Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w K-1 ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
Moim zdani w zasadzie Pudzian moglby trafic do K-1 moze by nie wygrywal ale bysmy mieli polaka w tych kręgach i moze poprzecieraly by sie slady dla innych :wink:
  • 0

budo_mataleo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
Ci fajterzy co startuja w mma i k-1 zęby stracili na treningach przez lata aby wygrywać.Natomiast Pudzian koksował aby przenosic klocki z miejsca na miejsce.Dostanie baty jak nic,ale jako maskotka napewno nieżle wypadnie.
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
ja tam nie wiem,ale dlaczego pudzianowski ma dostawac łomot jak bob sapp wygrywa,sapp nigdy wczesniej nic nie czwiczyl ,jedynie gral w futbol amerykanski
  • 0

budo_mataleo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
Futbol amerykański wymaga innego rodzaju wysiłku fizycznego nie jest tak statyczny jak przenoszenie klocków i Sapp jest do tego kolosem w porównaniu z Pudzianem ,zreszta Sapp nie wygrywa wszystkich walk.Czy jest lepszy? Dałbym dużo, aby zobaczyc taka walkę
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
hmm a co byscie powiedzieli na kariere Pudziana w boksie zawodowym:) ostatnio podobny kolos, "bestia ze wschodu" zdobyl tytul mistrza swiata, pokonujac Ruiza - praktycznie nic nie robiac poza, od czasu do czasu, zadaniem lewego prostego :wink:
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
ta bestia jest 30 cm wyzsza od MAriusza ;)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
..tak na marginesie...
.. a ja chciałbym zobaczyć Pudziana w MMA w trakcie walki w parterze z jakimś technikiem,
Yoshidą lub kimś z Familiii Gracie..
..ewentualnie z Akebnono jak wykonuje na nim supplesa :)
  • 0

budo_audax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co do siły i sprawności Pudziana ;p
Z góry sorry , jak już to było gdzieś wczesniej.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

..tak na marginesie...
.. a ja chciałbym zobaczyć Pudziana w MMA w trakcie walki w parterze z jakimś technikiem,
Yoshidą lub kimś z Familiii Gracie..
..ewentualnie z Akebnono jak wykonuje na nim supplesa Smile

A ja bym chciał zobaczyc Pudziana robiącego balachę w locie :lol:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

Noah Lomu waży 120kg i biega szybciej, a ma K-1 w dupie. Pudzian ma 3 tytuły MŚ w Strongmenach i marzy o 5, da mu to więcej kasy niż K-1, dodatkowo za 2 lata jako trzydziestoparo-latek miałby zacząć przygotowania do walk w K-1?? Zejdźcie na ziemię.
Czy ktoś może wreszcie zamknąć ten żenująco głupi topic?


mkimura weź głeboki oddech i zastanów sie.
Dla naprzykładu Akebono ma 36 lat, Pudzian ma 30 (?)
mozna by sie bylo uprzec i poszukac podobnych przykladow(zawodnicy starsi z malym doswiadczeniem w walkach uderzanych)

Dla mnie osobiscie ani jeden ani drugi to zadne widowisko (w K-1), ale jak widać po walkach jakie sie odbywaja w ostatnich 2-3 latach to w organizacji K-1 nastapily zmiany w doborze zawodnikow.
Tacy wlasnie jak Pudzian czy Akebono sa mile tam widziani.
Teoretycznie wiec Pudzian mialby szanse znależć sie na jakiejs rozpisce (np K-1 Beast, hehe)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

Teoretycznie wiec Pudzian mialby szanse znależć sie na jakiejs rozpisce (np K-1 Beast, hehe)

Ależ zgadzam się, rzecz w tym, że od "znaleźć się w rozpisce" do "mieć szanse" droga daleka, a tu niektórzy już go widzę w finałach GP. :lol:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

Teoretycznie wiec Pudzian mialby szanse znależć sie na jakiejs rozpisce (np K-1 Beast, hehe)

Ależ zgadzam się, rzecz w tym, że od "znaleźć się w rozpisce" do "mieć szanse" droga daleka, a tu niektórzy już go widzę w finałach GP. :lol:


