Skocz do zawartości


Zdjęcie

Golota znow na ringu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Zamiast wstydzic sie za Golote patrz lepiej bys za siebie nie musial sie wstydzic gdy wyjdziesz na ring.


........... mam na koncie około 140 walk turniejowych w innym sporcie - chwytanym. Byłem medalistą Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych i wagowych. Mam na koncie walkę ze złamaną ręką i pękniętymi żebrami. Nigdy nie uciekłem ani nie zrezygnowałem. Moja przygoda z Muay Thai to tylko dodatek do zycia. Mate, ja naprawdę nie muszę sobie nic udowadniać i niezależnie od wyników w tym sporcie - wstydzić się już nie będę.
A taka postawa jak Gołoty z Tysonem to jedna wielka kpina i będę po nim jechał zawsze i wszędzie. Pozdro.
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Byłem medalistą Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych i wagowych.

widzę, że jesteś z siebie bardzo dumny, fakt medal na mistrzostwach Polski to prawdziwy wyczyn gratuluję. Teraz polecam polączyć emocje jak na pierwszych Twoich zawodach, kilku set tysięczną widownię, która krzyczy, buczy i zawodnika, najlepiej takiego faulującego. Tłumaczysz trenerowi, że on cie fauluje, ale trener nie reaguje.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Teraz polecam polączyć emocje jak na pierwszych Twoich zawodach, kilku set tysięczną widownię, która krzyczy, buczy i zawodnika, najlepiej takiego faulującego. Tłumaczysz trenerowi, że on cie fauluje, ale trener nie reaguje.



................ ojeju jeju, biedny Andrzejek. Zaraz się popłaczę :lol:
A ten wstrętny trener zamiast zacząć okładać Tysona ręcznikiem po łbie, stał i nic nie robił :?
A co do zdobycia medalu w MP - W sporcie olimpijskim - gdzie w wadze masz na turnieju 50-60 zawodników, medal nie jest złym osiągnięciem.
Wiem - jesteś kilkukrotnym mistrzem świata w swojej dyscyplinie i dla Ciebie to nic nie znaczy :lol:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
nikt nie pomniejsza tego co zdobyłeś bo wyiększość z wypowiadających się w tym temacie to gówno interesuje, ale nie powinno sie Gołoty nazywać cieniasem i jechać po nim, bo jeszcze nie osiągnełeś 1/10 tego co on. Szkoda że złamał ręke i tak bym jego walki nie oglądał ale wybił sie ponad niski poziom polaków w sporcie( nie licząc paru wyjątków bo jak by nie patrzeć do USA i Chin droga daleka)
pzdr
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

bo jeszcze nie osiągnełeś 1/10 tego co on.


............. zabierasz głos nic nie rozumiejąc. Tu nie chodzi o porównanie osiągnięć, tylko o postawę, jego strach i rezygnację, poddanie jeszcze przed walką. Ja nie konfrontuję swoich małych sukcesów z czyimiś. Argumentuję jedynie to, dlaczego nie trawię tego pseudo-bohatera narodowego i dlaczego jadę po nim. Pozdro
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Glovkhan widze ze nie wiesz nawet polowy tego co wie Andrew wiec daruj sobie ten sarkazm i nie porównuj walki ze złamana reką i żebrami z sytuacją gdy widzisz podwójnie jestes faulowany i wszyscy maja to w dupie wiec w nastepnej rundzie tez bedziesz faulowany. Jest pewna granica miedzy duchem walki a brakiem instynktu samozachowawczego - on jej nie przekroczyl i to wszystko. Czesto sie zdarza ze bokser odmawia wyjscia do kolejnej rundy, jedyne co Golota żle zrobil to to że nie poczekał na werdykt sędziowski tylko sobie poszedl do domu.
  • 0

budo_gall
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

........... mam na koncie około 140 walk turniejowych w innym sporcie - chwytanym. Byłem medalistą Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych i wagowych. Mam na koncie walkę ze złamaną ręką i pękniętymi żebrami.


Ja nie mam zadnych osiagniec w sporcie,ale moim zdaniem tym bardziej nie powinienes najeżdzać na niego,bo wiesz co moge spotkac sportowca...ale moge sie nie znac
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Witam,

Tu nie chodzi o porównanie osiągnięć, tylko o postawę, jego strach i rezygnację, poddanie jeszcze przed walką.

to jest ciekawe, mógłbyś z łaski swojej wrzycić jakies informacje, które by potwierdziły, że poddał się już przed walką ? Boks zawodowy, a zwłaszcza w wadze ciężkiej jest widowiskiem na którym korzystają pewne osoby( nie chce się zagłębiać w te sprawy bo to oczywiste ), gdy dochodzi do sytuacji, w której jesteś faulowany i próbojesz to tłumaczyć trenerowi, który jest jednocześnie Twoim opiekunem, a on nie reaguje i ludzie na widowni widząc, że nie chcesz walczyć ale jednocześnie nie wiedząc z jakiego powodu krzyczą, buczą, rozglądasz się i nie wiesz gdzie masz się udać to różne rzeczy przychodzą do głowy. Pzdr
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Ludzie o co wy sie kłocicie ????

