Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondoka VS amator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_wnuq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Taekwondoka VS amator
Czy osoba cwicząca 5 lat TKD, waga 60 kg mogła by unieszkodliwić zwykłego człowieka 80 kg ? Czy ma jakies szanse amator czy raczej nie ? Co sądzicie ?
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Nie wiem sprawdz to zobaczysz 8) ,a pozatym multum byla takich tematow na w tym dziale,pojdz sobie poszukac
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
zalezy od wielu czynnikow . Bylo na forum wiec mozesz poszukac :P
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Cwiczacy taekwondo i umiejacy technike "kopniak w jaja i ucieczka" wyjdzie chyba z tego cało :) . Bo raczej nie ma sensu stosować innych 'pokazowych' kopniec(?)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Jak najbardziej, chyba że spanikuje i da ciała.
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Joseph Stalin którego waga jest nadal nieznana unieszkodliwił niestety ładne kilka milionów ludzi..... Gdyby znał TKD kto wie kto wie.....

Wybacz ale na absurdalne pytanie ciężko dać nieabsurdalną odpowiedź. Możesz trenować JKD i unieszkodliwic kolesia nożem, trenować sambo i unieszkodliwić kolesia zatrutą strzałką, możesz trenować filozofię i unieszkodliwić kolesia prostytutką.... Itp itp itp....

I do cholery jasnej czy ktoś kto trenuje TKD nie jest zwykłą osobą ?
Amator pyta czy rozwali kogoś kto jest gorszy od amatora w sztukach walki...
Eh............
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Tak.....nie.......eeeeeee.....nie wiem , nikt tego nie wie. To zalezy tez od czlowieka , ktos moze nic nie trenowac ale cale zycie torowal sobie droge walka , mial duzo starc na ulicy. W takiej walce nie ma schematow , machnie reke , trafi w szczeke i 10 lat tkd nie pomoze.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator

Czy osoba cwicząca 5 lat TKD, waga 60 kg mogła by unieszkodliwić zwykłego człowieka 80 kg ? Czy ma jakies szanse amator czy raczej nie ? Co sądzicie ?

a jakie tkd? Na WTFie zauważyłem, ze chłopaki ćwiczące więcej lat, niż Ty w full kontakcie, kiedy nie mogą uzywać nóg panikują, bo zapomnieli, że istnieją tak przydatne gadżety, jak ręce, ale nie będę się rozpisywać, bo pewnie nie raz to było tutaj wałkowane.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
nie nie moze, jest to konstytucyjnie zabronione i karane pozbawieniem wlnosci do lat5 w przypadku udowodnienia osobie cwiczącej 5 lat TKD, waga 60 kg ze unieszkodliwila zwykłego człowieka 80 kg.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
no k.... ten dzial naprawde spada na psy z glosnym 'jebudu'. niedlugo bedzie 'operator wozka widlowego vs. amator' 'pani gienia z delikatesow vs. amator' itd.
porazka
edyta: zapomnialem dodac ze gosc z tkd w starciu z amatorem albo wygra albo przegra.
pozdrawiam
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
ja tez mam pytanie czy czlowiek trenujacy szachy waga ok 75 kg moglby pokonac czlowieka ktory jest amatorem w bierki ale jest w wadze ciezkiej i bral udzial w paru turniejach parafialnych
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator

ja tez mam pytanie czy czlowiek trenujacy szachy waga ok 75 kg moglby pokonac czlowieka ktory jest amatorem w bierki ale jest w wadze ciezkiej i bral udzial w paru turniejach parafialnych

A ja mysle ze przyjdzie Chuck Norris i wygra :D :D:D:D:D
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
To i ja się dołączę:
1. Czy przeciętny operator wózka widłowego sprawnie posługujący się kluczem francuskim, oraz trafiający doniczką w drzewo z odległości 100 kroków jest w stanie pokonać tego łysego kolesia co grał na klawiszach w zespole Kombi?

2. Czy dwudziestotonowa ciężarówka marki Kamaz wyładowana gruzem i żużlem jest w stanie pokonać litewską drużynę piłkarską z drugoligowego klubu trampkarzy?

3. Czy Hans Kloss po wypiciu sześciu termosów herbaty i z zawiązanymi oczami jest w stanie pokonać głód i choroby w Afryce Środkowej?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Spawacz znowu dałes po piździe :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_markus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Tak wracając do tematu to jeśli ja bym się zastanawiał po 5 latach jakiejś SW czy mam przewagę nad 20 kg cięższym leszczem to by oznaczało, że coś jest nie tak ze mną albo z systemem, który trenuję.
Jeżeli macie na TKD walkę w rękawicach i niskie kopnięcia w pełnym kontakcie to pewnie masz nad nim przewagę.
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Tak się zastanawiam. Dlaczego pytania typu: "Czy dałbym radę" padają z ust osób ćwiczących karate czy taekwondo, a nigdy z ust osób ćwiczących boks czy kick boxing? To czego was uczą na treningach, skoro nie jestescie pewni swoich umiejetności?
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator

Tak się zastanawiam. Dlaczego pytania typu: "Czy dałbym radę" padają z ust osób ćwiczących karate czy taekwondo, a nigdy z ust osób ćwiczących boks czy kick boxing? To czego was uczą na treningach, skoro nie jestescie pewni swoich umiejetności?

Pytania idą od ludzi nie stylu (to człowiek jest niepewny swojej sily, lub jest poczatkujacy, czy tez mlody)... bo moze chyba bokser zapytac?
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
nie dasz rady.


przejedź go czołgiem....




5 lat TKD...jasne chyab korespondencyjnego.
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Pytanie było taką małą prowokacja :wink: . Sam ćwiczę kyokushin i ten styl pare razy uratował mi dupę. Prawda jednak jest taka że na karate często zapisują się ludzie nie mający predyspozycji do trenowania MA. W mojej sekcji ćwiczy sporo takich osób. Chodza na treningi czasem po kilka lat, lecz w sytuacji zagrożenia dostaliby wpierdol od zwyklego drecha (były takie przypadki). Jesli ktoś nie ma predyspozycji do trenigu sportów walki, to choćby ćwiczył, niewiele mu to da. Z klubów bokserskich takie osoby odpadają bardzo szybko (po prostu inna specyfika treningu). Na karate mogą chodzić troszkę dłużej, ale i tak niewiele im to da.

A żeby czasem ktos nie powiedział że to wina klubu i trenera, to wspomnę że nasze treningi prowadzi były medalista ME open, a chlopaki od nas obstawiają najważniejsze bramki w miescie (pzdr ekipa z Arkadii).
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondoka VS amator
Morał taki że jak już wiemy że przegramy to nawet te 10 lat cwiczen i czarny pas by nam nie pomogl... a gdy ktos wierzy ze wygra to ma wieksze szanse... (prawda?)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024