Skocz do zawartości


Zdjęcie

pionier i jego wywody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pionier i jego wywody
Czy to nie ten san pulkownik o ktorYm mowi Pan Szlachta NAUCZYCIELU!!!!!!!!!!
I przyjezdza do PZKB. Wroga nr 1 pana To moze Pan Szlachta z ta wzlacznoscia itp BAJERUJE. CUDA SIE ZDARZAJA.

WCZORAJ MISTRZ SWIATA IFMA RZADEK PRZEGRYWA Z MISTRZEM SWIATA WAKO (KICKBOXING). pRZEGRYWA !!!!! DOSTAJE BATY.
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Pionier co Cie tak cieszy jak Polak przegrywa? Czy przez Twój post nalezy sadzić wyższość kickboxingu nad Muay Thai? Może się mylę ale czy Ty nie masz osobistej urazy do R. Szlachty? Czytam Twoje ostatnie posty i widzę, że na siłę chcesz wcielić Muay Thai do kicka, ale z całym szacunkiem do Ciebie Thai nie jest jeszcze jedną odmianą kickboxingu ani sportem walki. Muay Thai jest sztuką walki i to na dodatek tradycyjną. Nie jest zlepkiem technik, nie tworzy na siłę nowych odmian.
Gratuluje sprowadzenia Generała to wielka osobowość w Thaju, życzę udanego treningu z nim.

pozdrawiam
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Pan Szlachta na stronie PZMT pisze :

PZTM - muaythai
PZKB - kickboxing
Nie daj się zwieść? Czytaj uważnie

Czy mam za to go lubić? Jaki ma to cel(napis na stronie)? On ma jakieś problemy ze sobą? Jestem, członkiem PZKb i nie lubie jak ktoś próbuje obrażać moją organizację. PZKb nikogo nie zwodzi. Robi to na pewono Pan Szlachta. Próbuje udawadniać wysoki poziom MT w PZMT.(dlatego pisze o Rządku) A to g prawda. Zresztą PZKb też może jest z 3 zawodników, która może walczyć na świecie.

Pan Szlachta tworzy mit o sile PZMT i zwodzi swoich członków jacy są dobrzy. A to niestety nie prawda. A podział ten powoduje, że wiele talentów zostanie zniszczonych. Kiedy wreszcie obudzicie się i zobaczycie jaka jest prawda.

W Polsce MT raczkuje. Jesteśmy jeszcze w powijakach, tylko przy działaniu Pana Szlachty nie wyjdziemy z pod szafy dłużej. MT rozwinie się i bez was tylko duzo później.

Jeśli chchesz wiedzieć to nie lubie Pana szlachty. Początek miał dobry. Teraz jednak bardziej jednak dba o integralność PZMT i własne interesy niż o rozwój MT. I za to go nie lubie.

jasne
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Pan Szlachta na stronie PZMT pisze :

PZTM - muaythai
PZKB - kickboxing
Nie daj się zwieść? Czytaj uważnie

Czy mam za to go lubić? Jaki ma to cel(napis na stronie)? On ma jakieś problemy ze sobą? Jestem, członkiem PZKb i nie lubie jak ktoś próbuje obrażać moją organizację. PZKb nikogo nie zwodzi. Robi to na pewono Pan Szlachta. Próbuje udawadniać wysoki poziom MT w PZMT.(dlatego pisze o Rządku) A to g prawda. Zresztą PZKb też może jest z 3 zawodników, która może walczyć na świecie.

Pan Szlachta tworzy mit o sile PZMT i zwodzi swoich członków jacy są dobrzy. A to niestety nie prawda. A podział ten powoduje, że wiele talentów zostanie zniszczonych. Kiedy wreszcie obudzicie się i zobaczycie jaka jest prawda.

W Polsce MT raczkuje. Jesteśmy jeszcze w powijakach, tylko przy działaniu Pana Szlachty nie wyjdziemy z pod szafy dłużej. MT rozwinie się i bez was tylko duzo później.

