycięsko bronił... i mówi "przyszedłem się pogodzić"... Przegrany agressor się prostuje, podchodzi do "przyszedłem się pogodzić" i JEB w agressora! Zuo :twisted:
  • 0

budo_d.o.m.i.n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Nie wiem jak wy ale ja nie kapuje prostuje się agresor i Jeb w agresora ?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Hehe to inna akcja, kumpel szedl po ulicy podbija 2 dresów i z tekstem "zrób słonia" a ten, że nie wiedział co to znaczy i z dużym poczuciem humoru zaczął wydawać z siebie głos słonia i rękami symulował trąbę :D . Dresiki padły ze śmiechu i Go zostawiły :P .

Dresy zboczency! To wszystko ta propaganda homoseksulno-masońska! 8O

"Zrobić słonia" w slangu dresiarskim znaczy poprostu wywalić kieszenie na zewnątrz :wink: . Historia ta dawno się zdarzyło więc teraz może być już nieaktualne :roll: .

no to chyba u Ciebie, wszedzie indziej do tego słonia się trąbe dokłada... (BTW wygralem flaszke po tym jak ktos byl na tyle glupi zeby stwierdzic ze nie bede w stanie z 'pełnym słonikiem' przejsc sie po terenie woodstocku o 12 w poludnie ;) )

Nie wiem jak wy ale ja nie kapuje prostuje się agresor i Jeb w agresora ?

Zło :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024