Niektorzy pisza jakby tytuł mistrzowski tylko czekał aż sie Andrzejkowi zrośnie łapka 8O :-) .

Ciszej nad tą trumną !!
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Glovkhan zejdz z Goloty bo nie znasz calej prawdy ty tylko tą walke obejrzales a on musial ja stoczyc. Moze bylo tak jak mowi i faktycznie widział podwojnie mial zlamaną szczeke i kosc policzkową. Ja widzialem wyraźnie ze Tyson uderzal glowa a Andrew twierdzi ze jego trenera nic to nie obchodzilo podobnie jak stan w jakim byl polski boker. Nie rozumiem tez dlaczego musiales sie wstydzic. Sory ale to śmieszne. Zamiast wstydzic sie za Golote patrz lepiej bys za siebie nie musial sie wstydzic gdy wyjdziesz na ring.

wtrące swoje 5 groszy...problem z Gołotą polega nie na tym że on gdzieś tam kiedyś przegrał (bo nie ma niepokonanych) tylko o sposób przegranej i jego zachowanie po przegranej...dla mnie osobiście mistrz to ktos kto umie wygrywać z najlepsyzmi ale w chwilach kryzysu umie przyznac ze był gorszy (i wierzci mi to żaden wstyd ani ujma)...tymczasem z Glołota (i niestety jego fanatycznymi kibicami) jest tak że oni we wszystkich porażkach upatrują winy wszędzie tylko nie w Gołocie i jego słabszej dyspozycji danego dnia...w sporcie chodzi o to żeby umieć wykazać w danej chwili swoją wyższość nad przeciwnikiem, a nie usilnie po przegranej wykazywać tą wyższość w rankingach, tabelkach i innych gówno wartych zestawieniach robionych przez ludzi (pamiętajmy że bardzo ciezko jest byc obiektywnym)...cenie sobie ludzi którzy po przegranej umieją się przyznać że byli gorsi (cho.ć takich zawodników stosunkowo mało jest) zaś Gołota wyraźnie ma z tym problem: zawsze winny jest jego trener, sekundant, sędzia, nieuczciwie walczący przeciwnik TYLKO NIGDY ON SAM...kibiców Gołoty zaś w wielu przypadkach postrzegam jako osoby które szukaja wymówek na ewentualną przegraną Gołoty jeszcze zanim ten wejdzie do ringu...co do walki z Tysonem to śmieszy mnie gadanie typu że Tyson faulował, że Gołota mówił to i to do trenera, że to ,że tamto mówione przez ludzi którzy walke oglądali w telewizji albo z dalekich trybun---nigdy nie byłem na żadnej walce zawodowej ale wydaje mi się mało pradopodobne żeby ktoś kto nie stoi bezpośrednio w narożniku słyszał co zawodnik mówi do sekundanta/sedziego itp., pozatym nie widzę powodu aby wierzyć w to co mówi Gołota bo po przegranej walce to naprawde można wiele różnych historii opowiadac (np. o złośliwym szewcu co przyciasny but zrobił, albo o za ciężkeij rękawicy co skutkowało opuszczoną gardą)...tak więc reaumujac Mate z całym szaunkiem ale zarzucasz komus że nie zna całej prawdy o walce której ty też nie znasz (co najwyżej sugerujesz się opiniami Gołoty i innych "progołocianych" kibiców)
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Witam, dołanczam link do walki Gołoty z Tysonem :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zwróćcie uwagę jak Mike sprytnie operuje głową ;)
Szczególnie w 2 runda 1:41, jak ktoś w tym nie widzi faulu to ja nie wiem. Pozatym komisja bokserksa uznała walkę za nie odbytą, jestem pewien, że to nie z tego powodu ze Gołota zszedł z ringu. Dodam tylko, że nie jestem jego fanem. Pzdr :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Szkoda , że ci wszyscy ludzie nie uznali walki za nie ogladaną :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Witam, dołanczam link do walki Gołoty z Tysonem :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zwróćcie uwagę jak Mike sprytnie operuje głową ;)
Szczególnie w 2 runda 1:41, jak ktoś w tym nie widzi faulu to ja nie wiem. Pozatym komisja bokserksa uznała walkę za nie odbytą, jestem pewien, że to nie z tego powodu ze Gołota zszedł z ringu. Dodam tylko, że nie jestem jego fanem. Pzdr :)