Jeśli chchesz wiedzieć to nie lubie Pana szlachty. Początek miał dobry. Teraz jednak bardziej jednak dba o integralność PZMT i własne interesy niż o rozwój MT. I za to go nie lubie.

jasne
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
A czy to żle że Muay Thai nie chce byc łączony z kickboxingiem? W końcu to zupełnie inna sztuka walki, ma inne korzenie, inne pochodzenie inną strukturę, Jest po prostu inne.
Może cos więcej napiszesz na temat seminarium z Generałem. Co bedzie uczone, koszt, miejsce itp.
pozdrawiam
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Seminarium jest bezpłatne dla zainteresowanych Muay Thai nie ważne kto jaką dyscyplinę trenuje karate, jiujitsu, kikboxing, muay thai, aikido ,wszyscy są mile widziani .
M.Okninski valetudo.pl
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Najważniejszy jest rozwój MT. Nikt na świecie nie dzieli na MT i KB. KB to system walk ( 7 odmian) Chodzi zeby jak najwięcej osob miało dostęp. Wie to pułkownik tajlanski. Tylko PZMT probuje być bardziej boskim od boga. Jest to niezdrowe. A napis na stronie delikatnie mowiac jest niesmaczny
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Zrozumcie !!!!
Na calym swiecie w klubach KB cwiczy sie MT. Tylko w Polsce PZMT chce miec monopol na MT. I To mi sie nie podoba. Tu nie chodzi o integralnosc MT ale PZMT. Wi(pan Prezes), ze gdy pozwoli by uznano te prawde oczwista czyli MT jako dyscypliny w ramach KB, to Zginie jego mit. IFMA opiera sie tez na klubach KB. Nikt nie podwaza iz MT pochodzi z Tajlandii. Podwazam tylko wylacznosc PZMT na ta dyscypline.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
A co w tym dziwnego że ludzie ćwiczący Muai Thai nie chcą być utożsamiani z Kick-Boxingiem, czy też Thai-Boxingiem.

Muai Thai to jak już ktoś zauważył sztuka walki

Kick-Boxing to sport, podobnie jak Thai-Boxing
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Mylisz sie.

Muay thai to to samo co thai boxing
Na stronie IFMA przy przepisach jest napisane obok w nawiasie.

Muaythai(thai boxing)

Tu nie chodzi o tozsamosc a o wylacznosc. NIgdzie na swiecie nie pisze

PZMT muaythai
WAKO kickboxing
nie daj sie zwiesc

on oszukuje ludzi

nie daj se zwiesc

To brzmi ja stare komunistyczne haslo uwazaj!!!!!wrog czuwa!!!!

JAkby PZKb bylo msciwe to zawiadomilo by o tym wladze. Bo lamie prawo i klamie.

Oskarza o oszusto i klamie bo kickboxing to tez muaythai
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Czy to juz jakas krucjata kickboxingu przeciwka Muay Thai w wykonaniu PZMT? Muay Thai to coś zupełnie innego niz kickboxing. To nie jest jeszcze jedna formuła walki w kickoboxingu. To jest odrębna sztuka walki. Nie stawiaj tutaj znaku równości. To, ze wkomponujesz kolana i łokcie do technik kicka to jeszcze nie będzie MT. Te same techniki wykozystywane sa przez inne sztuki walki.
pozdrawiam
  • 0

budo_xenomorf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Pomijając kwestie organizacyjne jeśli MT chce zaakcentować swoją odrębność to chyba lepiej dla MT a gorzej dla KB.