Otóż to Mkimura, otóż to!
  • 0

budo_kirdoski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
wiadomo że byłby popychadłem dla zawodników typu ignashow, bonjaski, schilt itd; ale nawet gdyby byl tam w roli maskotki i tłukł sie z sappem czy z akebono to zawsze byłby polak w renomowanych galak sztuk walki i napewno w ajkis sposob prztarloby to szlaki w świecie MMA dla Polaków........
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
co do chucka norrisa to taka mala wzmianka tylko :) moze nie wszyscy widzieli :D

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_abdull1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
no ciekawe by to bylo w mma
trenowal kilkanascie lat SW sily ma tyle ze niewiem czy ktos by mial tyle sily zeby mu wyciagnac reke albo noge na dzwignie jakby ktos od niego gonga dostal to glowa odpada mu ;)
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
A wiecie, że Mariusz trenował rugby :) ?

Niesamowita podbudowa pod SW

Bił się ktoś z Was z rugbystą?

Ja na szczęście nie. Natomiast widziałem jak boserzy dostawali centralnie wpierdol od rugbysty nie mającego większego pojęcia o technice uderzania. natomiast mieli serce do walki, motorykę z rugby i twarde łby (szczególnie grupa z młyna :) ) osadzone na silnych karkach. Kto boksuje ten wie jak się przydaje silne karczycho w walce.

No więc poza tym Mariusz ma jeszcze pojęcie o technice, pewnie nie super ale i tak dużo.

Co do k-1. Słyszałem o poważnych problemach zdrowotnych Mariusza związanych z przyjmowaniem suplementów ( :) ). To jest chyba cena bycia debest w dzisiejszym świecie sportu...
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
z taka muskulatura jak ma na nnogach to bedzie miec z kopnieciami (bo watpie zeby podnosil wysoko noge bo raczej sie u strogmanow nie rozciagaja:p) nastepnie jak tam bylo napisane ,, techniki bokserskie bedzie mu trudno wykonywac '' ja uwazam ze wykonywal by je jak Sapp ze bedzie musial w cos uderzyc a jak juz trafi to moze byc gitest ale jezeli przeciwnik bedzie szybki to .....sami sobie odpowiedzcie . Co wy o tym myslicie ??
.
  • 0

budo_vmx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??
Tomas155 mysle ze Pudzian da sobie rade z kopnieciami z tego co widizałem na kilku filmikach jak wykonywał kopniecia to szło mu całkiem niezle. A co do rozciagania to na takim poziomie jakim on trenuje to mysle ze rozciaganie to podstawa, pozatym porosciagane miesnie lepiej sie regeneruja. Wogóle luknij [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

Tomas155 mysle ze Pudzian da sobie rade z kopnieciami z tego co widizałem na kilku filmikach jak wykonywał kopniecia to szło mu całkiem niezle. A co do rozciagania to na takim poziomie jakim on trenuje to mysle ze rozciaganie to podstawa, pozatym porosciagane miesnie lepiej sie regeneruja. Wogóle luknij [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


hmm ....no moze i masz racje.....ale zobaczymy co bedzie jak bedzie walka w tedy sie przekonamy :)pozdro
p.s ale i tak nie moge sobie wyobrazic pudziana kopiacego opadajacego :P
  • 0

budo_abdull1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w K-1 ??

z taka muskulatura jak ma na nnogach to bedzie miec z kopnieciami (bo watpie zeby podnosil wysoko noge bo raczej sie u strogmanow nie rozciagaja:p) nastepnie jak tam bylo napisane ,, techniki bokserskie bedzie mu trudno wykonywac '' ja uwazam ze wykonywal by je jak Sapp ze bedzie musial w cos uderzyc a jak juz trafi to moze byc gitest ale jezeli przeciwnik bedzie szybki to .....sami sobie odpowiedzcie . Co wy o tym myslicie ??
.



jak trenowal pare lat karate to ma pojecie o ciosach kondycje ma dobra i sile (jego najwiekszy atut )
ja mysle ze dobry zawodnik z niego by byl
i dobrze by bylo jakby w mma startowal
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024