Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

"grzeczny chlopiec zawsze chce wygladac groznie, nosic ciezkie buty i podwijac spodnie"

ktos tu slucha Analogsow.. Oi! :lol:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Muszę sobie sprawić koszulkę "Good Boy" w takim razie :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
moj brat sie wychowal w legionowie juz tak totalnie (rocznik 78 ) i byl punkiem, opowiesciom o bitwach ze skinami nie bylo konca :lol: teraz to juz slyszalem, ze dresy wszystko opanowaly po blokach. aha, moje 7 lat to 90-97 wiec to ten czas o ktorym pisales :wink:

Co do analogsow, to jak jakis kawalek z tekstem w klimacie to sie slucha :wink: od 52debiec po analogsow heh osobiscie jestem chyba ponad podzialami moze troche blizej mi do skejta chwilami, przez dresa (szczegolnie jak ide biegac te 10km dziennie, albo wracam z treningu), ale jedno jest pewne- jestem jak najdalej od metro 8)

wszystkie moje posty w tym temacie to offtopic wiec moze w temacie troszeczke...

moje smieszne, albo raczej fartowne sytuacje to raczej zbieg okolicznosci + nie wiedzia (moze glownie nie wiedza)...
kiedys w gim podbija do mnie typek (mojej postury na oko wiec sie specjalnie nie przejalem) i pyta sie czy zaczynalem do pana X (fakt, ze cos bylo, ale nie z mojej winy) ja olewajac pytajacego do kumpla: "wstajemy do niego?", kumpel mial niewyrazna mine ale co to dla mnie, wiec wstaje i mowie spokojnie, ze pan X sam sie prosil, typek na to, zeby to byl ostatni raz, odpowiadam, ze byc moze. Koles sie odwraca i odchodzi, ku mojemu zdziwieniu razem z nim odchodzi 4 typow ktorzy stali obok (a ktorych ni ch*ja nie zauwazylem). Jak sie potem dowiedzialem to byl szkolny kozaczek a ja go pierwszy raz na oczy widzialem (zawsze bylem ignorantem no ale...), jak sie okazalo pozniej lekko przekopal mojego znajomego (wiekszego ogolnie ode mnie) bo ten zacza sie tlumaczyc...

druga historyjka: moja klasa (jej czesc) uyznala, ze bedzie sie bila z inna klasa... ja specjalnie nie wrozylem tym radosnym pomyslom dalekiej przyszlosci (ci z mojej- w wiekszosci maniacy komputerowi vs tamci- klasa dresikow) ja genezy konfliktu nie znalem (wina mojej wrodzonej ignorancji) wiec polozylem na to lache i mijajac klase przeciwna ruszylem do domu... po chwili obok mnie pojawia sie kumpel (chyba jeden z tych "fighterow klasowych") i mowi, ze sie przejdzie ze mna (tu lekkie zdziwko z mojej strony, bo gosc ma do domu o dokladnie 180 stopni w inna strone...) ale jak chce mnie odprowadzic to bardzo milo. Idziemy, gadamy (znajomek lekko spiety, ja nie obczailem o co mu chodzi ale nie wnikalem) nagle za plecami slysze trksty w stylu "o, tym wpierdol, dawajcie", kolega sztywny- ja zdziwiony. Idziemy jeszcze troche, towarzystwo dolaczylo, nagle odwracam sie do nich i zaczynam gadke: ej, kurwa, ja sie chcialem z wami bic? (podczas tego zdania naliczylem ich 10- to byla kolejna niespodzianka), poczym odwrocilem sie z powrotem i nasluchujac swistu kamienia ide dalej. Po 30 sek odwrazam sie, bo to juz za dlugo trwa, patrze a tu pusto 8O :lol:

w sumie sytuacja nie wydawala mi sie jakas straszna, ale jedno mi uzmyslowilo powage: "dzięki fazu" wypowiedziane z taka ulga przyrownywalna do dnia w ktorym sie okazalo, ze po 1 LO mam tylko jedna poprawke :wink:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
ja uwielbiam słuchać metalu ale właśnie dlatego nie zapuściłem długich betów żeby uniknąć głupich tekstów a do metali nic nie mam bo mam jednego kumpla co był metalem ale już nie jest i on jest spoko :D
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
apropos kozackich akcji przypomniały mi się 2 takie sytuacje zaraz na początku jak poszedłem do mojego licka;) w gimnazjum wszyscy mieli mnie za pizdę i z perspektywy czasu przyznaję że mięczak był ze mnie,teraz pewność siebie wzrosła.Ale wtedy gdy poszedłem do licka to powiedziałem sobie że nikt ze mnie nie zrobi dzidzi.I tak na pierwszym w-f-ie pykamy z klasą w nogę i nagle wchodzi na boisko dwóch kolesiów-potem się dowiedziałem że zwali się Sarna i Smela.SPytali czy mogą pograć z nami a ktoś powiedział że jest nas za dużo.Oni na to że najwyżej kogoś wypierdolą i powiedzieli:"Np.jego" pokazując na mnie.A ja wg mojej obranej drogi aby nie okazać się pizdą po raz drugi zacząłem z nich się polewać.Potem dowiedziałem się że te dwa padalce to największe odjeby w szkole,które butują ludzi za byle co dla przyjemności.Oczywiście to efekt jarania za dużo gandzi.Miałem szczęśćie że wtedy mieli dobry humor i nic ode mnie nie chcieli.Potem kiedyś wracałem z dużej przerwy z boiska do budy i idę w tłumie po schodach.Nagle jakiś łysy łepek z gimnazjum stanął przede mną i zataranował celowo całe przejście.Ja się wkurwiłem i przepchnąłem tego gnojka a on do mnie:"Chcesz wpierdol?"(gościu chuchro z 14 lat 8O a ja wtedy 17 miałem i taki mały nie byłem)więc nie odezwałem się ani słowem tylko zacząłem z gościa się śmiać i sobie poszedłem.Później dowiedziałem się że ten koleś(na imię miał Stefan :) ) jest młodszym bratem Sarny.Miałem wyjątkowe szczęście że nigdy nie wspomniał o mnie bratu bo miałbym przejebane.Co ciekawe widziałem kiedyś jak Smela zapodał jakiegoś high kicka na korytarzu prosto przed twarzą swojej koleżanki 8O ten kop wyglądał cholernie fachowo więc chyba gostek coś trenował.Aż szkoda patrzeć jak takie szumowiny coś trenują a później się na wiarze znęcają.A kiedyś z nudów pieprznął gołą łapą w automat od kawy.Kit że całą łapę miał we krwi ale szedł dalej i się cieszył.Jak oni szli po korytarzu to wszyscy mieli łeb w dół,tak się ich bali.Kiedyś w sali po prostu otoczyli gościa od historii i powiedzieli że jak nie dostaną 3 to go zajebią no i gościu dał im 3.Podobnie kiedyś od kumpla słyszałem że dopadł ich kanar w autobusie a oni nie mieli biletu.Też go otoczylii powiedzieli że mu zaraz wpierdolą a on na to w te słowo::"Spokojnie panowie,po co się unosić.Ale żeby mi to było ostatni raz" 8O Kiedyś Smela podobno jeszcze podjuchcił ławeczkę z osiedlowej siłki i ciągnął ją przez całe osiedle 8O A rowerów co oni nie nakradli wiarze z osiedla to masakra.Kiedyś mi qmpel opowiadał jak widział Smelę ze zbitą gębą i w duchu cieszył się że ktoś mu w końcu wpierdolił.A brat sarny ten Stefan wcale nie był gorszy od brata.Kiedyś nie spodobał mu się jakiś kot więc przyszedł na niego z ekipą gości w kapturach którzy skopali go równo na korytarzu,aż mu ząb wyłamali.Później jak przypomniałem sobie że mu się w twarz zaśmiałem to aż mnie ciary przeszły.Ale mimo to nie ruszyli mnie nigdy przez 2 klasy liceum.Tylko 2 bo potem ich w końcu wyjebali :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
o cholera,temat mi się pomylił.Sorry :( :(
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Kiedyś Smela podobno jeszcze podjuchcił ławeczkę z osiedlowej siłki i ciągnął ją przez całe osiedle

:lol:

Może targał na skup? :wink:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
może ale jakim cudem nikt go na tej siłce nie dorwał że z tą ławką wychodzi? 8O dziwne:)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Blizna20 : tego sie czytać nie da :evil: . Koleś co ty nam się z każdej sytuacji w życiu będziesz spowiadał w której ktoś się na ciebie krzywo spojrzał ?? Ani to śmieszne ani dziwne ( raczej denne & żałosne ) .