Czy to seminarium odbywać się ma na Gwardii?
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Pionier, wybacz ale Twoje posty zaczynają wiać nudą, wszędzie ich juz pełno, ale wciąż o tym samym. Nie neguje Twojego prawa do wyrażania swoich opini, tym bardziej na forum publicznym jaka jest ta strona, gdzie prawo takie mają wszyscy - jednak zrobiłes to raz, drugi...setny...az do znudzenia, nie męczy Cię to? Bo mnie zdecydowanie tak.
Masz jakąś urazę do p. Szlachty? Wyslij mu maila, podpisz się z imienia i nazwiska, może mu coś doradzisz, pomozesz, wspólnie coś zrobicie? Pewnie, że daleko mu do ideału, ale komu nie jest? :)
A to czy MT nalezy "wchłonić" w KB, jak uważasz - czy nie, jak uważa tutaj zdecydowana większość, w tym i ja - to może piłka nozna to też KB ? Przecież tam tez sa kopnięcia a że inne pochodzenie, zupełnie coś innego, co z tego, prawda?
Ktos tez blędnie, wg mnie zauważył że KB to sport a MT to sztuka walki - oczywiście że tak, ale ja trenuje też MT również dla sportu, dla sportowej rywalizacji na ringu, więc nie jestem sportowcem w takim razie Twoim zdaniem?
Poza tym tematem tutaj jest seminarium a nie roznice pomiedzy KB a MT czy też PZKB a PZMT, prosiłbym by pisać tutaj wlasnie na ten temat a Pionier najlepiej niech założy inny temat - np "nie lubie p. Szlachty i MT" albo "KB górą". Osobiście cieszę się, że takie seminarium bedzie zorganizowane i chciałbym sie tam wybrać, więc zamiast czytać wypociny niektórych, chciałbym sie dowiedzieć czegoś konkretnego o seminarium, np jakie godziny, gdzie wysyłać zgłoszenia itp.
pozdrawiam
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
I na tym polega demokracja. Każdy ma prawo dyskutować. Czy zaóważyłeś z łaski swojej, iż zazwyczaj dyskutuje z kims To znaczy, iż ktoś kto ma inne zdanie uznaje jednak wolną wolę i wyraża swoją.

NIe rozumiecie jednego. NIe krytykuje czy ktoś chce nazywac się teakwondo, czy muaythai. Krytykuje tylko to ze stara sie zmonopolizować.

na całym świecie thaiboxing uprawiany jest w ramach kickboxingu ( chociż oczywiście są sekcje tez tylko uprawiające thai jak i są gdzie tylko semi ( n p we Włoszech).

IFMA zrzesza wszystkich. Jedyny wymóg to uznanie przepisów IFMA. Jedynie W polsce PZMT chce mieć mononpol i to jest niesłuszne.

Uprawiacie różne dyscypliny. Czy chchielibyście by nagle ktoś nie uznawał waszych osiągnięć lub uprawnien.

PZKB nie monopolizuje. Przecież LIGHT-CONTACT uprawia też teakwondo ITF. Czy dlatego staramy się walczyć z nimi ograniczyć ich nie. Chociaż LIGHT-CONTACT został wprowadzony do KB dlatego, iż dużo trenujących byłych z TK tego chciało

Wcześniej podobnie było w semi - sposób walki rodem z karate. Nadal na świecie jest wiele styli karate tak walczących.

KB bierze ze sportów walki wszystko to co najlepsze. UZnają to przywódcy IFMA współpracująć z organizacjami KB na całym świecie. Jedynie PZMT uważa inaczej

Dowodem jest, przyjad pułkownika do polski na zaproszenie PZKb. Jest to największa w Polsce i na Świecie organizacja walcząca w rękawicach, z drugiej strony na tyle elastyczna, iż może uznać zasady obowiązujące w MT. W KB zasada głóną zasadą jest. Jeśli ktoś robi coś dobrze, to należy z nim współpracować a nie z nim walczyć. Będziemy wtedy silniejsi.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Wchłaniania - takim hasłami was straszą?



Chodzi o zwykłą współpracę a wy jestescie pojeni hasłami wciea wchłonią.
Nic na siłę.

NA razie tylko wsytarczą takie imprezy jak liga. Sami będziecie mieli prawo wybrać. Tylko władze PZMT wiedzą, iż nie mają szans organizacyjnie, i dlatego głoszą hasła o tym iż KB to nie MT. I bez Was znajdziemy się w IFMA oraz stworzymy silne MT. Tylko może troche później.

Dobrym zwyczajem KB jest iż jeśli ktoś się w czymś specjalizuje np MT to ma na to duży wpływ. Dlatego, Ci którzy zdecydują się nie będą z boku, a będą tworzyli silne MT. Jesteśmy organizacją sportowym, i naszym głównym celem jest podnoszenie poziomu sportowego, więc blokowanie ludiz aktywnych byloby bzdura.

