Skocz do zawartości


Zdjęcie

"nerka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciek k.
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"nerka"
tak to sie chyba nazywa, taka jakby torebka zapinana w pasie do noszenia na plecach nad tylkiem. ma ktos? jakies uwagi? wazne zeby miala miejsce na butelke (bidon) bo bym jej uzywal m.in do jazdy na rowerze a ten rower na ktorym najczesciej jezdze nie ma otworow na koszyk (rama torowa). nie musi byc jakos bardzo duze, ma sie zmiescic tool (chociaz tez niekoniecznie bo mozna go w pochewce na pasku "nerki" zawiesic), detka rowerowa, pare kluczy, baton itp. w ogole gdzie tego szukac bo jakos rzadko sie takie torebki widuje w sklepach.
pozdr
  • 0

budo_tokuf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "nerka"
zobacz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tam jest chyba ze dwie strony dyskusji , podane są też linki do sklepów
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: "nerka"
Tokuf zaraz Ci wykopią odpowiedź za dawanie linku do innego forum. Tu regulamni tego zabrania, choć gdyby NG.... było po angielsku lub niemiecku to link był by dopuszczalny.
Ja mam nerkę produkcji starego Alpinusa, bardo ją sobie chwalę. Używam je na rowerze i chodząc na piechotę. Oprócz noszenia jej na nerach, noszę ją też na skos przez plecy lub jak torbę na ramię (dorobiłem zaczepy do paska na ramię).
Nerke dostaniesz w każdym lepszym sklepie turystycznym. Od najtańszych Campusa, po droższe i lepsze Wolfskina. Tego drugie szukaj w sklepach Horyzont.
Np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
choć lepsze są modele z zewnętrznym i zasobnikami na butelki z wodą.
  • 0

budo_maciek k.
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "nerka"
no ja sie wlasnie nie wychylalem z tym wczesniej ale mam takiego upatrzonego wolfskina:

Dołączona grafika

tylko pytanie czy warto wydac na niego 100 kaczorow.

ps wraca mi wiara w ludzi, jeszcze nikt mi nie napisal zebym kupil sobie maxpedition :wink:
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: "nerka"
Maxpedition jest firmę robiącą przepłacony sprzęt taktyczny z bajerem, ale przepłacony. Wolfskin jest znaną od lat robiącą wysokiej jakości sprzęt turystyczny (trekingowy). Nereczka ładna, jeżeli odpowiada Ci rozmiar i ilość zaosbników to kupuj. Ja za swoją dałem kilka late temu 120zł.
Tu masz test mojego sprzetu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024