Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_złoty topór
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka
Szanowni Państwo patrząc na działalność internetową w/w koleżki zbytka z PZKB śmiem twierdzć
,że ten człowiek poprostu oszalał.Nie dość ,że sieje wielki ferment w
świecie sztuk walki to jeszcze obraża wszystkch na prawo i lewo .Wielki popis
swojej arogoncjii i ataku furii internetowej dał już wielokrotnie w swoich wypowiedziach min.
pod peudonimem "przemysław" gdzie z tragicznego
wypadku uczynił miejsce wyładowań swoich frustracji wręcz jakiegoś opętania w nienawści
do wszystkich (nawet karateków i kung Fu!) ,a wszczególości do organizatorów,którzy zrobili zwykły
podwórkowy turniej jakich jest mnóstwo miesięcznie w Polsce np.All style karate(ulubiona arena zbytka gladiatora).
Wtedy jeszcze wzbudził moją litość ("ciągle drugi"),biedny człowiek pomyślałem ,
moderatorzy kasowali jak mogli jego amokowe wynurzenia i napady pseudo wiedzy i inteligencji
na pewno ostro zaprawione alkoholem albo norkotykami.
Ale teraz "pionier" nowej myśli naprawdę mnie wkurzył.Jak może tak traktować
i naśmiewać się z naszych polskich zawodników!!,którzy w ciężkich pojedynkach
zasmakowali porażki!!! oraz wykorzystywać wspolne ze swoimi
koleszkami niby Thai boxerami wizerunek Mistrza Muay Thai płk.Amnata do zalatwiania swoich brudnych interesów
PZKB przeciwko PZMT.Czy nie wystarcza już handel sprzętem poza przetargami w PZKB
jego kumpla Palacza?Co robi komisja rewizyjna w PZKB może Palacz ma takie już zasługi
że może trzepać kasę na Państwowych dotacjach?,ciekawy jest też fakt współpracy ze oraganizacjami karate,po wynikach widać
że nasz gladiator zbytek z kumplami z kb to także wytrawni karatecy, chociarz w myśl jego rozumowania
co do legalnych związków i co za tym idzie turniejów musi być zgoda polskich związków.Z tego co wiadomo nie ma
Pz karate all stylowego Ale za to mamy co..
Polski " Wszechwladno-Stylowy" Zwiazek kick boxingu z extra pomyslami na uszczęśliwianie innych sztuk walki
poprzez otwieranie różnych"KOMISJI STYLOWYCH" i tak , mamy już różne komisje
(obecna najbardziej wściekła,tfu prężna i wypełniona znawcami)
Muay Thai to oczywiści zawodnicy kick boksu oprócz że sa wytrawnym Thaiboxerami ,karatekami specjalzują się także
w mma i walkach w parterze,nie długo przyjdzie czas na kung fu oraz taekwondo.
A Gladiator to szumna nazwa jego klubu w Bydgoszczy gdzie zbytek kreuje się na wielkiego
mistrza,wojownika i działacza PZKB oraz pełna trenujących ludzi nieświadomych działalności swojego guru.
Niestety ,ale prawda jest inna
czytając jego ( niby anonimowe)wypowiedzi można stwierdzić ,że to chory i opętany Oszołom
pełen nienawści,niegodny powierzonego mu stanowiska mizerota i dyletant.Chociaż patrząc na zagrywki i
dzałania PZKB to chyba jest we właściwym miejscu i towarzystwie .Nasuwa mi się dzięki jego działaniom nowy tekst piosenki
"szumi dokoła las zbytek na forum wlazł ,mąci jak szalony nieźle nakręcony "
Niech się sam poczuje opluty tak jak innych opluwał,opluwa i z pewnością będzie opluwał !!
Taki to gladiator !!!!Ślina mu w oko!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka
nic dodac, nic ujac
  • 0

budo_złoty topór
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka
A mały jeszcze szczególik co do współpracy spółeczki zbytek-palacz .Ciekawe dlaczego od wielu lat prywatna firma turystyczna zbytka wygrywa wszystkie przetargi na wyjazdy dla zawodników PZKB.Palacz sprzęt ,zbytek przeloty i przejazdy.Komisjo rewzyjna na co czekasz przecież to kryminał!!!Na kolejny przekręt czeka 80tys na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Muay Thai ,ale na drodze stanęło PZMT z przedstawicielstwami WMC i IFMA i stąd takie wielkie zainteresowanie PZKB dla Muay Thai i wszystkie pokrętne zagrywki!Cdn....zbytku otworzyłeś puszkę pandory opluwając nawet swoich kolegów po fachu z kick boksu!!Za plucie na Polaków nie podarujemy!!
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka
........ no właśnie zbytku, byłeś tak wkurwiający że mam nadzieję że wejdziesz dziś w świeżą kupe.
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Gladiator czy Oszołom?Czyli ZBYTY kolegi vice pr PZKB zbytka
A ja się już zastanawiałem o co chodzi w tej krucjacie przeciwko PZMT i Rafałowi Szlachcie. No i wiadomo już, że jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze i albo seks. Seks możemy odrzucić. Zostaja pieniądze.

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024