A co do nudy - ty przeczytałeś i inni. Ty tylko nie potrfiusz dyskutować, więc starasz się zdyskredytować problem. Na szczęscie nie wszyscy na tym forum tacy są. Chociaż wielu ma inne zdanie.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Wybacz, ale nikt mnie nie straszy żadnymi hasłami a o tym wchłonieniu, była to aluzja do Twoich wypowiedzi. A o tym, że MT to nie KB, wiem od dosyc dawna i nie potrzebuję by ktoś czy to z PZMT, PZKB, PZPN, PZN czy kółka różańcowego mnie o tym przekonywał, więc mylisz się, jelsi twierdzisz że wszyscy mają takie zdanie tylko dlatego że są zrzeszeni w PZMT.
A co do dyskusji, wybacz, ale tylko określiłem pewne fakty które widzę - dyskusję załóż w osobnym wątku i wtedy bedzie miała sens, będziesz sobie pisał ile chcesz, inni będą czytali, odpowiadali itp, ale Ty piszesz wciąż to samo w jakimkolwiek nowym temacie który pojawia się na forum, nie możesz zrozumieć że możesz założyć osobny wątek a nie zaśmiecać inne? Chyba jednak Ty boisz się dyskusji skoro zawalasz swoimi tezami całe forum na siłę...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody

... Próbuje udawadniać wysoki poziom MT w PZMT.(dlatego pisze o Rządku) A to g prawda.

A jaki jest poziom MT w PZKB? Jurij Gorbaczew z Białorusi pokonał Maćka Skupińskiego i Filipa Rządka. Który zawodnik PZKB jest lepszy od Gorbaczewa?

W Polsce MT raczkuje. Jesteśmy jeszcze w powijakach, tylko przy działaniu Pana Szlachty nie wyjdziemy z pod szafy dłużej...

Gdyby nie działanie Pana Szlachty, to MT jeszcze by się w Polsce nie urodziło. W tym miesiącu gala zawodowa S1 w Kaliszu. W zeszłym miesiącu gala zawodowa MT w Krakowie. Dwie gale MT były transmitowane w Polacie i TVN Turbo. Jest to początek działalności PZMT, więc poziom gal nie jest za wysoki. PZKB istnieje od ponad 15 lat. Ile zawodowych gal MT zorganizowało w ostatnim czasie? Ile z nich było w TV?

PZTM - muaythai
PZKB - kickboxing
Nie daj się zwieść?

Teraz już wszystkich uświadomiłeś. Dziękujemy Ci.

NIe rozumiecie jednego. NIe krytykuje czy ktoś chce nazywac się teakwondo, czy muaythai. Krytykuje tylko to ze stara sie zmonopolizować.

Sorry pionier. Ale z Twoich postów wynika, że to kickboxing chce zmonopolizować muaythai – na siłę wcielić do PZKB. Sądzę, że w PZKB jest wielu mądrych i rozsądnych ludzi, a Twoja opinia na temat muay thai w Polsce jest jedynie Twoją opinią.

A co w tym dziwnego że ludzie ćwiczący Muai Thai nie chcą być utożsamiani z Kick-Boxingiem, czy też Thai-Boxingiem.


  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Tsailifo

Juz się wykazałeś ignorancją na wiedzę?
Sprawdziłeś czy thai to to samo co muay?

Gdybyś był chociaż obiektywny to czytałbyś cały tekst. Wyraźnie mówię o początku MT i stosunkowo niskim poziomie ogólnie.

Zapytak RZądka czy jaki byłby wynik walki Cieśliński - RZądek _ są zbliżonej kategorii.
Aczkolwiek i w PZKb nie jest rewelacyjnie. I to obiektywnie zaznaczam

Nie znasz się a wypowiadasz? Nie rozumiem czemu ty jestes tu moderatorem jeśli jestes z Kung-fu?


Wielokrotnie z uznaniem mówiłem o Rządku czy Skupińskim, dlatego, iż podoba mi się ich zapał. O ty też łaskawie zapomniałeś wspomnieć. NIe mają rewelacyjnego poziomu, ale mają zapał zawodniczy. Tylko szkoda, że nie jest właściwie ukierunkowany. Zresztą nie tylko o nich.

