Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z kad sciagnac walke nastuli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_niezniszczalny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Z kad sciagnac walke nastuli
Sory bardzo ale jestem po treningu i nie umiem tego dojrzec za duzo uderzen w głowe podajcie chociaz link dz bardzo
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Powiedz lepiej że Ci sie nie chce :evil: a walka jest TU
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
ja niepotrafie tego sciagnac!
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
widac że duzo zebrałeś na głowe "z kąd" ; )
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli

ja niepotrafie tego sciagnac!


Wejdź na jakis link-proponuje rapidshare(ostatni) kliknij na walke, daj download(free) odczekaj czas-pokaże się na dole, wpisz kod i zapisz...
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli

ja niepotrafie tego sciagnac!

Sorry za off top, ale "nie potafię' piszemy osobno, nie "z kąd" tylko "skąd"-ludzie używajcie czasami słowniki.onet.pl , nie utrwalajcie wizerunku fana sztuk walki jako nierozgarniętego osiłka, ok?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
[quote name="budo_beember"][quote name="budo_korniko"]ja niepotrafie tego sciagnac![/quote]
Sorry za off top, ale "nie potafię' piszemy osobno, nie "z kąd" tylko "skąd"-ludzie używajcie czasami słowniki.onet.pl[/quote]

Punkt 5. Regulaminu
[quote]Uwagi o błędach ortograficznych czy innych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwia się listami prywatnymi.[/quote]

Dajże człowieku spokuj, to nie forum ortograficzne...jak Ci nie odpowiada to nie czytaj

[quote]nie utrwalajcie wizerunku fana sztuk walki jako nierozgarniętego osiłka, ok?[/quote]

Nie wiem z jakiej wioski jesteś, ale ja sie z takim wizerunkiem nie spotkałem, a w wielkim mieście nie mieszkam![/quote]
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
mozna zrobic od czasu do czasu blad ale jesli sie pisze tytul to.....

lepiej sobie sciagac slownik ortograficzny niz walke .. :twisted:

Nie dziwie sie ze ludzie z zewnatrz beda traktowac osoby zajmujace sie sztukami walki jak mięśniaki ktorym sterydy mózg wypaliły
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
ja tylko napisalem "nie potrafie" razem z pospiechu czyli jeden glupi blad takze do mnie sie nie przypierdalaj. Dziekuje za informacje.Tym razem sie powiodlo.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
co innego czeskie bledy czy wynikajace z szybkiego pisania a co innego typu: kułko, wuzek, rzaba itp sa bledy ktorych zadna dysortografia, dyslekcja itp nie tlumaczy tylko lenistwo i rozwoj wtorny. Sam robie bledy ale nie znaczy ze to lubie i nie staram sie z tym walczyc.
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
takze mnie to sie nie tyczy.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli

Dajże człowieku spokuj, to nie forum ortograficzne...jak Ci nie odpowiada to nie czytaj

Jeszcze bardziej od ortów wkurwiaja mnie takie kteryńskie teksty nie wiadomo czemu służące Może jeszcze mam całego budo nie czytać dlatego że komuś sie chcialo sie chodzic do szkoly co? Moge na orty nie reagować ale to niczego nie rozwiąże bo one zawsze beda wkurwiac mniej lub bardziej wiec lepiej wziać słownik bo walenie ortami jak gnojem po polu nikomu nie tworzy dobrego wizerunku.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli


Dajże człowieku spokuj, to nie forum ortograficzne...jak Ci nie odpowiada to nie czytaj

Moge na orty nie reagować ale to niczego nie rozwiąże bo one zawsze beda wkurwiac mniej lub bardziej wiec lepiej wziać słownik bo walenie ortami jak gnojem po polu nikomu nie tworzy dobrego wizerunku.


No to jak Cie wkurwiaja to Twój i tylko Twój problem!Może gość jest tumanem, może mu się śpieszy, może go to wali i mu się nie chce, może to a może tamto...Mnie to pierdoli jak kto pisze, wole zwracac uwage na to co pisze-czy mądrze czy pierdoli bajki jak niektórzy :!:

PS:Einstein był dyslektykiem-czyli co, był tepy?A może był leniem?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Generalnie orty mnie tez wala ale wkurwiaja mnie takie bezczelne teksty jak twoj powtarzam to po raz drugi i powtorze jeszcze raz ze orty to swiadectwo niedbalstwa i wali mnie czy ktos ma dysleksje czy co innego.
Ps. podaj mi drugiego Einsteina na tym forum to przymkne oko na jego orty. Tak przy okazji Lew Rywin byl jeszcze gorszy od dyslektyków bo choć pewnie nie mial dyskesji to trafił do pierdla tylko jak w przypadku Einsteina jego zwiazek ze znajomościa ortografi niektorzych uzytkownikow budo jest żaden
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli

Z kad sciagnac walke nastuli

Chryste... :?
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Ogólnie ładnie dyskusja sobie powędrowałą w swoją stronę heh.....
:P Foróm bez buenduf ortogaficznyh......... :P
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
[quote name="budo_Mate"]Generalnie orty mnie tez wala ale wkurwiaja mnie takie bezczelne teksty jak twoj[/quote]

No a mnie drażnia takie bezczelne teksty jak ten:

[quote] Sorry za off top, ale "nie potafię' piszemy osobno, nie "z kąd" tylko "skąd"-ludzie używajcie czasami słowniki.onet.pl , nie utrwalajcie wizerunku fana sztuk walki jako nierozgarniętego osiłka, ok?[/quote]
[/quote]
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Dobra, ja to zacząłem i już mówię dlaczego-chciałem pokazać kumplowi, że MMA to nie troglodyci nawalający się w klatkach jak psy bojowe (takie przekonanie żywi bardzo duża część społeczeństwa) a ja nie jestem jakimś zboczeńcem i zadymiarzem, że się tym interesuję i trenuję.
Po za tym oprócz mnie ten sport ma spore grono fanów, też normalnych ludzi, którzy potafią sklecić kilka zdań bez użycia k... i ch... Ludzie ci wypowiadają się na forach- i tu właśnie pokazuję mu forum, gdzie w tytule pierszego posta "z kąd", spojrzał tylko z politowaniem i się uśmiechnął. Chodzi o to, że postronna osoba nie siedząca w temacie widząc coś takiego może łatwo wyrobic sobie zdanie o całej grupie, w tym wypadku ludzi interesujących się tym spotem.
Dlatego zareagowałem i przypomniałem o istnieniu slowniki.onet.pl, gdzie przed wysłaniem posta można sobie pewne rzeczy sprawdzić.
pokój i jak dla mnie koniec tematu
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Dobra, ja sie tez dolacze do off topa... Osobiscie nigdy nie mialem wielkich problemow z ortografia, ale szczerze mowiac od kiedy duzo korzystam z forow internetowych, irc itp. moja kondycja w tym zakresie ulegla znacznemu pogorszeniu. Coraz czesciej zastanawiam sie jak cos napisac... po prostu od czytania takiej ilosci bledow czlowiek baranieje. Dlatego osobiscie nie wali mnie, ze jakis gamon nie potrafi pisac i bez skrepowania laduje posty na forum bez przepuszczenia tego chocby przez Worda czy inne ustrojstwo. I przylaczam sie do pogladu, ze takie osoby utrwalaja obraz fana sztuk walki, jako tepego osilka.
  • 0

budo_john nikon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z kad sciagnac walke nastuli
Musicie przyznać, że to forum jest bliskie ideałowi jeżeli chodzi o ortografię w porownaniu z resztą. Np komentarze na onecie, albo serwisy związane z grami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024