Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Wart tego by o nim mowic. Zaczynal w karate kyokushinkai. 3 krotny mistrz Polski. Finał jednej z walk walczyl ze zlamana reka a tam nie ma rekawic. Potem trenowal u Andrzeja Palacza kickboxing. On go doprowadzil do mistrza Europy i wyslal do Stanow. Wtedy nie mozna bylo inaczej. Ale MArek wtedy byl gwiazda w Polsce. Trzecie miejsce wsrod SPORTOWCOW ROKU. Ktos napisal ze w Polsce o niego sie nie dbalo. W USA byloby inaczej. Wlasnie odwrotnie. MArek wspanialy fighter nie znal sie na marketingu. Zostal oszukany przez promotorow.. Dlatego wrocil do Polski. Choroba jego wynika raczej (ale nie jestem pewien) ze niepotrzebnie w koncowce kariery walczyl w Boksie. Ale jego walki Z "dragonem" ( tym aktorem wczesniej misrtrzem swiata sa perelka sportow walki. MArek obecnie czuje sie lepiej. Prowadzi zajecia kickboxingu w Minsku Mazowieckim. Jesli bym tam mieszkal nie zxastanawialbym sie gdzie trenowac. On zapoczatkowal potege polskiego kickboxingu. Zycze byscie z nim sie spotkali i poczuli prawdziwa moc wojownika. Nadal nia emanuje.
  • 0

budo_pionier
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
http://www.forum-kul...showtopic=76670

komiks o Marku Piotrowskim
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Opowiadał mi ostatnio trener jak spotkał się na kursie instruktora boksu (chyba w Warszawie) z Markiem. Trener zazwyczaj powsciągliwy w swoich opiniach mówił o Marku jak o kimś niesamowitym. Czasami mówienie sprawiało mu jakby trudność. Jęśli zabierał głos mówił powoli ważąć każe słowo. Miał taką charyzmę, że gdy zabierał głos wszyscy w milczeniu go słuchali nawet prezes Polskiego Związku Bokserskiego Czesław Ptak. Nie były to rozmowy tylko o sporcie lecz tematy bardzo zróżnicowane. Piotrowski wg trenera potrafił mądrze znaleźć się w każdym niemal temacie.Człowiek wielkiego ducha i życiowej mądrości. Być może sceptycy zarzucą mi teraz tworzenie jakiegoś mesjanizmu. Tak jak wspomniałem na początku słyszałem to od człowieka, który na co dzien jest dla mnie powściągliwy i nie ulegajacy emocjom.
Zresztą podobne wrażenie odniosłem po obejżeniu filmu dokumentalnego na TVN o Marku Piotrowskim. Człowiek po wielu przejściach prywatnych i sportowych, który nigdy się nie złamał.
Czytałem też książkę Aleksandra Bilika Kickboxer. Było w niej wiele fragmentów opisujących nie tylko sportową karierę, ale również sferę duchową. Wynika z niej że Marek jest człowiekiem bardzo wierzącym.Zazwyczaj opisy "cudownego " oddania religii nie robią na mnie wrażenia.Czytając tą książkę urzekła mnie skromna szczerość tego wybitnego fightera. Może to koloryzowanie przez autora, ale jest to dla mnie coś ciekawego jak np. odcinanie się od zewnętrzengo świata na długo przed walką jako swoista modlitwa, utożsamianie trudów ciężkiego treningu z cierpieniem swojego ojca przykutego do łóżka, a nawewt to, iż Marek będąc już mistrzem Polski w karate służył jako ministrant w Kościele.Może autor ksiażki mocno przesadzał, ale nie sądzę też żeby aż tak wiele z książki było literacką fikcją.
  • 0

budo_dlugas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
siemano... jestem tutaj nowy..pamietam jak kiedyś ...Marek jedną z walk toczył w Polsce.. była transmitowana w jednej z telewizji.. chyba Polast.. o mistrzostwo świata.. to była jeśli pamiętam walka 12 rundowa więc w pełnym wymiarze.To była chyba końcówka kariery Marka..bardzo mi się nie podobało jak jeden z naszych działaczy czy mistrzów..skrytykował i powiedział że ,miałby problemy z zawodnikami z naszej ligi boskerskiej.. taka chyba zawieśc że Marek zrobił taką karierę ....pamiętam to dośc dobrze..wiadomo jak to u nas jest..,mam jescze takie stare artykuły z gazet o Marku z Czarnego Pasa..chyba wywiad z jego pormotorem uwczesnym i z Markiem jak miał kłopoty.. i jeszcze z Karateki...taka gazetka kiedyś wychodziła...hehe super plakat był tam z nim.. [pzdrawiam :-)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Jakis czas temu umiescilem na forum ten program z TVN. Tez uwazaj ze jest to osoba wyjatkowa; zarowno wzorzec ringowy jak i zyciowy. Walczyl na ringu i poza ringiem. Tacy ludzie jak on sprawiaja ze wraca wiara w ludzi i swiat. jesli edzie trzeba to wrzuce jeszcze raz ten program na net. Fajnie jak by ktos go na stale umiescil na jakims serwerze.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Gagatek bardzo Cie prosze wystaw gdzies ten program z TVN 24 !! bo ni jak nie moge go zobaczyc a TVN24 nie ma zamiaru powiadomic o kolejnej emisji :(