Nawet napisałem iż Prezes PZMT zaczął dobrze a nie podobają mi się jego ostanie zagrywki, które są raczej żałosne.

Co do twojej opini o tekscie ze strony PZMT ( że właśnie Cię uświadomiłem):
Wiem, że jesteś w bardzo małym zakresie uświadominy a wiedze masz mniejszą niż połowa tutaj osób. Dlatego pytam dlaczego ty jestes tu moderatorem?

Dla takich osób jak ty jeśli ktoś wyraża się o innym to musi mieć prywatny interes.
Nie potrafisz zrozumieć, iż może mi się nie podobać obecne działanie władz PZMT.


A USUWANIE WIADOMOŚCI Z TEMATÓW JEST DELIKATNIE SMIESZNE. CZEMU NIE POUSóWASZ WYWODÓW RELIGIJNYCH ZWOLENNIKOW I PRZECIWNIKOW Z TEMATU O MARKU PIOTROWSKIM. oNE SĄ NA TEMAT? A MOZE ZABOLAŁO ZE WYKAZAŁEM TWOJĄ IGNORANCJĘ I NIEWIEDZĘ?

DODAM JESZCZE ZE NAWET MALOPOLSKI pzmt MA NICK THAIBOXING.PL ALE ONI PEWNIE TEZ SIE MYLA. Ty wiesz lepiej Muaythai to nie jest Thaiboxing.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Tsailifo

Juz się wykazałeś ignorancją na wiedzę?
Sprawdziłeś czy thai to to samo co muay?

Gdybyś był chociaż obiektywny to czytałbyś cały tekst. Wyraźnie mówię o początku MT i stosunkowo niskim poziomie ogólnie.

Zapytak RZądka czy jaki byłby wynik walki Cieśliński - RZądek _ są zbliżonej kategorii.
Aczkolwiek i w PZKb nie jest rewelacyjnie. I to obiektywnie zaznaczam

Nie znasz się a wypowiadasz? Nie rozumiem czemu ty jestes tu moderatorem jeśli jestes z Kung-fu?


Wielokrotnie z uznaniem mówiłem o Rządku czy Skupińskim, dlatego, iż podoba mi się ich zapał. O ty też łaskawie zapomniałeś wspomnieć. NIe mają rewelacyjnego poziomu, ale mają zapał zawodniczy. Tylko szkoda, że nie jest właściwie ukierunkowany. Zresztą nie tylko o nich.

Nawet napisałem iż Prezes PZMT zaczął dobrze a nie podobają mi się jego ostanie zagrywki, które są raczej żałosne.

Co do twojej opini o tekscie ze strony PZMT ( że właśnie Cię uświadomiłem):
Wiem, że jesteś w bardzo małym zakresie uświadominy a wiedze masz mniejszą niż połowa tutaj osób. Dlatego pytam dlaczego ty jestes tu moderatorem?

Dla takich osób jak ty jeśli ktoś wyraża się o innym to musi mieć prywatny interes.
Nie potrafisz zrozumieć, iż może mi się nie podobać obecne działanie władz PZMT.


A USUWANIE WIADOMOŚCI Z TEMATÓW JEST DELIKATNIE SMIESZNE. CZEMU NIE POUSóWASZ WYWODÓW RELIGIJNYCH ZWOLENNIKOW I PRZECIWNIKOW Z TEMATU O MARKU PIOTROWSKIM. oNE SĄ NA TEMAT? A MOZE ZABOLAŁO ZE WYKAZAŁEM TWOJĄ IGNORANCJĘ I NIEWIEDZĘ?

DODAM JESZCZE ZE NAWET MALOPOLSKI pzmt MA NICK THAIBOXING.PL ALE ONI PEWNIE TEZ SIE MYLA. Ty wiesz lepiej Muaythai to nie jest Thaiboxing.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pionier i jego wywody
Odpoiwedz oczywiscie jest do CYPISA - jestes z Krakowa - to tam gdzie prowadzi klub Pan Szlachta( a może......).

Przepraszam Tsailifo z a niektóre odpowiedzi oczywiscie tycza sie CYPisa, ale duża czesc oczywiscie jest do Ciebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024