Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak zlikwidowac garba?:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_maxvell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak zlikwidowac garba?:)
mam taki problem 22 latka zaczelem zaczalem trenowac capo pare miesiecy temu i jestem wysoki..no i sie garbie...jak z tym walczyc czy ktos mial podobny problem:)bo wbrew pozorom nie jest to latwe do opanowania..czekam na powazne podpowiedzi..
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zlikwidowac garba?:)
wydaje mi sie ze są na to odpowiednie cwiczenia, mysle ze możesz jej znaleść w internecie bez problemu. Ćwiczisz 5 min dziennie, gdzies o czym takim słysząłem
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zlikwidowac garba?:)
miałem to samo choć wysoki raczej nie jestem.
Cwiczeń żadnych specjalnych nie stosowałem tylko rok skupiałem się podczas ginga i w bazach głównie nad tym żeby się nie garbić, rok mi to zajeło i wbrew pozorom to nie jest długo jak na taką przypadłość. Wynik taki że w capo się nie garbie ale w "życiu codziennym" i owszem ;)

ale nie martw się jest pajaczek ! :)
  • 0

budo_bezimienny
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zlikwidowac garba?:)
Ja też tak miałem, ale przestałem się garbić mając 10 lat :P Może spróbuj rozwinąć mięśnie klatki piersiowej. To pomaga (chyba).
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zlikwidowac garba?:)
szeroko na nogach przy poruszaniu, mocno ugiete caly czas, obniza sie tylek i baza cala, klatka piersiowa nisko i sam sie z czasem wyprostujesz..... najlepiej pomagaja cwiczenia przed lustrem
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zlikwidowac garba?:)
moze garbisz sie bo chcesz robic ginga nizej. zamiast obnizac tułów, obniż biodra. zapytaj trenera, cwicz bokiem do lustra wtedy bedziesz widzial czy sie garbisz czy nie. i zamiast "wzmacniac miesnie klatki piersiowej" to rozciagaj je i wzmacniej miesnie plecow, szczegolnie czworoboczny (tzw. kaptur <- skł sie z trzech czesci: zstepujacej, poprzecznej i wstepujacej). 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024