........... rany, próbujesz być ekspertem a nie znasz podstawowych faktów? :lol:
Walka Gołoty z Tysonem została uznana za nie byłą, ponieważ Tyson walczył po libacji na której najarał się marihuany. Kapujesz? Był zjarany jak bąk a następnego dnia upokorzył naszego "bohatera" narodowego. Z powodu marihuany w organiźmie Tysona, uznano że walki nie było. Poza tym twierdzisz że Tyson faulował? A znajesz sobie sprawę że Gołota w Stanach ma przydomek "Faulujący Polak" ??? Przecież to Andrzejek w swoich wcześniejszych walkach uderzał przeciwników z bani i bił po jajach! Więc o co Ci chodzi? Gdy Andrzejek faulował Bowa, wszyscy krzyczeli że pięknie, fantastycznie walczy! A tutaj raz ktoś jemu przywalił z byka i co? Andrzejek podkulił ogon, poskarżył się trenerowi i uciekł, mając w dupie tych którzy na niego liczyli. Do tego dodam jeszcze fakt jak 3 lata temu widziałem go zaćpanego i nachlanego w knajpie na Chmielnej w moim mieście.
Dodam Ci jeszcze do tego kilka faktów kiedy to sprowadzał sobie tanie dziwki do swojej warszawskiej kawalerki na Koszykowej, gdy był przelotem w Warszawie - będąc przykładnym mężem i ojcem małych dzieci. I masz prawie pełny obraz naszego bohatera narodowego. Znając wiele takich faktów będę walczył z tym mitem. Dla mnie to zero. Pozdro.
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Witam, nigdzie nie napisałem, że jestem jego fanem, nawet podkreślilem, że jako bokser nie jest dla mnie rewelacją. Staram się natomiast opierać na faktach podpartych dowodami dlatego też, proszę cię abyś wrzucił na forum lub mi na priv dowody potwierdzające Twoje słowa. Ja nie staje murem to nie leży w mojej naturze, pokaż mi dowody, a obiecuje, że moje zdanie na temat Pana Andrzeja się zmieni. Pozdrawiam :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Jak chodzi o te burdele to napisałem na 1 stronie .
JA tez slyszalem ze to przez marihuane uniewaznili walke .
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

Witam, nigdzie nie napisałem, że jestem jego fanem, nawet podkreślilem, że jako bokser nie jest dla mnie rewelacją. Staram się natomiast opierać na faktach podpartych dowodami dlatego też, proszę cię abyś wrzucił na forum lub mi na priv dowody potwierdzające Twoje słowa. Ja nie staje murem to nie leży w mojej naturze, pokaż mi dowody, a obiecuje, że moje zdanie na temat Pana Andrzeja się zmieni. Pozdrawiam :)


........... ale ja wcale nie chcę zmieniać Twojego zdania. Ty masz swoje, ja mam swoje - polemizuję z Tobą i tyle. Nie jest moim celem narzucanie komukolwiek moich poglądów.
Ty widzisz jakieś usprawiedliwienia dla porażek Gołoty a ja drwię z całej tej jego "narodowo-bohaterskiej" otoczki.
I nie wiem za bardzo jakich chcesz dowodów i na co? Przecież był oficjalny komunikat w sprawie walki Tyson-Gołota. W organiźmie Mike Tysona wykryto obecność marihuany i uznano walkę oficjalnie za nie byłą. I to jest poprostu fakt. A co do reszty to pozwól że nie będę kontynuował tej kwestii. Powiem Ci tylko że mieszkam obok i wiem co się dzieje na osiedlu. Może to przez to mam swoje bardziej prywatne zdanie, bez tego całego medialnego shitu, na temat naszego "prawie" mistrza świata.
Jak przy najbliższej okazji nasz bohater odwiedzi swoje mieszkanko na Koszykowej, to dam Ci znać - wpadniesz i sam zobaczysz jak "bawią sie" championi wagi ciężkiej ;) :)
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu
Witam, problem polega na tym, że nie chce obstawać za czymś co się mija z prawdą, dlatego prosiłem Cię o fakty, na których mógłbym wyrobić sobie nowe zdanie na temat Pana Andrzeja, wcale nie chce żebyś mi narzucał swoje poglądy. Co do decyzji komisji bokserkiej to skoro wiedziałem w ogóle że taka istnieje, uważasz, że nie wiedziałem dlaczego walka została uznana za nie odbyta? Celowo nie napisałem faktu jakim była sprawa Tysona ( wydawało mi się to oczywiste ) . Pozdrawiam :)
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota znow na ringu

................ podobno jeśli Andrzej wygra z Wałujewem, będzie walczył z Cassiusem Clayem!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) zabiles moj swiat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024