Marek Piotrowski ma sie dobrze ! Mialem okazje poznac go osobiscie.Ma juz swoj wlasny klub "PUNISHER GYM" w Minsku Mazowieckim !!
Jestem przekonany iz raz jeszcze uslyszymy o Marku !!
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Prosze
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Wielkie dzieki :)
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Czy ja cos zle robie czy ten film od ciebie nie jest w calosci ??
Gagatek poradz cos moze jakis mix sie zrobil :(
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Gagatek wszytsko jasne .Nie wiedziec dlaczego 2 razy pobierany plik nie jest sciagany w calosci ale sie udalo za razm trzeciem :)

Raz jeszcze dziekuje
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Obejżałem reportaż. Człowiek z niezwykłym charakterem. Tylko co mnie dziwi że mówił że nie wieży że choroba która go dotkneła jest od walk. Dlaczego próbuje być mądrzejszy od neurologów co tą opinie wystawili.
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
fragmenty
Wywiad z Markiem Piotrowski z SuperExpresu gdzieś z okoli kwietnia 2002r.
Każdy może sobie dorabiać teorię mojej choroby. Potrafię odpowiedzieć nie najgorzej na każde zadane pytanie, czyli chyba nie jest ze mną tak źle. Nie jestem jeszcze zdrowy, jednak 2 lata temu było gorzej. Wiem, że wrócę do pełni sił - wierzy Piotrowski.


jak widzisz wywiad z 2002 roku reportaz ktory emitowala stacja tvn24 z 2004 roku

Stan zdrowia ulegl wyraznej poprawie !!

Ja mialem zaszczyt spotkac Marka w pazdzierniku 2005r. bylem na jego treningu .Daje slowo niejedna osoba chciala by byc w takiej formie fizycznej !!

czy choroba Parkinsona tak poprostu ustepuje ?

Wcale sie nie dziwie ze jakos nie moze sie z tym pogodzic .Strzela z pamieci datami nazwiskami czy to mozliwe bedac chorym na parkinsona od kilku lat ??

Czlowiek o wielkim sercu !
Szacunek
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
widizal ktos moze walke MArka z KAmanem? jakis torrent moze do niej jest?
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Fachowcem nie jestem, na neurologii się nie znam, ale z tego co mi wiadomo to choroba Parkinsona raczej postępuje niz ustępuje.
Za to stwardninie rozsiane przebiega w rzutach i remisjach - czasem w bardzo "dziwacznym" układzie. Są ludzie, którzy mieli tylko jeden rzut choroby w życiu, a potem czuli się już ok, są tez tacy, których stan uległ gwałtownemu pogorszeniu szybko doprowadzając do poważnego upośledzenia.
  • 0

budo_midgard
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Niestety smutne jest to... znam to niestety z autopsjii nak niszczy sie wielkie potencjały. marek w mińsku trenuje , dostał nawet sale od miasta. Ale moge porownac to do tego, gdy człowiek dostaje kropelkę wody, gdy nie pił od tygodnia. Sala mała, a Marek nie ma nawet gdzie powiesić worków musi znosić sprzęt itp itp . Ps . W zasadzie mam dostep do wszytskich walk Marka Piotrowskiego głównie ze wzgledu na shihana Mirosława Kaczorka wielkoletniego przyjaciela Marka. Wielki ReSpEcT dla wielkiego Mistrza
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

W zasadzie mam dostep do wszytskich walk Marka Piotrowskiego głównie ze wzgledu na shihana Mirosława Kaczorka wielkoletniego przyjaciela Marka. Wielki ReSpEcT dla wielkiego Mistrza

to wrzuc jakies - PROSIMY :)
  • 0

budo_midgard
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Jesteśmy w trakcie zgrywania tego z Vhs ( niestety ntsc i sa problemy ) na jakas porzadną jakośc dvd... czekajcie :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Jesteśmy w trakcie zgrywania tego z Vhs ( niestety ntsc i sa problemy ) na jakas porzadną jakośc dvd... czekajcie :)


prosze daj znac jak skonczysz: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
taaa i moderator wszystko sam zgarnie - o nie :) wrzuć tez na budo koniecznie :)
  • 0

budo_midgard
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Nie moge odczytac prywatnych wiadmości :( JAk pojdzie jakas walka nam wreszcie na tym chujowym ntsc, szukamy dobrego sprzetu to odrazu wyladuje na jakims dobrym serwerze, potem bedezie juz z gorki :) uzbrojcie sie w cierpliwosc :) pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024