Skocz do zawartości


Zdjęcie

Golota znow na ringu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Golota znow na ringu
Zobaczcie sami...[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kosiniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
świetnie :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
................ podobno jeśli Andrzej wygra z Wałujewem, będzie walczył z Cassiusem Clayem!
  • 0

budo_raider
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Hmm... ja mu zle nie zycze :-) Glovkhan.. hahaha :lol: dobre
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
qrwa znowu pryma aprylis :)
lepiej niech on se da juz spokuj i zrobi miejsce dla mlodych bo jego piec minut skonczylo sie pare lat temu.
on jest zalosny!!!
dalej mu malo.moze chce pobic swoj rekord i pasc na deski w ciagu 10 sek.
GO 4 IT ANDREW :)
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Podczas pobytu w Colorado na "nartach" Andrzej Gołota doznał poważnego złamania lewej ręki. Prawdopodobnie oznacza to koniec kariery polskiego pięściarza, gdyż jest to druga tak poważna kontuzja tej samej ręki.

W 2002 roku na skutek wypadku samochodowego Gołocie usunięto znaczą część mięśnia z lewego barku. Od tamtej pory pięściarz stracił swój najlepszy atut czyli mocny i szybki lewy prosty.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
pobije rekord i padnie w mniej niz 50 sekund ? Tak serio to nie wroze mu nic dobrego, powinien skonczyc juz dawno temu
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Glovkhan zabij sie!
Koczkin sam jesteś żałosny!
spot - gówno wiesz o boksie więc lepiej odkroj sobie palce, żeby nie pisać takich bzdur!

Szkoda że Andrzej złamał łapę:( teraz to już napewno zakończy karierę:( Ale i tak na długie lata pozostanie zdecydowanie najlepszym polskim ciężkim i na zawsze pozostanie legendą boksu zawodowego - nie tylko w Polsce. I nie chodzi tu o rzekome "rekordy" (które nawet nie są rekordami)...
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

.... i na zawsze pozostanie legendą boksu zawodowego - nie tylko w Polsce.


................... buahahahhahahahhahaa :rofl:
Masz rację - jego ucieczka przed Tysonem już przeszła do legendy. Jeszcze za 100 lat ludzie będą sobie opowiadać jak wspaniale Andrew omijał przlatujące kawałki pizzy i kubki z colą i popcornem :peace: To były legendarne uniki ....
  • 0

budo_kondon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
GOŁOTA TO NAJWIEKSZA PAŁA Z BOKSERÓW ZAWODOWYCH JAKĄ WIDZIAŁEM PSYCHIKA MOLESTOWANEGO MONGOŁA
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Gołota jaki by nie był i tak zjadał na śniadanie całą resztę polskich bokserów w tej kategorii wagowej 8) .
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Witam, kondon ty masz 31 lat ? Zachowujesz się jak kretyn. glovkhan, jak nie znasz przebiegu wydarzeń związanych z walka Andrzeja z Tysonem to nie zabieraj głosu, to co piszesz to absurd. Pdr
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

GOŁOTA TO NAJWIEKSZA PAŁA Z BOKSERÓW ZAWODOWYCH JAKĄ WIDZIAŁEM PSYCHIKA MOLESTOWANEGO MONGOŁA

a ileś ty tych bokserów zawodowych widzial :?
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Witam, kondon ty masz 31 lat ? Zachowujesz się jak kretyn. glovkhan, jak nie znasz przebiegu wydarzeń związanych z walka Andrzeja z Tysonem to nie zabieraj głosu, to co piszesz to absurd. Pdr


......... :?: a że co niby jest tu absurdem ? :lol:
Andrzej nie wypluwał ochraniacza? Nie odpychał trenera? Nie uciekał z ringu? I nikt w niego nie rzucał z trybun kubkami i pizzą? Czy napisałem coś nie zgodnego z prawdą?
To Ty chyba żeś tego upokorzenia i kompromitacji nie widział. W życiu się takiego wstydu nie najadłem, jak tamtej pamiętnej nocy. I to nie z mojej winy, tylko za sprawą jakiegoś pieprzonego pryszczatego cykora, którego ktoś nieopatrznie nazwał "wielką nadzieją białych".
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Hehe widzialem ostatnio program o mafi pruszkowskiej .
Było tam kilka zdań o naszym "bohaterze narodowym" :-) jak to miał na pieńku ze Słowikiem .
Wyszło na to , ze najlepszy Polski bokser tak uciekał ( z burdelu ) , że zapomniał butów ... :) .

Nie robmy kolejnej wojny o Gołote . Złamał łape ? Trudno . I tak miał łowic ryby ...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Glovkhan zejdz z Goloty bo nie znasz calej prawdy ty tylko tą walke obejrzales a on musial ja stoczyc. Moze bylo tak jak mowi i faktycznie widział podwojnie mial zlamaną szczeke i kosc policzkową. Ja widzialem wyraźnie ze Tyson uderzal glowa a Andrew twierdzi ze jego trenera nic to nie obchodzilo podobnie jak stan w jakim byl polski boker. Nie rozumiem tez dlaczego musiales sie wstydzic. Sory ale to śmieszne. Zamiast wstydzic sie za Golote patrz lepiej bys za siebie nie musial sie wstydzic gdy wyjdziesz na ring.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Mnie to jebie niech se gołota walczy na ringu i ustanawia nowe rekordy czasowe (1 gołota = 52 sekundy o ile dobrze pamiętam :lol: :lol: :lol: ) tylko niech nie wychodzi na ring w Polskich barwach i pod Polską flagą . Niech to robi jako A.Gołota a nie nosi sie ze swoją Polskością bo tylko wstyd w teleexpresie cala walke oglądac albo podziwiac jak spierdala z ringu obrzucany wszystkim czym popadnie . Takie jest moje zdanie i fan club Gołoty obecny na forum mnie nie przekona ...
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Aaa sorry ze tak posty dubluje ale jeszcze zapomniałem napisac MATEowi : Glovkhan i nikt inny nie musi sie wstydzic jak wyjdzie na ring i wdupi bo on walczyłby jako Glovkhan a nie wychodziłby w Polskiej fladze pozatym za jego walke nikt nie płaciłby pieniędzy (sporych) tak jak za walke gołoty . A tak ludzie zapłacili w pizdu kasy i sie naoglądali 8O 8O
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Ale wy głupoty wygadujecie, najgorsze jest to, że nie macie pojecia o czym piszecie, tylko kierujecie się emocjami, a nie faktami. Andrzej Gołota w boksie amatorskim odniusł duży sukces, był to brąz, który zdobył w Seulu na Igrzyskach Olimpijskich. W boksie zawodowym stoczył 42 walki z czego 36 wygrał ( jak to nie jest dobry bilans to ja nie wiem ). W walce z Tysonem był faulowany, o czym wspomniał już Mate. Nie jest to bokser, którego mógłbym uznać za mojego ulubionego ale czy to znaczy, że mam wypisywać jaki to z niego cienias ? Zreszta dyskusja nie ma sensu, bo w tej sprawie można by się odnieść do wielu sportowców, ciekawy jestem jakie macie zdanie o naszym skoczku ( zapewne podobne ) .
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
O tym tajemniczym skoczku 8) nie mam zdania .
Nie ma w Polsce takiej osoby ktorą mniej interesuje *ten* sport niz mnie .
Ja tego sportu nie rozumiem poprostu .
Niech sobie skacza chudzinki ze wszystkich krajów tylko szkoda , że polska lige musze na canal+ ogladac :? .

O ile wiem narodowym sportem Polaków jest jeszcze piłka nozna ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024