Skocz do zawartości


Zdjęcie

Savate - klub K.O.wal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Savate - klub K.O.wal
Mam pytanie: czy ktos trenuje w Savate w klubie K.O.wal u Piotra Kowalczyka?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Chcialbym sie dowiedziec czy jest on faktcznie zrzeszony w FIS? Czy mozna zdobyc tam stopnie zgodnie z regulaminem FFBFS&DA? Jak wygladaja treningi (nie, nie moge podejsc i zobaczyc sam ;) )? Wszystkie szczegoly od trenujacych mile widziane - z gory dzieki.

I taki maly off-top:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zdobyłem mistrzostwo świata w savate (francuska odmiana boksu, rodem z Marsylii), Mistrzem Polski byłem: w savate (3 razy) (...) Jestem posiadaczem 2-dan w kick-boxingu, 9 dan w savate i 1 dan w kung-fu.

Kiedy odbyly sie Mistrzostwa Polski w Savate?
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
.......... nie wiem gdzie ten gość jest zrzeszony, ale faktem jest że szkoda czasu na Kowala.
Chodziłem tam jakiś czas i był to czas zmarnowany. Koleś notorycznie spóźniał się na treningi, czasem w ogóle nie przychodził. Potrafił na rozgrzewce powiedzieć "rozgrzewajcie się" i wychodził ... na 40 minut. Wszystko miał w dupie. Poza tym jedyne do czego się przykładał to KASA. Zawsze zamiast "dzień dobry" słyszeliśmy "czy zapłaciliście?"
Oprócz opłat wciskał nam jakieś syfiaste tandetne koszulki klubowe po 40 zł i badziewne spodenki do muaya. Czasem ludzie nie mieli pieniędzy a on cisnął i cisnął na te swoje badziewne stroje 8O
Najlepsza była siłownia! Gdy spaliła się elektryczność, chłopaki musieli ćwiczyć przy świecy gromnicy :lol: . Trener stwierdził że jak chcemy to możemy sobie naprawiać na własną rękę. Szkoda mu było 50 zł na elektryka, dziadowi :/.
Nie wiem czy do tej pory to naprawił :roll:
Jeżeli chodzi o savate to w czasie gdy ja tam byłem, był akurat trener z Francji i zajęcia były z nim. Kowalczyk wtedy przeważnie siedział w kanciapie nieopodal, czasem zajrzał, pomądrzył się i wyszedł. Więc na dobrą sprawę nie wiem czy on coś umie pokazać. A nawet jak umie, to raczej mu się nie będzie chciało ....
Zmieniłem klub na inny - taki który prowadzi człowiek z pasją. :P
A Kowalczykowi upadła chyba już całkiem sekcja Muay Thai, chyba nikt konkretny już tam nie chodzi i próbuje teraz znaleść nowe źródło dochodów. Takie jest moje zdanie. Pozdro
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
Thx za info. W sumie to tylko artykul pisze i chcialem zweryfikowac informacje u samych cwiczacych o jedynym bodaj klubie Savate w Polsce. Jeszcze raz dzieki!
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
........... no to w zasadzie nie masz o czym pisać ;) Beznadziejna organizacja, pazerny trener i straszne warunki - nie było nawet gdzie się odlać, bo kible się pozapychały i stały tak miesiącami. Nikt tam nie sprzątał i w ogóle jeden wielki syf. Ja ten pseudo-klub wymazuję z mojej mapy klubów ;) Pozdro
  • 0

budo_pasikonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
Niestety musze przyznać racje koledze.Tak właśnie było.
Jednak niemoge stwierdzić że Kowal niczego mnie nienauczył.Coś tam wyniosłem z tego klubu.Też byłem w tym czasie gdy w klubie zawitał wielki łysy ,wesoły francóż od savatu.
Wtedy zajęcia były baaardzo faaajne :D i niezwykle męczoce.
Potem wszystko wróciło do normalności mianowicie:
Niemasz kasy ,wypieprzaj ,nieznam cię.Pochodziłem przez jeszcze jakiś czas już chciałem uwolnić się od tłoku brudu i absyncji trenera ,aż tu nagle...
Kowal założył liste uczniów!Zaczoł chodzić na zajęcie:)Na każdym uczniu skupiał swoją cenną uwage.Treningi stały się solidne i wnoszące.Niestety musiałem odejść z pewnych przyczyn więc niewiem jak jest teraz.Ale jeśli Kowal zmienił swą postawe i na zawsze to mógł bym wybaczyć syf ścisk i brak wyposażenia na żecz treningów z profesionalistą:)
  • 0

budo_jurgen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łowicz

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
Troche mnie te wasze iadomości zaskoczyły i na szczescie ukazały troche prawdy 9a to sie zawsze przyda). Ale czy może mi ktoś napisać o którym klubie Kowalczyka pisaliście, bo chciałbym zacząć trenować Muay thai albo Savate i niestety mieszkam w takiej części polski ze najlepiej byłoby mi trenować w Skierniewicach. Słyszałem że tak kiedyś działał K.O.Wal ale nic nie moge znaleść teraz żadnych nifo gdzie, co i kiedy. Z tego co sie oriętuje to Kowalczyk miał w polsce chyba 4 kluby więc może pisaliście właśnie o tym w Skc. Jesli ktoś wie coś na ten temat to bede wdzięczny.
  • 0

budo_batigoool
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
Jurgen.
W Skierniewicach faktycznie jest szkoła prowadzona przez KOWALA ale to co tam sie dzieje to jest poprostu tragedia. Zero organizacji!!! Trener bardzo czesto opuszcza treningi. Niedawno sam chciałem sie zapisac i musiałem przyjechac na 3 treningi zeby sie z nim spotakac za kazdym razem go nie było. Sala do treningów (jesli mozna to tak nazwac) to stara nie ogrzewana wierza, z sufitu kapie, na podłodze rzucona jakas blandeka. Elektryczności oczywiscie nie ma. Oswietlenie jest z agregatu. Poprostu śmiech na sali. Odradzam!!!
  • 0

budo_matrix
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate - klub K.O.wal
Witam
Walki o MP SAVATE odbyły się 93r Katowice 94r Sosnowiec 95r Sosnowiec, wszystkie trzy gale były transmitowane w telewizji .
Mistrzem Świata był Mariusz Cieśliński(Paryż) i Cezary Podraza(Tournai).Ponad to Podraza zdobył srebrny(Grenobl) i brazowy(Tolmezzo) medal Mistrzostw Świata Savate.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024