Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Ulrich , czarne dżiny to dostaniesz w Poznaniu na Bema , ja tam zawsze się zaopatruję bo też lubię czarny kolor ;pale czarnej koszuli flanelowej to już nigdzie nie mogę dostać ;p
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
a co do historyjek to kumpel mi opowiadał coś takiego co mu się przytrafiło;p kiedyś stał sobie koło dworca pkp ze swoim kumplem,takim metalem.Wiadomo gościu długie bety,glany,ćwieki i te klimaty, no i sobie gadają.Nagle z daleka widać zasuwającą w ich stronę grupkę tak z 5 kolesiów w błyszczących dresach , ale to szczurki po 15-16 lat(jak ja nie cierpię takich cwaniaczków) i już z daleka słychać ochocze teksty w stylu"jebać bruda" itp.Mój kumpel mówi do tego metala że lepiej spadać bo będzie mała mordoklepka(trza dodać że kumpel był po 3 latach tkd więc trochę obity był a mimo to nie miał ochoty na przymusowy sparing :) ) A metal na to nic,tylko mówi "Spokojnie,patrz co teraz będzie: i wyjął motylka i zaczął nim sobie fachowo wywijać w powietrzu.Podobno dresiki od razu przeszły na drugą stronę ulicy ;p jak to kumpel opowiadał to lałem z tego równo.Żałuję że tego nie widziałem ;p pozdro
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
ciekawe co by było jakby szcurki też wyciagneły motylki i zaczeły nimi fachowo wywijac
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
gdyby babcia miała wąsy to by była wojewodą
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Taka opcja jest bardzo mozliwa ... prędzej drech będzia miał motylka niż jakiś metal czy inny człowiek ...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

gdyby babcia miała wąsy to by była wojewodą


spoko... ja bym nie chciał sprowokowac bójki na noże z 5 napastnikami... ja bym nie chciał sprowokowac nawet z jednym prawde powiedziawszy. gdybym ju z miał uzyc noża ( a mam nadzieje że nie będe musiał) to bym woląl go wyciagnac w ostatnim momencie. ale ja jestem głupi i jestem wojewodą bo mam wasy... ;)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
no jakby wyjęli to by było nieciekawie ale gdyby metal nie wyjął kosy to by była akcja 5 na 2 , no cóż można gdybać na ten temat ale dobrze że się dresiki zbłaźniły :-)
  • 0

budo_bednarz88
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
To opowiem co widziałem jakieś 2 lata temu w Gdańskim tramwaju.
Jechałem sobie do domu, godzina coś około 22-giej. Tramaj dosyć zapełniony, raczej niebyło miejsc siedzących ( jakaś impreza była w centrum, dlatego tyle ludzi jechało o tej godzinie). cisza i spokój, do czasu...
Wsiada podpity koleś z wędką w ręku :) (z 45 lat, żul) , no może raczej najebany, nie podpity... i coś tam się zaczyna pruć do kolesia który siedzi obok niego(jakiś studencik, na oko z 22 lata), ale ten siedzi spokojnie i nic sobie z tych zaczepek nie robi. Gdy żul zaczął klepać go wędką po głowie, ten nie wytrzymał. Wstał wyrwał mu wędkę z ręki, popchnął w strone wyjscia i zaczęła się szarpanina. żul coś tam jakieś teksty typu "zostaw mnie Ty skurwysynu" i tym podobne. Studencikowi włączył się agresor i jak tramwaj zatrzymał się na przystanku próbował wypchać go z tramwaju, ale nie udało mu sie to i żul wylądował na podłodze. Studencik strzepał kurz z kurtki i myśląc, zę żul nie będzie już fikał, usiadł sobie z powrotem i zlewa "nocnego wędkarza". niestety żul nie daje za wygraną, próbuje się podnieść i coś tam bełokocze pod nosem i znowu do studencika... Ten wstał i zaczęła się kolejna szarpanina, tyle że tym razem do akcji włączył się metal który siedział troche dalej. Podbiegł do żula i przewrócił go na ziemie (najebanego nie trudno) zaczął butować (glany na nogach oczywiście) i na koniec, co niebyło za mądre i wyglądało ŻAŁOŚNIE, wyjał z kieszeni gaz (nie wiem jaki, nie znam się na tym) po czym zaczął psikać w strone głowy leżącego, nie szkodliwego żula. Nie musielśmy długo czekać na efekty tego wyczynu. Poczułem szczypanie w oczach, i duszności. zrobiło się strasznie głośno, słyszałem na każdym kroku jak ludzie klną na tego idiote co gaz rozpylił.
Cała akcja skończyla się tak, że wszyscy musieliśmy opuscić tramwaj i czekać aż podstawią kolejny co trwało jakies 20 min. aż wszystko przez jednego cwaniaczka z gazem w kieszeni, który dawno wysrał mózg. (sorry za wyrażenie)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Dlatego trzeba gazik w żelu nosić .
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Dlatego trzeba gazik w żelu nosić .