PS : i niech ktoś ( singlaub ) wywali te posty o metalach bo to pasuje tutaj jak pięść do nosa ...
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
to po prostu nie miało być w tym temacie i tyle,poza tym nie musisz tego czytać
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Blizna20 : tego sie czytać nie da :evil: . Koleś co ty nam się z każdej sytuacji w życiu będziesz spowiadał w której ktoś się na ciebie krzywo spojrzał ?? Ani to śmieszne ani dziwne ( raczej denne & żałosne ) .

PS : i niech ktoś ( singlaub ) wywali te posty o metalach bo to pasuje tutaj jak pięść do nosa ...


Wiesz, musisz sie przyzwyczaic, Blizna20 zamiast trenowac pisze na forum. A ze musi nabijac posty to sobie duzo rzeczy teraz przypomina.
Blizna20, ty to jak w gettcie murzynskim albo wiezieniu zyles, w liceum jakies akcje zeby cie nie zcwelili. Ciezkie dziecinstwo jednak.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
W dzisiejszych czasach chamstwo i prostactwo w szkołach publicznych niestety się szerzy i czasami do takich ekscesów dochodzi i nie wiąże to się z niczyim "ciężkim dzieciństwem". Nie oznacza to jednak, że należy ciągle opisywać na forum swoje "przygody" z młodości.
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
nie wiem o co wam chodzi.wiem że porąbął mi się temat i to miało być w kozackich akcjach...chyba zaśmianie się w twarz bratu jakiegoś psychola który butował ludzi dla przyjemności może się zaliczać do kozackich akcji.A zresztą mnie to już nie obchodzi.Nie jestem tu po to żeby nabijać sobie posty bo nie potrzebują tego żeby podbijać sobie ego.pozdro,a dzieciństwo miałem ok
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Nie jestem tu po to żeby nabijać sobie posty bo nie potrzebują tego żeby podbijać sobie ego

zaśmianie się w twarz bratu jakiegoś psychola który butował ludzi dla przyjemności może się zaliczać do kozackich akcji

Bardzo wiarygodne
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
o co ci chodzi z tą wiarygodnością?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
:roll: :roll:

to ze, mowisz, ze nie musisz podbudowywac swojego ego, ale jednoczesnie chwalisz sie, ze zasmiales sie niewiadomo jakiemu kozakowi jakby to byla najbardziej kozacka akcja ever
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
ja się tym nie chwalę tylko po prostu mówię.Poza tym zaśmiałem się tylko dlatego,że nie wiedziałem kim jest ten koleś.Gdybym wiedział w życiu bym tego nie zrobił bo miałbym przesrane do końca liceum
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
A miałeś? Chowanie głowy w piasek też nie jest dobre.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
jet, ta dyskusja nie ma sensu, zebys wiedzial jak mozna miec przesrane w liceum/gimnazjum... Zalezy od srodowiska, jednostek, ale wierz mi, ze mozna. To, ze opisal jak wysmial "najwiekszegotwardzielaszkoly" bo nie widzial kim jest, to nie powod IMHO zeby sie czepiac, ja kilka postow wczesniej opisalem podobne sytuacje, mnie to akurat rybka co by sie dalej dzialo, chociaz musialem sie pilnowac, ale znajac sytuacje takiego twardziela bym prawdopodobnie nie zgrywal. Niektore "uliczne sytuacje" jakie to sie opisuje w "ulicy" z takim podnieceniem, to naprawde bywa pikus w stosunku do tego co dzieje sie czasem po szkole, nie pros o przyklady.

Jesli chodzi o czyszczenie... Wiekszosc opowiesci nie jest specjalnie smiesznych ani ciekawych (w tym moje) i ogolnie forum ulica niestety jest miejscem gdzie moze sie wypowiedziec kazdy i o czym mu sie podoba (nie za wzgledu na modow ale na charakter tematu), absolutnej sterylnosci nie wprowadzisz.
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
ja wiem że chowanie głowy w piasek nie jest dobre ale ci kolesie mieli tak zryte czachy od jarania i ćpania że jestem w stanie uwierzyć że mogliby zbutować człowieka ot tak dla przyjemności i przy okazji zabić czym wcale by się nie przejęli.Kumpla spizgali ot dlatego bo się krzywo na nich spojrzał.A za ich same ryje dożywocie powinni im dać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024