Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowa strona traser.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

nowa strona traser.pl
Ruszyła właśnie strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
Proszę o sugestie i uwagi w/s serwisu.
  • 0

budo_witia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żolyborz, stolyca Warszawy ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Może jakiś cennik, bo coś nie widzę...
Pozdrawiam, Witia
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Zgadza się, bezposrednio w tym serwisie nie ma informacji o cenach, ale jest link z dzialu dystrybucji do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam jest pelna oferta cenowa na wszystkie modele.
  • 0

budo_witia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żolyborz, stolyca Warszawy ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Mea culpa, leń ze mnie wylazł :wink:
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
A mi się najbardziej w tych zegarkach podoba ta radioaktywna koniczynka :)
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
To wasza strona ?

Adam
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Tak to nasza strona.
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
ładna :)
i dużo informacji.

Adam
  • 0

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

ładna :)
i dużo informacji.

Adam



Jedyny "bajer" tych zegarków to - na pierwszy rzut oka - kapsułki z trytem.
Czy jednak ten BAJER uzasadnia tak wysokie ceny?
Osobiście wątpię. Pomijając tryt, chociażby CASIO wydaje się być lepszym wyborem - w ofercie ma zegarki NIE DO ZAJECHANIA i niezawodne.

No, ale cóż - pewnie nie są "taktyczne" :D
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

ładna :)
i dużo informacji.

Adam



Jedyny "bajer" tych zegarków to - na pierwszy rzut oka - kapsułki z trytem.
Czy jednak ten BAJER uzasadnia tak wysokie ceny?
Osobiście wątpię. Pomijając tryt, chociażby CASIO wydaje się być lepszym wyborem - w ofercie ma zegarki NIE DO ZAJECHANIA i niezawodne.

No, ale cóż - pewnie nie są "taktyczne" :D


To, że uważasz, iż Casio jest lepszym wyborem, pewnie wiesz z własnego dużego doświadczenia. Rozumiem że miałeś okazje używać i Trasera i Casio.
No cóż Twoją opinie można skwitować np tak: co za tępaki odpowiadają za wyposażanie oddziałów specjalnych najlepszych armi swiata, że wybieraja Trasera a nie Casio. Ten tryt chyba ich oślepił. :) :wink:
  • 0

budo_geronimo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Nie można powiedzieć,że zegarki Trasera są złe ale na pewmo nie nadają się dla wojska a zwlaszcza dla jednostek specjalnych.Powód właśnie zachwalany przez wszystkich tryt ktory jest idealnym wskażnikiem celu dla snajperów.Przykłady relacje z 1 i 2 wojny światowej a wtedy żolnierze używali zegarków z o wiele mniej świecącym od trytu fosforem.Wystarczało to aby zostać namierzonym z odległości 300-400 metrów i zejść z tego świata.

Być może właśnie dlatego na zdjęciach żołnierzy jednostek specjalnich m.in. fok, widzimy na rękach zegarki elektroniczne m.in.casio.
A za wyposażenie jednostek specjalnych odpowiadają hmm.........

Przykład nóż sog seal knife 2000 jeśli jest taki dobry dlaczego nie widać go na forum wygrał konkurs jako nóż dla fok a tu nikt go nie chce posiadać a z tego co wiadomo to i foki specjalnie nim zadowolone nie są. :) :) :)
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

Ruszyła właśnie strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
Proszę o sugestie i uwagi w/s serwisu.

Wracając do tematu :wink: bo lekkko z niego schodzimy:] stronka całkiem fajna troszkę mi przypomina pewną stronę hmm... traser.com :) ale bardzo szybko chodzi i jest ok. Jeśli mogę coś zasugerować to dodałbym taki chodzący zegarek jak na traser.com i dodałbym cenę zegarków(jest więcej leniwych niż Witia)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

Nie można powiedzieć,że zegarki Trasera są złe ale na pewmo nie nadają się dla wojska a zwlaszcza dla jednostek specjalnych.Powód właśnie zachwalany przez wszystkich tryt ktory jest idealnym wskażnikiem celu dla snajperów..........