.. i batona na metala :lol:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
i garotę na żula z wędką ;D
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
zabierasz wedke, robisz garote :P , czy mi sie tylko wydaje, ze metale sa niezle przewrazliwieni?
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

zabierasz wedke, robisz garote :P , czy mi sie tylko wydaje, ze metale sa niezle przewrazliwieni?


Wydaje ci się :wink: Tylko czasem po pięciu piwach takim jak ja szajba odbija :lol: (żart) A tak szczerze to przewrażliwione są jednostki :wink: Przecież wystarczyło wyjebać typa z tramwaju... A tak wogule to w jakim mieście to było? Bo jeśli w wawie to chyba wiem kto to zrobił :lol:
Pozdrawiam
  • 0

budo_bednarz88
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Garret, chyba jednak nie wiesz kto to, bo to nie było w Wawie. Czytaj dokładniej posty to będziesz wiedział w jakimj mieście to było.

a z tym batonem na metali, hehe niezły pomysł :D
jak by tak wtedy ktoś wysiadł za nim z tramwaju i mu batonem po łbie strzelił to by mu ssię odechciało takich rzeczy robić.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

czy mi sie tylko wydaje, ze metale sa niezle przewrazliwieni?


Bycie metalem polega też między innymi na przekonaniu, że wszyscy dokoła chcą Ci wpierdolić ;)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

Bycie metalem polega też między innymi na przekonaniu, że wszyscy dokoła chcą Ci wpierdolić ;)


O tym nie wiedziałem :D Choć... wież że faktycznie czasem jak widzę dresów, skinów lub kiboli w dużej grupie to mam takie dziwne przeczucie że chcą mi wpierdolić? :P Może to ma faktycznie coś z tym wspólnego? :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
Powinienem był napisać "uzasadnionym, bądź nie przekonaniu" :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........
chyba tak, szczegolnie jak gosc nie daje przejsc swojej dziewczynie (pchajac ja) ktora niechce z nim gadac i trzeba wysiadac z samochodu do takiego... zreszta, wiekszosc metali ktorych do tej pory spotkalem to lamusy ktore chowaja sie w glanach i dlugich wlasach. Idac za slowami piosenki "grzeczny chlopiec zawsze chce wygladac groznie, nosic ciezkie buty i podwijac spodnie"... ale moze faktycznie na takich do tej pory trafialem :?

garret- 7 lat spedzilem na ul. Norwida, bylem maly, ale byc moze cos zostalo w zylach z tego co pisales w innym temacie (osiedle norwida, tepi sie nawzajem z metalami) :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

zreszta, wiekszosc metali ktorych do tej pory spotkalem to lamusy ktore chowaja sie w glanach i dlugich wlasach.


Po prostu takich palantów najlepiej widać. Obracałem się długo w tym środowisku i jednak znakomita większość to sympatyczne chłopaki, które lubią chlać wino, ruchać i słuchać swojej muzyki, a zadymy im nie w głowie
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmieszne, dziwne sytuacje na ulicy...........

garret- 7 lat spedzilem na ul. Norwida, bylem maly, ale byc moze cos zostalo w zylach z tego co pisales w innym temacie (osiedle norwida, tepi sie nawzajem z metalami) :wink:


A wiesz skąd te zadymy z os. norwida są? Po prostu miejski ośrodek kultury w legionowie na ulicy norwida jest dosłownie siedliskiem metali i innych dziwnych ludzi :wink: A osiedle na tej samej ulicy robi z tego problem... :) Teraz jest spokojnie (w miarę) Ale kumple mi opowiadali co się działo dziesięć lat wstecz, gdy nie w głowie mi była ta muzyka.
Zdażało się że dresy wparowały na koncert w moku i przegonili calutkie towarzystwo... W odpowiedzi na następnym koncercie zbierała się ekipa mocniejsza i szli na osiedle robić burdę. Widziałem zdjęcia na których ulica przed mokiem byłą ostro zakrwawiona, a naokoło leżeli pokrwawieni ludzie (z jednej i drugiej ekipy). I nie było przebacz, ze sprzętem i wszystkim były zadymy. Tyle że faktycznie ciężko stwierdzić teraz kto zaczął :)
Cóż nie na darmo kiedyś legionowo było nazywane "Skinowo", do dziś znam ludzi którzy uważają że w legionowie są najgorsze zadymy.
Ale kto by się tym przejmował :)
A jeśli chodzi o metali którzy są lamusami to faktycznie jest wielu takich :wink: Zależy od człowieka :) Trzeba się poobracać trochę w środowisku żeby oddzielić tych spoko od debili. Ale wg. mnie większość jest spoko :wink:
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024