Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smith & Wesson Homeland Security


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_marecki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sydney

Napisano Ponad rok temu

Smith & Wesson Homeland Security
Na wstępie pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum :-) . Czy ktokolwiek z Was posiada nóż S&W Homeland Security Camo? Interesują mnie Wasze opinie nt. w/w. noża. Jaka jest jakość jego wykonania? Czy stal, z którego jest wykonany, jest w miarę porządna, czy też może to totalny złom? W dziedzinie noży dopiero raczkuję, także za wszystkie sensowne odpowiedzi jestem dozgonnie zobowiązany.
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
S&W ma ładna nazwę jak rewolwer. Co jakości noży przeważają niepochlebne opinie. Przodują w nazywaniu wyrobów groźnie brzmiącymi nazwami. SWAT, extreme , security... :-) itp...
  • 0

budo_marecki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sydney

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Hmmmm po głębszym namyśle dochodzę do wniosku, że źle sformułowałem pytanie :lol: . Jakość jest dość względnym pojęciem. Zapytam zatem nieco inaczej : czy nóż S&W Homeland Security Camo jest wart swojej ceny (180zł)?
A co do nazewnictwa: dla mnie nazwa nijak się ma do jakości wykonania. Nóż może się nazywać clown, pajac, czy też co komu głupiego do łba strzeli, a przy tym być całkiem porządny :-) . Niemniej to moja subiektywna opinia :-)
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
S&W ma rzeczywiście takie sobie noże. Sam używam S&W SWAT Special Tactical TANTO tylko dlatego, ze kiedyś uratował mi życie + 3 x chciałem go sprzedać i (bez ściemy) dokładnie kilka/kilkanaście sekund później skaleczył mnie skurczybyk :oops:
Na Twoim miejscu, jak już znalazłeś to forum i masz 180zł na nożyk, przejrzałbym dział Aukcje - tam znajdziesz nożyk lepszy/nowy/używany w tej samej cenie i będziesz z niego bardziej zadowolony. Masz jakieś pytania to dawaj na GG. Tymczasem radzę Ci sprawdzić inne źródła, bo są wersje tego noża tańsze niż 180zł.
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
witam!

odpowiedz brzmi: NIE, TEN NOZ NIE JEST WART SWOJEJ CENY (NIZSZEJ TEZ NIE!!!) kupilem go kiedys (wersja czerniona) jak jeszcze bylem mlody i naiwny w temacie nozy, wychodzac z zalozenia, ze: potrzebuje liner lock- bo super trzyma , super mega tactical pokrycia klingi- bo jest cool, grubego ostrza- w razie podwazania pokrywy kanalizacyjnej itp, alumiuniowej rekojesci - bo tak. Dostalem nozyk i......rozczarowanie, bo: REKOJESC UWIERALA JAK CHOLERA, CIEZKIE BYDLE OKRUTNIE, W MOMENCIE OTWARCIA PUDELKA TEPE JAK CHOLERA, NIEANATOMICZNIE/NIEERGONOMICZNIE WYKONANY NOZ. stali nie zdazylem, przetestowac, bo dalem bratu. ogolnie kicha do kwadratu, jesli chcesz to podesle Ci go w ramach odwodzenia od proby niewlasciwego wydania 180 PLN!!! po kilku doslownie dniach wyladowal u mnie BM pika ( zona byla nieco zaskoczona skad nastepny noz za 180 PLN - ona odbierala przesylke i placila przy odbiorze:)) i to byla roznica 200% we wszystkich aspektach dotyczacych noza. potem juz po wstepnych negocjacjach nie bylo problemu z przekonaniem Jej, ze dobre noze to kwota min. 100 $ :D . wracajac do sedna: BEDZIESZ ZALOWAL jesli kupisz ten chlam!!!

PS. staralem sie byc obiektywny, ale naprawde ten zakup popsul mi krwi...pierwszy i to chybiony noz :evil:

pozdrawiam


PP
  • 0

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Homeland Security Camo.

Przetłumaczę na polski
Bezpieczeństwo kraju rodzinnego - Kamuflaż - Smith & Wesson

Nie miałem w ręce, nie czytałem nic o tym, ale nazwa jest co najmniej głupia,
i nie spotkałem się jeszcze z dobrym nożem firmy która noże robi z doskoku. Dołóż stówe dwie i kup jakies Benchmade albo cuś.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Gratuluję Esthan, popisałeś siewiedzą... :roll:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
A ja mam ten nóz. Był to mój pierwszy nożyk z którego kupiłem i z którym się nigdy nie roztaje... fakt jest ciężki ale dla mnie jest to zaleta a nie wada... jak do mojej ręki to jest idealnie dopasowany... co jakiś czas się rozkręcają śrubki ale po dokręceniu jest znów mocny i się nie "rylota" blokada ostrza jest super. Szybko się tępi ale ja mojego jeszcze nie ostrzyłem bo to co nim tne to mi jego ostrość wystarcza. Nazwa beznadzieja ale dla mnie nie ma to znaczenia po prostu nóż i tyle.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
->Marecki: weź taki, jest czaderski ! : 8)

Dołączona grafika
Dołączona grafika :twisted:
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Knock: fotki byłyby niezłe, gdyby były odrobinę lepsze technicznie.
Ale, ale... Czy ja tam widzę przedstawiciela zacnej rodziny Dendrobatidae ??!!

Załóz topic w knajpie i dawaj foty!!! Napisz coś więcej! Żaby są zajebiste! :)
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Hehe :) fotki raczej amatorskie bo to moje pierwsze zdjęcia noża. Mam minolte dimage Z1 i w miare jej możliwości robie nią makro foty. Nóż mam tylko ten jeden i zawsze problemy z dobraniem oświetlenia :( muszę poćwiczyć. Niestety nie są to drzewołazy tylko malutkie rzekotki żabie phrynohyas resinifictrix ale też są śliczne. Z rzekotek mam jeszcze litorie caerulea. A tak to hoduję ptaszniki mam ich około 30 sztuk głównie avicularie... popstrykam troche fotek i założe temat w przyszłym tygodniu aby nie robić tutaj offtopa. A dziś postaram się wrzucić mój filmik o modliszkach :P
  • 0

budo_marecki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sydney

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
Fotki eXtra :) też hoduję ptaszniki :) też ich około 30 mam :) tylko Minolty nie mam, co by fotki porobić :? Avicularii żadnej nie mam :? ale mam piękne Poecilotherie :)
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security
zapraszam zatem do knajpy :) temat już założony :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Smith & Wesson Homeland Security

Hmmmm po głębszym namyśle dochodzę do wniosku, że źle sformułowałem pytanie :lol: . Jakość jest dość względnym pojęciem. Zapytam zatem nieco inaczej : czy nóż S&W Homeland Security Camo jest wart swojej ceny (180zł)?

Za zbliżoną kwotę możesz mieć Monochrome od Benchmade. Czasami nawet jest za mniej. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz :wink:
A ten nożyk jest naprawdę fajny, mimo stosunkowo niewysokiej ceny.
Czasem można trafić M21-02 CRKT - to też jest zajebicty nóż, Pikę od Benchmade trafisz już taniej. W moim przekonaniu warto kupić raczej jednego z nich z uwzględnieniem swoich preferencji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024