Przykład nóż sog seal knife 2000 jeśli jest taki dobry dlaczego nie widać go na forum wygrał konkurs jako nóż dla fok a tu nikt go nie chce posiadać a z tego co wiadomo to i foki specjalnie nim zadowolone nie są. :) :) :)


Drogi Geronimo - skoro tak pewnie przedstawiasz tą tezę, to może wysil się na trochę więcej konkretów, bo jak dla mnie (i mojej wiedzy przekazanej nam przez Trasera) to co piszesz to niczym nie poparte widzimisie.
Z jakiegoś powodu zegarki Traser mają certyfikat militarny określony przez normę: MIL-W-46374F dotyczacą wymogów  stawianych cyferblatowi zegarka  dla amerykanskiej armii.
Po drugie problem widoczności dla snajperów z powodzeniem niweluje takie proste urządzonko jak opaska na zegarek.

Po trzecie, faktycznie odeszliśmy od tematu tego postu. Proszę, o uwagi i sugestie odnośnie serwisu.
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Makato - Geronima ma rację, spotkałem się na jednym z forum dyskusję na temat zegarków dla żołnierzy. I większość odrzuciła idę z zegarkiem o tarczy podświetlanej trytem z powodów które podał Geronimo.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

Makato - Geronima ma rację, spotkałem się na jednym z forum dyskusję na temat zegarków dla żołnierzy. I większość odrzuciła idę z zegarkiem o tarczy podświetlanej trytem z powodów które podał Geronimo.


Pewnie to forum to BUDO, kilka miesiecy wstecz były dywagacje na ten temat z konkluzją jak przytaczasz. To pewnie opinie kolegów, dla których obcowanie z snajperem z wrogiego państwa to chleb powszedni. :wink:
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Chłopaki, nie przegadujcie się.
Dla mnie na przykład tryt to super pomysł (mam w kompasie), raczej nie mam do czynienia ze snajperami...

Mieliśmy rozmawiać o stronie. Uwagi odnośnie podania cen są jak najbardziej cenne. Przydałyby się.

Adam
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

Chłopaki, nie przegadujcie się.
Dla mnie na przykład tryt to super pomysł (mam w kompasie), raczej nie mam do czynienia ze snajperami...

Mieliśmy rozmawiać o stronie. Uwagi odnośnie podania cen są jak najbardziej cenne. Przydałyby się.

Adam


W prawdzie, informacje odnośnie ceny można znaleźć na stronie dystrybutora czyli arizzon.com , ale faktycznie sugestia jest słuszna.
Postaramy się w najbliższym czasie to uzupełnić.
  • 0

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl

Pewnie to forum to BUDO, kilka miesiecy wstecz były dywagacje na ten temat z konkluzją jak przytaczasz. To pewnie opinie kolegów, dla których obcowanie z snajperem z wrogiego państwa to chleb powszedni.


No wiesz - trudno się dziwić, skoro reklamuje się go jako zegarek żołnierza, a nie zegarek gospodyni domowej :)

Myślę, że biorąc pod uwagę klase współczesnych wzmacniaczy obrazu, wersja z rozwaleniem właściciela zegarka jest prawdopodobna.

Nadal podtrzymuję opinię (wyłacznie MOJĄ), że poza trytowymi kapsułkami w tych zegarkach nie ma nic naprawdę wystrzałowego, co deklasowałoby solidny zegarek CASIO.
Sam przyznaj, że jesteś - delikatnie mówiąc - mało obiektywny. Ale trudno mieć pretensje, w końcu te zegarki sprzedajecie.

Będąc takim - załóżmy - misiem z SAS, wolałbym zegarek z wysokościomierzem i kompasem, niż analog, który ŚWIECI NA OKRĄGŁO (a w celowniku optycznym zintegrowanym ze wzmacniaczem obrazu jak TARCZA BIG BENA), a nie tylko wtedy, gdy chcę i mam kaprys nacisnąć sobie guziczek.


BTW, IMHO To tylko mydlenie oczu klientowi "taktycznością" zegarka :)
Rosjanie też mają swoje "wojskowe zegarki", co nie oznacza, że każdy żołnierz musi się katowac ich używaniem.

P.S Strona fajna :)
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Makato - to nie było Budo. Oczywiście nie ma pewności, że osoby tam piszące to żołnierze, choć za takich się podaję. Jednemu z piszących przeszkadzała nawet zbyt jasna, odbijająca światło tarcza zegarka.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa strona traser.pl
Hejo!

Pod Operą rozjeżdzają się tabelki specyfikacji każdego zegarka. Chodzi o przesunięcie opisu danych względem i nazwy.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024